Чемпіонат Івано-Франківської області 2019/2020

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Покуття" Коломия 9 7 0 2 23 − 9 +14 21
2 "Карпати-Енергетик" Галич 9 6 2 1 18 − 6 +12 20
3 "Карпати" Брошнів 9 6 1 2 20 − 9 +11 19
4 "Нафтовик" Долина 9 5 2 2 22 − 11 +11 17
5 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 9 4 3 2 15 − 13 +2 15
6 "Турка" Турка 9 3 3 3 17 − 14 +3 12
7 "Бескид" Надвірна 9 3 0 6 8 − 13 -5 9
8 "Вихор" Ямниця 9 3 0 6 11 − 29 -18 9
9 "Пробій" Городенка 9 1 2 6 6 − 18 -12 5
10 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 9 0 1 8 6 − 24 -18 1
18.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 5 : 1 "Вихор" Ямниця Огляд
18.08. 17:00 "Пробій" Городенка 1 : 6 "Нафтовик" Долина Огляд
18.08. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 2 "Карпати" Брошнів Огляд
21.08. 17:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 2 "Турка" Турка Огляд
21.08. 17:00 "Покуття" Коломия 5 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець Огляд
25.08. 17:00 "Вихор" Ямниця 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
25.08. 17:00 "Турка" Турка 3 : 1 "Бескид" Надвірна
25.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 : 1 "Пробій" Городенка
25.08. 17:00 "Нафтовик" Долина 2 : 1 "Карпати-Енергетик" Галич
28.08. 17:00 "Карпати" Брошнів 0 : 2 "Покуття" Коломия
01.09. 16:00 "Пробій" Городенка 1 : 2 "Вихор" Ямниця
01.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 1 : 0 "Нафтовик" Долина
01.09. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 2 : 4 "Карпати" Брошнів
01.09. 16:00 "Покуття" Коломия 3 : 2 "Турка" Турка
04.09. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 1 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
08.09. 16:00 "Вихор" Ямниця 1 : 3 "Карпати" Брошнів
08.09. 16:00 "Турка" Турка 3 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
08.09. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 0 "Бескид" Надвірна
11.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 2 : 0 "Покуття" Коломия
11.09. 16:00 "Пробій" Городенка 1 : 1 "Карпати-Енергетик" Галич
15.09. 13:30 "Карпати" Брошнів 1 : 1 "Турка" Турка
15.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 1 : 0 "Пробій" Городенка
15.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
18.09. 17:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 0 "Вихор" Ямниця
22.09. 16:00 "Вихор" Ямниця 2 : 3 "Турка" Турка Огляд
22.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 1 : 4 "Карпати" Брошнів Огляд
22.09. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець Огляд
25.09. 16:00 "Пробій" Городенка 1 : 2 "Покуття" Коломия Огляд
25.09. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 1 : 0 "Бескид" Надвірна Огляд
29.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 2 : 3 "Вихор" Ямниця
29.09. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 1 "Пробій" Городенка
29.09. 16:00 "Карпати" Брошнів 3 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
29.09. 16:00 "Турка" Турка 2 : 2 "Нафтовик" Долина
02.10. 15:00 "Покуття" Коломия 0 : 3 "Карпати-Енергетик" Галич
06.10. 15:00 "Вихор" Ямниця 0 : 6 "Нафтовик" Долина
06.10. 15:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 1 "Турка" Турка
06.10. 15:00 "Пробій" Городенка 0 : 3 "Карпати" Брошнів
09.10. 15:00 "Бескид" Надвірна 0 : 2 "Покуття" Коломия
13.10. 15:00 "Бескид" Надвірна 3 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
13.10. 15:00 "Турка" Турка 0 : 0 "Пробій" Городенка
13.10. 15:00 "Нафтовик" Долина 1 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
27.10. 15:00 "Покуття" Коломия 4 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
30.10. 15:00 "Покуття" Коломия 5 : 0 "Вихор" Ямниця
30.10. 15:00 "Карпати" Брошнів 0 : 2 "Карпати-Енергетик" Галич
03.11. 14:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 5 4 1 0 13 − 4 +9 13
2 "Карпати-Енергетик" Галич 5 4 1 0 11 − 3 +8 13
3 "Покуття" Коломия 5 4 0 1 17 − 6 +11 12
4 "Нафтовик" Долина 5 3 1 1 8 − 7 +1 10
5 "Бескид" Надвірна 6 3 0 3 7 − 7 0 9
6 "Турка" Турка 4 2 2 0 8 − 3 +5 8
7 "Карпати" Брошнів 4 1 1 2 4 − 5 -1 4
8 "Вихор" Ямниця 4 1 0 3 5 − 13 -8 3
9 "Пробій" Городенка 5 0 1 4 4 − 14 -10 1
10 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 2 0 0 2 2 − 5 -3 0
18.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 5 : 1 "Вихор" Ямниця Огляд
18.08. 17:00 "Пробій" Городенка 1 : 6 "Нафтовик" Долина Огляд
18.08. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 2 "Карпати" Брошнів Огляд
21.08. 17:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 2 "Турка" Турка Огляд
21.08. 17:00 "Покуття" Коломия 5 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець Огляд
25.08. 17:00 "Вихор" Ямниця 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
25.08. 17:00 "Турка" Турка 3 : 1 "Бескид" Надвірна
25.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 : 1 "Пробій" Городенка
25.08. 17:00 "Нафтовик" Долина 2 : 1 "Карпати-Енергетик" Галич
28.08. 17:00 "Карпати" Брошнів 0 : 2 "Покуття" Коломия
01.09. 16:00 "Пробій" Городенка 1 : 2 "Вихор" Ямниця
01.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 1 : 0 "Нафтовик" Долина
01.09. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 2 : 4 "Карпати" Брошнів
01.09. 16:00 "Покуття" Коломия 3 : 2 "Турка" Турка
04.09. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 1 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
08.09. 16:00 "Вихор" Ямниця 1 : 3 "Карпати" Брошнів
08.09. 16:00 "Турка" Турка 3 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
08.09. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 0 "Бескид" Надвірна
11.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 2 : 0 "Покуття" Коломия
11.09. 16:00 "Пробій" Городенка 1 : 1 "Карпати-Енергетик" Галич
15.09. 13:30 "Карпати" Брошнів 1 : 1 "Турка" Турка
15.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 1 : 0 "Пробій" Городенка
15.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
18.09. 17:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 0 "Вихор" Ямниця
22.09. 16:00 "Вихор" Ямниця 2 : 3 "Турка" Турка Огляд
22.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 1 : 4 "Карпати" Брошнів Огляд
22.09. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець Огляд
25.09. 16:00 "Пробій" Городенка 1 : 2 "Покуття" Коломия Огляд
25.09. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 1 : 0 "Бескид" Надвірна Огляд
29.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 2 : 3 "Вихор" Ямниця
29.09. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 1 "Пробій" Городенка
29.09. 16:00 "Карпати" Брошнів 3 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
29.09. 16:00 "Турка" Турка 2 : 2 "Нафтовик" Долина
02.10. 15:00 "Покуття" Коломия 0 : 3 "Карпати-Енергетик" Галич
06.10. 15:00 "Вихор" Ямниця 0 : 6 "Нафтовик" Долина
06.10. 15:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 1 "Турка" Турка
06.10. 15:00 "Пробій" Городенка 0 : 3 "Карпати" Брошнів
09.10. 15:00 "Бескид" Надвірна 0 : 2 "Покуття" Коломия
13.10. 15:00 "Бескид" Надвірна 3 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
13.10. 15:00 "Турка" Турка 0 : 0 "Пробій" Городенка
13.10. 15:00 "Нафтовик" Долина 1 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
27.10. 15:00 "Покуття" Коломия 4 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
30.10. 15:00 "Покуття" Коломия 5 : 0 "Вихор" Ямниця
30.10. 15:00 "Карпати" Брошнів 0 : 2 "Карпати-Енергетик" Галич
03.11. 14:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Карпати" Брошнів 5 5 0 0 16 − 4 +12 15
2 "Покуття" Коломия 4 3 0 1 6 − 3 +3 9
3 "Нафтовик" Долина 4 2 1 1 14 − 4 +10 7
4 "Карпати-Енергетик" Галич 4 2 1 1 7 − 3 +4 7
5 "Вихор" Ямниця 5 2 0 3 6 − 16 -10 6
6 "Турка" Турка 5 1 1 3 9 − 11 -2 4
7 "Пробій" Городенка 4 1 1 2 2 − 4 -2 4
8 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 4 0 2 2 2 − 9 -7 2
9 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 7 0 1 6 4 − 19 -15 1
10 "Бескид" Надвірна 3 0 0 3 1 − 6 -5 0
18.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 5 : 1 "Вихор" Ямниця Огляд
18.08. 17:00 "Пробій" Городенка 1 : 6 "Нафтовик" Долина Огляд
18.08. 17:00 "Бескид" Надвірна 0 : 2 "Карпати" Брошнів Огляд
21.08. 17:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 2 "Турка" Турка Огляд
21.08. 17:00 "Покуття" Коломия 5 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець Огляд
25.08. 17:00 "Вихор" Ямниця 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
25.08. 17:00 "Турка" Турка 3 : 1 "Бескид" Надвірна
25.08. 17:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 3 : 1 "Пробій" Городенка
25.08. 17:00 "Нафтовик" Долина 2 : 1 "Карпати-Енергетик" Галич
28.08. 17:00 "Карпати" Брошнів 0 : 2 "Покуття" Коломия
01.09. 16:00 "Пробій" Городенка 1 : 2 "Вихор" Ямниця
01.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 1 : 0 "Нафтовик" Долина
01.09. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 2 : 4 "Карпати" Брошнів
01.09. 16:00 "Покуття" Коломия 3 : 2 "Турка" Турка
04.09. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 1 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
08.09. 16:00 "Вихор" Ямниця 1 : 3 "Карпати" Брошнів
08.09. 16:00 "Турка" Турка 3 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
08.09. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 0 "Бескид" Надвірна
11.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 2 : 0 "Покуття" Коломия
11.09. 16:00 "Пробій" Городенка 1 : 1 "Карпати-Енергетик" Галич
15.09. 13:30 "Карпати" Брошнів 1 : 1 "Турка" Турка
15.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 1 : 0 "Пробій" Городенка
15.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 2 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
18.09. 17:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 0 "Вихор" Ямниця
22.09. 16:00 "Вихор" Ямниця 2 : 3 "Турка" Турка Огляд
22.09. 16:00 "Нафтовик" Долина 1 : 4 "Карпати" Брошнів Огляд
22.09. 16:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 1 : 1 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець Огляд
25.09. 16:00 "Пробій" Городенка 1 : 2 "Покуття" Коломия Огляд
25.09. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 1 : 0 "Бескид" Надвірна Огляд
29.09. 16:00 "Бескид" Надвірна 2 : 3 "Вихор" Ямниця
29.09. 16:00 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець 0 : 1 "Пробій" Городенка
29.09. 16:00 "Карпати" Брошнів 3 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
29.09. 16:00 "Турка" Турка 2 : 2 "Нафтовик" Долина
02.10. 15:00 "Покуття" Коломия 0 : 3 "Карпати-Енергетик" Галич
06.10. 15:00 "Вихор" Ямниця 0 : 6 "Нафтовик" Долина
06.10. 15:00 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ 2 : 1 "Турка" Турка
06.10. 15:00 "Пробій" Городенка 0 : 3 "Карпати" Брошнів
09.10. 15:00 "Бескид" Надвірна 0 : 2 "Покуття" Коломия
13.10. 15:00 "Бескид" Надвірна 3 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
13.10. 15:00 "Турка" Турка 0 : 0 "Пробій" Городенка
13.10. 15:00 "Нафтовик" Долина 1 : 1 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
27.10. 15:00 "Покуття" Коломия 4 : 0 "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ
30.10. 15:00 "Покуття" Коломия 5 : 0 "Вихор" Ямниця
30.10. 15:00 "Карпати" Брошнів 0 : 2 "Карпати-Енергетик" Галич
03.11. 14:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 0 "Ніка-Вовчинець" Вовчинець
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения