Чемпіонат Донецької області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Покровськ" 9 6 3 0 24 − 3 +21 21
2 "Сапфір" Краматорськ 9 6 0 3 38 − 15 +23 18
3 "Слов'янськ" 11 5 3 3 23 − 12 +11 18
4 "Прометей" Велика Новосілка 9 5 3 1 19 − 10 +9 18
5 "ДВУОР-Бахмут" 9 4 2 3 21 − 11 +10 14
6 "Долина" 9 3 4 2 10 − 8 +2 13
7 "Шахтар" Родинське 9 3 3 3 14 − 14 0 12
8 "Форум-Авто" Краматорськ 6 2 2 2 10 − 15 -5 8
9 "Авангард" U-19 Краматорськ 5 2 1 2 7 − 6 +1 7
10 "Спарта" Добропілля 9 2 0 7 11 − 22 -11 6
11 "Алекс" Олександрівка 8 0 1 7 7 − 52 -45 1
12 "Авангард-ТЕС" Миколаївка 5 0 0 5 0 − 16 -16 0
04.05. 15:00 "Долина" 1 : 0 "ДВУОР-Бахмут"
04.05. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 2 : 1 "Спарта" Добропілля
04.05. 17:00 "Шахтар" Родинське 5 : 0 "Алекс" Олександрівка
04.05. 17:00 "Покровськ" 3 : 0 "Сапфір" Краматорськ
11.05. 16:00 "Слов'янськ" 0 : 1 "Покровськ"
11.05. 16:00 "Шахтар" Родинське 0 : 4 "Спарта" Добропілля
11.05. 16:00 "Сапфір" Краматорськ 3 : 1 "Долина"
18.05. 15:00 "Авангард" U-19 Краматорськ 0 : 1 "Сапфір" Краматорськ
18.05. 17:00 "Покровськ" 0 : 0 "Прометей" Велика Новосілка
18.05. 17:00 "Долина" 0 : 0 "Слов'янськ"
25.05. 17:00 "Алекс" Олександрівка 1 : 8 "ДВУОР-Бахмут"
25.05. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 0 : 0 "Долина"
01.06. 15:00 "Долина" 2 : 2 "Шахтар" Родинське
01.06. 17:00 "Покровськ" 2 : 1 "Спарта" Добропілля
01.06. 17:00 "Авангард" U-19 Краматорськ - : - "Прометей" Велика Новосілка
01.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 2 : 1 "Сапфір" Краматорськ
01.06. 17:00 "Алекс" Олександрівка 3 : 3 "Прометей" Велика Новосілка
05.06. 17:00 "Слов'янськ" 2 : 0 "Авангард" U-19 Краматорськ
08.06. 17:00 "Алекс" Олександрівка 2 : 12 "Сапфір" Краматорськ
08.06. 17:00 "Слов'янськ" 2 : 2 "ДВУОР-Бахмут"
08.06. 17:00 "Шахтар" Родинське - : - "Авангард" U-19 Краматорськ
08.06. 17:00 "Спарта" Добропілля 0 : 2 "Долина"
08.06. 17:00 "Шахтар" Родинське 1 : 1 "Покровськ"
11.06. 16:00 "ДВУОР-Бахмут" - : - "Авангард" U-19 Краматорськ
12.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 1 : 2 "Покровськ"
15.06. 17:00 "Покровськ" 12 : 0 "Алекс" Олександрівка
15.06. 17:00 "Авангард" U-19 Краматорськ 3 : 1 "Спарта" Добропілля
15.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 1 : 3 "Прометей" Велика Новосілка
15.06. 17:00 "Сапфір" Краматорськ 5 : 0 "Слов'янськ"
18.06. 17:00 "Спарта" Добропілля - : - "Алекс" Олександрівка
22.06. 17:00 "Алекс" Олександрівка 0 : 7 "Слов'янськ"
22.06. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 3 : 2 "Сапфір" Краматорськ
22.06. 17:00 "Шахтар" Родинське 0 : 3 "ДВУОР-Бахмут"
22.06. 17:00 "Покровськ" 0 : 0 "Долина"
29.06. 17:00 "Долина" 3 : 0 "Алекс" Олександрівка
29.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 3 : 0 "Спарта" Добропілля
29.06. 17:00 "Слов'янськ" 3 : 1 "Прометей" Велика Новосілка
06.07. 17:00 "Шахтар" Родинське 0 : 0 "Слов'янськ"
06.07. 17:00 "Спарта" Добропілля 1 : 7 "Сапфір" Краматорськ
06.07. 17:00 "Авангард" U-19 Краматорськ 3 : 1 "Долина"
13.07. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 4 : 0 "Шахтар" Родинське
13.07. 17:00 "Слов'янськ" 3 : 0 "Спарта" Добропілля
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Прометей" Велика Новосілка 5 4 1 0 12 − 3 +9 13
2 "Покровськ" 5 3 2 0 17 − 1 +16 11
3 "Слов'янськ" 5 3 1 1 10 − 4 +6 10
4 "Сапфір" Краматорськ 3 3 0 0 15 − 4 +11 9
5 "Долина" 4 2 2 0 6 − 2 +4 8
6 "Авангард" U-19 Краматорськ 4 2 1 1 7 − 4 +3 7
7 "ДВУОР-Бахмут" 4 2 0 2 7 − 6 +1 6
8 "Шахтар" Родинське 5 1 2 2 6 − 8 -2 5
9 "Форум-Авто" Краматорськ 3 1 1 1 4 − 6 -2 4
10 "Спарта" Добропілля 3 1 0 2 4 − 9 -5 3
11 "Алекс" Олександрівка 5 0 1 4 7 − 32 -25 1
12 "Авангард-ТЕС" Миколаївка 3 0 0 3 0 − 10 -10 0
04.05. 15:00 "Долина" 1 : 0 "ДВУОР-Бахмут"
04.05. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 2 : 1 "Спарта" Добропілля
04.05. 17:00 "Шахтар" Родинське 5 : 0 "Алекс" Олександрівка
04.05. 17:00 "Покровськ" 3 : 0 "Сапфір" Краматорськ
11.05. 16:00 "Слов'янськ" 0 : 1 "Покровськ"
11.05. 16:00 "Шахтар" Родинське 0 : 4 "Спарта" Добропілля
11.05. 16:00 "Сапфір" Краматорськ 3 : 1 "Долина"
18.05. 15:00 "Авангард" U-19 Краматорськ 0 : 1 "Сапфір" Краматорськ
18.05. 17:00 "Покровськ" 0 : 0 "Прометей" Велика Новосілка
18.05. 17:00 "Долина" 0 : 0 "Слов'янськ"
25.05. 17:00 "Алекс" Олександрівка 1 : 8 "ДВУОР-Бахмут"
25.05. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 0 : 0 "Долина"
01.06. 15:00 "Долина" 2 : 2 "Шахтар" Родинське
01.06. 17:00 "Покровськ" 2 : 1 "Спарта" Добропілля
01.06. 17:00 "Авангард" U-19 Краматорськ - : - "Прометей" Велика Новосілка
01.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 2 : 1 "Сапфір" Краматорськ
01.06. 17:00 "Алекс" Олександрівка 3 : 3 "Прометей" Велика Новосілка
05.06. 17:00 "Слов'янськ" 2 : 0 "Авангард" U-19 Краматорськ
08.06. 17:00 "Алекс" Олександрівка 2 : 12 "Сапфір" Краматорськ
08.06. 17:00 "Слов'янськ" 2 : 2 "ДВУОР-Бахмут"
08.06. 17:00 "Шахтар" Родинське - : - "Авангард" U-19 Краматорськ
08.06. 17:00 "Спарта" Добропілля 0 : 2 "Долина"
08.06. 17:00 "Шахтар" Родинське 1 : 1 "Покровськ"
11.06. 16:00 "ДВУОР-Бахмут" - : - "Авангард" U-19 Краматорськ
12.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 1 : 2 "Покровськ"
15.06. 17:00 "Покровськ" 12 : 0 "Алекс" Олександрівка
15.06. 17:00 "Авангард" U-19 Краматорськ 3 : 1 "Спарта" Добропілля
15.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 1 : 3 "Прометей" Велика Новосілка
15.06. 17:00 "Сапфір" Краматорськ 5 : 0 "Слов'янськ"
18.06. 17:00 "Спарта" Добропілля - : - "Алекс" Олександрівка
22.06. 17:00 "Алекс" Олександрівка 0 : 7 "Слов'янськ"
22.06. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 3 : 2 "Сапфір" Краматорськ
22.06. 17:00 "Шахтар" Родинське 0 : 3 "ДВУОР-Бахмут"
22.06. 17:00 "Покровськ" 0 : 0 "Долина"
29.06. 17:00 "Долина" 3 : 0 "Алекс" Олександрівка
29.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 3 : 0 "Спарта" Добропілля
29.06. 17:00 "Слов'янськ" 3 : 1 "Прометей" Велика Новосілка
06.07. 17:00 "Шахтар" Родинське 0 : 0 "Слов'янськ"
06.07. 17:00 "Спарта" Добропілля 1 : 7 "Сапфір" Краматорськ
06.07. 17:00 "Авангард" U-19 Краматорськ 3 : 1 "Долина"
13.07. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 4 : 0 "Шахтар" Родинське
13.07. 17:00 "Слов'янськ" 3 : 0 "Спарта" Добропілля
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Покровськ" 4 3 1 0 7 − 2 +5 10
2 "Сапфір" Краматорськ 6 3 0 3 23 − 11 +12 9
3 "ДВУОР-Бахмут" 5 2 2 1 14 − 5 +9 8
4 "Слов'янськ" 6 2 2 2 13 − 8 +5 8
5 "Шахтар" Родинське 4 2 1 1 8 − 6 +2 7
6 "Прометей" Велика Новосілка 4 1 2 1 7 − 7 0 5
7 "Долина" 5 1 2 2 4 − 6 -2 5
8 "Форум-Авто" Краматорськ 3 1 1 1 6 − 9 -3 4
9 "Спарта" Добропілля 6 1 0 5 7 − 13 -6 3
10 "Авангард" U-19 Краматорськ 1 0 0 1 0 − 2 -2 0
11 "Авангард-ТЕС" Миколаївка 2 0 0 2 0 − 6 -6 0
12 "Алекс" Олександрівка 3 0 0 3 0 − 20 -20 0
04.05. 15:00 "Долина" 1 : 0 "ДВУОР-Бахмут"
04.05. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 2 : 1 "Спарта" Добропілля
04.05. 17:00 "Шахтар" Родинське 5 : 0 "Алекс" Олександрівка
04.05. 17:00 "Покровськ" 3 : 0 "Сапфір" Краматорськ
11.05. 16:00 "Слов'янськ" 0 : 1 "Покровськ"
11.05. 16:00 "Шахтар" Родинське 0 : 4 "Спарта" Добропілля
11.05. 16:00 "Сапфір" Краматорськ 3 : 1 "Долина"
18.05. 15:00 "Авангард" U-19 Краматорськ 0 : 1 "Сапфір" Краматорськ
18.05. 17:00 "Покровськ" 0 : 0 "Прометей" Велика Новосілка
18.05. 17:00 "Долина" 0 : 0 "Слов'янськ"
25.05. 17:00 "Алекс" Олександрівка 1 : 8 "ДВУОР-Бахмут"
25.05. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 0 : 0 "Долина"
01.06. 15:00 "Долина" 2 : 2 "Шахтар" Родинське
01.06. 17:00 "Покровськ" 2 : 1 "Спарта" Добропілля
01.06. 17:00 "Авангард" U-19 Краматорськ - : - "Прометей" Велика Новосілка
01.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 2 : 1 "Сапфір" Краматорськ
01.06. 17:00 "Алекс" Олександрівка 3 : 3 "Прометей" Велика Новосілка
05.06. 17:00 "Слов'янськ" 2 : 0 "Авангард" U-19 Краматорськ
08.06. 17:00 "Алекс" Олександрівка 2 : 12 "Сапфір" Краматорськ
08.06. 17:00 "Слов'янськ" 2 : 2 "ДВУОР-Бахмут"
08.06. 17:00 "Шахтар" Родинське - : - "Авангард" U-19 Краматорськ
08.06. 17:00 "Спарта" Добропілля 0 : 2 "Долина"
08.06. 17:00 "Шахтар" Родинське 1 : 1 "Покровськ"
11.06. 16:00 "ДВУОР-Бахмут" - : - "Авангард" U-19 Краматорськ
12.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 1 : 2 "Покровськ"
15.06. 17:00 "Покровськ" 12 : 0 "Алекс" Олександрівка
15.06. 17:00 "Авангард" U-19 Краматорськ 3 : 1 "Спарта" Добропілля
15.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 1 : 3 "Прометей" Велика Новосілка
15.06. 17:00 "Сапфір" Краматорськ 5 : 0 "Слов'янськ"
18.06. 17:00 "Спарта" Добропілля - : - "Алекс" Олександрівка
22.06. 17:00 "Алекс" Олександрівка 0 : 7 "Слов'янськ"
22.06. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 3 : 2 "Сапфір" Краматорськ
22.06. 17:00 "Шахтар" Родинське 0 : 3 "ДВУОР-Бахмут"
22.06. 17:00 "Покровськ" 0 : 0 "Долина"
29.06. 17:00 "Долина" 3 : 0 "Алекс" Олександрівка
29.06. 17:00 "ДВУОР-Бахмут" 3 : 0 "Спарта" Добропілля
29.06. 17:00 "Слов'янськ" 3 : 1 "Прометей" Велика Новосілка
06.07. 17:00 "Шахтар" Родинське 0 : 0 "Слов'янськ"
06.07. 17:00 "Спарта" Добропілля 1 : 7 "Сапфір" Краматорськ
06.07. 17:00 "Авангард" U-19 Краматорськ 3 : 1 "Долина"
13.07. 17:00 "Прометей" Велика Новосілка 4 : 0 "Шахтар" Родинське
13.07. 17:00 "Слов'янськ" 3 : 0 "Спарта" Добропілля