Чемпіонат Хмельницької області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Епіцентр" Дунаївці 12 10 2 0 44 − 6 +38 32
2 "Случ" Красилів 13 9 2 2 43 − 17 +26 29
3 "Случ" Старокостянтинів 11 6 1 4 27 − 16 +11 19
4 "Іскра" Теофіполь 12 5 1 6 24 − 14 +10 16
5 СК "Хмельницький" 13 3 1 9 16 − 48 -32 10
6 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 13 0 1 12 6 − 59 -53 1
11.05. 16:00 "Случ" Старокостянтинів 0 : 4 "Случ" Красилів Огляд
11.05. 17:30 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 0 : 6 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
15.05. 18:00 СК "Хмельницький" 2 : 1 "Іскра" Теофіполь Огляд Відео
18.05. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 2 : 1 "Іскра" Теофіполь
19.05. 16:00 "Случ" Красилів 5 : 2 СК "Хмельницький" Огляд Відео
22.05. 18:00 СК "Хмельницький" 4 : 2 "Случ" Старокостянтинів Відео
25.05. 16:00 "Случ" Старокостянтинів 2 : 1 "Іскра" Теофіполь Огляд
25.05. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 4 : 1 "Случ" Красилів Огляд
29.05. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 3 : 3 СК "Хмельницький" Огляд
01.06. 00:00 "Іскра" Теофіполь 1 : 2 "Случ" Красилів
05.06. 18:00 СК "Хмельницький" 0 : 5 "Епіцентр" Дунаївці Відео
08.06. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 1 : 3 "Іскра" Теофіполь Огляд
08.06. 17:30 "Епіцентр" Дунаївці 1 : 0 "Случ" Старокостянтинів Огляд
22.06. 17:00 "Случ" Красилів 3 : 3 "Случ" Старокостянтинів Огляд Відео
22.06. 18:30 "Епіцентр" Дунаївці 4 : 1 "Фортеця" Кам`янець-Подільський Огляд
22.06. 18:30 "Іскра" Теофіполь 4 : 2 СК "Хмельницький" Огляд
29.06. 16:00 "Случ" Красилів 3 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
03.07. 18:30 "Случ" Старокостянтинів 6 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
06.07. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 1 : 4 "Случ" Красилів
06.07. 17:00 "Случ" Старокостянтинів 9 : 1 СК "Хмельницький"
30.07. 18:00 "Іскра" Теофіполь 0 : 0 "Епіцентр" Дунаївці
23.08. 17:00 "Случ" Красилів 2 : 2 "Епіцентр" Дунаївці
07.09. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 5 : 0 СК "Хмельницький"
07.09. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 0 : 2 "Случ" Старокостянтинів
11.09. 17:00 "Случ" Старокостянтинів 0 : 2 "Епіцентр" Дунаївці
11.09. 17:00 "Случ" Красилів 2 : 1 "Іскра" Теофіполь
14.09. 16:00 СК "Хмельницький" 0 : 3 "Случ" Красилів
14.09. 17:00 "Іскра" Теофіполь 4 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
21.09. 00:00 СК "Хмельницький" 2 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
25.09. 16:00 "Епіцентр" Дунаївці 10 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
28.09. 16:00 "Случ" Красилів 3 : 0 СК "Хмельницький"
28.09. 16:00 "Случ" Старокостянтинів 1 : 0 "Іскра" Теофіполь
01.10. "Іскра" Теофіполь - : - "Случ" Старокостянтинів
02.10. 16:00 "Епіцентр" Дунаївці 3 : 1 "Случ" Красилів
05.10. 15:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 0 : 2 "Іскра" Теофіполь
05.10. 15:00 СК "Хмельницький" 0 : 2 "Случ" Старокостянтинів
12.10. 15:00 "Случ" Красилів 10 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
12.10. 15:00 "Іскра" Теофіполь 6 : 0 СК "Хмельницький"
16.10. 15:00 "Епіцентр" Дунаївці - : - "Іскра" Теофіполь
19.10. 15:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський - : - СК "Хмельницький"
19.10. 15:00 "Случ" Красилів - : - "Случ" Старокостянтинів
23.10. 15:00 СК "Хмельницький" - : - "Епіцентр" Дунаївці
26.10. 15:00 "Случ" Старокостянтинів - : - "Фортеця" Кам`янець-Подільський
26.10. 15:00 "Іскра" Теофіполь - : - "Случ" Красилів
16.11. 15:00 "Случ" Старокостянтинів - : - "Епіцентр" Дунаївці
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Епіцентр" Дунаївці 7 7 0 0 29 − 4 +25 21
2 "Случ" Красилів 7 5 2 0 28 − 8 +20 17
3 "Случ" Старокостянтинів 6 4 0 2 18 − 8 +10 12
4 "Іскра" Теофіполь 5 3 1 1 15 − 4 +11 10
5 СК "Хмельницький" 6 3 0 3 8 − 13 -5 9
6 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 6 0 1 5 5 − 20 -15 1
11.05. 16:00 "Случ" Старокостянтинів 0 : 4 "Случ" Красилів Огляд
11.05. 17:30 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 0 : 6 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
15.05. 18:00 СК "Хмельницький" 2 : 1 "Іскра" Теофіполь Огляд Відео
18.05. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 2 : 1 "Іскра" Теофіполь
19.05. 16:00 "Случ" Красилів 5 : 2 СК "Хмельницький" Огляд Відео
22.05. 18:00 СК "Хмельницький" 4 : 2 "Случ" Старокостянтинів Відео
25.05. 16:00 "Случ" Старокостянтинів 2 : 1 "Іскра" Теофіполь Огляд
25.05. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 4 : 1 "Случ" Красилів Огляд
29.05. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 3 : 3 СК "Хмельницький" Огляд
01.06. 00:00 "Іскра" Теофіполь 1 : 2 "Случ" Красилів
05.06. 18:00 СК "Хмельницький" 0 : 5 "Епіцентр" Дунаївці Відео
08.06. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 1 : 3 "Іскра" Теофіполь Огляд
08.06. 17:30 "Епіцентр" Дунаївці 1 : 0 "Случ" Старокостянтинів Огляд
22.06. 17:00 "Случ" Красилів 3 : 3 "Случ" Старокостянтинів Огляд Відео
22.06. 18:30 "Епіцентр" Дунаївці 4 : 1 "Фортеця" Кам`янець-Подільський Огляд
22.06. 18:30 "Іскра" Теофіполь 4 : 2 СК "Хмельницький" Огляд
29.06. 16:00 "Случ" Красилів 3 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
03.07. 18:30 "Случ" Старокостянтинів 6 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
06.07. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 1 : 4 "Случ" Красилів
06.07. 17:00 "Случ" Старокостянтинів 9 : 1 СК "Хмельницький"
30.07. 18:00 "Іскра" Теофіполь 0 : 0 "Епіцентр" Дунаївці
23.08. 17:00 "Случ" Красилів 2 : 2 "Епіцентр" Дунаївці
07.09. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 5 : 0 СК "Хмельницький"
07.09. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 0 : 2 "Случ" Старокостянтинів
11.09. 17:00 "Случ" Старокостянтинів 0 : 2 "Епіцентр" Дунаївці
11.09. 17:00 "Случ" Красилів 2 : 1 "Іскра" Теофіполь
14.09. 16:00 СК "Хмельницький" 0 : 3 "Случ" Красилів
14.09. 17:00 "Іскра" Теофіполь 4 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
21.09. 00:00 СК "Хмельницький" 2 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
25.09. 16:00 "Епіцентр" Дунаївці 10 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
28.09. 16:00 "Случ" Красилів 3 : 0 СК "Хмельницький"
28.09. 16:00 "Случ" Старокостянтинів 1 : 0 "Іскра" Теофіполь
01.10. "Іскра" Теофіполь - : - "Случ" Старокостянтинів
02.10. 16:00 "Епіцентр" Дунаївці 3 : 1 "Случ" Красилів
05.10. 15:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 0 : 2 "Іскра" Теофіполь
05.10. 15:00 СК "Хмельницький" 0 : 2 "Случ" Старокостянтинів
12.10. 15:00 "Случ" Красилів 10 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
12.10. 15:00 "Іскра" Теофіполь 6 : 0 СК "Хмельницький"
16.10. 15:00 "Епіцентр" Дунаївці - : - "Іскра" Теофіполь
19.10. 15:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський - : - СК "Хмельницький"
19.10. 15:00 "Случ" Красилів - : - "Случ" Старокостянтинів
23.10. 15:00 СК "Хмельницький" - : - "Епіцентр" Дунаївці
26.10. 15:00 "Случ" Старокостянтинів - : - "Фортеця" Кам`янець-Подільський
26.10. 15:00 "Іскра" Теофіполь - : - "Случ" Красилів
16.11. 15:00 "Случ" Старокостянтинів - : - "Епіцентр" Дунаївці
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Случ" Красилів 6 4 0 2 15 − 9 +6 12
2 "Епіцентр" Дунаївці 5 3 2 0 15 − 2 +13 11
3 "Случ" Старокостянтинів 5 2 1 2 9 − 8 +1 7
4 "Іскра" Теофіполь 7 2 0 5 9 − 10 -1 6
5 СК "Хмельницький" 7 0 1 6 8 − 35 -27 1
6 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 7 0 0 7 1 − 39 -38 0
11.05. 16:00 "Случ" Старокостянтинів 0 : 4 "Случ" Красилів Огляд
11.05. 17:30 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 0 : 6 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
15.05. 18:00 СК "Хмельницький" 2 : 1 "Іскра" Теофіполь Огляд Відео
18.05. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 2 : 1 "Іскра" Теофіполь
19.05. 16:00 "Случ" Красилів 5 : 2 СК "Хмельницький" Огляд Відео
22.05. 18:00 СК "Хмельницький" 4 : 2 "Случ" Старокостянтинів Відео
25.05. 16:00 "Случ" Старокостянтинів 2 : 1 "Іскра" Теофіполь Огляд
25.05. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 4 : 1 "Случ" Красилів Огляд
29.05. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 3 : 3 СК "Хмельницький" Огляд
01.06. 00:00 "Іскра" Теофіполь 1 : 2 "Случ" Красилів
05.06. 18:00 СК "Хмельницький" 0 : 5 "Епіцентр" Дунаївці Відео
08.06. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 1 : 3 "Іскра" Теофіполь Огляд
08.06. 17:30 "Епіцентр" Дунаївці 1 : 0 "Случ" Старокостянтинів Огляд
22.06. 17:00 "Случ" Красилів 3 : 3 "Случ" Старокостянтинів Огляд Відео
22.06. 18:30 "Епіцентр" Дунаївці 4 : 1 "Фортеця" Кам`янець-Подільський Огляд
22.06. 18:30 "Іскра" Теофіполь 4 : 2 СК "Хмельницький" Огляд
29.06. 16:00 "Случ" Красилів 3 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
03.07. 18:30 "Случ" Старокостянтинів 6 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
06.07. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 1 : 4 "Случ" Красилів
06.07. 17:00 "Случ" Старокостянтинів 9 : 1 СК "Хмельницький"
30.07. 18:00 "Іскра" Теофіполь 0 : 0 "Епіцентр" Дунаївці
23.08. 17:00 "Случ" Красилів 2 : 2 "Епіцентр" Дунаївці
07.09. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 5 : 0 СК "Хмельницький"
07.09. 17:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 0 : 2 "Случ" Старокостянтинів
11.09. 17:00 "Случ" Старокостянтинів 0 : 2 "Епіцентр" Дунаївці
11.09. 17:00 "Случ" Красилів 2 : 1 "Іскра" Теофіполь
14.09. 16:00 СК "Хмельницький" 0 : 3 "Случ" Красилів
14.09. 17:00 "Іскра" Теофіполь 4 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
21.09. 00:00 СК "Хмельницький" 2 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
25.09. 16:00 "Епіцентр" Дунаївці 10 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
28.09. 16:00 "Случ" Красилів 3 : 0 СК "Хмельницький"
28.09. 16:00 "Случ" Старокостянтинів 1 : 0 "Іскра" Теофіполь
01.10. "Іскра" Теофіполь - : - "Случ" Старокостянтинів
02.10. 16:00 "Епіцентр" Дунаївці 3 : 1 "Случ" Красилів
05.10. 15:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський 0 : 2 "Іскра" Теофіполь
05.10. 15:00 СК "Хмельницький" 0 : 2 "Случ" Старокостянтинів
12.10. 15:00 "Случ" Красилів 10 : 0 "Фортеця" Кам`янець-Подільський
12.10. 15:00 "Іскра" Теофіполь 6 : 0 СК "Хмельницький"
16.10. 15:00 "Епіцентр" Дунаївці - : - "Іскра" Теофіполь
19.10. 15:00 "Фортеця" Кам`янець-Подільський - : - СК "Хмельницький"
19.10. 15:00 "Случ" Красилів - : - "Случ" Старокостянтинів
23.10. 15:00 СК "Хмельницький" - : - "Епіцентр" Дунаївці
26.10. 15:00 "Случ" Старокостянтинів - : - "Фортеця" Кам`янець-Подільський
26.10. 15:00 "Іскра" Теофіполь - : - "Случ" Красилів
16.11. 15:00 "Случ" Старокостянтинів - : - "Епіцентр" Дунаївці