Чемпіонат Черкаської області 2018

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "УТК-Ятрань" Умань 22 17 3 2 82 − 18 +64 54
2 "Альтаїр" Драбів 22 16 3 3 63 − 19 +44 51
3 "Златокрай-2017" Золотоноша 22 14 5 3 71 − 29 +42 47
4 "Базис" Кочубеївка 22 12 3 7 50 − 33 +17 39
5 "Росава-Наша Ряба" Степанці 22 12 2 8 49 − 28 +21 38
6 "Колос" Чорнобай 23 9 7 7 45 − 27 +18 34
7 "Олімп" Кам'янка 23 9 3 11 31 − 36 -5 30
8 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 22 9 2 11 36 − 38 -2 29
9 "Авангард" Монастирище 22 6 1 15 37 − 69 -32 19
10 "Ніка" Родниківка 22 6 0 16 28 − 92 -64 18
11 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 22 4 1 17 19 − 53 -34 13
12 "Спартак" Золотоноша 22 4 0 18 18 − 87 -69 12
28.04. 17:00 "Ніка" Родниківка 0 : 6 "Базис" Кочубеївка
28.04. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 1 "Альтаїр" Драбів
28.04. 17:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
28.04. 17:00 "Колос" Чорнобай 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
28.04. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 6 : 0 "Спартак" Золотоноша
28.04. 17:00 "Авангард" Монастирище 1 : 5 "УТК-Ятрань" Умань
05.05. 17:00 "Ніка" Родниківка 0 : 6 "УТК-Ятрань" Умань
05.05. 17:00 "Спартак" Золотоноша 2 : 1 "Авангард" Монастирище
05.05. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 : 0 "Росава-Наша Ряба" Степанці
05.05. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 3 : 0 "Колос" Чорнобай
05.05. 17:00 "Альтаїр" Драбів 2 : 0 "Олімп" Кам'янка
05.05. 17:00 "Базис" Кочубеївка 1 : 1 "Златокрай-2017" Золотоноша
12.05. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 7 : 0 "Ніка" Родниківка
12.05. 17:00 "Олімп" Кам'янка 1 : 0 "Базис" Кочубеївка
12.05. 17:00 "Колос" Чорнобай 0 : 1 "Альтаїр" Драбів
12.05. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 3 : 1 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
12.05. 17:00 "Авангард" Монастирище 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
12.05. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 5 : 0 "Спартак" Золотоноша
19.05. 16:00 "Ніка" Родниківка 1 : 0 "Спартак" Золотоноша
19.05. 16:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 2 : 1 "Авангард" Монастирище
19.05. 16:00 "Альтаїр" Драбів 0 : 0 "Росава-Наша Ряба" Степанці
19.05. 16:00 "Базис" Кочубеївка 1 : 1 "Колос" Чорнобай
19.05. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 5 : 0 "Олімп" Кам'янка
26.05. 17:00 "Олімп" Кам'янка 3 : 2 "Ніка" Родниківка
26.05. 17:00 "Колос" Чорнобай 2 : 2 "Златокрай-2017" Золотоноша
26.05. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 1 : 2 "Базис" Кочубеївка
26.05. 17:00 "Альтаїр" Драбів 5 : 1 "Авангард" Монастирище
26.05. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 4 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
26.05. 17:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
02.06. 16:00 "Ніка" Родниківка 1 : 8 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
02.06. 16:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 7 : 0 "Спартак" Золотоноша
02.06. 16:00 "Базис" Кочубеївка 4 : 2 "Авангард" Монастирище
02.06. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 1 : 4 "Росава-Наша Ряба" Степанці
02.06. 16:00 "Олімп" Кам'янка 1 : 1 "Колос" Чорнобай
09.06. 17:00 "Колос" Чорнобай 5 : 0 "Ніка" Родниківка
09.06. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 1 : 0 "Олімп" Кам'янка
09.06. 17:00 "Авангард" Монастирище 2 : 5 "Златокрай-2017" Золотоноша
09.06. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 2 : 1 "Базис" Кочубеївка
09.06. 17:00 "Спартак" Золотоноша 1 : 7 "Альтаїр" Драбів
16.06. 17:00 "Олімп" Кам'янка 2 : 1 "Авангард" Монастирище
16.06. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 2 : 2 "УТК-Ятрань" Умань
16.06. 17:00 "Базис" Кочубеївка 5 : 1 "Спартак" Золотоноша
16.06. 17:00 "Альтаїр" Драбів 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
16.06. 17:00 "Ніка" Родниківка 1 : 2 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
16.06. 17:00 "Колос" Чорнобай 2 : 1 "Росава-Наша Ряба" Степанці
23.06. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 6 : 0 "Ніка" Родниківка
23.06. 17:00 "Авангард" Монастирище 2 : 8 "Колос" Чорнобай
23.06. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 2 : 0 "Олімп" Кам'янка
23.06. 17:00 "Спартак" Золотоноша 1 : 9 "Златокрай-2017" Золотоноша
23.06. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 3 : 0 "Базис" Кочубеївка
23.06. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 1 : 3 "Альтаїр" Драбів
30.06. 17:00 "Ніка" Родниківка 0 : 6 "Альтаїр" Драбів
30.06. 17:00 "Базис" Кочубеївка 4 : 2 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
30.06. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
30.06. 17:00 "Олімп" Кам'янка 9 : 3 "Спартак" Золотоноша
30.06. 17:00 "Колос" Чорнобай 0 : 0 "УТК-Ятрань" Умань
30.06. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 8 : 0 "Авангард" Монастирище
04.07. 17:00 "Альтаїр" Драбів 1 : 1 "УТК-Ятрань" Умань
04.07. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
07.07. 17:00 "Альтаїр" Драбів 2 : 1 "Базис" Кочубеївка
07.07. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 4 : 0 "Олімп" Кам'янка
07.07. 17:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 6 "Колос" Чорнобай
07.07. 17:00 "Авангард" Монастирище 6 : 0 "Ніка" Родниківка
08.07. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 1 : 2 "Златокрай-2017" Золотоноша
08.07. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 7 : 1 "Росава-Наша Ряба" Степанці
14.07. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 5 : 2 "УТК-Ятрань" Умань
18.08. 17:00 "Базис" Кочубеївка 4 : 2 "Ніка" Родниківка
18.08. 17:00 "Альтаїр" Драбів 5 : 1 "Златокрай-2017" Золотоноша
18.08. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Олімп" Кам'янка
18.08. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Колос" Чорнобай
18.08. 17:00 "Спартак" Золотоноша 2 : 0 "Росава-Наша Ряба" Степанці
18.08. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 8 : 0 "Авангард" Монастирище
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Ніка" Родниківка
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Базис" Кочубеївка
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Олімп" Кам'янка
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Росава-Наша Ряба" Степанці
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "УТК-Ятрань" Умань
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Альтаїр" Драбів
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Златокрай-2017" Золотоноша
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Ніка" Родниківка
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Колос" Чорнобай
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Авангард" Монастирище
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Спартак" Золотоноша
23.08. "Базис" Кочубеївка 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "Олімп" Кам'янка 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "Росава-Наша Ряба" Степанці 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "УТК-Ятрань" Умань 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "Альтаїр" Драбів 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Колос" Чорнобай 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Авангард" Монастирище 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Спартак" Золотоноша 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
25.08. 16:00 "Ніка" Родниківка 2 : 1 "Олімп" Кам'янка
25.08. 17:00 "Колос" Чорнобай 4 : 0 "Авангард" Монастирище
25.08. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 1 "Спартак" Золотоноша
25.08. 17:00 "Базис" Кочубеївка 2 : 1 "Альтаїр" Драбів
01.09. 17:00 "Альтаїр" Драбів 7 : 0 "Ніка" Родниківка
01.09. 17:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 1 "Базис" Кочубеївка
01.09. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 1 : 3 "Златокрай-2017" Золотоноша
01.09. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 0 : 0 "Колос" Чорнобай
01.09. 17:00 "Авангард" Монастирище 1 : 0 "Олімп" Кам'янка
08.09. 16:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 2 "Росава-Наша Ряба" Степанці
08.09. 16:00 "Ніка" Родниківка 0 : 5 "Авангард" Монастирище
08.09. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 0 : 0 "Колос" Чорнобай
08.09. 16:00 "Базис" Кочубеївка 2 : 4 "УТК-Ятрань" Умань
08.09. 16:00 "Альтаїр" Драбів 5 : 0 "Спартак" Золотоноша
15.09. 16:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 2 "Альтаїр" Драбів
15.09. 16:00 "Авангард" Монастирище 3 : 3 "Базис" Кочубеївка
15.09. 16:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 0 : 2 "Златокрай-2017" Золотоноша
15.09. 16:00 "Колос" Чорнобай 6 : 0 "Спартак" Золотоноша
15.09. 16:00 "УТК-Ятрань" Умань 6 : 1 "Ніка" Родниківка
22.09. 16:00 "Ніка" Родниківка 1 : 3 "Росава-Наша Ряба" Степанці
22.09. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 5 : 0 "Авангард" Монастирище
22.09. 16:00 "Базис" Кочубеївка 3 : 0 "Олімп" Кам'янка
22.09. 16:00 "Альтаїр" Драбів 3 : 0 "Колос" Чорнобай
22.09. 16:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 5 "УТК-Ятрань" Умань
29.09. 16:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 4 "Ніка" Родниківка
29.09. 16:00 "УТК-Ятрань" Умань 5 : 1 "Альтаїр" Драбів
29.09. 16:00 "Колос" Чорнобай 0 : 3 "Базис" Кочубеївка
29.09. 16:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 0 "Златокрай-2017" Золотоноша
29.09. 16:00 "Авангард" Монастирище 1 : 2 "Росава-Наша Ряба" Степанці
06.10. 15:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 0 : 4 "УТК-Ятрань" Умань
06.10. 16:00 "Колос" Чорнобай 0 : 3 "Олімп" Кам'янка
13.10. 15:00 "Базис" Кочубеївка 1 : 4 "Росава-Наша Ряба" Степанці
13.10. 15:00 "Авангард" Монастирище 1 : 2 "Альтаїр" Драбів
13.10. 15:00 "Спартак" Золотоноша 1 : 2 "Олімп" Кам'янка
13.10. 15:00 "Ніка" Родниківка 4 : 11 "Златокрай-2017" Золотоноша
13.10. 15:00 "УТК-Ятрань" Умань 3 : 0 "Колос" Чорнобай
20.10. 15:00 "Ніка" Родниківка 3 : 0 "Колос" Чорнобай
20.10. 15:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 4 "УТК-Ятрань" Умань
20.10. 15:00 "Авангард" Монастирище 3 : 0 "Спартак" Золотоноша
20.10. 15:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 1 : 2 "Альтаїр" Драбів
20.10. 15:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 0 "Базис" Кочубеївка
# Команда І В Н П М РМ О
1 "УТК-Ятрань" Умань 11 10 0 1 46 − 7 +39 30
2 "Альтаїр" Драбів 11 8 3 0 34 − 5 +29 27
3 "Златокрай-2017" Золотоноша 11 7 2 2 32 − 12 +20 23
4 "Базис" Кочубеївка 11 7 2 2 30 − 18 +12 23
5 "Росава-Наша Ряба" Степанці 11 6 1 4 29 − 11 +18 19
6 "Колос" Чорнобай 11 5 3 3 23 − 11 +12 18
7 "Олімп" Кам'янка 11 5 3 3 19 − 15 +4 18
8 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 12 5 0 7 16 − 23 -7 15
9 "Авангард" Монастирище 11 4 1 6 23 − 29 -6 13
10 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 11 3 0 8 14 − 24 -10 9
11 "Спартак" Золотоноша 11 3 0 8 10 − 37 -27 9
12 "Ніка" Родниківка 11 3 0 8 13 − 48 -35 9
28.04. 17:00 "Ніка" Родниківка 0 : 6 "Базис" Кочубеївка
28.04. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 1 "Альтаїр" Драбів
28.04. 17:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
28.04. 17:00 "Колос" Чорнобай 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
28.04. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 6 : 0 "Спартак" Золотоноша
28.04. 17:00 "Авангард" Монастирище 1 : 5 "УТК-Ятрань" Умань
05.05. 17:00 "Ніка" Родниківка 0 : 6 "УТК-Ятрань" Умань
05.05. 17:00 "Спартак" Золотоноша 2 : 1 "Авангард" Монастирище
05.05. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 : 0 "Росава-Наша Ряба" Степанці
05.05. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 3 : 0 "Колос" Чорнобай
05.05. 17:00 "Альтаїр" Драбів 2 : 0 "Олімп" Кам'янка
05.05. 17:00 "Базис" Кочубеївка 1 : 1 "Златокрай-2017" Золотоноша
12.05. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 7 : 0 "Ніка" Родниківка
12.05. 17:00 "Олімп" Кам'янка 1 : 0 "Базис" Кочубеївка
12.05. 17:00 "Колос" Чорнобай 0 : 1 "Альтаїр" Драбів
12.05. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 3 : 1 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
12.05. 17:00 "Авангард" Монастирище 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
12.05. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 5 : 0 "Спартак" Золотоноша
19.05. 16:00 "Ніка" Родниківка 1 : 0 "Спартак" Золотоноша
19.05. 16:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 2 : 1 "Авангард" Монастирище
19.05. 16:00 "Альтаїр" Драбів 0 : 0 "Росава-Наша Ряба" Степанці
19.05. 16:00 "Базис" Кочубеївка 1 : 1 "Колос" Чорнобай
19.05. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 5 : 0 "Олімп" Кам'янка
26.05. 17:00 "Олімп" Кам'янка 3 : 2 "Ніка" Родниківка
26.05. 17:00 "Колос" Чорнобай 2 : 2 "Златокрай-2017" Золотоноша
26.05. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 1 : 2 "Базис" Кочубеївка
26.05. 17:00 "Альтаїр" Драбів 5 : 1 "Авангард" Монастирище
26.05. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 4 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
26.05. 17:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
02.06. 16:00 "Ніка" Родниківка 1 : 8 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
02.06. 16:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 7 : 0 "Спартак" Золотоноша
02.06. 16:00 "Базис" Кочубеївка 4 : 2 "Авангард" Монастирище
02.06. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 1 : 4 "Росава-Наша Ряба" Степанці
02.06. 16:00 "Олімп" Кам'янка 1 : 1 "Колос" Чорнобай
09.06. 17:00 "Колос" Чорнобай 5 : 0 "Ніка" Родниківка
09.06. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 1 : 0 "Олімп" Кам'янка
09.06. 17:00 "Авангард" Монастирище 2 : 5 "Златокрай-2017" Золотоноша
09.06. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 2 : 1 "Базис" Кочубеївка
09.06. 17:00 "Спартак" Золотоноша 1 : 7 "Альтаїр" Драбів
16.06. 17:00 "Олімп" Кам'янка 2 : 1 "Авангард" Монастирище
16.06. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 2 : 2 "УТК-Ятрань" Умань
16.06. 17:00 "Базис" Кочубеївка 5 : 1 "Спартак" Золотоноша
16.06. 17:00 "Альтаїр" Драбів 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
16.06. 17:00 "Ніка" Родниківка 1 : 2 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
16.06. 17:00 "Колос" Чорнобай 2 : 1 "Росава-Наша Ряба" Степанці
23.06. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 6 : 0 "Ніка" Родниківка
23.06. 17:00 "Авангард" Монастирище 2 : 8 "Колос" Чорнобай
23.06. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 2 : 0 "Олімп" Кам'янка
23.06. 17:00 "Спартак" Золотоноша 1 : 9 "Златокрай-2017" Золотоноша
23.06. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 3 : 0 "Базис" Кочубеївка
23.06. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 1 : 3 "Альтаїр" Драбів
30.06. 17:00 "Ніка" Родниківка 0 : 6 "Альтаїр" Драбів
30.06. 17:00 "Базис" Кочубеївка 4 : 2 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
30.06. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
30.06. 17:00 "Олімп" Кам'янка 9 : 3 "Спартак" Золотоноша
30.06. 17:00 "Колос" Чорнобай 0 : 0 "УТК-Ятрань" Умань
30.06. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 8 : 0 "Авангард" Монастирище
04.07. 17:00 "Альтаїр" Драбів 1 : 1 "УТК-Ятрань" Умань
04.07. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
07.07. 17:00 "Альтаїр" Драбів 2 : 1 "Базис" Кочубеївка
07.07. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 4 : 0 "Олімп" Кам'янка
07.07. 17:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 6 "Колос" Чорнобай
07.07. 17:00 "Авангард" Монастирище 6 : 0 "Ніка" Родниківка
08.07. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 1 : 2 "Златокрай-2017" Золотоноша
08.07. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 7 : 1 "Росава-Наша Ряба" Степанці
14.07. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 5 : 2 "УТК-Ятрань" Умань
18.08. 17:00 "Базис" Кочубеївка 4 : 2 "Ніка" Родниківка
18.08. 17:00 "Альтаїр" Драбів 5 : 1 "Златокрай-2017" Золотоноша
18.08. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Олімп" Кам'янка
18.08. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Колос" Чорнобай
18.08. 17:00 "Спартак" Золотоноша 2 : 0 "Росава-Наша Ряба" Степанці
18.08. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 8 : 0 "Авангард" Монастирище
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Ніка" Родниківка
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Базис" Кочубеївка
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Олімп" Кам'янка
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Росава-Наша Ряба" Степанці
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "УТК-Ятрань" Умань
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Альтаїр" Драбів
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Златокрай-2017" Золотоноша
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Ніка" Родниківка
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Колос" Чорнобай
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Авангард" Монастирище
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Спартак" Золотоноша
23.08. "Базис" Кочубеївка 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "Олімп" Кам'янка 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "Росава-Наша Ряба" Степанці 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "УТК-Ятрань" Умань 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "Альтаїр" Драбів 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Колос" Чорнобай 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Авангард" Монастирище 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Спартак" Золотоноша 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
25.08. 16:00 "Ніка" Родниківка 2 : 1 "Олімп" Кам'янка
25.08. 17:00 "Колос" Чорнобай 4 : 0 "Авангард" Монастирище
25.08. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 1 "Спартак" Золотоноша
25.08. 17:00 "Базис" Кочубеївка 2 : 1 "Альтаїр" Драбів
01.09. 17:00 "Альтаїр" Драбів 7 : 0 "Ніка" Родниківка
01.09. 17:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 1 "Базис" Кочубеївка
01.09. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 1 : 3 "Златокрай-2017" Золотоноша
01.09. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 0 : 0 "Колос" Чорнобай
01.09. 17:00 "Авангард" Монастирище 1 : 0 "Олімп" Кам'янка
08.09. 16:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 2 "Росава-Наша Ряба" Степанці
08.09. 16:00 "Ніка" Родниківка 0 : 5 "Авангард" Монастирище
08.09. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 0 : 0 "Колос" Чорнобай
08.09. 16:00 "Базис" Кочубеївка 2 : 4 "УТК-Ятрань" Умань
08.09. 16:00 "Альтаїр" Драбів 5 : 0 "Спартак" Золотоноша
15.09. 16:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 2 "Альтаїр" Драбів
15.09. 16:00 "Авангард" Монастирище 3 : 3 "Базис" Кочубеївка
15.09. 16:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 0 : 2 "Златокрай-2017" Золотоноша
15.09. 16:00 "Колос" Чорнобай 6 : 0 "Спартак" Золотоноша
15.09. 16:00 "УТК-Ятрань" Умань 6 : 1 "Ніка" Родниківка
22.09. 16:00 "Ніка" Родниківка 1 : 3 "Росава-Наша Ряба" Степанці
22.09. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 5 : 0 "Авангард" Монастирище
22.09. 16:00 "Базис" Кочубеївка 3 : 0 "Олімп" Кам'янка
22.09. 16:00 "Альтаїр" Драбів 3 : 0 "Колос" Чорнобай
22.09. 16:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 5 "УТК-Ятрань" Умань
29.09. 16:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 4 "Ніка" Родниківка
29.09. 16:00 "УТК-Ятрань" Умань 5 : 1 "Альтаїр" Драбів
29.09. 16:00 "Колос" Чорнобай 0 : 3 "Базис" Кочубеївка
29.09. 16:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 0 "Златокрай-2017" Золотоноша
29.09. 16:00 "Авангард" Монастирище 1 : 2 "Росава-Наша Ряба" Степанці
06.10. 15:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 0 : 4 "УТК-Ятрань" Умань
06.10. 16:00 "Колос" Чорнобай 0 : 3 "Олімп" Кам'янка
13.10. 15:00 "Базис" Кочубеївка 1 : 4 "Росава-Наша Ряба" Степанці
13.10. 15:00 "Авангард" Монастирище 1 : 2 "Альтаїр" Драбів
13.10. 15:00 "Спартак" Золотоноша 1 : 2 "Олімп" Кам'янка
13.10. 15:00 "Ніка" Родниківка 4 : 11 "Златокрай-2017" Золотоноша
13.10. 15:00 "УТК-Ятрань" Умань 3 : 0 "Колос" Чорнобай
20.10. 15:00 "Ніка" Родниківка 3 : 0 "Колос" Чорнобай
20.10. 15:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 4 "УТК-Ятрань" Умань
20.10. 15:00 "Авангард" Монастирище 3 : 0 "Спартак" Золотоноша
20.10. 15:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 1 : 2 "Альтаїр" Драбів
20.10. 15:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 0 "Базис" Кочубеївка
# Команда І В Н П М РМ О
1 "УТК-Ятрань" Умань 11 7 3 1 36 − 11 +25 24
2 "Златокрай-2017" Золотоноша 11 7 3 1 39 − 17 +22 24
3 "Альтаїр" Драбів 11 8 0 3 29 − 14 +15 24
4 "Росава-Наша Ряба" Степанці 11 6 1 4 20 − 17 +3 19
5 "Колос" Чорнобай 12 4 4 4 22 − 16 +6 16
6 "Базис" Кочубеївка 11 5 1 5 20 − 15 +5 16
7 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 10 4 2 4 20 − 15 +5 14
8 "Олімп" Кам'янка 12 4 0 8 12 − 21 -9 12
9 "Ніка" Родниківка 11 3 0 8 15 − 44 -29 9
10 "Авангард" Монастирище 11 2 0 9 14 − 40 -26 6
11 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 11 1 1 9 5 − 29 -24 4
12 "Спартак" Золотоноша 11 1 0 10 8 − 50 -42 3
28.04. 17:00 "Ніка" Родниківка 0 : 6 "Базис" Кочубеївка
28.04. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 1 "Альтаїр" Драбів
28.04. 17:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
28.04. 17:00 "Колос" Чорнобай 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
28.04. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 6 : 0 "Спартак" Золотоноша
28.04. 17:00 "Авангард" Монастирище 1 : 5 "УТК-Ятрань" Умань
05.05. 17:00 "Ніка" Родниківка 0 : 6 "УТК-Ятрань" Умань
05.05. 17:00 "Спартак" Золотоноша 2 : 1 "Авангард" Монастирище
05.05. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 : 0 "Росава-Наша Ряба" Степанці
05.05. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 3 : 0 "Колос" Чорнобай
05.05. 17:00 "Альтаїр" Драбів 2 : 0 "Олімп" Кам'янка
05.05. 17:00 "Базис" Кочубеївка 1 : 1 "Златокрай-2017" Золотоноша
12.05. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 7 : 0 "Ніка" Родниківка
12.05. 17:00 "Олімп" Кам'янка 1 : 0 "Базис" Кочубеївка
12.05. 17:00 "Колос" Чорнобай 0 : 1 "Альтаїр" Драбів
12.05. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 3 : 1 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
12.05. 17:00 "Авангард" Монастирище 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
12.05. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 5 : 0 "Спартак" Золотоноша
19.05. 16:00 "Ніка" Родниківка 1 : 0 "Спартак" Золотоноша
19.05. 16:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 2 : 1 "Авангард" Монастирище
19.05. 16:00 "Альтаїр" Драбів 0 : 0 "Росава-Наша Ряба" Степанці
19.05. 16:00 "Базис" Кочубеївка 1 : 1 "Колос" Чорнобай
19.05. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 5 : 0 "Олімп" Кам'янка
26.05. 17:00 "Олімп" Кам'янка 3 : 2 "Ніка" Родниківка
26.05. 17:00 "Колос" Чорнобай 2 : 2 "Златокрай-2017" Золотоноша
26.05. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 1 : 2 "Базис" Кочубеївка
26.05. 17:00 "Альтаїр" Драбів 5 : 1 "Авангард" Монастирище
26.05. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 4 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
26.05. 17:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
02.06. 16:00 "Ніка" Родниківка 1 : 8 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
02.06. 16:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 7 : 0 "Спартак" Золотоноша
02.06. 16:00 "Базис" Кочубеївка 4 : 2 "Авангард" Монастирище
02.06. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 1 : 4 "Росава-Наша Ряба" Степанці
02.06. 16:00 "Олімп" Кам'янка 1 : 1 "Колос" Чорнобай
09.06. 17:00 "Колос" Чорнобай 5 : 0 "Ніка" Родниківка
09.06. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 1 : 0 "Олімп" Кам'янка
09.06. 17:00 "Авангард" Монастирище 2 : 5 "Златокрай-2017" Золотоноша
09.06. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 2 : 1 "Базис" Кочубеївка
09.06. 17:00 "Спартак" Золотоноша 1 : 7 "Альтаїр" Драбів
16.06. 17:00 "Олімп" Кам'янка 2 : 1 "Авангард" Монастирище
16.06. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 2 : 2 "УТК-Ятрань" Умань
16.06. 17:00 "Базис" Кочубеївка 5 : 1 "Спартак" Золотоноша
16.06. 17:00 "Альтаїр" Драбів 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
16.06. 17:00 "Ніка" Родниківка 1 : 2 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
16.06. 17:00 "Колос" Чорнобай 2 : 1 "Росава-Наша Ряба" Степанці
23.06. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 6 : 0 "Ніка" Родниківка
23.06. 17:00 "Авангард" Монастирище 2 : 8 "Колос" Чорнобай
23.06. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 2 : 0 "Олімп" Кам'янка
23.06. 17:00 "Спартак" Золотоноша 1 : 9 "Златокрай-2017" Золотоноша
23.06. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 3 : 0 "Базис" Кочубеївка
23.06. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 1 : 3 "Альтаїр" Драбів
30.06. 17:00 "Ніка" Родниківка 0 : 6 "Альтаїр" Драбів
30.06. 17:00 "Базис" Кочубеївка 4 : 2 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
30.06. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
30.06. 17:00 "Олімп" Кам'янка 9 : 3 "Спартак" Золотоноша
30.06. 17:00 "Колос" Чорнобай 0 : 0 "УТК-Ятрань" Умань
30.06. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 8 : 0 "Авангард" Монастирище
04.07. 17:00 "Альтаїр" Драбів 1 : 1 "УТК-Ятрань" Умань
04.07. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
07.07. 17:00 "Альтаїр" Драбів 2 : 1 "Базис" Кочубеївка
07.07. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 4 : 0 "Олімп" Кам'янка
07.07. 17:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 6 "Колос" Чорнобай
07.07. 17:00 "Авангард" Монастирище 6 : 0 "Ніка" Родниківка
08.07. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 1 : 2 "Златокрай-2017" Золотоноша
08.07. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 7 : 1 "Росава-Наша Ряба" Степанці
14.07. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 5 : 2 "УТК-Ятрань" Умань
18.08. 17:00 "Базис" Кочубеївка 4 : 2 "Ніка" Родниківка
18.08. 17:00 "Альтаїр" Драбів 5 : 1 "Златокрай-2017" Золотоноша
18.08. 17:00 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Олімп" Кам'янка
18.08. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Колос" Чорнобай
18.08. 17:00 "Спартак" Золотоноша 2 : 0 "Росава-Наша Ряба" Степанці
18.08. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 8 : 0 "Авангард" Монастирище
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Ніка" Родниківка
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Базис" Кочубеївка
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Олімп" Кам'янка
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "Росава-Наша Ряба" Степанці
23.08. "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я 0 : 3 "УТК-Ятрань" Умань
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Альтаїр" Драбів
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Златокрай-2017" Золотоноша
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Ніка" Родниківка
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Колос" Чорнобай
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Авангард" Монастирище
23.08. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 0 : 3 "Спартак" Золотоноша
23.08. "Базис" Кочубеївка 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "Олімп" Кам'янка 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "Росава-Наша Ряба" Степанці 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "УТК-Ятрань" Умань 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
23.08. "Альтаїр" Драбів 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Колос" Чорнобай 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Авангард" Монастирище 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
23.08. "Спартак" Золотоноша 3 : 0 "Черкаський Дніпро-2" Білозір'я
25.08. 16:00 "Ніка" Родниківка 2 : 1 "Олімп" Кам'янка
25.08. 17:00 "Колос" Чорнобай 4 : 0 "Авангард" Монастирище
25.08. 17:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 1 "Спартак" Золотоноша
25.08. 17:00 "Базис" Кочубеївка 2 : 1 "Альтаїр" Драбів
01.09. 17:00 "Альтаїр" Драбів 7 : 0 "Ніка" Родниківка
01.09. 17:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 1 "Базис" Кочубеївка
01.09. 17:00 "УТК-Ятрань" Умань 1 : 3 "Златокрай-2017" Золотоноша
01.09. 17:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 0 : 0 "Колос" Чорнобай
01.09. 17:00 "Авангард" Монастирище 1 : 0 "Олімп" Кам'янка
08.09. 16:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 2 "Росава-Наша Ряба" Степанці
08.09. 16:00 "Ніка" Родниківка 0 : 5 "Авангард" Монастирище
08.09. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 0 : 0 "Колос" Чорнобай
08.09. 16:00 "Базис" Кочубеївка 2 : 4 "УТК-Ятрань" Умань
08.09. 16:00 "Альтаїр" Драбів 5 : 0 "Спартак" Золотоноша
15.09. 16:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 2 "Альтаїр" Драбів
15.09. 16:00 "Авангард" Монастирище 3 : 3 "Базис" Кочубеївка
15.09. 16:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 0 : 2 "Златокрай-2017" Золотоноша
15.09. 16:00 "Колос" Чорнобай 6 : 0 "Спартак" Золотоноша
15.09. 16:00 "УТК-Ятрань" Умань 6 : 1 "Ніка" Родниківка
22.09. 16:00 "Ніка" Родниківка 1 : 3 "Росава-Наша Ряба" Степанці
22.09. 16:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 5 : 0 "Авангард" Монастирище
22.09. 16:00 "Базис" Кочубеївка 3 : 0 "Олімп" Кам'янка
22.09. 16:00 "Альтаїр" Драбів 3 : 0 "Колос" Чорнобай
22.09. 16:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 5 "УТК-Ятрань" Умань
29.09. 16:00 "Спартак" Золотоноша 0 : 4 "Ніка" Родниківка
29.09. 16:00 "УТК-Ятрань" Умань 5 : 1 "Альтаїр" Драбів
29.09. 16:00 "Колос" Чорнобай 0 : 3 "Базис" Кочубеївка
29.09. 16:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 0 "Златокрай-2017" Золотоноша
29.09. 16:00 "Авангард" Монастирище 1 : 2 "Росава-Наша Ряба" Степанці
06.10. 15:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 0 : 4 "УТК-Ятрань" Умань
06.10. 16:00 "Колос" Чорнобай 0 : 3 "Олімп" Кам'янка
13.10. 15:00 "Базис" Кочубеївка 1 : 4 "Росава-Наша Ряба" Степанці
13.10. 15:00 "Авангард" Монастирище 1 : 2 "Альтаїр" Драбів
13.10. 15:00 "Спартак" Золотоноша 1 : 2 "Олімп" Кам'янка
13.10. 15:00 "Ніка" Родниківка 4 : 11 "Златокрай-2017" Золотоноша
13.10. 15:00 "УТК-Ятрань" Умань 3 : 0 "Колос" Чорнобай
20.10. 15:00 "Ніка" Родниківка 3 : 0 "Колос" Чорнобай
20.10. 15:00 "Олімп" Кам'янка 0 : 4 "УТК-Ятрань" Умань
20.10. 15:00 "Авангард" Монастирище 3 : 0 "Спартак" Золотоноша
20.10. 15:00 "Росава-Наша Ряба" Степанці 1 : 2 "Альтаїр" Драбів
20.10. 15:00 "Златокрай-2017" Золотоноша 3 : 0 "Базис" Кочубеївка