Чемпіонат Хмельницької області 2021

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
Група 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Перлина Поділля" Білогір’я 10 9 0 1 42 − 4 +38 27
2 "Колос" Полонне 10 9 0 1 33 − 9 +24 27
3 "ЛМД-Патріоти" Деражня 10 4 2 4 16 − 20 -4 14
4 "Цукровик" Старокостянтинів 10 3 3 4 15 − 32 -17 12
5 "Лісівник" Шепетівка 10 2 1 7 12 − 22 -10 7
6 "Еліта" Пасічна 10 0 0 10 3 − 34 -31 0
15.05. 16:00 "Еліта" Пасічна 0 : 6 "Перлина Поділля" Білогір’я
16.05. 17:00 "Колос" Полонне 2 : 1 "Лісівник" Шепетівка
16.05. 17:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 3 : 3 "Цукровик" Старокостянтинів
22.05. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 1 : 6 "Колос" Полонне
23.05. 16:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 2 : 1 "Лісівник" Шепетівка
23.05. 16:00 "Еліта" Пасічна 0 : 3 "ЛМД-Патріоти" Деражня
30.05. 16:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 0 : 6 "Перлина Поділля" Білогір’я
30.05. 16:00 "Колос" Полонне 6 : 2 "Еліта" Пасічна
30.05. 16:00 "Лісівник" Шепетівка 1 : 3 "Цукровик" Старокостянтинів
06.06. 17:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 1 : 2 "Колос" Полонне
06.06. 17:00 "Еліта" Пасічна 1 : 2 "Лісівник" Шепетівка
06.06. 17:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 8 : 0 "Цукровик" Старокостянтинів
12.06. 16:00 "Цукровик" Старокостянтинів 2 : 0 "Еліта" Пасічна
13.06. 16:00 "Колос" Полонне 0 : 3 "Перлина Поділля" Білогір’я
13.06. 16:00 "Лісівник" Шепетівка 0 : 2 "ЛМД-Патріоти" Деражня
14.08. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 1 : 1 "ЛМД-Патріоти" Деражня
14.08. 17:00 "Лісівник" Шепетівка 1 : 2 "Колос" Полонне
14.08. 17:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 3 : 0 "Еліта" Пасічна
21.08. 17:00 "Лісівник" Шепетівка 1 : 5 "Перлина Поділля" Білогір’я
22.08. 17:00 "Колос" Полонне 5 : 0 "Цукровик" Старокостянтинів
22.08. 17:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 3 : 0 "Еліта" Пасічна
28.08. 17:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 3 : 0 "ЛМД-Патріоти" Деражня
28.08. 17:00 "Еліта" Пасічна 0 : 3 "Колос" Полонне
28.08. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 2 : 2 "Лісівник" Шепетівка
05.09. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 0 : 6 "Перлина Поділля" Білогір’я
05.09. 17:00 "Лісівник" Шепетівка 3 : 0 "Еліта" Пасічна
05.09. 17:00 "Колос" Полонне 5 : 0 "ЛМД-Патріоти" Деражня
11.09. 16:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 0 : 2 "Колос" Полонне
12.09. 16:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 3 : 0 "Лісівник" Шепетівка
12.09. 16:00 "Еліта" Пасічна 0 : 3 "Цукровик" Старокостянтинів
Група 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Іскра" Теофіполь 8 8 0 0 22 − 4 +18 24
2 "Антоніни" 8 5 2 1 14 − 10 +4 17
3 "Случ" Красилів 8 5 1 2 25 − 9 +16 16
4 "Стара Синява" Стара Синява 8 2 1 5 6 − 15 -9 7
5 "Нива" Летичів 8 2 0 6 12 − 18 -6 6
6 "Олімп" Деражня 8 0 0 8 3 − 26 -23 0
15.05. 16:00 "Іскра" Теофіполь 3 : 1 "Олімп" Деражня
16.05. 17:00 "Случ" Красилів 6 : 1 "Нива" Летичів
23.05. 16:00 "Случ" Красилів 6 : 0 "Стара Синява" Стара Синява
23.05. 17:00 "Антоніни" 2 : 1 "Нива" Летичів
29.05. 16:00 "Стара Синява" Стара Синява 0 : 2 "Антоніни"
29.05. 16:00 "Іскра" Теофіполь 3 : 0 "Случ" Красилів
05.06. 17:00 "Антоніни" 0 : 4 "Іскра" Теофіполь
05.06. 17:00 "Нива" Летичів 3 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
06.06. 17:00 "Случ" Красилів 6 : 0 "Олімп" Деражня
12.06. 16:00 "Іскра" Теофіполь 4 : 1 "Нива" Летичів
12.06. 16:00 "Олімп" Деражня 1 : 3 "Антоніни"
19.06. 17:00 "Стара Синява" Стара Синява 0 : 1 "Іскра" Теофіполь
19.06. 17:00 "Нива" Летичів 6 : 0 "Олімп" Деражня
26.06. 17:00 "Олімп" Деражня 0 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
27.06. 17:00 "Случ" Красилів 2 : 2 "Антоніни"
14.08. 17:00 "Антоніни" 1 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
14.08. 17:00 "Олімп" Деражня 0 : 2 "Іскра" Теофіполь
15.08. 17:00 "Нива" Летичів 0 : 1 "Случ" Красилів
28.08. 17:00 "Нива" Летичів 0 : 2 "Іскра" Теофіполь
29.08. 17:00 "Стара Синява" Стара Синява 0 : 2 "Случ" Красилів
29.08. 17:00 "Антоніни" 2 : 1 "Олімп" Деражня
04.09. 16:00 "Нива" Летичів 0 : 2 "Антоніни"
05.09. 16:00 "Стара Синява" Стара Синява 3 : 0 "Олімп" Деражня
11.09. 16:00 "Случ" Красилів 2 : 3 "Іскра" Теофіполь
12.09. 16:00 "Олімп" Деражня 1 : 3 "Случ" Красилів
12.09. 16:00 "Іскра" Теофіполь 0 : 0 "Антоніни"
12.09. 16:00 "Стара Синява" Стара Синява 3 : 0 "Нива" Летичів
12.09. 16:00 "Олімп" Деражня 0 : 2 "Нива" Летичів
19.09. 16:00 "Іскра" Теофіполь 6 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
25.09. 16:00 "Антоніни" 0 : 4 "Случ" Красилів
Група 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Агробізнес" Нова Ушиця 9 7 0 2 18 − 6 +12 21
2 "Евеліна" Ярмолинці 9 6 0 3 24 − 11 +13 18
3 "Вікторія" Городок 9 6 0 3 25 − 14 +11 18
4 “Оболонь-Чемерівці” 8 5 0 3 26 − 12 +14 15
5 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 8 4 0 4 16 − 18 -2 12
6 "Сокіл" Соколівка 9 1 1 7 14 − 24 -10 4
7 "Колос" Лисець 8 0 1 7 10 − 48 -38 1
15.05. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 1 : 0 “Оболонь-Чемерівці”
16.05. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 0 : 3 "Евеліна" Ярмолинці
16.05. 17:00 "Сокіл" Соколівка 0 : 2 "Вікторія" Городок
22.05. 17:00 "Вікторія" Городок 0 : 2 "Агробізнес" Нова Ушиця
22.05. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 3 : 0 "Сокіл" Соколівка
23.05. 16:00 "Колос" Лисець 0 : 5 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
29.05. 16:00 “Оболонь-Чемерівці” 1 : 4 "Вікторія" Городок
30.05. 16:00 "Сокіл" Соколівка 7 : 0 "Колос" Лисець
30.05. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 2 : 0 "Евеліна" Ярмолинці
05.06. 17:00 "Колос" Лисець 0 : 4 "Агробізнес" Нова Ушиця
05.06. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 1 : 2 “Оболонь-Чемерівці”
06.06. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 2 : 1 "Сокіл" Соколівка
12.06. 16:00 "Вікторія" Городок 1 : 2 "Евеліна" Ярмолинці
13.06. 16:00 “Оболонь-Чемерівці” 10 : 1 "Колос" Лисець
13.06. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 0 : 1 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
19.06. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 1 : 5 “Оболонь-Чемерівці”
19.06. 17:00 "Сокіл" Соколівка 2 : 3 "Агробізнес" Нова Ушиця
20.06. 17:00 "Колос" Лисець 3 : 6 "Вікторія" Городок
26.06. 17:00 “Оболонь-Чемерівці” 3 : 0 "Сокіл" Соколівка
26.06. 17:00 "Вікторія" Городок 4 : 1 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
27.06. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 9 : 3 "Колос" Лисець
14.08. 17:00 "Вікторія" Городок 7 : 2 "Сокіл" Соколівка
14.08. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 3 : 0 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
15.08. 17:00 “Оболонь-Чемерівці” 2 : 4 "Агробізнес" Нова Ушиця
21.08. 17:00 "Сокіл" Соколівка 1 : 3 "Евеліна" Ярмолинці
21.08. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 6 : 2 "Колос" Лисець
22.08. 17:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 0 : 1 "Вікторія" Городок
29.08. 16:00 "Вікторія" Городок 0 : 3 “Оболонь-Чемерівці”
29.08. 17:00 "Колос" Лисець 1 : 1 "Сокіл" Соколівка
29.08. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 0 : 2 "Агробізнес" Нова Ушиця
04.09. 16:00 “Оболонь-Чемерівці” 5 : 1 "Евеліна" Ярмолинці
05.09. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 5 : 1 "Колос" Лисець
05.09. 16:00 "Сокіл" Соколівка 4 : 1 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
11.09. 16:00 "Колос" Лисець 0 : 10 “Оболонь-Чемерівці”
12.09. 16:00 "Евеліна" Ярмолинці 2 : 2 "Вікторія" Городок
12.09. 16:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 2 : 2 "Агробізнес" Нова Ушиця
19.09. 15:00 "Вікторія" Городок 3 : 0 "Колос" Лисець
19.09. 15:00 “Оболонь-Чемерівці” 5 : 0 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
19.09. 15:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 3 : 1 "Сокіл" Соколівка
26.09. 16:00 "Сокіл" Соколівка 2 : 5 “Оболонь-Чемерівці”
26.09. 16:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 3 : 3 "Вікторія" Городок
26.09. 16:00 "Колос" Лисець 3 : 0 "Евеліна" Ярмолинці
Група 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Перлина Поділля" Білогір’я 5 4 0 1 16 − 3 +13 12
2 "Колос" Полонне 5 4 0 1 18 − 6 +12 12
3 "ЛМД-Патріоти" Деражня 5 2 1 2 10 − 11 -1 7
4 "Цукровик" Старокостянтинів 5 1 2 2 6 − 15 -9 5
5 "Лісівник" Шепетівка 5 1 0 4 6 − 12 -6 3
6 "Еліта" Пасічна 5 0 0 5 1 − 17 -16 0
15.05. 16:00 "Еліта" Пасічна 0 : 6 "Перлина Поділля" Білогір’я
16.05. 17:00 "Колос" Полонне 2 : 1 "Лісівник" Шепетівка
16.05. 17:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 3 : 3 "Цукровик" Старокостянтинів
22.05. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 1 : 6 "Колос" Полонне
23.05. 16:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 2 : 1 "Лісівник" Шепетівка
23.05. 16:00 "Еліта" Пасічна 0 : 3 "ЛМД-Патріоти" Деражня
30.05. 16:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 0 : 6 "Перлина Поділля" Білогір’я
30.05. 16:00 "Колос" Полонне 6 : 2 "Еліта" Пасічна
30.05. 16:00 "Лісівник" Шепетівка 1 : 3 "Цукровик" Старокостянтинів
06.06. 17:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 1 : 2 "Колос" Полонне
06.06. 17:00 "Еліта" Пасічна 1 : 2 "Лісівник" Шепетівка
06.06. 17:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 8 : 0 "Цукровик" Старокостянтинів
12.06. 16:00 "Цукровик" Старокостянтинів 2 : 0 "Еліта" Пасічна
13.06. 16:00 "Колос" Полонне 0 : 3 "Перлина Поділля" Білогір’я
13.06. 16:00 "Лісівник" Шепетівка 0 : 2 "ЛМД-Патріоти" Деражня
14.08. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 1 : 1 "ЛМД-Патріоти" Деражня
14.08. 17:00 "Лісівник" Шепетівка 1 : 2 "Колос" Полонне
14.08. 17:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 3 : 0 "Еліта" Пасічна
21.08. 17:00 "Лісівник" Шепетівка 1 : 5 "Перлина Поділля" Білогір’я
22.08. 17:00 "Колос" Полонне 5 : 0 "Цукровик" Старокостянтинів
22.08. 17:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 3 : 0 "Еліта" Пасічна
28.08. 17:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 3 : 0 "ЛМД-Патріоти" Деражня
28.08. 17:00 "Еліта" Пасічна 0 : 3 "Колос" Полонне
28.08. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 2 : 2 "Лісівник" Шепетівка
05.09. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 0 : 6 "Перлина Поділля" Білогір’я
05.09. 17:00 "Лісівник" Шепетівка 3 : 0 "Еліта" Пасічна
05.09. 17:00 "Колос" Полонне 5 : 0 "ЛМД-Патріоти" Деражня
11.09. 16:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 0 : 2 "Колос" Полонне
12.09. 16:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 3 : 0 "Лісівник" Шепетівка
12.09. 16:00 "Еліта" Пасічна 0 : 3 "Цукровик" Старокостянтинів
Група 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Случ" Красилів 5 3 1 1 22 − 6 +16 10
2 "Іскра" Теофіполь 3 3 0 0 10 − 2 +8 9
3 "Антоніни" 4 2 1 1 5 − 7 -2 7
4 "Нива" Летичів 5 2 0 3 9 − 6 +3 6
5 "Стара Синява" Стара Синява 4 1 0 3 3 − 5 -2 3
6 "Олімп" Деражня 3 0 0 3 1 − 6 -5 0
15.05. 16:00 "Іскра" Теофіполь 3 : 1 "Олімп" Деражня
16.05. 17:00 "Случ" Красилів 6 : 1 "Нива" Летичів
23.05. 16:00 "Случ" Красилів 6 : 0 "Стара Синява" Стара Синява
23.05. 17:00 "Антоніни" 2 : 1 "Нива" Летичів
29.05. 16:00 "Стара Синява" Стара Синява 0 : 2 "Антоніни"
29.05. 16:00 "Іскра" Теофіполь 3 : 0 "Случ" Красилів
05.06. 17:00 "Антоніни" 0 : 4 "Іскра" Теофіполь
05.06. 17:00 "Нива" Летичів 3 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
06.06. 17:00 "Случ" Красилів 6 : 0 "Олімп" Деражня
12.06. 16:00 "Іскра" Теофіполь 4 : 1 "Нива" Летичів
12.06. 16:00 "Олімп" Деражня 1 : 3 "Антоніни"
19.06. 17:00 "Стара Синява" Стара Синява 0 : 1 "Іскра" Теофіполь
19.06. 17:00 "Нива" Летичів 6 : 0 "Олімп" Деражня
26.06. 17:00 "Олімп" Деражня 0 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
27.06. 17:00 "Случ" Красилів 2 : 2 "Антоніни"
14.08. 17:00 "Антоніни" 1 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
14.08. 17:00 "Олімп" Деражня 0 : 2 "Іскра" Теофіполь
15.08. 17:00 "Нива" Летичів 0 : 1 "Случ" Красилів
28.08. 17:00 "Нива" Летичів 0 : 2 "Іскра" Теофіполь
29.08. 17:00 "Стара Синява" Стара Синява 0 : 2 "Случ" Красилів
29.08. 17:00 "Антоніни" 2 : 1 "Олімп" Деражня
04.09. 16:00 "Нива" Летичів 0 : 2 "Антоніни"
05.09. 16:00 "Стара Синява" Стара Синява 3 : 0 "Олімп" Деражня
11.09. 16:00 "Случ" Красилів 2 : 3 "Іскра" Теофіполь
12.09. 16:00 "Олімп" Деражня 1 : 3 "Случ" Красилів
12.09. 16:00 "Іскра" Теофіполь 0 : 0 "Антоніни"
12.09. 16:00 "Стара Синява" Стара Синява 3 : 0 "Нива" Летичів
12.09. 16:00 "Олімп" Деражня 0 : 2 "Нива" Летичів
19.09. 16:00 "Іскра" Теофіполь 6 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
25.09. 16:00 "Антоніни" 0 : 4 "Случ" Красилів
Група 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Евеліна" Ярмолинці 5 3 0 2 16 − 7 +9 9
2 “Оболонь-Чемерівці” 4 2 0 2 16 − 9 +7 6
3 "Вікторія" Городок 5 2 0 3 12 − 10 +2 6
4 "Агробізнес" Нова Ушиця 4 2 0 2 3 − 2 +1 6
5 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 4 2 0 2 9 − 11 -2 6
6 "Сокіл" Соколівка 4 1 0 3 10 − 8 +2 3
7 "Колос" Лисець 4 0 1 3 4 − 16 -12 1
15.05. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 1 : 0 “Оболонь-Чемерівці”
16.05. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 0 : 3 "Евеліна" Ярмолинці
16.05. 17:00 "Сокіл" Соколівка 0 : 2 "Вікторія" Городок
22.05. 17:00 "Вікторія" Городок 0 : 2 "Агробізнес" Нова Ушиця
22.05. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 3 : 0 "Сокіл" Соколівка
23.05. 16:00 "Колос" Лисець 0 : 5 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
29.05. 16:00 “Оболонь-Чемерівці” 1 : 4 "Вікторія" Городок
30.05. 16:00 "Сокіл" Соколівка 7 : 0 "Колос" Лисець
30.05. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 2 : 0 "Евеліна" Ярмолинці
05.06. 17:00 "Колос" Лисець 0 : 4 "Агробізнес" Нова Ушиця
05.06. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 1 : 2 “Оболонь-Чемерівці”
06.06. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 2 : 1 "Сокіл" Соколівка
12.06. 16:00 "Вікторія" Городок 1 : 2 "Евеліна" Ярмолинці
13.06. 16:00 “Оболонь-Чемерівці” 10 : 1 "Колос" Лисець
13.06. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 0 : 1 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
19.06. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 1 : 5 “Оболонь-Чемерівці”
19.06. 17:00 "Сокіл" Соколівка 2 : 3 "Агробізнес" Нова Ушиця
20.06. 17:00 "Колос" Лисець 3 : 6 "Вікторія" Городок
26.06. 17:00 “Оболонь-Чемерівці” 3 : 0 "Сокіл" Соколівка
26.06. 17:00 "Вікторія" Городок 4 : 1 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
27.06. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 9 : 3 "Колос" Лисець
14.08. 17:00 "Вікторія" Городок 7 : 2 "Сокіл" Соколівка
14.08. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 3 : 0 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
15.08. 17:00 “Оболонь-Чемерівці” 2 : 4 "Агробізнес" Нова Ушиця
21.08. 17:00 "Сокіл" Соколівка 1 : 3 "Евеліна" Ярмолинці
21.08. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 6 : 2 "Колос" Лисець
22.08. 17:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 0 : 1 "Вікторія" Городок
29.08. 16:00 "Вікторія" Городок 0 : 3 “Оболонь-Чемерівці”
29.08. 17:00 "Колос" Лисець 1 : 1 "Сокіл" Соколівка
29.08. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 0 : 2 "Агробізнес" Нова Ушиця
04.09. 16:00 “Оболонь-Чемерівці” 5 : 1 "Евеліна" Ярмолинці
05.09. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 5 : 1 "Колос" Лисець
05.09. 16:00 "Сокіл" Соколівка 4 : 1 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
11.09. 16:00 "Колос" Лисець 0 : 10 “Оболонь-Чемерівці”
12.09. 16:00 "Евеліна" Ярмолинці 2 : 2 "Вікторія" Городок
12.09. 16:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 2 : 2 "Агробізнес" Нова Ушиця
19.09. 15:00 "Вікторія" Городок 3 : 0 "Колос" Лисець
19.09. 15:00 “Оболонь-Чемерівці” 5 : 0 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
19.09. 15:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 3 : 1 "Сокіл" Соколівка
26.09. 16:00 "Сокіл" Соколівка 2 : 5 “Оболонь-Чемерівці”
26.09. 16:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 3 : 3 "Вікторія" Городок
26.09. 16:00 "Колос" Лисець 3 : 0 "Евеліна" Ярмолинці
Група 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Перлина Поділля" Білогір’я 5 5 0 0 26 − 1 +25 15
2 "Колос" Полонне 5 5 0 0 15 − 3 +12 15
3 "ЛМД-Патріоти" Деражня 5 2 1 2 6 − 9 -3 7
4 "Цукровик" Старокостянтинів 5 2 1 2 9 − 17 -8 7
5 "Лісівник" Шепетівка 5 1 1 3 6 − 10 -4 4
6 "Еліта" Пасічна 5 0 0 5 2 − 17 -15 0
15.05. 16:00 "Еліта" Пасічна 0 : 6 "Перлина Поділля" Білогір’я
16.05. 17:00 "Колос" Полонне 2 : 1 "Лісівник" Шепетівка
16.05. 17:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 3 : 3 "Цукровик" Старокостянтинів
22.05. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 1 : 6 "Колос" Полонне
23.05. 16:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 2 : 1 "Лісівник" Шепетівка
23.05. 16:00 "Еліта" Пасічна 0 : 3 "ЛМД-Патріоти" Деражня
30.05. 16:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 0 : 6 "Перлина Поділля" Білогір’я
30.05. 16:00 "Колос" Полонне 6 : 2 "Еліта" Пасічна
30.05. 16:00 "Лісівник" Шепетівка 1 : 3 "Цукровик" Старокостянтинів
06.06. 17:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 1 : 2 "Колос" Полонне
06.06. 17:00 "Еліта" Пасічна 1 : 2 "Лісівник" Шепетівка
06.06. 17:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 8 : 0 "Цукровик" Старокостянтинів
12.06. 16:00 "Цукровик" Старокостянтинів 2 : 0 "Еліта" Пасічна
13.06. 16:00 "Колос" Полонне 0 : 3 "Перлина Поділля" Білогір’я
13.06. 16:00 "Лісівник" Шепетівка 0 : 2 "ЛМД-Патріоти" Деражня
14.08. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 1 : 1 "ЛМД-Патріоти" Деражня
14.08. 17:00 "Лісівник" Шепетівка 1 : 2 "Колос" Полонне
14.08. 17:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 3 : 0 "Еліта" Пасічна
21.08. 17:00 "Лісівник" Шепетівка 1 : 5 "Перлина Поділля" Білогір’я
22.08. 17:00 "Колос" Полонне 5 : 0 "Цукровик" Старокостянтинів
22.08. 17:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 3 : 0 "Еліта" Пасічна
28.08. 17:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 3 : 0 "ЛМД-Патріоти" Деражня
28.08. 17:00 "Еліта" Пасічна 0 : 3 "Колос" Полонне
28.08. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 2 : 2 "Лісівник" Шепетівка
05.09. 17:00 "Цукровик" Старокостянтинів 0 : 6 "Перлина Поділля" Білогір’я
05.09. 17:00 "Лісівник" Шепетівка 3 : 0 "Еліта" Пасічна
05.09. 17:00 "Колос" Полонне 5 : 0 "ЛМД-Патріоти" Деражня
11.09. 16:00 "Перлина Поділля" Білогір’я 0 : 2 "Колос" Полонне
12.09. 16:00 "ЛМД-Патріоти" Деражня 3 : 0 "Лісівник" Шепетівка
12.09. 16:00 "Еліта" Пасічна 0 : 3 "Цукровик" Старокостянтинів
Група 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Іскра" Теофіполь 5 5 0 0 12 − 2 +10 15
2 "Антоніни" 4 3 1 0 9 − 3 +6 10
3 "Случ" Красилів 3 2 0 1 3 − 3 0 6
4 "Стара Синява" Стара Синява 4 1 1 2 3 − 10 -7 4
5 "Нива" Летичів 3 0 0 3 3 − 12 -9 0
6 "Олімп" Деражня 5 0 0 5 2 − 20 -18 0
15.05. 16:00 "Іскра" Теофіполь 3 : 1 "Олімп" Деражня
16.05. 17:00 "Случ" Красилів 6 : 1 "Нива" Летичів
23.05. 16:00 "Случ" Красилів 6 : 0 "Стара Синява" Стара Синява
23.05. 17:00 "Антоніни" 2 : 1 "Нива" Летичів
29.05. 16:00 "Стара Синява" Стара Синява 0 : 2 "Антоніни"
29.05. 16:00 "Іскра" Теофіполь 3 : 0 "Случ" Красилів
05.06. 17:00 "Антоніни" 0 : 4 "Іскра" Теофіполь
05.06. 17:00 "Нива" Летичів 3 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
06.06. 17:00 "Случ" Красилів 6 : 0 "Олімп" Деражня
12.06. 16:00 "Іскра" Теофіполь 4 : 1 "Нива" Летичів
12.06. 16:00 "Олімп" Деражня 1 : 3 "Антоніни"
19.06. 17:00 "Стара Синява" Стара Синява 0 : 1 "Іскра" Теофіполь
19.06. 17:00 "Нива" Летичів 6 : 0 "Олімп" Деражня
26.06. 17:00 "Олімп" Деражня 0 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
27.06. 17:00 "Случ" Красилів 2 : 2 "Антоніни"
14.08. 17:00 "Антоніни" 1 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
14.08. 17:00 "Олімп" Деражня 0 : 2 "Іскра" Теофіполь
15.08. 17:00 "Нива" Летичів 0 : 1 "Случ" Красилів
28.08. 17:00 "Нива" Летичів 0 : 2 "Іскра" Теофіполь
29.08. 17:00 "Стара Синява" Стара Синява 0 : 2 "Случ" Красилів
29.08. 17:00 "Антоніни" 2 : 1 "Олімп" Деражня
04.09. 16:00 "Нива" Летичів 0 : 2 "Антоніни"
05.09. 16:00 "Стара Синява" Стара Синява 3 : 0 "Олімп" Деражня
11.09. 16:00 "Случ" Красилів 2 : 3 "Іскра" Теофіполь
12.09. 16:00 "Олімп" Деражня 1 : 3 "Случ" Красилів
12.09. 16:00 "Іскра" Теофіполь 0 : 0 "Антоніни"
12.09. 16:00 "Стара Синява" Стара Синява 3 : 0 "Нива" Летичів
12.09. 16:00 "Олімп" Деражня 0 : 2 "Нива" Летичів
19.09. 16:00 "Іскра" Теофіполь 6 : 1 "Стара Синява" Стара Синява
25.09. 16:00 "Антоніни" 0 : 4 "Случ" Красилів
Група 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Агробізнес" Нова Ушиця 5 5 0 0 15 − 4 +11 15
2 "Вікторія" Городок 4 4 0 0 13 − 4 +9 12
3 “Оболонь-Чемерівці” 4 3 0 1 10 − 3 +7 9
4 "Евеліна" Ярмолинці 4 3 0 1 8 − 4 +4 9
5 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 4 2 0 2 7 − 7 0 6
6 "Сокіл" Соколівка 5 0 1 4 4 − 16 -12 1
7 "Колос" Лисець 4 0 0 4 6 − 32 -26 0
15.05. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 1 : 0 “Оболонь-Чемерівці”
16.05. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 0 : 3 "Евеліна" Ярмолинці
16.05. 17:00 "Сокіл" Соколівка 0 : 2 "Вікторія" Городок
22.05. 17:00 "Вікторія" Городок 0 : 2 "Агробізнес" Нова Ушиця
22.05. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 3 : 0 "Сокіл" Соколівка
23.05. 16:00 "Колос" Лисець 0 : 5 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
29.05. 16:00 “Оболонь-Чемерівці” 1 : 4 "Вікторія" Городок
30.05. 16:00 "Сокіл" Соколівка 7 : 0 "Колос" Лисець
30.05. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 2 : 0 "Евеліна" Ярмолинці
05.06. 17:00 "Колос" Лисець 0 : 4 "Агробізнес" Нова Ушиця
05.06. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 1 : 2 “Оболонь-Чемерівці”
06.06. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 2 : 1 "Сокіл" Соколівка
12.06. 16:00 "Вікторія" Городок 1 : 2 "Евеліна" Ярмолинці
13.06. 16:00 “Оболонь-Чемерівці” 10 : 1 "Колос" Лисець
13.06. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 0 : 1 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
19.06. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 1 : 5 “Оболонь-Чемерівці”
19.06. 17:00 "Сокіл" Соколівка 2 : 3 "Агробізнес" Нова Ушиця
20.06. 17:00 "Колос" Лисець 3 : 6 "Вікторія" Городок
26.06. 17:00 “Оболонь-Чемерівці” 3 : 0 "Сокіл" Соколівка
26.06. 17:00 "Вікторія" Городок 4 : 1 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
27.06. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 9 : 3 "Колос" Лисець
14.08. 17:00 "Вікторія" Городок 7 : 2 "Сокіл" Соколівка
14.08. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 3 : 0 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
15.08. 17:00 “Оболонь-Чемерівці” 2 : 4 "Агробізнес" Нова Ушиця
21.08. 17:00 "Сокіл" Соколівка 1 : 3 "Евеліна" Ярмолинці
21.08. 17:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 6 : 2 "Колос" Лисець
22.08. 17:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 0 : 1 "Вікторія" Городок
29.08. 16:00 "Вікторія" Городок 0 : 3 “Оболонь-Чемерівці”
29.08. 17:00 "Колос" Лисець 1 : 1 "Сокіл" Соколівка
29.08. 17:00 "Евеліна" Ярмолинці 0 : 2 "Агробізнес" Нова Ушиця
04.09. 16:00 “Оболонь-Чемерівці” 5 : 1 "Евеліна" Ярмолинці
05.09. 16:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 5 : 1 "Колос" Лисець
05.09. 16:00 "Сокіл" Соколівка 4 : 1 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
11.09. 16:00 "Колос" Лисець 0 : 10 “Оболонь-Чемерівці”
12.09. 16:00 "Евеліна" Ярмолинці 2 : 2 "Вікторія" Городок
12.09. 16:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 2 : 2 "Агробізнес" Нова Ушиця
19.09. 15:00 "Вікторія" Городок 3 : 0 "Колос" Лисець
19.09. 15:00 “Оболонь-Чемерівці” 5 : 0 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці
19.09. 15:00 "Агробізнес" Нова Ушиця 3 : 1 "Сокіл" Соколівка
26.09. 16:00 "Сокіл" Соколівка 2 : 5 “Оболонь-Чемерівці”
26.09. 16:00 ФОСК “Спортлідер” Дунаївці 3 : 3 "Вікторія" Городок
26.09. 16:00 "Колос" Лисець 3 : 0 "Евеліна" Ярмолинці
Стрічка новин
14 жовтня
10 жовтня
09 жовтня
02 жовтня
29 вересня
21 вересня
20 вересня
14 вересня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения