Чемпіонат Харківської області 2020

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків 7 6 0 1 20 − 6 +14 18
2 "Авангард" Харків 7 4 1 2 15 − 12 +3 13
3 "Маяк" Валки 7 4 1 2 12 − 12 0 13
4 "Зміїв" Зміїв 7 4 0 3 20 − 14 +6 12
5 "Квадро" Первомайський 7 3 2 2 19 − 11 +8 11
6 "Лозова-Панютине" Панютине 7 3 2 2 14 − 15 -1 11
7 "Богодухів" 7 3 0 4 13 − 17 -4 9
8 "Первомайський" 7 2 2 3 11 − 12 -1 8
9 "Енергетик" Солоницівка 7 2 0 5 11 − 23 -12 6
10 "Арена" Харків 7 0 0 7 9 − 22 -13 0
20.06. 00:00 "Авангард" Харків 0 : 1
(1 : 8)
"Маяк" Валки Огляд
20.06. 17:00 "Арена" Харків 2 : 3 "Богодухів" Огляд
20.06. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 2 : 2 "Первомайський" Огляд
20.06. 18:00 "Квадро" Первомайський 0 : 1 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків Огляд
20.06. 18:00 "Зміїв" Зміїв 6 : 1 "Енергетик" Солоницівка Огляд
27.06. 17:00 "Арена" Харків 1 : 2 "Первомайський"
27.06. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 3 : 1 "Енергетик" Солоницівка
27.06. 17:00 "Квадро" Первомайський 5 : 1 "Авангард" Харків
27.06. 18:00 "Маяк" Валки 0 : 4 "Зміїв" Зміїв
27.06. 18:00 "Богодухів" 0 : 1 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків
04.07. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 3 : 2 "Маяк" Валки Огляд
04.07. 17:00 "Первомайський" 3 : 0 "Енергетик" Солоницівка Огляд
04.07. 17:00 "Авангард" Харків 5 : 2 "Богодухів" Огляд
04.07. 18:00 "Зміїв" Зміїв 1 : 3 "Квадро" Первомайський Огляд
04.07. 19:00 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків 3 : 0 "Арена" Харків Огляд
11.07. 17:00 "Арена" Харків 1 : 3 "Енергетик" Солоницівка
11.07. 17:00 "Маяк" Валки 1 : 0 "Первомайський"
11.07. 17:00 "Квадро" Первомайський 0 : 1 "Лозова-Панютине" Панютине
11.07. 17:00 "Богодухів" 1 : 3 "Зміїв" Зміїв
11.07. 17:00 "Авангард" Харків 3 : 2 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків
15.07. 17:00 "Арена" Харків 1 : 3 "Авангард" Харків Огляд
18.07. 17:00 "Первомайський" 2 : 2 "Квадро" Первомайський Огляд
18.07. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 2 : 3 "Богодухів" Огляд
18.07. 18:00 "Зміїв" Зміїв 0 : 4 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків Огляд
18.07. 18:00 "Маяк" Валки 3 : 1 "Енергетик" Солоницівка Огляд
25.07. 17:00 "Авангард" Харків 2 : 0 "Зміїв" Зміїв
25.07. 17:00 "Богодухів" 3 : 1 "Первомайський"
25.07. 17:20 "Квадро" Первомайський 6 : 2 "Енергетик" Солоницівка
25.07. 18:00 "Маяк" Валки 2 : 1 "Арена" Харків
25.07. 18:00 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків 6 : 2 "Лозова-Панютине" Панютине
01.08. 17:00 "Арена" Харків 3 : 6 "Зміїв" Зміїв Огляд
01.08. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 1 : 1 "Авангард" Харків Огляд
01.08. 17:00 "Первомайський" 1 : 3 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків Огляд
01.08. 17:00 "Енергетик" Солоницівка 3 : 1 "Богодухів" Огляд
01.08. 18:00 "Маяк" Валки 3 : 3 "Квадро" Первомайський Огляд
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Маяк" Валки 5 3 1 1 9 − 9 0 10
2 "Авангард" Харків 4 3 0 1 10 − 5 +5 9
3 "Лозова-Панютине" Панютине 5 2 2 1 11 − 9 +2 8
4 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків 2 2 0 0 9 − 2 +7 6
5 "Квадро" Первомайський 4 2 0 2 11 − 5 +6 6
6 "Первомайський" 3 1 1 1 6 − 5 +1 4
7 "Енергетик" Солоницівка 1 1 0 0 3 − 1 +2 3
8 "Зміїв" Зміїв 3 1 0 2 7 − 8 -1 3
9 "Богодухів" 3 1 0 2 4 − 5 -1 3
10 "Арена" Харків 5 0 0 5 8 − 17 -9 0
20.06. 00:00 "Авангард" Харків 0 : 1
(1 : 8)
"Маяк" Валки Огляд
20.06. 17:00 "Арена" Харків 2 : 3 "Богодухів" Огляд
20.06. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 2 : 2 "Первомайський" Огляд
20.06. 18:00 "Квадро" Первомайський 0 : 1 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків Огляд
20.06. 18:00 "Зміїв" Зміїв 6 : 1 "Енергетик" Солоницівка Огляд
27.06. 17:00 "Арена" Харків 1 : 2 "Первомайський"
27.06. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 3 : 1 "Енергетик" Солоницівка
27.06. 17:00 "Квадро" Первомайський 5 : 1 "Авангард" Харків
27.06. 18:00 "Маяк" Валки 0 : 4 "Зміїв" Зміїв
27.06. 18:00 "Богодухів" 0 : 1 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків
04.07. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 3 : 2 "Маяк" Валки Огляд
04.07. 17:00 "Первомайський" 3 : 0 "Енергетик" Солоницівка Огляд
04.07. 17:00 "Авангард" Харків 5 : 2 "Богодухів" Огляд
04.07. 18:00 "Зміїв" Зміїв 1 : 3 "Квадро" Первомайський Огляд
04.07. 19:00 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків 3 : 0 "Арена" Харків Огляд
11.07. 17:00 "Арена" Харків 1 : 3 "Енергетик" Солоницівка
11.07. 17:00 "Маяк" Валки 1 : 0 "Первомайський"
11.07. 17:00 "Квадро" Первомайський 0 : 1 "Лозова-Панютине" Панютине
11.07. 17:00 "Богодухів" 1 : 3 "Зміїв" Зміїв
11.07. 17:00 "Авангард" Харків 3 : 2 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків
15.07. 17:00 "Арена" Харків 1 : 3 "Авангард" Харків Огляд
18.07. 17:00 "Первомайський" 2 : 2 "Квадро" Первомайський Огляд
18.07. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 2 : 3 "Богодухів" Огляд
18.07. 18:00 "Зміїв" Зміїв 0 : 4 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків Огляд
18.07. 18:00 "Маяк" Валки 3 : 1 "Енергетик" Солоницівка Огляд
25.07. 17:00 "Авангард" Харків 2 : 0 "Зміїв" Зміїв
25.07. 17:00 "Богодухів" 3 : 1 "Первомайський"
25.07. 17:20 "Квадро" Первомайський 6 : 2 "Енергетик" Солоницівка
25.07. 18:00 "Маяк" Валки 2 : 1 "Арена" Харків
25.07. 18:00 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків 6 : 2 "Лозова-Панютине" Панютине
01.08. 17:00 "Арена" Харків 3 : 6 "Зміїв" Зміїв Огляд
01.08. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 1 : 1 "Авангард" Харків Огляд
01.08. 17:00 "Первомайський" 1 : 3 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків Огляд
01.08. 17:00 "Енергетик" Солоницівка 3 : 1 "Богодухів" Огляд
01.08. 18:00 "Маяк" Валки 3 : 3 "Квадро" Первомайський Огляд
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків 5 4 0 1 11 − 4 +7 12
2 "Зміїв" Зміїв 4 3 0 1 13 − 6 +7 9
3 "Богодухів" 4 2 0 2 9 − 12 -3 6
4 "Квадро" Первомайський 3 1 2 0 8 − 6 +2 5
5 "Первомайський" 4 1 1 2 5 − 7 -2 4
6 "Авангард" Харків 3 1 1 1 5 − 7 -2 4
7 "Маяк" Валки 2 1 0 1 3 − 3 0 3
8 "Лозова-Панютине" Панютине 2 1 0 1 3 − 6 -3 3
9 "Енергетик" Солоницівка 6 1 0 5 8 − 22 -14 3
10 "Арена" Харків 2 0 0 2 1 − 5 -4 0
20.06. 00:00 "Авангард" Харків 0 : 1
(1 : 8)
"Маяк" Валки Огляд
20.06. 17:00 "Арена" Харків 2 : 3 "Богодухів" Огляд
20.06. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 2 : 2 "Первомайський" Огляд
20.06. 18:00 "Квадро" Первомайський 0 : 1 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків Огляд
20.06. 18:00 "Зміїв" Зміїв 6 : 1 "Енергетик" Солоницівка Огляд
27.06. 17:00 "Арена" Харків 1 : 2 "Первомайський"
27.06. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 3 : 1 "Енергетик" Солоницівка
27.06. 17:00 "Квадро" Первомайський 5 : 1 "Авангард" Харків
27.06. 18:00 "Маяк" Валки 0 : 4 "Зміїв" Зміїв
27.06. 18:00 "Богодухів" 0 : 1 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків
04.07. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 3 : 2 "Маяк" Валки Огляд
04.07. 17:00 "Первомайський" 3 : 0 "Енергетик" Солоницівка Огляд
04.07. 17:00 "Авангард" Харків 5 : 2 "Богодухів" Огляд
04.07. 18:00 "Зміїв" Зміїв 1 : 3 "Квадро" Первомайський Огляд
04.07. 19:00 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків 3 : 0 "Арена" Харків Огляд
11.07. 17:00 "Арена" Харків 1 : 3 "Енергетик" Солоницівка
11.07. 17:00 "Маяк" Валки 1 : 0 "Первомайський"
11.07. 17:00 "Квадро" Первомайський 0 : 1 "Лозова-Панютине" Панютине
11.07. 17:00 "Богодухів" 1 : 3 "Зміїв" Зміїв
11.07. 17:00 "Авангард" Харків 3 : 2 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків
15.07. 17:00 "Арена" Харків 1 : 3 "Авангард" Харків Огляд
18.07. 17:00 "Первомайський" 2 : 2 "Квадро" Первомайський Огляд
18.07. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 2 : 3 "Богодухів" Огляд
18.07. 18:00 "Зміїв" Зміїв 0 : 4 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків Огляд
18.07. 18:00 "Маяк" Валки 3 : 1 "Енергетик" Солоницівка Огляд
25.07. 17:00 "Авангард" Харків 2 : 0 "Зміїв" Зміїв
25.07. 17:00 "Богодухів" 3 : 1 "Первомайський"
25.07. 17:20 "Квадро" Первомайський 6 : 2 "Енергетик" Солоницівка
25.07. 18:00 "Маяк" Валки 2 : 1 "Арена" Харків
25.07. 18:00 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків 6 : 2 "Лозова-Панютине" Панютине
01.08. 17:00 "Арена" Харків 3 : 6 "Зміїв" Зміїв Огляд
01.08. 17:00 "Лозова-Панютине" Панютине 1 : 1 "Авангард" Харків Огляд
01.08. 17:00 "Первомайський" 1 : 3 "Універ-Динамо" ХНУВС Харків Огляд
01.08. 17:00 "Енергетик" Солоницівка 3 : 1 "Богодухів" Огляд
01.08. 18:00 "Маяк" Валки 3 : 3 "Квадро" Первомайський Огляд
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения