Чемпіонат Чернівецької області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Волока" 9 7 2 0 38 − 10 +28 23
2 "Шквал" Чорнівка 9 7 1 1 20 − 10 +10 22
3 "Неполоківці" 9 6 1 2 17 − 7 +10 19
4 "Золотий колос" Строїнці 9 5 0 4 20 − 15 +5 15
5 "Дністер" Новодністровськ 9 4 1 4 21 − 16 +5 13
6 "Магала" 9 4 1 4 12 − 13 -1 13
7 "Університет" Чернівці 9 3 1 5 17 − 21 -4 10
8 "Нижні Станівці" 9 3 1 5 6 − 16 -10 10
9 RA-DENT Чернівці 9 2 0 7 9 − 24 -15 6
10 "Новоселиця-2017" 9 0 0 9 6 − 34 -28 0
13.04. 15:00 RA-DENT Чернівці 1 : 2 "Шквал" Чорнівка
13.04. 15:00 "Новоселиця-2017" 2 : 4 "Університет" Чернівці
13.04. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 0 "Нижні Станівці"
14.04. 14:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 3 "Неполоківці"
14.04. 15:00 "Волока" 2 : 2 "Магала"
19.04. 15:00 "Університет" Чернівці 2 : 2 "Дністер" Новодністровськ Огляд
20.04. 15:00 RA-DENT Чернівці 1 : 5 "Волока" Огляд
20.04. 15:00 "Магала" 3 : 1 "Золотий колос" Строїнці Огляд
21.04. 15:00 "Шквал" Чорнівка 2 : 1 "Неполоківці" Огляд
21.04. 15:00 "Нижні Станівці" 1 : 0 "Новоселиця-2017" Огляд
04.05. 15:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 0 RA-DENT Чернівці Огляд
05.05. 14:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 0 "Нижні Станівці" Огляд
05.05. 15:00 "Волока" 3 : 3 "Шквал" Чорнівка Огляд
05.05. 15:00 "Новоселиця-2017" 0 : 1 "Магала" Огляд
05.05. 16:00 "Неполоківці" 3 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
11.05. 15:00 "Нижні Станівці" 2 : 2 "Неполоківці" Огляд
11.05. 15:00 "Магала" 0 : 4 "Дністер" Новодністровськ Огляд
11.05. 15:00 RA-DENT Чернівці 2 : 1 "Новоселиця-2017" Огляд
11.05. 15:00 "Волока" 5 : 1 "Золотий колос" Строїнці Огляд
15.05. 15:00 "Шквал" Чорнівка 2 : 1 "Університет" Чернівці Огляд
24.05. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 1 : 0 "Шквал" Чорнівка
24.05. 16:00 "Новоселиця-2017" 1 : 9 "Волока"
24.05. 16:00 "Дністер" Новодністровськ 7 : 2 RA-DENT Чернівці
24.05. 16:00 "Неполоківці" 2 : 1 "Магала"
24.05. 16:00 "Університет" Чернівці 5 : 0 "Нижні Станівці"
02.06. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 6 : 1 "Новоселиця-2017" Огляд
02.06. 16:00 "Волока" 4 : 1 "Дністер" Новодністровськ Огляд
02.06. 16:00 "Шквал" Чорнівка 1 : 0 "Нижні Станівці" Огляд
02.06. 16:00 RA-DENT Чернівці 0 : 2 "Неполоківці" Огляд
02.06. 16:00 "Магала" 2 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
08.06. 17:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 2 "Золотий колос" Строїнці
08.06. 17:00 "Неполоківці" 0 : 1 "Волока"
08.06. 17:00 "Університет" Чернівці 1 : 2 RA-DENT Чернівці
08.06. 17:00 "Нижні Станівці" 1 : 0 "Магала"
08.06. 17:00 "Новоселиця-2017" 1 : 5 "Шквал" Чорнівка
16.06. 15:00 "Золотий колос" Строїнці 0 : 1 "Неполоківці" Огляд
16.06. 15:00 "Новоселиця-2017" 0 : 3 "Дністер" Новодністровськ Огляд
16.06. 15:00 "Шквал" Чорнівка 2 : 1 "Магала" Огляд
16.06. 15:00 RA-DENT Чернівці 0 : 1 "Нижні Станівці" Огляд
16.06. 15:00 "Волока" 5 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
22.06. 17:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 3 "Шквал" Чорнівка
22.06. 17:00 "Неполоківці" 3 : 0 "Новоселиця-2017"
22.06. 17:00 "Університет" Чернівці 4 : 3 "Золотий колос" Строїнці
22.06. 17:00 "Нижні Станівці" 1 : 4 "Волока"
22.06. 17:00 "Магала" 2 : 1 RA-DENT Чернівці
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Золотий колос" Строїнці 5 4 0 1 13 − 2 +11 12
2 "Шквал" Чорнівка 4 4 0 0 7 − 3 +4 12
3 "Волока" 5 3 2 0 19 − 7 +12 11
4 "Неполоківці" 4 3 0 1 8 − 2 +6 9
5 "Магала" 4 3 0 1 7 − 6 +1 9
6 "Університет" Чернівці 4 2 1 1 12 − 7 +5 7
7 "Нижні Станівці" 4 2 1 1 5 − 6 -1 7
8 "Дністер" Новодністровськ 5 2 0 3 11 − 10 +1 6
9 RA-DENT Чернівці 5 1 0 4 4 − 11 -7 3
10 "Новоселиця-2017" 5 0 0 5 4 − 22 -18 0
13.04. 15:00 RA-DENT Чернівці 1 : 2 "Шквал" Чорнівка
13.04. 15:00 "Новоселиця-2017" 2 : 4 "Університет" Чернівці
13.04. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 0 "Нижні Станівці"
14.04. 14:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 3 "Неполоківці"
14.04. 15:00 "Волока" 2 : 2 "Магала"
19.04. 15:00 "Університет" Чернівці 2 : 2 "Дністер" Новодністровськ Огляд
20.04. 15:00 RA-DENT Чернівці 1 : 5 "Волока" Огляд
20.04. 15:00 "Магала" 3 : 1 "Золотий колос" Строїнці Огляд
21.04. 15:00 "Шквал" Чорнівка 2 : 1 "Неполоківці" Огляд
21.04. 15:00 "Нижні Станівці" 1 : 0 "Новоселиця-2017" Огляд
04.05. 15:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 0 RA-DENT Чернівці Огляд
05.05. 14:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 0 "Нижні Станівці" Огляд
05.05. 15:00 "Волока" 3 : 3 "Шквал" Чорнівка Огляд
05.05. 15:00 "Новоселиця-2017" 0 : 1 "Магала" Огляд
05.05. 16:00 "Неполоківці" 3 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
11.05. 15:00 "Нижні Станівці" 2 : 2 "Неполоківці" Огляд
11.05. 15:00 "Магала" 0 : 4 "Дністер" Новодністровськ Огляд
11.05. 15:00 RA-DENT Чернівці 2 : 1 "Новоселиця-2017" Огляд
11.05. 15:00 "Волока" 5 : 1 "Золотий колос" Строїнці Огляд
15.05. 15:00 "Шквал" Чорнівка 2 : 1 "Університет" Чернівці Огляд
24.05. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 1 : 0 "Шквал" Чорнівка
24.05. 16:00 "Новоселиця-2017" 1 : 9 "Волока"
24.05. 16:00 "Дністер" Новодністровськ 7 : 2 RA-DENT Чернівці
24.05. 16:00 "Неполоківці" 2 : 1 "Магала"
24.05. 16:00 "Університет" Чернівці 5 : 0 "Нижні Станівці"
02.06. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 6 : 1 "Новоселиця-2017" Огляд
02.06. 16:00 "Волока" 4 : 1 "Дністер" Новодністровськ Огляд
02.06. 16:00 "Шквал" Чорнівка 1 : 0 "Нижні Станівці" Огляд
02.06. 16:00 RA-DENT Чернівці 0 : 2 "Неполоківці" Огляд
02.06. 16:00 "Магала" 2 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
08.06. 17:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 2 "Золотий колос" Строїнці
08.06. 17:00 "Неполоківці" 0 : 1 "Волока"
08.06. 17:00 "Університет" Чернівці 1 : 2 RA-DENT Чернівці
08.06. 17:00 "Нижні Станівці" 1 : 0 "Магала"
08.06. 17:00 "Новоселиця-2017" 1 : 5 "Шквал" Чорнівка
16.06. 15:00 "Золотий колос" Строїнці 0 : 1 "Неполоківці" Огляд
16.06. 15:00 "Новоселиця-2017" 0 : 3 "Дністер" Новодністровськ Огляд
16.06. 15:00 "Шквал" Чорнівка 2 : 1 "Магала" Огляд
16.06. 15:00 RA-DENT Чернівці 0 : 1 "Нижні Станівці" Огляд
16.06. 15:00 "Волока" 5 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
22.06. 17:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 3 "Шквал" Чорнівка
22.06. 17:00 "Неполоківці" 3 : 0 "Новоселиця-2017"
22.06. 17:00 "Університет" Чернівці 4 : 3 "Золотий колос" Строїнці
22.06. 17:00 "Нижні Станівці" 1 : 4 "Волока"
22.06. 17:00 "Магала" 2 : 1 RA-DENT Чернівці
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Волока" 4 4 0 0 19 − 3 +16 12
2 "Шквал" Чорнівка 5 3 1 1 13 − 7 +6 10
3 "Неполоківці" 5 3 1 1 9 − 5 +4 10
4 "Дністер" Новодністровськ 4 2 1 1 10 − 6 +4 7
5 "Магала" 5 1 1 3 5 − 7 -2 4
6 "Золотий колос" Строїнці 4 1 0 3 7 − 13 -6 3
7 RA-DENT Чернівці 4 1 0 3 5 − 13 -8 3
8 "Університет" Чернівці 5 1 0 4 5 − 14 -9 3
9 "Нижні Станівці" 5 1 0 4 1 − 10 -9 3
10 "Новоселиця-2017" 4 0 0 4 2 − 12 -10 0
13.04. 15:00 RA-DENT Чернівці 1 : 2 "Шквал" Чорнівка
13.04. 15:00 "Новоселиця-2017" 2 : 4 "Університет" Чернівці
13.04. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 0 "Нижні Станівці"
14.04. 14:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 3 "Неполоківці"
14.04. 15:00 "Волока" 2 : 2 "Магала"
19.04. 15:00 "Університет" Чернівці 2 : 2 "Дністер" Новодністровськ Огляд
20.04. 15:00 RA-DENT Чернівці 1 : 5 "Волока" Огляд
20.04. 15:00 "Магала" 3 : 1 "Золотий колос" Строїнці Огляд
21.04. 15:00 "Шквал" Чорнівка 2 : 1 "Неполоківці" Огляд
21.04. 15:00 "Нижні Станівці" 1 : 0 "Новоселиця-2017" Огляд
04.05. 15:00 "Золотий колос" Строїнці 3 : 0 RA-DENT Чернівці Огляд
05.05. 14:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 0 "Нижні Станівці" Огляд
05.05. 15:00 "Волока" 3 : 3 "Шквал" Чорнівка Огляд
05.05. 15:00 "Новоселиця-2017" 0 : 1 "Магала" Огляд
05.05. 16:00 "Неполоківці" 3 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
11.05. 15:00 "Нижні Станівці" 2 : 2 "Неполоківці" Огляд
11.05. 15:00 "Магала" 0 : 4 "Дністер" Новодністровськ Огляд
11.05. 15:00 RA-DENT Чернівці 2 : 1 "Новоселиця-2017" Огляд
11.05. 15:00 "Волока" 5 : 1 "Золотий колос" Строїнці Огляд
15.05. 15:00 "Шквал" Чорнівка 2 : 1 "Університет" Чернівці Огляд
24.05. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 1 : 0 "Шквал" Чорнівка
24.05. 16:00 "Новоселиця-2017" 1 : 9 "Волока"
24.05. 16:00 "Дністер" Новодністровськ 7 : 2 RA-DENT Чернівці
24.05. 16:00 "Неполоківці" 2 : 1 "Магала"
24.05. 16:00 "Університет" Чернівці 5 : 0 "Нижні Станівці"
02.06. 16:00 "Золотий колос" Строїнці 6 : 1 "Новоселиця-2017" Огляд
02.06. 16:00 "Волока" 4 : 1 "Дністер" Новодністровськ Огляд
02.06. 16:00 "Шквал" Чорнівка 1 : 0 "Нижні Станівці" Огляд
02.06. 16:00 RA-DENT Чернівці 0 : 2 "Неполоківці" Огляд
02.06. 16:00 "Магала" 2 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
08.06. 17:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 2 "Золотий колос" Строїнці
08.06. 17:00 "Неполоківці" 0 : 1 "Волока"
08.06. 17:00 "Університет" Чернівці 1 : 2 RA-DENT Чернівці
08.06. 17:00 "Нижні Станівці" 1 : 0 "Магала"
08.06. 17:00 "Новоселиця-2017" 1 : 5 "Шквал" Чорнівка
16.06. 15:00 "Золотий колос" Строїнці 0 : 1 "Неполоківці" Огляд
16.06. 15:00 "Новоселиця-2017" 0 : 3 "Дністер" Новодністровськ Огляд
16.06. 15:00 "Шквал" Чорнівка 2 : 1 "Магала" Огляд
16.06. 15:00 RA-DENT Чернівці 0 : 1 "Нижні Станівці" Огляд
16.06. 15:00 "Волока" 5 : 0 "Університет" Чернівці Огляд
22.06. 17:00 "Дністер" Новодністровськ 1 : 3 "Шквал" Чорнівка
22.06. 17:00 "Неполоківці" 3 : 0 "Новоселиця-2017"
22.06. 17:00 "Університет" Чернівці 4 : 3 "Золотий колос" Строїнці
22.06. 17:00 "Нижні Станівці" 1 : 4 "Волока"
22.06. 17:00 "Магала" 2 : 1 RA-DENT Чернівці