Чемпіонат Чернігівської області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Чернігів" 8 7 0 1 35 − 6 +29 21
2 "Юність-Ніка" Чернігів 8 4 2 2 15 − 16 -1 14
3 "Прогрес" Остапівка 8 4 1 3 15 − 13 +2 13
4 МФК "Ніжин" 8 3 1 4 19 − 22 -3 10
5 "Городня" Городня 8 0 0 8 3 − 30 -27 0
25.05. 16:00 "Прогрес" Остапівка 6 : 4 МФК "Ніжин"
25.05. 16:00 "Городня" Городня 0 : 5 "Чернігів"
01.06. 17:00 МФК "Ніжин" 3 : 3 "Юність-Ніка" Чернігів
01.06. 17:00 "Прогрес" Остапівка 4 : 1 "Городня" Городня
08.06. 17:00 "Городня" Городня 1 : 2 МФК "Ніжин"
15.06. 17:00 МФК "Ніжин" 0 : 4 "Чернігів"
15.06. 17:00 "Прогрес" Остапівка 0 : 2 "Юність-Ніка" Чернігів
22.06. 17:00 "Юність-Ніка" Чернігів 3 : 0 "Городня" Городня
22.06. 17:00 "Чернігів" 3 : 0 "Прогрес" Остапівка
26.06. 17:00 "Чернігів" 5 : 1 "Юність-Ніка" Чернігів
06.07. 17:00 "Городня" Городня 0 : 7 "Чернігів"
06.07. 17:00 "Прогрес" Остапівка 0 : 0 "Юність-Ніка" Чернігів
13.07. 17:00 "Чернігів" 1 : 2 "Прогрес" Остапівка
13.07. 17:00 МФК "Ніжин" 5 : 0 "Городня" Городня
20.07. 17:00 "Прогрес" Остапівка 1 : 2 МФК "Ніжин"
20.07. 17:00 "Юність-Ніка" Чернігів 1 : 6 "Чернігів"
27.07. 17:00 МФК "Ніжин" 1 : 3 "Юність-Ніка" Чернігів
27.07. 17:00 "Городня" Городня 0 : 2 "Прогрес" Остапівка
03.08. 17:00 "Юність-Ніка" Чернігів 2 : 1 "Городня" Городня
03.08. 17:00 "Чернігів" 4 : 2 МФК "Ніжин"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Чернігів" 4 3 0 1 13 − 5 +8 9
2 "Прогрес" Остапівка 5 2 1 2 11 − 9 +2 7
3 "Юність-Ніка" Чернігів 3 2 0 1 6 − 7 -1 6
4 МФК "Ніжин" 4 1 1 2 9 − 10 -1 4
5 "Городня" Городня 4 0 0 4 1 − 16 -15 0
25.05. 16:00 "Прогрес" Остапівка 6 : 4 МФК "Ніжин"
25.05. 16:00 "Городня" Городня 0 : 5 "Чернігів"
01.06. 17:00 МФК "Ніжин" 3 : 3 "Юність-Ніка" Чернігів
01.06. 17:00 "Прогрес" Остапівка 4 : 1 "Городня" Городня
08.06. 17:00 "Городня" Городня 1 : 2 МФК "Ніжин"
15.06. 17:00 МФК "Ніжин" 0 : 4 "Чернігів"
15.06. 17:00 "Прогрес" Остапівка 0 : 2 "Юність-Ніка" Чернігів
22.06. 17:00 "Юність-Ніка" Чернігів 3 : 0 "Городня" Городня
22.06. 17:00 "Чернігів" 3 : 0 "Прогрес" Остапівка
26.06. 17:00 "Чернігів" 5 : 1 "Юність-Ніка" Чернігів
06.07. 17:00 "Городня" Городня 0 : 7 "Чернігів"
06.07. 17:00 "Прогрес" Остапівка 0 : 0 "Юність-Ніка" Чернігів
13.07. 17:00 "Чернігів" 1 : 2 "Прогрес" Остапівка
13.07. 17:00 МФК "Ніжин" 5 : 0 "Городня" Городня
20.07. 17:00 "Прогрес" Остапівка 1 : 2 МФК "Ніжин"
20.07. 17:00 "Юність-Ніка" Чернігів 1 : 6 "Чернігів"
27.07. 17:00 МФК "Ніжин" 1 : 3 "Юність-Ніка" Чернігів
27.07. 17:00 "Городня" Городня 0 : 2 "Прогрес" Остапівка
03.08. 17:00 "Юність-Ніка" Чернігів 2 : 1 "Городня" Городня
03.08. 17:00 "Чернігів" 4 : 2 МФК "Ніжин"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Чернігів" 4 4 0 0 22 − 1 +21 12
2 "Юність-Ніка" Чернігів 5 2 2 1 9 − 9 0 8
3 "Прогрес" Остапівка 3 2 0 1 4 − 4 0 6
4 МФК "Ніжин" 4 2 0 2 10 − 12 -2 6
5 "Городня" Городня 4 0 0 4 2 − 14 -12 0
25.05. 16:00 "Прогрес" Остапівка 6 : 4 МФК "Ніжин"
25.05. 16:00 "Городня" Городня 0 : 5 "Чернігів"
01.06. 17:00 МФК "Ніжин" 3 : 3 "Юність-Ніка" Чернігів
01.06. 17:00 "Прогрес" Остапівка 4 : 1 "Городня" Городня
08.06. 17:00 "Городня" Городня 1 : 2 МФК "Ніжин"
15.06. 17:00 МФК "Ніжин" 0 : 4 "Чернігів"
15.06. 17:00 "Прогрес" Остапівка 0 : 2 "Юність-Ніка" Чернігів
22.06. 17:00 "Юність-Ніка" Чернігів 3 : 0 "Городня" Городня
22.06. 17:00 "Чернігів" 3 : 0 "Прогрес" Остапівка
26.06. 17:00 "Чернігів" 5 : 1 "Юність-Ніка" Чернігів
06.07. 17:00 "Городня" Городня 0 : 7 "Чернігів"
06.07. 17:00 "Прогрес" Остапівка 0 : 0 "Юність-Ніка" Чернігів
13.07. 17:00 "Чернігів" 1 : 2 "Прогрес" Остапівка
13.07. 17:00 МФК "Ніжин" 5 : 0 "Городня" Городня
20.07. 17:00 "Прогрес" Остапівка 1 : 2 МФК "Ніжин"
20.07. 17:00 "Юність-Ніка" Чернігів 1 : 6 "Чернігів"
27.07. 17:00 МФК "Ніжин" 1 : 3 "Юність-Ніка" Чернігів
27.07. 17:00 "Городня" Городня 0 : 2 "Прогрес" Остапівка
03.08. 17:00 "Юність-Ніка" Чернігів 2 : 1 "Городня" Городня
03.08. 17:00 "Чернігів" 4 : 2 МФК "Ніжин"