Чемпіонат Києва 2019/2020

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 СК "Денгофф" Денихівка 6 5 0 1 24 − 8 +16 15
2 "Локомотив" Київ 6 5 0 1 27 − 14 +13 15
3 "Межигір`я" Нові Петрівці 6 4 1 1 18 − 8 +10 13
4 "Легія" Київ 6 4 1 1 12 − 10 +2 13
5 "Атлет" Київ 6 4 0 2 13 − 8 +5 12
6 "Рубікон" Вишневе 5 3 0 2 13 − 8 +5 9
7 "Єдина Сила" Київ 6 1 0 5 15 − 21 -6 3
8 "Юніор Спорт" Київ 5 0 2 3 6 − 17 -11 2
9 "КДЮСШ-22" Київ 6 0 1 5 5 − 20 -15 1
10 "Чайка" Вишгород 6 0 1 5 9 − 28 -19 1
07.09. 11:00 "Локомотив" Київ 0 : 3 "Рубікон" Вишневе
07.09. 11:00 СК "Денгофф" Денихівка 3 : 0 "Легія" Київ
07.09. 11:00 "Чайка" Вишгород 1 : 3 "Межигір`я" Нові Петрівці
07.09. 11:00 "Юніор Спорт" Київ 1 : 3 "Атлет" Київ
15.09. 11:00 "Атлет" Київ 4 : 0 "Чайка" Вишгород
15.09. 11:00 "Рубікон" Вишневе 6 : 4 "Єдина Сила" Київ
15.09. 11:00 "Легія" Київ 2 : 1 "КДЮСШ-22" Київ
15.09. 11:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка
15.09. 11:00 "Локомотив" Київ 5 : 2 "Юніор Спорт" Київ
22.09. 11:00 СК "Денгофф" Денихівка 1 : 0 "Атлет" Київ
22.09. 11:00 "Чайка" Вишгород 3 : 9 "Локомотив" Київ
22.09. 11:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 8 : 0 "КДЮСШ-22" Київ
22.09. 11:00 "Єдина Сила" Київ 3 : 4 "Легія" Київ
25.09. 11:00 "Юніор Спорт" Київ - : - "Рубікон" Вишневе
28.09. 11:00 "Єдина Сила" Київ 2 : 1 "КДЮСШ-22" Київ
29.09. 11:00 "Атлет" Київ 2 : 1 "КДЮСШ-22" Київ
29.09. 11:00 "Локомотив" Київ 4 : 3 СК "Денгофф" Денихівка
29.09. 11:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 1 "Єдина Сила" Київ
29.09. 11:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 1 "Легія" Київ
29.09. 11:00 "Юніор Спорт" Київ 1 : 1 "Чайка" Вишгород
06.10. 16:00 СК "Денгофф" Денихівка 6 : 0 "Юніор Спорт" Київ
06.10. 16:00 "Легія" Київ 2 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці
06.10. 16:00 "КДЮСШ-22" Київ 0 : 4 "Локомотив" Київ
06.10. 16:00 "Чайка" Вишгород 1 : 3 "Рубікон" Вишневе
06.10. 16:00 "Єдина Сила" Київ 2 : 3 "Атлет" Київ
13.10. 11:00 "Атлет" Київ 1 : 3 "Легія" Київ
13.10. 11:00 "Локомотив" Київ 5 : 3 "Єдина Сила" Київ
13.10. 11:00 "Чайка" Вишгород 3 : 8 СК "Денгофф" Денихівка
13.10. 11:00 "Юніор Спорт" Київ 2 : 2 "КДЮСШ-22" Київ
13.10. 11:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці
# Команда І В Н П М РМ О
1 СК "Денгофф" Денихівка 3 3 0 0 10 − 0 +10 9
2 "Локомотив" Київ 4 3 0 1 14 − 11 +3 9
3 "Межигір`я" Нові Петрівці 3 2 0 1 11 − 4 +7 6
4 "Атлет" Київ 3 2 0 1 7 − 4 +3 6
5 "Легія" Київ 2 1 1 0 4 − 3 +1 4
6 "Рубікон" Вишневе 3 1 0 2 7 − 7 0 3
7 "Єдина Сила" Київ 3 1 0 2 7 − 8 -1 3
8 "Юніор Спорт" Київ 3 0 2 1 4 − 6 -2 2
9 "КДЮСШ-22" Київ 1 0 0 1 0 − 4 -4 0
10 "Чайка" Вишгород 4 0 0 4 8 − 23 -15 0
07.09. 11:00 "Локомотив" Київ 0 : 3 "Рубікон" Вишневе
07.09. 11:00 СК "Денгофф" Денихівка 3 : 0 "Легія" Київ
07.09. 11:00 "Чайка" Вишгород 1 : 3 "Межигір`я" Нові Петрівці
07.09. 11:00 "Юніор Спорт" Київ 1 : 3 "Атлет" Київ
15.09. 11:00 "Атлет" Київ 4 : 0 "Чайка" Вишгород
15.09. 11:00 "Рубікон" Вишневе 6 : 4 "Єдина Сила" Київ
15.09. 11:00 "Легія" Київ 2 : 1 "КДЮСШ-22" Київ
15.09. 11:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка
15.09. 11:00 "Локомотив" Київ 5 : 2 "Юніор Спорт" Київ
22.09. 11:00 СК "Денгофф" Денихівка 1 : 0 "Атлет" Київ
22.09. 11:00 "Чайка" Вишгород 3 : 9 "Локомотив" Київ
22.09. 11:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 8 : 0 "КДЮСШ-22" Київ
22.09. 11:00 "Єдина Сила" Київ 3 : 4 "Легія" Київ
25.09. 11:00 "Юніор Спорт" Київ - : - "Рубікон" Вишневе
28.09. 11:00 "Єдина Сила" Київ 2 : 1 "КДЮСШ-22" Київ
29.09. 11:00 "Атлет" Київ 2 : 1 "КДЮСШ-22" Київ
29.09. 11:00 "Локомотив" Київ 4 : 3 СК "Денгофф" Денихівка
29.09. 11:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 1 "Єдина Сила" Київ
29.09. 11:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 1 "Легія" Київ
29.09. 11:00 "Юніор Спорт" Київ 1 : 1 "Чайка" Вишгород
06.10. 16:00 СК "Денгофф" Денихівка 6 : 0 "Юніор Спорт" Київ
06.10. 16:00 "Легія" Київ 2 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці
06.10. 16:00 "КДЮСШ-22" Київ 0 : 4 "Локомотив" Київ
06.10. 16:00 "Чайка" Вишгород 1 : 3 "Рубікон" Вишневе
06.10. 16:00 "Єдина Сила" Київ 2 : 3 "Атлет" Київ
13.10. 11:00 "Атлет" Київ 1 : 3 "Легія" Київ
13.10. 11:00 "Локомотив" Київ 5 : 3 "Єдина Сила" Київ
13.10. 11:00 "Чайка" Вишгород 3 : 8 СК "Денгофф" Денихівка
13.10. 11:00 "Юніор Спорт" Київ 2 : 2 "КДЮСШ-22" Київ
13.10. 11:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Легія" Київ 4 3 0 1 8 − 7 +1 9
2 "Межигір`я" Нові Петрівці 3 2 1 0 7 − 4 +3 7
3 "Локомотив" Київ 2 2 0 0 13 − 3 +10 6
4 СК "Денгофф" Денихівка 3 2 0 1 14 − 8 +6 6
5 "Рубікон" Вишневе 2 2 0 0 6 − 1 +5 6
6 "Атлет" Київ 3 2 0 1 6 − 4 +2 6
7 "Чайка" Вишгород 2 0 1 1 1 − 5 -4 1
8 "КДЮСШ-22" Київ 5 0 1 4 5 − 16 -11 1
9 "Єдина Сила" Київ 3 0 0 3 8 − 13 -5 0
10 "Юніор Спорт" Київ 2 0 0 2 2 − 11 -9 0
07.09. 11:00 "Локомотив" Київ 0 : 3 "Рубікон" Вишневе
07.09. 11:00 СК "Денгофф" Денихівка 3 : 0 "Легія" Київ
07.09. 11:00 "Чайка" Вишгород 1 : 3 "Межигір`я" Нові Петрівці
07.09. 11:00 "Юніор Спорт" Київ 1 : 3 "Атлет" Київ
15.09. 11:00 "Атлет" Київ 4 : 0 "Чайка" Вишгород
15.09. 11:00 "Рубікон" Вишневе 6 : 4 "Єдина Сила" Київ
15.09. 11:00 "Легія" Київ 2 : 1 "КДЮСШ-22" Київ
15.09. 11:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка
15.09. 11:00 "Локомотив" Київ 5 : 2 "Юніор Спорт" Київ
22.09. 11:00 СК "Денгофф" Денихівка 1 : 0 "Атлет" Київ
22.09. 11:00 "Чайка" Вишгород 3 : 9 "Локомотив" Київ
22.09. 11:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 8 : 0 "КДЮСШ-22" Київ
22.09. 11:00 "Єдина Сила" Київ 3 : 4 "Легія" Київ
25.09. 11:00 "Юніор Спорт" Київ - : - "Рубікон" Вишневе
28.09. 11:00 "Єдина Сила" Київ 2 : 1 "КДЮСШ-22" Київ
29.09. 11:00 "Атлет" Київ 2 : 1 "КДЮСШ-22" Київ
29.09. 11:00 "Локомотив" Київ 4 : 3 СК "Денгофф" Денихівка
29.09. 11:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 1 "Єдина Сила" Київ
29.09. 11:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 1 "Легія" Київ
29.09. 11:00 "Юніор Спорт" Київ 1 : 1 "Чайка" Вишгород
06.10. 16:00 СК "Денгофф" Денихівка 6 : 0 "Юніор Спорт" Київ
06.10. 16:00 "Легія" Київ 2 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці
06.10. 16:00 "КДЮСШ-22" Київ 0 : 4 "Локомотив" Київ
06.10. 16:00 "Чайка" Вишгород 1 : 3 "Рубікон" Вишневе
06.10. 16:00 "Єдина Сила" Київ 2 : 3 "Атлет" Київ
13.10. 11:00 "Атлет" Київ 1 : 3 "Легія" Київ
13.10. 11:00 "Локомотив" Київ 5 : 3 "Єдина Сила" Київ
13.10. 11:00 "Чайка" Вишгород 3 : 8 СК "Денгофф" Денихівка
13.10. 11:00 "Юніор Спорт" Київ 2 : 2 "КДЮСШ-22" Київ
13.10. 11:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці