Чемпіонат Запорізької області 2018

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Мотор" Запоріжжя 20 15 4 1 79 − 7 +72 49
2 "Таврія-Скіф" Роздол 20 15 3 2 64 − 13 +51 48
3 "Портовик" Маріуполь 20 12 2 6 48 − 24 +24 38
4 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 20 7 1 12 32 − 54 -22 22
5 "Бердянськ" Бердянськ 20 3 2 15 23 − 83 -60 11
6 "Агро Ком 1990" Пологи 20 1 2 17 11 − 76 -65 5
22.04. 18:00 "Портовик" Маріуполь 2 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
22.04. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 1 "Бердянськ" Бердянськ
28.04. 15:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
05.05. 19:00 "Портовик" Маріуполь 0 : 0 "Мотор" Запоріжжя
08.05. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 4 "Таврія-Скіф" Роздол
12.05. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 7 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
12.05. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 4 "Портовик" Маріуполь
19.05. 20:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
19.05. 21:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "Мотор" Запоріжжя
20.05. 19:00 "Портовик" Маріуполь 5 : 1 "Бердянськ" Бердянськ
26.05. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 2 : 2 "Агро Ком 1990" Пологи
30.05. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
02.06. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 9 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
06.06. 21:30 "Таврія-Скіф" Роздол 6 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
09.06. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 6 "Мотор" Запоріжжя
09.06. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 1 : 3 "Портовик" Маріуполь
16.06. 17:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 4 : 3 "Бердянськ" Бердянськ
23.06. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 6 : 1 "Агро Ком 1990" Пологи
23.06. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 0 "Портовик" Маріуполь
30.06. 17:00 "Портовик" Маріуполь 3 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
30.06. 18:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 7 "Мотор" Запоріжжя
07.07. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 8 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
07.07. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 3 "Портовик" Маріуполь
07.07. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
11.07. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 10 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
11.07. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
14.07. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 5 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
11.08. 17:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 5 "Таврія-Скіф" Роздол
11.08. 17:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 3 "Мотор" Запоріжжя
15.08. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
15.08. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 4 "Портовик" Маріуполь
22.08. 17:00 "Портовик" Маріуполь 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
25.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
25.08. 17:00 "Бердянськ" Бердянськ 2 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
29.08. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 1 "Мотор" Запоріжжя
01.09. 17:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 3 : 2 "Портовик" Маріуполь
01.09. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 5 "Бердянськ" Бердянськ
05.09. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
05.09. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 3 "Портовик" Маріуполь
05.09. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
12.09. 19:00 "Портовик" Маріуполь 1 : 4 "Мотор" Запоріжжя
12.09. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 3 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
12.09. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 8 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
19.09. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 5 "Таврія-Скіф" Роздол
22.09. 19:00 "Портовик" Маріуполь 6 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
22.09. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 10 "Мотор" Запоріжжя
26.09. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 2 : 2 "Мотор" Запоріжжя
26.09. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
26.09. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 5 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
03.10. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
03.10. 19:00 "Портовик" Маріуполь 5 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
03.10. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 3 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
10.10. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 1 "Мотор" Запоріжжя
13.10. 19:00 "Портовик" Маріуполь 6 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
14.10. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
17.10. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
20.10. 17:00 "Портовик" Маріуполь 1 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
24.10. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
27.10. 17:00 "Бердянськ" Бердянськ 4 : 6 "Таврія-Скіф" Роздол
27.10. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 4 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Мотор" Запоріжжя 10 9 1 0 44 − 1 +43 28
2 "Таврія-Скіф" Роздол 10 9 1 0 42 − 4 +38 28
3 "Портовик" Маріуполь 10 7 2 1 29 − 5 +24 23
4 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 10 4 1 5 18 − 19 -1 13
5 "Бердянськ" Бердянськ 10 2 1 7 13 − 41 -28 7
6 "Агро Ком 1990" Пологи 10 1 1 8 8 − 33 -25 4
22.04. 18:00 "Портовик" Маріуполь 2 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
22.04. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 1 "Бердянськ" Бердянськ
28.04. 15:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
05.05. 19:00 "Портовик" Маріуполь 0 : 0 "Мотор" Запоріжжя
08.05. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 4 "Таврія-Скіф" Роздол
12.05. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 7 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
12.05. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 4 "Портовик" Маріуполь
19.05. 20:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
19.05. 21:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "Мотор" Запоріжжя
20.05. 19:00 "Портовик" Маріуполь 5 : 1 "Бердянськ" Бердянськ
26.05. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 2 : 2 "Агро Ком 1990" Пологи
30.05. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
02.06. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 9 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
06.06. 21:30 "Таврія-Скіф" Роздол 6 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
09.06. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 6 "Мотор" Запоріжжя
09.06. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 1 : 3 "Портовик" Маріуполь
16.06. 17:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 4 : 3 "Бердянськ" Бердянськ
23.06. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 6 : 1 "Агро Ком 1990" Пологи
23.06. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 0 "Портовик" Маріуполь
30.06. 17:00 "Портовик" Маріуполь 3 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
30.06. 18:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 7 "Мотор" Запоріжжя
07.07. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 8 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
07.07. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 3 "Портовик" Маріуполь
07.07. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
11.07. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 10 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
11.07. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
14.07. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 5 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
11.08. 17:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 5 "Таврія-Скіф" Роздол
11.08. 17:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 3 "Мотор" Запоріжжя
15.08. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
15.08. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 4 "Портовик" Маріуполь
22.08. 17:00 "Портовик" Маріуполь 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
25.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
25.08. 17:00 "Бердянськ" Бердянськ 2 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
29.08. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 1 "Мотор" Запоріжжя
01.09. 17:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 3 : 2 "Портовик" Маріуполь
01.09. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 5 "Бердянськ" Бердянськ
05.09. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
05.09. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 3 "Портовик" Маріуполь
05.09. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
12.09. 19:00 "Портовик" Маріуполь 1 : 4 "Мотор" Запоріжжя
12.09. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 3 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
12.09. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 8 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
19.09. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 5 "Таврія-Скіф" Роздол
22.09. 19:00 "Портовик" Маріуполь 6 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
22.09. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 10 "Мотор" Запоріжжя
26.09. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 2 : 2 "Мотор" Запоріжжя
26.09. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
26.09. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 5 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
03.10. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
03.10. 19:00 "Портовик" Маріуполь 5 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
03.10. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 3 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
10.10. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 1 "Мотор" Запоріжжя
13.10. 19:00 "Портовик" Маріуполь 6 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
14.10. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
17.10. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
20.10. 17:00 "Портовик" Маріуполь 1 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
24.10. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
27.10. 17:00 "Бердянськ" Бердянськ 4 : 6 "Таврія-Скіф" Роздол
27.10. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 4 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Мотор" Запоріжжя 10 6 3 1 35 − 6 +29 21
2 "Таврія-Скіф" Роздол 10 6 2 2 22 − 9 +13 20
3 "Портовик" Маріуполь 10 5 0 5 19 − 19 0 15
4 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 10 3 0 7 14 − 35 -21 9
5 "Бердянськ" Бердянськ 10 1 1 8 10 − 42 -32 4
6 "Агро Ком 1990" Пологи 10 0 1 9 3 − 43 -40 1
22.04. 18:00 "Портовик" Маріуполь 2 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
22.04. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 1 "Бердянськ" Бердянськ
28.04. 15:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
05.05. 19:00 "Портовик" Маріуполь 0 : 0 "Мотор" Запоріжжя
08.05. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 4 "Таврія-Скіф" Роздол
12.05. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 7 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
12.05. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 4 "Портовик" Маріуполь
19.05. 20:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 3 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
19.05. 21:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "Мотор" Запоріжжя
20.05. 19:00 "Портовик" Маріуполь 5 : 1 "Бердянськ" Бердянськ
26.05. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 2 : 2 "Агро Ком 1990" Пологи
30.05. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
02.06. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 9 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
06.06. 21:30 "Таврія-Скіф" Роздол 6 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
09.06. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 6 "Мотор" Запоріжжя
09.06. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 1 : 3 "Портовик" Маріуполь
16.06. 17:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 4 : 3 "Бердянськ" Бердянськ
23.06. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 6 : 1 "Агро Ком 1990" Пологи
23.06. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 0 "Портовик" Маріуполь
30.06. 17:00 "Портовик" Маріуполь 3 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
30.06. 18:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 7 "Мотор" Запоріжжя
07.07. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 8 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
07.07. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 3 "Портовик" Маріуполь
07.07. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
11.07. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 10 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
11.07. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
14.07. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 5 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
11.08. 17:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 5 "Таврія-Скіф" Роздол
11.08. 17:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 3 "Мотор" Запоріжжя
15.08. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
15.08. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 4 "Портовик" Маріуполь
22.08. 17:00 "Портовик" Маріуполь 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
25.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 5 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
25.08. 17:00 "Бердянськ" Бердянськ 2 : 1 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
29.08. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 1 "Мотор" Запоріжжя
01.09. 17:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 3 : 2 "Портовик" Маріуполь
01.09. 17:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 5 "Бердянськ" Бердянськ
05.09. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
05.09. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 3 "Портовик" Маріуполь
05.09. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
12.09. 19:00 "Портовик" Маріуполь 1 : 4 "Мотор" Запоріжжя
12.09. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 3 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
12.09. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 8 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
19.09. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 5 "Таврія-Скіф" Роздол
22.09. 19:00 "Портовик" Маріуполь 6 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
22.09. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 0 : 10 "Мотор" Запоріжжя
26.09. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 2 : 2 "Мотор" Запоріжжя
26.09. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
26.09. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 1 : 5 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
03.10. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
03.10. 19:00 "Портовик" Маріуполь 5 : 0 "Мелітопольска черешня" Мелітополь
03.10. 19:00 "Бердянськ" Бердянськ 3 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
10.10. 19:00 "Мелітопольска черешня" Мелітополь 0 : 1 "Мотор" Запоріжжя
13.10. 19:00 "Портовик" Маріуполь 6 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
14.10. 19:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 0 "Агро Ком 1990" Пологи
17.10. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Бердянськ" Бердянськ
20.10. 17:00 "Портовик" Маріуполь 1 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
24.10. 19:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Портовик" Маріуполь
27.10. 17:00 "Бердянськ" Бердянськ 4 : 6 "Таврія-Скіф" Роздол
27.10. 19:00 "Агро Ком 1990" Пологи 0 : 4 "Мелітопольска черешня" Мелітополь