Чемпіонат Запорізької області 2021

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Мотор" Запоріжжя 9 9 0 0 45 − 4 +41 27
2 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 9 8 1 0 53 − 7 +46 25
3 "Портовик" Маріуполь 11 8 1 2 56 − 17 +39 25
4 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 9 6 1 2 28 − 12 +16 19
5 "НовАвтотранс" Нововасилівка 10 6 0 4 41 − 13 +28 18
6 "Бердянськ" Бердянськ 10 5 1 4 43 − 17 +26 16
7 "Таврія-Скіф" Роздол 10 5 1 4 27 − 12 +15 16
8 "Ольвія" Чкалове 7 4 1 2 23 − 13 +10 13
9 "Агро Ком 1990" Пологи 10 3 1 6 29 − 28 +1 10
10 "Таврія" Новомиколаївка 9 2 1 6 19 − 20 -1 7
11 "ТЕГОС" 1 1 0 0 17 − 0 +17 3
12 "Оріхів" Оріхів 10 1 0 9 11 − 103 -92 3
13 "Енергодар" 9 0 0 9 5 − 31 -26 0
14 "Колос" Якимівка 10 0 0 10 4 − 124 -120 0
10.04. 13:00 "Енергодар" 0 : 3 "НовАвтотранс" Нововасилівка Огляд
10.04. 14:00 "Агро Ком 1990" Пологи 1 : 2 "Бердянськ" Бердянськ Огляд
10.04. 14:00 "Таврія-Скіф" Роздол 0 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" Огляд
10.04. 15:00 "Портовик" Маріуполь 11 : 0 "Колос" Якимівка Огляд
11.04. 14:00 "Мотор" Запоріжжя 15 : 0 "Оріхів" Оріхів Огляд
17.04. 14:00 "Колос" Якимівка 2 : 8 "Таврія" Новомиколаївка Огляд
17.04. 14:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 1 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" Огляд
17.04. 15:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "Ольвія" Чкалове Огляд
17.04. 15:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "ТЕГОС" Чкалове Огляд
18.04. 15:00 "Оріхів" Оріхів 0 : 14 "Портовик" Маріуполь Огляд
18.04. 16:00 "Бердянськ" Бердянськ 4 : 0 "Енергодар" Огляд
21.04. 16:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 0 : 4 "Мотор" Запоріжжя Огляд
24.04. 15:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "Мелітопольска черешня" Мелітополь Огляд
24.04. 16:00 "Енергодар" 3 : 4 "Ольвія" Чкалове Огляд
24.04. 16:00 "Енергодар" 3 : 4 "ТЕГОС" Чкалове Огляд
25.04. 12:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Бердянськ" Бердянськ Огляд
25.04. 14:00 "Таврія-Скіф" Роздол 7 : 0 "Колос" Якимівка Огляд
25.04. 14:00 "Таврія" Новомиколаївка 5 : 1 "Оріхів" Оріхів Огляд
25.04. 15:00 "Портовик" Маріуполь 3 : 2 "НовАвтотранс" Нововасилівка Огляд
30.04. 16:00 "Колос" Якимівка 0 : 14 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
01.05. 13:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 2 : 0 "Таврія" Новомиколаївка
01.05. 16:00 "Агро Ком 1990" Пологи 4 : 2 "Енергодар"
01.05. 16:30 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 4 "Портовик" Маріуполь
03.05. 15:00 "Оріхів" Оріхів 1 : 10 "Таврія-Скіф" Роздол
07.05. 16:30 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 3 "НовАвтотранс" Нововасилівка Огляд
08.05. 12:00 "Мотор" Запоріжжя 1 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи Огляд
08.05. 14:00 "Таврія" Новомиколаївка 1 : 1 "Бердянськ" Бердянськ Огляд
08.05. 14:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 17 : 0 "Оріхів" Оріхів Огляд
08.05. 16:00 "Енергодар" 0 : 2 "Мелітопольска черешня" Мелітополь Огляд
12.05. 17:00 "Портовик" Маріуполь 2 : 2 "Ольвія" Чкалове Огляд
12.05. 17:00 "Портовик" Маріуполь 2 : 2 "ТЕГОС" Чкалове Огляд
15.05. 15:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 14 : 0 "Колос" Якимівка Огляд
15.05. 16:00 "Агро Ком 1990" Пологи 1 : 7 "Портовик" Маріуполь Огляд
15.05. 17:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 0 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" Огляд
16.05. 15:00 "Ольвія" Чкалове 4 : 2 "Таврія" Новомиколаївка Огляд
16.05. 15:00 "ТЕГОС" Чкалове 4 : 2 "Таврія" Новомиколаївка Огляд
16.05. 16:00 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол Огляд
16.05. 16:00 "Енергодар" 0 : 2 "Мотор" Запоріжжя Огляд
22.05. 12:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 5 : 2 "Бердянськ" Бердянськ
22.05. 15:00 "Портовик" Маріуполь 6 : 0 "Енергодар"
22.05. 16:00 "Колос" Якимівка 1 : 3 "Оріхів" Оріхів
22.05. 17:00 "Таврія" Новомиколаївка 0 : 1 "Агро Ком 1990" Пологи
22.05. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "Ольвія" Чкалове
22.05. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "ТЕГОС" Чкалове
26.05. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
29.05. 15:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 5 : 2 "Оріхів" Оріхів
29.05. 15:00 "Ольвія" Чкалове 1 : 2 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
29.05. 15:00 "ТЕГОС" Чкалове 1 : 2 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
29.05. 15:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 21 : 0 "Колос" Якимівка
29.05. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
02.06. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 7 : 0 "Портовик" Маріуполь
04.06. 16:00 "Колос" Якимівка 0 : 10 "Бердянськ" Бердянськ
05.06. 15:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Енергодар"
05.06. 18:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 9 : 3 "Агро Ком 1990" Пологи
06.06. 15:00 "Оріхів" Оріхів 2 : 7 "НовАвтотранс" Нововасилівка
06.06. 16:00 "Портовик" Маріуполь 5 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
06.06. 18:00 "Таврія" Новомиколаївка 2 : 4 "Мотор" Запоріжжя
12.06. 16:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 1 : 0 "НовАвтотранс" Нововасилівка
12.06. 16:00 "Енергодар" 0 : 3 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
12.06. 18:00 "Бердянськ" Бердянськ 21 : 0 "Оріхів" Оріхів
13.06. 15:00 "Портовик" Маріуполь 4 : 1 "Таврія" Новомиколаївка
13.06. 16:00 "Ольвія" Чкалове 17 : 0 "Колос" Якимівка
16.06. 17:30 "Мотор" Запоріжжя 5 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
19.06. 14:00 "Таврія" Новомиколаївка 0 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
19.06. 16:00 "Колос" Якимівка 1 : 19 "Агро Ком 1990" Пологи
19.06. 16:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
19.06. 17:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 3 : 1 "Бердянськ" Бердянськ
20.06. 18:00 "Оріхів" Оріхів 2 : 8 "Ольвія" Чкалове
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Мотор" Запоріжжя 6 6 0 0 35 − 2 +33 18
2 "Портовик" Маріуполь 6 5 1 0 31 − 5 +26 16
3 "Таврія-Скіф" Роздол 6 4 0 2 16 − 5 +11 12
4 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 4 3 1 0 21 − 3 +18 10
5 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 3 3 0 0 31 − 5 +26 9
6 "Бердянськ" Бердянськ 4 3 0 1 27 − 4 +23 9
7 "НовАвтотранс" Нововасилівка 5 3 0 2 26 − 6 +20 9
8 "Таврія" Новомиколаївка 5 1 1 3 8 − 8 0 4
9 "Агро Ком 1990" Пологи 6 1 1 4 6 − 17 -11 4
10 "ТЕГОС" 1 1 0 0 17 − 0 +17 3
11 "Ольвія" Чкалове 2 1 0 1 5 − 4 +1 3
12 "Енергодар" 5 0 0 5 3 − 14 -11 0
13 "Оріхів" Оріхів 4 0 0 4 5 − 39 -34 0
14 "Колос" Якимівка 5 0 0 5 4 − 54 -50 0
10.04. 13:00 "Енергодар" 0 : 3 "НовАвтотранс" Нововасилівка Огляд
10.04. 14:00 "Агро Ком 1990" Пологи 1 : 2 "Бердянськ" Бердянськ Огляд
10.04. 14:00 "Таврія-Скіф" Роздол 0 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" Огляд
10.04. 15:00 "Портовик" Маріуполь 11 : 0 "Колос" Якимівка Огляд
11.04. 14:00 "Мотор" Запоріжжя 15 : 0 "Оріхів" Оріхів Огляд
17.04. 14:00 "Колос" Якимівка 2 : 8 "Таврія" Новомиколаївка Огляд
17.04. 14:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 1 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" Огляд
17.04. 15:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "Ольвія" Чкалове Огляд
17.04. 15:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "ТЕГОС" Чкалове Огляд
18.04. 15:00 "Оріхів" Оріхів 0 : 14 "Портовик" Маріуполь Огляд
18.04. 16:00 "Бердянськ" Бердянськ 4 : 0 "Енергодар" Огляд
21.04. 16:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 0 : 4 "Мотор" Запоріжжя Огляд
24.04. 15:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "Мелітопольска черешня" Мелітополь Огляд
24.04. 16:00 "Енергодар" 3 : 4 "Ольвія" Чкалове Огляд
24.04. 16:00 "Енергодар" 3 : 4 "ТЕГОС" Чкалове Огляд
25.04. 12:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Бердянськ" Бердянськ Огляд
25.04. 14:00 "Таврія-Скіф" Роздол 7 : 0 "Колос" Якимівка Огляд
25.04. 14:00 "Таврія" Новомиколаївка 5 : 1 "Оріхів" Оріхів Огляд
25.04. 15:00 "Портовик" Маріуполь 3 : 2 "НовАвтотранс" Нововасилівка Огляд
30.04. 16:00 "Колос" Якимівка 0 : 14 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
01.05. 13:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 2 : 0 "Таврія" Новомиколаївка
01.05. 16:00 "Агро Ком 1990" Пологи 4 : 2 "Енергодар"
01.05. 16:30 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 4 "Портовик" Маріуполь
03.05. 15:00 "Оріхів" Оріхів 1 : 10 "Таврія-Скіф" Роздол
07.05. 16:30 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 3 "НовАвтотранс" Нововасилівка Огляд
08.05. 12:00 "Мотор" Запоріжжя 1 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи Огляд
08.05. 14:00 "Таврія" Новомиколаївка 1 : 1 "Бердянськ" Бердянськ Огляд
08.05. 14:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 17 : 0 "Оріхів" Оріхів Огляд
08.05. 16:00 "Енергодар" 0 : 2 "Мелітопольска черешня" Мелітополь Огляд
12.05. 17:00 "Портовик" Маріуполь 2 : 2 "Ольвія" Чкалове Огляд
12.05. 17:00 "Портовик" Маріуполь 2 : 2 "ТЕГОС" Чкалове Огляд
15.05. 15:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 14 : 0 "Колос" Якимівка Огляд
15.05. 16:00 "Агро Ком 1990" Пологи 1 : 7 "Портовик" Маріуполь Огляд
15.05. 17:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 0 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" Огляд
16.05. 15:00 "Ольвія" Чкалове 4 : 2 "Таврія" Новомиколаївка Огляд
16.05. 15:00 "ТЕГОС" Чкалове 4 : 2 "Таврія" Новомиколаївка Огляд
16.05. 16:00 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол Огляд
16.05. 16:00 "Енергодар" 0 : 2 "Мотор" Запоріжжя Огляд
22.05. 12:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 5 : 2 "Бердянськ" Бердянськ
22.05. 15:00 "Портовик" Маріуполь 6 : 0 "Енергодар"
22.05. 16:00 "Колос" Якимівка 1 : 3 "Оріхів" Оріхів
22.05. 17:00 "Таврія" Новомиколаївка 0 : 1 "Агро Ком 1990" Пологи
22.05. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "Ольвія" Чкалове
22.05. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "ТЕГОС" Чкалове
26.05. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
29.05. 15:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 5 : 2 "Оріхів" Оріхів
29.05. 15:00 "Ольвія" Чкалове 1 : 2 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
29.05. 15:00 "ТЕГОС" Чкалове 1 : 2 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
29.05. 15:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 21 : 0 "Колос" Якимівка
29.05. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
02.06. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 7 : 0 "Портовик" Маріуполь
04.06. 16:00 "Колос" Якимівка 0 : 10 "Бердянськ" Бердянськ
05.06. 15:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Енергодар"
05.06. 18:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 9 : 3 "Агро Ком 1990" Пологи
06.06. 15:00 "Оріхів" Оріхів 2 : 7 "НовАвтотранс" Нововасилівка
06.06. 16:00 "Портовик" Маріуполь 5 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
06.06. 18:00 "Таврія" Новомиколаївка 2 : 4 "Мотор" Запоріжжя
12.06. 16:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 1 : 0 "НовАвтотранс" Нововасилівка
12.06. 16:00 "Енергодар" 0 : 3 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
12.06. 18:00 "Бердянськ" Бердянськ 21 : 0 "Оріхів" Оріхів
13.06. 15:00 "Портовик" Маріуполь 4 : 1 "Таврія" Новомиколаївка
13.06. 16:00 "Ольвія" Чкалове 17 : 0 "Колос" Якимівка
16.06. 17:30 "Мотор" Запоріжжя 5 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
19.06. 14:00 "Таврія" Новомиколаївка 0 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
19.06. 16:00 "Колос" Якимівка 1 : 19 "Агро Ком 1990" Пологи
19.06. 16:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
19.06. 17:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 3 : 1 "Бердянськ" Бердянськ
20.06. 18:00 "Оріхів" Оріхів 2 : 8 "Ольвія" Чкалове
# Команда І В Н П М РМ О
1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 6 5 1 0 22 − 2 +20 16
2 "Ольвія" Чкалове 5 3 1 1 18 − 9 +9 10
3 "Портовик" Маріуполь 5 3 0 2 25 − 12 +13 9
4 "НовАвтотранс" Нововасилівка 5 3 0 2 15 − 7 +8 9
5 "Мотор" Запоріжжя 3 3 0 0 10 − 2 +8 9
6 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 5 3 0 2 7 − 9 -2 9
7 "Бердянськ" Бердянськ 6 2 1 3 16 − 13 +3 7
8 "Агро Ком 1990" Пологи 4 2 0 2 23 − 11 +12 6
9 "Таврія-Скіф" Роздол 4 1 1 2 11 − 7 +4 4
10 "Таврія" Новомиколаївка 4 1 0 3 11 − 12 -1 3
11 "Оріхів" Оріхів 6 1 0 5 6 − 64 -58 3
12 "ТЕГОС" 0 0 0 0 0 − 0 0 0
13 "Енергодар" 4 0 0 4 2 − 17 -15 0
14 "Колос" Якимівка 5 0 0 5 0 − 70 -70 0
10.04. 13:00 "Енергодар" 0 : 3 "НовАвтотранс" Нововасилівка Огляд
10.04. 14:00 "Агро Ком 1990" Пологи 1 : 2 "Бердянськ" Бердянськ Огляд
10.04. 14:00 "Таврія-Скіф" Роздол 0 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" Огляд
10.04. 15:00 "Портовик" Маріуполь 11 : 0 "Колос" Якимівка Огляд
11.04. 14:00 "Мотор" Запоріжжя 15 : 0 "Оріхів" Оріхів Огляд
17.04. 14:00 "Колос" Якимівка 2 : 8 "Таврія" Новомиколаївка Огляд
17.04. 14:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 1 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" Огляд
17.04. 15:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "Ольвія" Чкалове Огляд
17.04. 15:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "ТЕГОС" Чкалове Огляд
18.04. 15:00 "Оріхів" Оріхів 0 : 14 "Портовик" Маріуполь Огляд
18.04. 16:00 "Бердянськ" Бердянськ 4 : 0 "Енергодар" Огляд
21.04. 16:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 0 : 4 "Мотор" Запоріжжя Огляд
24.04. 15:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "Мелітопольска черешня" Мелітополь Огляд
24.04. 16:00 "Енергодар" 3 : 4 "Ольвія" Чкалове Огляд
24.04. 16:00 "Енергодар" 3 : 4 "ТЕГОС" Чкалове Огляд
25.04. 12:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Бердянськ" Бердянськ Огляд
25.04. 14:00 "Таврія-Скіф" Роздол 7 : 0 "Колос" Якимівка Огляд
25.04. 14:00 "Таврія" Новомиколаївка 5 : 1 "Оріхів" Оріхів Огляд
25.04. 15:00 "Портовик" Маріуполь 3 : 2 "НовАвтотранс" Нововасилівка Огляд
30.04. 16:00 "Колос" Якимівка 0 : 14 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
01.05. 13:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 2 : 0 "Таврія" Новомиколаївка
01.05. 16:00 "Агро Ком 1990" Пологи 4 : 2 "Енергодар"
01.05. 16:30 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 4 "Портовик" Маріуполь
03.05. 15:00 "Оріхів" Оріхів 1 : 10 "Таврія-Скіф" Роздол
07.05. 16:30 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 3 "НовАвтотранс" Нововасилівка Огляд
08.05. 12:00 "Мотор" Запоріжжя 1 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи Огляд
08.05. 14:00 "Таврія" Новомиколаївка 1 : 1 "Бердянськ" Бердянськ Огляд
08.05. 14:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 17 : 0 "Оріхів" Оріхів Огляд
08.05. 16:00 "Енергодар" 0 : 2 "Мелітопольска черешня" Мелітополь Огляд
12.05. 17:00 "Портовик" Маріуполь 2 : 2 "Ольвія" Чкалове Огляд
12.05. 17:00 "Портовик" Маріуполь 2 : 2 "ТЕГОС" Чкалове Огляд
15.05. 15:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 14 : 0 "Колос" Якимівка Огляд
15.05. 16:00 "Агро Ком 1990" Пологи 1 : 7 "Портовик" Маріуполь Огляд
15.05. 17:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 0 : 1 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" Огляд
16.05. 15:00 "Ольвія" Чкалове 4 : 2 "Таврія" Новомиколаївка Огляд
16.05. 15:00 "ТЕГОС" Чкалове 4 : 2 "Таврія" Новомиколаївка Огляд
16.05. 16:00 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол Огляд
16.05. 16:00 "Енергодар" 0 : 2 "Мотор" Запоріжжя Огляд
22.05. 12:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 5 : 2 "Бердянськ" Бердянськ
22.05. 15:00 "Портовик" Маріуполь 6 : 0 "Енергодар"
22.05. 16:00 "Колос" Якимівка 1 : 3 "Оріхів" Оріхів
22.05. 17:00 "Таврія" Новомиколаївка 0 : 1 "Агро Ком 1990" Пологи
22.05. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "Ольвія" Чкалове
22.05. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "ТЕГОС" Чкалове
26.05. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
29.05. 15:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 5 : 2 "Оріхів" Оріхів
29.05. 15:00 "Ольвія" Чкалове 1 : 2 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
29.05. 15:00 "ТЕГОС" Чкалове 1 : 2 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
29.05. 15:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 21 : 0 "Колос" Якимівка
29.05. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
02.06. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 7 : 0 "Портовик" Маріуполь
04.06. 16:00 "Колос" Якимівка 0 : 10 "Бердянськ" Бердянськ
05.06. 15:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Енергодар"
05.06. 18:00 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя" 9 : 3 "Агро Ком 1990" Пологи
06.06. 15:00 "Оріхів" Оріхів 2 : 7 "НовАвтотранс" Нововасилівка
06.06. 16:00 "Портовик" Маріуполь 5 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
06.06. 18:00 "Таврія" Новомиколаївка 2 : 4 "Мотор" Запоріжжя
12.06. 16:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 1 : 0 "НовАвтотранс" Нововасилівка
12.06. 16:00 "Енергодар" 0 : 3 ОСДЮСШОР - "Запоріжжя"
12.06. 18:00 "Бердянськ" Бердянськ 21 : 0 "Оріхів" Оріхів
13.06. 15:00 "Портовик" Маріуполь 4 : 1 "Таврія" Новомиколаївка
13.06. 16:00 "Ольвія" Чкалове 17 : 0 "Колос" Якимівка
16.06. 17:30 "Мотор" Запоріжжя 5 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
19.06. 14:00 "Таврія" Новомиколаївка 0 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
19.06. 16:00 "Колос" Якимівка 1 : 19 "Агро Ком 1990" Пологи
19.06. 16:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
19.06. 17:00 "НовАвтотранс" Нововасилівка 3 : 1 "Бердянськ" Бердянськ
20.06. 18:00 "Оріхів" Оріхів 2 : 8 "Ольвія" Чкалове
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения