Чемпіонат Полтавської області 2020

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Олімпія" Савинці 14 12 1 1 44 − 8 +36 37
2 СК "Полтава" 14 10 1 3 26 − 8 +18 31
3 "Великі Кринки" 14 7 3 4 26 − 21 +5 24
4 "Колос" Великі Сорочинці 14 6 4 4 17 − 14 +3 22
5 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 14 6 1 7 18 − 22 -4 19
6 "Інваспорт" Полтава 14 5 2 7 23 − 21 +2 17
7 "Лубни" Лубни 14 2 2 10 4 − 35 -31 8
8 "Локомотив" Гребінка 14 0 2 12 4 − 33 -29 2
13.06. 17:00 "Олімпія" Савинці 3 : 0 "Інваспорт" Полтава Огляд
13.06. 17:00 "Колос" Великі Сорочинці 0 : 0 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари Огляд
13.06. 17:00 "Великі Кринки" 1 : 1 "Лубни" Лубни Огляд
13.06. 18:00 СК "Полтава" 3 : 0 "Локомотив" Гребінка Огляд
20.06. 17:00 "Локомотив" Гребінка 1 : 2 "Великі Кринки" Огляд
20.06. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 2 СК "Полтава" Огляд
20.06. 17:00 "Інваспорт" Полтава 2 : 3 "Колос" Великі Сорочинці Огляд
20.06. 17:00 "Лубни" Лубни 1 : 5 "Олімпія" Савинці Огляд
27.06. 17:00 "Великі Кринки" 1 : 4 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
27.06. 17:00 "Лубни" Лубни 1 : 0 "Локомотив" Гребінка
27.06. 17:00 "Олімпія" Савинці 4 : 1 "Колос" Великі Сорочинці
27.06. 17:00 СК "Полтава" 0 : 0 "Інваспорт" Полтава
04.07. 17:00 "Колос" Великі Сорочинці 2 : 1 СК "Полтава"
04.07. 17:00 "Інваспорт" Полтава 1 : 1 "Великі Кринки"
04.07. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 0 "Лубни" Лубни
04.07. 17:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 3 "Олімпія" Савинці
11.07. 17:00 "Лубни" Лубни 0 : 2 "Інваспорт" Полтава
11.07. 17:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 1 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
11.07. 17:00 "Великі Кринки" 2 : 1 "Колос" Великі Сорочинці
18.07. 17:00 "Колос" Великі Сорочинці 2 : 0 "Лубни" Лубни
18.07. 17:00 "Інваспорт" Полтава 4 : 0 "Локомотив" Гребінка
18.07. 17:00 СК "Полтава" 2 : 0 "Великі Кринки"
25.07. 17:00 "Лубни" Лубни 0 : 1 СК "Полтава"
25.07. 17:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 2 "Колос" Великі Сорочинці
25.07. 17:00 "Олімпія" Савинці 3 : 0 "Великі Кринки"
25.07. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 2 "Інваспорт" Полтава
01.08. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 0 : 3 "Олімпія" Савинці
12.08. 18:00 "Олімпія" Савинці 6 : 0 "Лубни" Лубни
19.08. 17:00 "Олімпія" Савинці 2 : 0 СК "Полтава"
22.08. 17:00 "Олімпія" Савинці 2 : 1 "Локомотив" Гребінка
02.09. 17:00 "Інваспорт" Полтава 1 : 3 "Олімпія" Савинці
05.09. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 0 "Колос" Великі Сорочинці
05.09. 17:00 "Лубни" Лубни 0 : 5 "Великі Кринки"
08.09. 16:00 СК "Полтава" 3 : 0 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
09.09. 17:00 "Великі Кринки" 1 : 2 "Олімпія" Савинці
12.09. 16:00 "Великі Кринки" 4 : 1 "Локомотив" Гребінка
12.09. 16:00 "Колос" Великі Сорочинці 1 : 0 "Інваспорт" Полтава
19.09. 16:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 3 "Великі Кринки"
19.09. 16:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 0 "Лубни" Лубни
23.09. 16:00 СК "Полтава" 2 : 1 "Олімпія" Савинці
26.09. 16:00 "Великі Кринки" 3 : 2 "Інваспорт" Полтава
26.09. 16:00 "Лубни" Лубни 1 : 0 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
26.09. 16:00 "Колос" Великі Сорочинці 1 : 1 "Локомотив" Гребінка
30.09. 16:00 "Інваспорт" Полтава 1 : 2 СК "Полтава"
30.09. 16:00 "Олімпія" Савинці 7 : 1 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
03.10. 16:00 "Колос" Великі Сорочинці 2 : 2 "Великі Кринки"
03.10. 16:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 3 : 0 "Локомотив" Гребінка
03.10. 16:00 "Інваспорт" Полтава 6 : 0 "Лубни" Лубни
07.10. 15:00 "Інваспорт" Полтава 0 : 4 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
07.10. 16:00 "Великі Кринки" 1 : 0 СК "Полтава"
10.10. 16:00 "Лубни" Лубни 0 : 2 "Колос" Великі Сорочинці
10.10. 16:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 2 "Інваспорт" Полтава
14.10. 15:00 СК "Полтава" 1 : 0 "Колос" Великі Сорочинці
21.10. 14:00 "Колос" Великі Сорочинці 0 : 0 "Олімпія" Савинці
21.10. 15:00 СК "Полтава" 4 : 0 "Лубни" Лубни
24.10. 14:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 5 СК "Полтава"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Олімпія" Савинці 7 7 0 0 27 − 3 +24 21
2 СК "Полтава" 7 6 1 0 15 − 1 +14 19
3 "Колос" Великі Сорочинці 7 3 4 0 8 − 4 +4 13
4 "Великі Кринки" 7 4 1 2 13 − 11 +2 13
5 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 7 3 0 4 8 − 10 -2 9
6 "Інваспорт" Полтава 7 2 1 4 15 − 13 +2 7
7 "Лубни" Лубни 7 2 0 5 3 − 15 -12 6
8 "Локомотив" Гребінка 7 0 1 6 1 − 15 -14 1
13.06. 17:00 "Олімпія" Савинці 3 : 0 "Інваспорт" Полтава Огляд
13.06. 17:00 "Колос" Великі Сорочинці 0 : 0 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари Огляд
13.06. 17:00 "Великі Кринки" 1 : 1 "Лубни" Лубни Огляд
13.06. 18:00 СК "Полтава" 3 : 0 "Локомотив" Гребінка Огляд
20.06. 17:00 "Локомотив" Гребінка 1 : 2 "Великі Кринки" Огляд
20.06. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 2 СК "Полтава" Огляд
20.06. 17:00 "Інваспорт" Полтава 2 : 3 "Колос" Великі Сорочинці Огляд
20.06. 17:00 "Лубни" Лубни 1 : 5 "Олімпія" Савинці Огляд
27.06. 17:00 "Великі Кринки" 1 : 4 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
27.06. 17:00 "Лубни" Лубни 1 : 0 "Локомотив" Гребінка
27.06. 17:00 "Олімпія" Савинці 4 : 1 "Колос" Великі Сорочинці
27.06. 17:00 СК "Полтава" 0 : 0 "Інваспорт" Полтава
04.07. 17:00 "Колос" Великі Сорочинці 2 : 1 СК "Полтава"
04.07. 17:00 "Інваспорт" Полтава 1 : 1 "Великі Кринки"
04.07. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 0 "Лубни" Лубни
04.07. 17:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 3 "Олімпія" Савинці
11.07. 17:00 "Лубни" Лубни 0 : 2 "Інваспорт" Полтава
11.07. 17:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 1 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
11.07. 17:00 "Великі Кринки" 2 : 1 "Колос" Великі Сорочинці
18.07. 17:00 "Колос" Великі Сорочинці 2 : 0 "Лубни" Лубни
18.07. 17:00 "Інваспорт" Полтава 4 : 0 "Локомотив" Гребінка
18.07. 17:00 СК "Полтава" 2 : 0 "Великі Кринки"
25.07. 17:00 "Лубни" Лубни 0 : 1 СК "Полтава"
25.07. 17:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 2 "Колос" Великі Сорочинці
25.07. 17:00 "Олімпія" Савинці 3 : 0 "Великі Кринки"
25.07. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 2 "Інваспорт" Полтава
01.08. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 0 : 3 "Олімпія" Савинці
12.08. 18:00 "Олімпія" Савинці 6 : 0 "Лубни" Лубни
19.08. 17:00 "Олімпія" Савинці 2 : 0 СК "Полтава"
22.08. 17:00 "Олімпія" Савинці 2 : 1 "Локомотив" Гребінка
02.09. 17:00 "Інваспорт" Полтава 1 : 3 "Олімпія" Савинці
05.09. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 0 "Колос" Великі Сорочинці
05.09. 17:00 "Лубни" Лубни 0 : 5 "Великі Кринки"
08.09. 16:00 СК "Полтава" 3 : 0 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
09.09. 17:00 "Великі Кринки" 1 : 2 "Олімпія" Савинці
12.09. 16:00 "Великі Кринки" 4 : 1 "Локомотив" Гребінка
12.09. 16:00 "Колос" Великі Сорочинці 1 : 0 "Інваспорт" Полтава
19.09. 16:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 3 "Великі Кринки"
19.09. 16:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 0 "Лубни" Лубни
23.09. 16:00 СК "Полтава" 2 : 1 "Олімпія" Савинці
26.09. 16:00 "Великі Кринки" 3 : 2 "Інваспорт" Полтава
26.09. 16:00 "Лубни" Лубни 1 : 0 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
26.09. 16:00 "Колос" Великі Сорочинці 1 : 1 "Локомотив" Гребінка
30.09. 16:00 "Інваспорт" Полтава 1 : 2 СК "Полтава"
30.09. 16:00 "Олімпія" Савинці 7 : 1 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
03.10. 16:00 "Колос" Великі Сорочинці 2 : 2 "Великі Кринки"
03.10. 16:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 3 : 0 "Локомотив" Гребінка
03.10. 16:00 "Інваспорт" Полтава 6 : 0 "Лубни" Лубни
07.10. 15:00 "Інваспорт" Полтава 0 : 4 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
07.10. 16:00 "Великі Кринки" 1 : 0 СК "Полтава"
10.10. 16:00 "Лубни" Лубни 0 : 2 "Колос" Великі Сорочинці
10.10. 16:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 2 "Інваспорт" Полтава
14.10. 15:00 СК "Полтава" 1 : 0 "Колос" Великі Сорочинці
21.10. 14:00 "Колос" Великі Сорочинці 0 : 0 "Олімпія" Савинці
21.10. 15:00 СК "Полтава" 4 : 0 "Лубни" Лубни
24.10. 14:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 5 СК "Полтава"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Олімпія" Савинці 7 5 1 1 17 − 5 +12 16
2 СК "Полтава" 7 4 0 3 11 − 7 +4 12
3 "Великі Кринки" 7 3 2 2 13 − 10 +3 11
4 "Інваспорт" Полтава 7 3 1 3 8 − 8 0 10
5 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 7 3 1 3 10 − 12 -2 10
6 "Колос" Великі Сорочинці 7 3 0 4 9 − 10 -1 9
7 "Лубни" Лубни 7 0 2 5 1 − 20 -19 2
8 "Локомотив" Гребінка 7 0 1 6 3 − 18 -15 1
13.06. 17:00 "Олімпія" Савинці 3 : 0 "Інваспорт" Полтава Огляд
13.06. 17:00 "Колос" Великі Сорочинці 0 : 0 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари Огляд
13.06. 17:00 "Великі Кринки" 1 : 1 "Лубни" Лубни Огляд
13.06. 18:00 СК "Полтава" 3 : 0 "Локомотив" Гребінка Огляд
20.06. 17:00 "Локомотив" Гребінка 1 : 2 "Великі Кринки" Огляд
20.06. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 2 СК "Полтава" Огляд
20.06. 17:00 "Інваспорт" Полтава 2 : 3 "Колос" Великі Сорочинці Огляд
20.06. 17:00 "Лубни" Лубни 1 : 5 "Олімпія" Савинці Огляд
27.06. 17:00 "Великі Кринки" 1 : 4 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
27.06. 17:00 "Лубни" Лубни 1 : 0 "Локомотив" Гребінка
27.06. 17:00 "Олімпія" Савинці 4 : 1 "Колос" Великі Сорочинці
27.06. 17:00 СК "Полтава" 0 : 0 "Інваспорт" Полтава
04.07. 17:00 "Колос" Великі Сорочинці 2 : 1 СК "Полтава"
04.07. 17:00 "Інваспорт" Полтава 1 : 1 "Великі Кринки"
04.07. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 0 "Лубни" Лубни
04.07. 17:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 3 "Олімпія" Савинці
11.07. 17:00 "Лубни" Лубни 0 : 2 "Інваспорт" Полтава
11.07. 17:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 1 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
11.07. 17:00 "Великі Кринки" 2 : 1 "Колос" Великі Сорочинці
18.07. 17:00 "Колос" Великі Сорочинці 2 : 0 "Лубни" Лубни
18.07. 17:00 "Інваспорт" Полтава 4 : 0 "Локомотив" Гребінка
18.07. 17:00 СК "Полтава" 2 : 0 "Великі Кринки"
25.07. 17:00 "Лубни" Лубни 0 : 1 СК "Полтава"
25.07. 17:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 2 "Колос" Великі Сорочинці
25.07. 17:00 "Олімпія" Савинці 3 : 0 "Великі Кринки"
25.07. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 2 "Інваспорт" Полтава
01.08. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 0 : 3 "Олімпія" Савинці
12.08. 18:00 "Олімпія" Савинці 6 : 0 "Лубни" Лубни
19.08. 17:00 "Олімпія" Савинці 2 : 0 СК "Полтава"
22.08. 17:00 "Олімпія" Савинці 2 : 1 "Локомотив" Гребінка
02.09. 17:00 "Інваспорт" Полтава 1 : 3 "Олімпія" Савинці
05.09. 17:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 0 "Колос" Великі Сорочинці
05.09. 17:00 "Лубни" Лубни 0 : 5 "Великі Кринки"
08.09. 16:00 СК "Полтава" 3 : 0 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
09.09. 17:00 "Великі Кринки" 1 : 2 "Олімпія" Савинці
12.09. 16:00 "Великі Кринки" 4 : 1 "Локомотив" Гребінка
12.09. 16:00 "Колос" Великі Сорочинці 1 : 0 "Інваспорт" Полтава
19.09. 16:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 1 : 3 "Великі Кринки"
19.09. 16:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 0 "Лубни" Лубни
23.09. 16:00 СК "Полтава" 2 : 1 "Олімпія" Савинці
26.09. 16:00 "Великі Кринки" 3 : 2 "Інваспорт" Полтава
26.09. 16:00 "Лубни" Лубни 1 : 0 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
26.09. 16:00 "Колос" Великі Сорочинці 1 : 1 "Локомотив" Гребінка
30.09. 16:00 "Інваспорт" Полтава 1 : 2 СК "Полтава"
30.09. 16:00 "Олімпія" Савинці 7 : 1 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
03.10. 16:00 "Колос" Великі Сорочинці 2 : 2 "Великі Кринки"
03.10. 16:00 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари 3 : 0 "Локомотив" Гребінка
03.10. 16:00 "Інваспорт" Полтава 6 : 0 "Лубни" Лубни
07.10. 15:00 "Інваспорт" Полтава 0 : 4 "Стандарт-Нафтогаз" Нові Санжари
07.10. 16:00 "Великі Кринки" 1 : 0 СК "Полтава"
10.10. 16:00 "Лубни" Лубни 0 : 2 "Колос" Великі Сорочинці
10.10. 16:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 2 "Інваспорт" Полтава
14.10. 15:00 СК "Полтава" 1 : 0 "Колос" Великі Сорочинці
21.10. 14:00 "Колос" Великі Сорочинці 0 : 0 "Олімпія" Савинці
21.10. 15:00 СК "Полтава" 4 : 0 "Лубни" Лубни
24.10. 14:00 "Локомотив" Гребінка 0 : 5 СК "Полтава"
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения