Чемпіонат Чернівецької області 2018

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Неполоківці" 16 12 3 1 41 − 8 +33 39
2 МСК "Кіцмань" Кіцмань 16 12 2 2 37 − 17 +20 38
3 "Коровія" 16 11 1 4 50 − 18 +32 34
4 "Іванківці" 16 11 1 4 47 − 17 +30 34
5 "Золотий колос" Строїнці 16 9 0 7 30 − 31 -1 27
6 "Стелс" Киселів 16 4 2 10 20 − 30 -10 14
7 "Драгуш Воде" Герца 16 3 3 10 22 − 44 -22 12
8 "Черемош" Вижниця 16 3 1 12 25 − 54 -29 10
9 "Вашківці" Вашківці 16 0 1 15 7 − 60 -53 1
02.05. 17:30 "Драгуш Воде" Герца 1 : 2 "Золотий колос" Строїнці
04.05. 17:30 "Вашківці" Вашківці 1 : 4 "Черемош" Вижниця
05.05. 17:30 "Коровія" 1 : 2 МСК "Кіцмань" Кіцмань
05.05. 17:30 "Іванківці" 0 : 2 "Неполоківці"
11.05. 17:30 "Черемош" Вижниця 1 : 4 "Коровія"
11.05. 17:30 "Іванківці" 7 : 0 "Вашківці" Вашківці
12.05. 17:30 "Золотий колос" Строїнці 1 : 3 "Неполоківці"
12.05. 17:30 "Стелс" Киселів 3 : 0 "Драгуш Воде" Герца
18.05. 17:30 "Драгуш Воде" Герца 0 : 2 МСК "Кіцмань" Кіцмань
19.05. 17:30 "Коровія" 1 : 0 "Іванківці"
19.05. 17:30 "Золотий колос" Строїнці 1 : 0 "Стелс" Киселів
19.05. 17:30 "Неполоківці" 7 : 1 "Вашківці" Вашківці
27.05. 17:00 "Вашківці" Вашківці 0 : 6 "Коровія"
27.05. 17:00 "Черемош" Вижниця 3 : 0 "Драгуш Воде" Герца
27.05. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 1 "Золотий колос" Строїнці
27.05. 17:00 "Стелс" Киселів 1 : 2 "Неполоківці"
08.06. 18:00 "Драгуш Воде" Герца 1 : 4 "Іванківці"
09.06. 18:00 "Неполоківці" 2 : 0 "Коровія"
09.06. 18:00 "Стелс" Киселів 0 : 0 МСК "Кіцмань" Кіцмань
15.06. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 0 "Неполоківці"
15.06. 17:00 "Черемош" Вижниця 2 : 2 "Стелс" Киселів
15.06. 17:00 "Вашківці" Вашківці 3 : 3 "Драгуш Воде" Герца
16.06. 17:00 "Іванківці" 6 : 0 "Золотий колос" Строїнці
22.06. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 5 : 2 "Черемош" Вижниця
22.06. 17:00 "Драгуш Воде" Герца 0 : 7 "Коровія"
23.06. 17:00 "Стелс" Киселів 1 : 2 "Іванківці"
23.06. 17:00 "Золотий колос" Строїнці 4 : 0 "Вашківці" Вашківці
06.07. 17:00 "Черемош" Вижниця 1 : 6 "Іванківці"
07.07. 17:00 "Неполоківці" 1 : 1 "Драгуш Воде" Герца
07.07. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 1 "Вашківці" Вашківці
07.07. 17:00 "Стелс" Киселів 1 : 4 "Коровія"
29.07. 17:00 "Черемош" Вижниця 0 : 1 "Неполоківці"
29.07. 17:00 "Вашківці" Вашківці 1 : 3 "Стелс" Киселів
30.07. 17:00 "Іванківці" 4 : 1 МСК "Кіцмань" Кіцмань
30.07. 17:00 "Коровія" 3 : 1 "Золотий колос" Строїнці
18.08. 18:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 2 "Черемош" Вижниця
02.09. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 2 "Драгуш Воде" Герца
02.09. 16:00 "Черемош" Вижниця 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
02.09. 16:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 4 : 2 "Коровія"
02.09. 16:00 "Неполоківці" 1 : 1 "Іванківці"
08.09. 17:00 "Коровія" 5 : 0 "Черемош" Вижниця
08.09. 17:00 "Вашківці" Вашківці 0 : 3 "Іванківці"
08.09. 17:00 "Неполоківці" 4 : 0 "Золотий колос" Строїнці
08.09. 17:00 "Драгуш Воде" Герца 2 : 1 "Стелс" Киселів
16.09. 16:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 1 : 1 "Драгуш Воде" Герца
16.09. 16:00 "Стелс" Киселів 0 : 1 "Золотий колос" Строїнці
16.09. 16:00 "Вашківці" Вашківці 0 : 3 "Неполоківці"
22.09. 16:00 "Коровія" 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
22.09. 16:00 "Драгуш Воде" Герца 5 : 2 "Черемош" Вижниця
22.09. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 0 : 3 МСК "Кіцмань" Кіцмань
22.09. 16:00 "Неполоківці" 6 : 0 "Стелс" Киселів
29.09. 16:00 "Іванківці" 3 : 1 "Драгуш Воде" Герца
29.09. 16:00 "Коровія" 0 : 0 "Неполоківці"
29.09. 16:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 0 "Стелс" Киселів
29.09. 16:00 "Черемош" Вижниця 2 : 5 "Золотий колос" Строїнці
06.10. 15:00 "Стелс" Киселів 5 : 1 "Черемош" Вижниця
06.10. 15:00 "Драгуш Воде" Герца 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
06.10. 15:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 0 "Іванківці"
12.10. 15:30 "Вашківці" Вашківці 0 : 3 "Золотий колос" Строїнці
12.10. 15:30 "Черемош" Вижниця 2 : 6 МСК "Кіцмань" Кіцмань
12.10. 15:30 "Коровія" 5 : 1 "Драгуш Воде" Герца
12.10. 15:30 "Іванківці" 3 : 0 "Стелс" Киселів
19.10. 15:30 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 1 "Іванківці"
20.10. 15:30 "Неполоківці" 3 : 0 "Черемош" Вижниця
20.10. 15:30 "Стелс" Киселів 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
20.10. 15:30 "Золотий колос" Строїнці 2 : 3 "Коровія"
26.10. 15:00 "Неполоківці" 2 : 0 МСК "Кіцмань" Кіцмань
26.10. 16:00 "Іванківці" 4 : 3 "Коровія"
02.11. "Іванківці" 3 : 0 "Черемош" Вижниця
02.11. "Вашківці" Вашківці 0 : 3 МСК "Кіцмань" Кіцмань
02.11. "Коровія" 3 : 0 "Стелс" Киселів
02.11. 15:00 "Драгуш Воде" Герца 1 : 4 "Неполоківці"
# Команда І В Н П М РМ О
1 МСК "Кіцмань" Кіцмань 8 7 1 0 20 − 8 +12 22
2 "Іванківці" 8 7 0 1 30 − 7 +23 21
3 "Неполоківці" 8 6 2 0 26 − 3 +23 20
4 "Коровія" 8 6 1 1 21 − 4 +17 19
5 "Золотий колос" Строїнці 8 5 0 3 17 − 13 +4 15
6 "Стелс" Киселів 8 3 1 4 14 − 10 +4 10
7 "Драгуш Воде" Герца 8 3 0 5 13 − 22 -9 9
8 "Черемош" Вижниця 8 2 1 5 14 − 24 -10 7
9 "Вашківці" Вашківці 8 0 1 7 5 − 28 -23 1
02.05. 17:30 "Драгуш Воде" Герца 1 : 2 "Золотий колос" Строїнці
04.05. 17:30 "Вашківці" Вашківці 1 : 4 "Черемош" Вижниця
05.05. 17:30 "Коровія" 1 : 2 МСК "Кіцмань" Кіцмань
05.05. 17:30 "Іванківці" 0 : 2 "Неполоківці"
11.05. 17:30 "Черемош" Вижниця 1 : 4 "Коровія"
11.05. 17:30 "Іванківці" 7 : 0 "Вашківці" Вашківці
12.05. 17:30 "Золотий колос" Строїнці 1 : 3 "Неполоківці"
12.05. 17:30 "Стелс" Киселів 3 : 0 "Драгуш Воде" Герца
18.05. 17:30 "Драгуш Воде" Герца 0 : 2 МСК "Кіцмань" Кіцмань
19.05. 17:30 "Коровія" 1 : 0 "Іванківці"
19.05. 17:30 "Золотий колос" Строїнці 1 : 0 "Стелс" Киселів
19.05. 17:30 "Неполоківці" 7 : 1 "Вашківці" Вашківці
27.05. 17:00 "Вашківці" Вашківці 0 : 6 "Коровія"
27.05. 17:00 "Черемош" Вижниця 3 : 0 "Драгуш Воде" Герца
27.05. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 1 "Золотий колос" Строїнці
27.05. 17:00 "Стелс" Киселів 1 : 2 "Неполоківці"
08.06. 18:00 "Драгуш Воде" Герца 1 : 4 "Іванківці"
09.06. 18:00 "Неполоківці" 2 : 0 "Коровія"
09.06. 18:00 "Стелс" Киселів 0 : 0 МСК "Кіцмань" Кіцмань
15.06. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 0 "Неполоківці"
15.06. 17:00 "Черемош" Вижниця 2 : 2 "Стелс" Киселів
15.06. 17:00 "Вашківці" Вашківці 3 : 3 "Драгуш Воде" Герца
16.06. 17:00 "Іванківці" 6 : 0 "Золотий колос" Строїнці
22.06. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 5 : 2 "Черемош" Вижниця
22.06. 17:00 "Драгуш Воде" Герца 0 : 7 "Коровія"
23.06. 17:00 "Стелс" Киселів 1 : 2 "Іванківці"
23.06. 17:00 "Золотий колос" Строїнці 4 : 0 "Вашківці" Вашківці
06.07. 17:00 "Черемош" Вижниця 1 : 6 "Іванківці"
07.07. 17:00 "Неполоківці" 1 : 1 "Драгуш Воде" Герца
07.07. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 1 "Вашківці" Вашківці
07.07. 17:00 "Стелс" Киселів 1 : 4 "Коровія"
29.07. 17:00 "Черемош" Вижниця 0 : 1 "Неполоківці"
29.07. 17:00 "Вашківці" Вашківці 1 : 3 "Стелс" Киселів
30.07. 17:00 "Іванківці" 4 : 1 МСК "Кіцмань" Кіцмань
30.07. 17:00 "Коровія" 3 : 1 "Золотий колос" Строїнці
18.08. 18:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 2 "Черемош" Вижниця
02.09. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 2 "Драгуш Воде" Герца
02.09. 16:00 "Черемош" Вижниця 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
02.09. 16:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 4 : 2 "Коровія"
02.09. 16:00 "Неполоківці" 1 : 1 "Іванківці"
08.09. 17:00 "Коровія" 5 : 0 "Черемош" Вижниця
08.09. 17:00 "Вашківці" Вашківці 0 : 3 "Іванківці"
08.09. 17:00 "Неполоківці" 4 : 0 "Золотий колос" Строїнці
08.09. 17:00 "Драгуш Воде" Герца 2 : 1 "Стелс" Киселів
16.09. 16:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 1 : 1 "Драгуш Воде" Герца
16.09. 16:00 "Стелс" Киселів 0 : 1 "Золотий колос" Строїнці
16.09. 16:00 "Вашківці" Вашківці 0 : 3 "Неполоківці"
22.09. 16:00 "Коровія" 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
22.09. 16:00 "Драгуш Воде" Герца 5 : 2 "Черемош" Вижниця
22.09. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 0 : 3 МСК "Кіцмань" Кіцмань
22.09. 16:00 "Неполоківці" 6 : 0 "Стелс" Киселів
29.09. 16:00 "Іванківці" 3 : 1 "Драгуш Воде" Герца
29.09. 16:00 "Коровія" 0 : 0 "Неполоківці"
29.09. 16:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 0 "Стелс" Киселів
29.09. 16:00 "Черемош" Вижниця 2 : 5 "Золотий колос" Строїнці
06.10. 15:00 "Стелс" Киселів 5 : 1 "Черемош" Вижниця
06.10. 15:00 "Драгуш Воде" Герца 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
06.10. 15:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 0 "Іванківці"
12.10. 15:30 "Вашківці" Вашківці 0 : 3 "Золотий колос" Строїнці
12.10. 15:30 "Черемош" Вижниця 2 : 6 МСК "Кіцмань" Кіцмань
12.10. 15:30 "Коровія" 5 : 1 "Драгуш Воде" Герца
12.10. 15:30 "Іванківці" 3 : 0 "Стелс" Киселів
19.10. 15:30 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 1 "Іванківці"
20.10. 15:30 "Неполоківці" 3 : 0 "Черемош" Вижниця
20.10. 15:30 "Стелс" Киселів 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
20.10. 15:30 "Золотий колос" Строїнці 2 : 3 "Коровія"
26.10. 15:00 "Неполоківці" 2 : 0 МСК "Кіцмань" Кіцмань
26.10. 16:00 "Іванківці" 4 : 3 "Коровія"
02.11. "Іванківці" 3 : 0 "Черемош" Вижниця
02.11. "Вашківці" Вашківці 0 : 3 МСК "Кіцмань" Кіцмань
02.11. "Коровія" 3 : 0 "Стелс" Киселів
02.11. 15:00 "Драгуш Воде" Герца 1 : 4 "Неполоківці"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Неполоківці" 8 6 1 1 15 − 5 +10 19
2 МСК "Кіцмань" Кіцмань 8 5 1 2 17 − 9 +8 16
3 "Коровія" 8 5 0 3 29 − 14 +15 15
4 "Іванківці" 8 4 1 3 17 − 10 +7 13
5 "Золотий колос" Строїнці 8 4 0 4 13 − 18 -5 12
6 "Стелс" Киселів 8 1 1 6 6 − 20 -14 4
7 "Драгуш Воде" Герца 8 0 3 5 9 − 22 -13 3
8 "Черемош" Вижниця 8 1 0 7 11 − 30 -19 3
9 "Вашківці" Вашківці 8 0 0 8 2 − 32 -30 0
02.05. 17:30 "Драгуш Воде" Герца 1 : 2 "Золотий колос" Строїнці
04.05. 17:30 "Вашківці" Вашківці 1 : 4 "Черемош" Вижниця
05.05. 17:30 "Коровія" 1 : 2 МСК "Кіцмань" Кіцмань
05.05. 17:30 "Іванківці" 0 : 2 "Неполоківці"
11.05. 17:30 "Черемош" Вижниця 1 : 4 "Коровія"
11.05. 17:30 "Іванківці" 7 : 0 "Вашківці" Вашківці
12.05. 17:30 "Золотий колос" Строїнці 1 : 3 "Неполоківці"
12.05. 17:30 "Стелс" Киселів 3 : 0 "Драгуш Воде" Герца
18.05. 17:30 "Драгуш Воде" Герца 0 : 2 МСК "Кіцмань" Кіцмань
19.05. 17:30 "Коровія" 1 : 0 "Іванківці"
19.05. 17:30 "Золотий колос" Строїнці 1 : 0 "Стелс" Киселів
19.05. 17:30 "Неполоківці" 7 : 1 "Вашківці" Вашківці
27.05. 17:00 "Вашківці" Вашківці 0 : 6 "Коровія"
27.05. 17:00 "Черемош" Вижниця 3 : 0 "Драгуш Воде" Герца
27.05. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 1 "Золотий колос" Строїнці
27.05. 17:00 "Стелс" Киселів 1 : 2 "Неполоківці"
08.06. 18:00 "Драгуш Воде" Герца 1 : 4 "Іванківці"
09.06. 18:00 "Неполоківці" 2 : 0 "Коровія"
09.06. 18:00 "Стелс" Киселів 0 : 0 МСК "Кіцмань" Кіцмань
15.06. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 0 "Неполоківці"
15.06. 17:00 "Черемош" Вижниця 2 : 2 "Стелс" Киселів
15.06. 17:00 "Вашківці" Вашківці 3 : 3 "Драгуш Воде" Герца
16.06. 17:00 "Іванківці" 6 : 0 "Золотий колос" Строїнці
22.06. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 5 : 2 "Черемош" Вижниця
22.06. 17:00 "Драгуш Воде" Герца 0 : 7 "Коровія"
23.06. 17:00 "Стелс" Киселів 1 : 2 "Іванківці"
23.06. 17:00 "Золотий колос" Строїнці 4 : 0 "Вашківці" Вашківці
06.07. 17:00 "Черемош" Вижниця 1 : 6 "Іванківці"
07.07. 17:00 "Неполоківці" 1 : 1 "Драгуш Воде" Герца
07.07. 17:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 1 "Вашківці" Вашківці
07.07. 17:00 "Стелс" Киселів 1 : 4 "Коровія"
29.07. 17:00 "Черемош" Вижниця 0 : 1 "Неполоківці"
29.07. 17:00 "Вашківці" Вашківці 1 : 3 "Стелс" Киселів
30.07. 17:00 "Іванківці" 4 : 1 МСК "Кіцмань" Кіцмань
30.07. 17:00 "Коровія" 3 : 1 "Золотий колос" Строїнці
18.08. 18:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 2 "Черемош" Вижниця
02.09. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 2 "Драгуш Воде" Герца
02.09. 16:00 "Черемош" Вижниця 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
02.09. 16:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 4 : 2 "Коровія"
02.09. 16:00 "Неполоківці" 1 : 1 "Іванківці"
08.09. 17:00 "Коровія" 5 : 0 "Черемош" Вижниця
08.09. 17:00 "Вашківці" Вашківці 0 : 3 "Іванківці"
08.09. 17:00 "Неполоківці" 4 : 0 "Золотий колос" Строїнці
08.09. 17:00 "Драгуш Воде" Герца 2 : 1 "Стелс" Киселів
16.09. 16:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 1 : 1 "Драгуш Воде" Герца
16.09. 16:00 "Стелс" Киселів 0 : 1 "Золотий колос" Строїнці
16.09. 16:00 "Вашківці" Вашківці 0 : 3 "Неполоківці"
22.09. 16:00 "Коровія" 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
22.09. 16:00 "Драгуш Воде" Герца 5 : 2 "Черемош" Вижниця
22.09. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 0 : 3 МСК "Кіцмань" Кіцмань
22.09. 16:00 "Неполоківці" 6 : 0 "Стелс" Киселів
29.09. 16:00 "Іванківці" 3 : 1 "Драгуш Воде" Герца
29.09. 16:00 "Коровія" 0 : 0 "Неполоківці"
29.09. 16:00 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 0 "Стелс" Киселів
29.09. 16:00 "Черемош" Вижниця 2 : 5 "Золотий колос" Строїнці
06.10. 15:00 "Стелс" Киселів 5 : 1 "Черемош" Вижниця
06.10. 15:00 "Драгуш Воде" Герца 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
06.10. 15:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 0 "Іванківці"
12.10. 15:30 "Вашківці" Вашківці 0 : 3 "Золотий колос" Строїнці
12.10. 15:30 "Черемош" Вижниця 2 : 6 МСК "Кіцмань" Кіцмань
12.10. 15:30 "Коровія" 5 : 1 "Драгуш Воде" Герца
12.10. 15:30 "Іванківці" 3 : 0 "Стелс" Киселів
19.10. 15:30 МСК "Кіцмань" Кіцмань 2 : 1 "Іванківці"
20.10. 15:30 "Неполоківці" 3 : 0 "Черемош" Вижниця
20.10. 15:30 "Стелс" Киселів 3 : 0 "Вашківці" Вашківці
20.10. 15:30 "Золотий колос" Строїнці 2 : 3 "Коровія"
26.10. 15:00 "Неполоківці" 2 : 0 МСК "Кіцмань" Кіцмань
26.10. 16:00 "Іванківці" 4 : 3 "Коровія"
02.11. "Іванківці" 3 : 0 "Черемош" Вижниця
02.11. "Вашківці" Вашківці 0 : 3 МСК "Кіцмань" Кіцмань
02.11. "Коровія" 3 : 0 "Стелс" Киселів
02.11. 15:00 "Драгуш Воде" Герца 1 : 4 "Неполоківці"