Чемпіонат Дніпропетровської області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 ATRIUM Павлоград 19 16 2 1 53 − 15 +38 50
2 "Скорук" Томаківка 17 15 1 1 49 − 6 +43 46
3 "Авангард" Покров 19 12 2 5 33 − 19 +14 38
4 "ДніпроАгро" Синельникове 17 10 2 5 37 − 20 +17 32
5 "Дружба" Кривий Ріг 18 10 1 7 41 − 22 +19 31
6 "Павлоград" 18 7 3 8 27 − 35 -8 24
7 "Лозоватка" Криворізький район 18 7 2 9 31 − 38 -7 23
8 "Енергія" Дніпро 18 6 4 8 35 − 26 +9 22
9 "Легіонер" Дніпро 18 6 3 9 30 − 33 -3 21
10 "Скіф" Дніпро 19 3 3 13 20 − 56 -36 12
11 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 18 3 2 13 15 − 50 -35 11
12 "Петриківка" Петриківка 19 1 1 17 20 − 71 -51 4
20.04. 12:30 "Енергія" Дніпро 1 : 1 "Павлоград"
20.04. 15:30 "Скіф" Дніпро 1 : 1 ATRIUM Павлоград
21.04. 18:30 "Легіонер" Дніпро 0 : 0 "ДніпроАгро" Синельникове
24.04. 13:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "Скорук" Томаківка
27.04. 15:00 ATRIUM Павлоград 4 : 0 "Енергія" Дніпро
27.04. 16:00 "Авангард" Покров 3 : 0 "Скіф" Дніпро
27.04. 16:00 "Павлоград" 3 : 1 "Легіонер" Дніпро
01.05. 17:00 "Скорук" Томаківка 4 : 0 "Петриківка" Петриківка
01.05. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 0 "Лозоватка" Криворізький район
04.05. 15:00 "Енергія" Дніпро 3 : 0 "Авангард" Покров
04.05. 16:00 "Скіф" Дніпро 1 : 4 "Павлоград"
04.05. 18:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 1 "Лозоватка" Криворізький район
08.05. 16:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
08.05. 17:00 "Скорук" Томаківка 4 : 0 ATRIUM Павлоград
11.05. 15:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 0 "Енергія" Дніпро
11.05. 16:00 "ДніпроАгро" Синельникове 4 : 1 "Скіф" Дніпро
12.05. 16:00 "Авангард" Покров 2 : 1 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
15.05. 18:00 ATRIUM Павлоград 2 : 0 "Дружба" Кривий Ріг
25.05. 14:30 "Енергія" Дніпро 2 : 2 "Легіонер" Дніпро
25.05. 16:00 "Скіф" Дніпро 2 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
25.05. 18:00 ATRIUM Павлоград 2 : 0 "ДніпроАгро" Синельникове
29.05. 18:00 "Скорук" Томаківка 0 : 2 "Дружба" Кривий Ріг
01.06. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 2 "ДніпроАгро" Синельникове
01.06. 16:00 "Енергія" Дніпро 1 : 1 "Скіф" Дніпро
01.06. 17:00 "Авангард" Покров 5 : 1 "Павлоград"
03.06. 20:30 "Петриківка" Петриківка 2 : 4 "Легіонер" Дніпро
05.06. 18:00 "Лозоватка" Криворізький район 0 : 6 "Скорук" Томаківка
08.06. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 1 "Петриківка" Петриківка Огляд
08.06. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "Скіф" Дніпро Огляд
08.06. 18:00 ATRIUM Павлоград 7 : 3 "Лозоватка" Криворізький район Огляд
08.06. 18:00 "Скорук" Томаківка 2 : 1 "Павлоград" Огляд
09.06. 16:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 2 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
09.06. 16:00 "ДніпроАгро" Синельникове 0 : 0 "Енергія" Дніпро Огляд
15.06. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 3 "Дружба" Кривий Ріг
15.06. 18:00 "Легіонер" Дніпро 0 : 2 "Авангард" Покров
15.06. 18:00 "Павлоград" 0 : 1 ATRIUM Павлоград
15.06. 18:00 "Петриківка" Петриківка 3 : 2 "ДніпроАгро" Синельникове
19.06. 17:00 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 1 "Петриківка" Петриківка
22.06. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 2 : 1 "Петриківка" Петриківка Огляд
28.06. 19:30 "Енергія" Дніпро 6 : 2 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
29.06. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 1 : 2 "Авангард" Покров
29.06. 18:00 "ДніпроАгро" Синельникове 1 : 0 "Павлоград"
29.06. 18:30 ATRIUM Павлоград 6 : 1 "Петриківка" Петриківка
30.06. 18:00 "Скорук" Томаківка 2 : 0 "Легіонер" Дніпро
05.07. 19:00 "Скіф" Дніпро 1 : 5 "Скорук" Томаківка Огляд
06.07. 16:00 "Легіонер" Дніпро 0 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг Огляд
06.07. 17:00 "Авангард" Покров 1 : 0 "ДніпроАгро" Синельникове Огляд
06.07. 18:00 "Павлоград" 2 : 1 "Лозоватка" Криворізький район Огляд
13.07. 11:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 5 "ДніпроАгро" Синельникове Огляд
13.07. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 3 "Легіонер" Дніпро Огляд
13.07. 17:30 "Скорук" Томаківка 1 : 0 "Енергія" Дніпро Огляд
13.07. 18:00 ATRIUM Павлоград 2 : 0 "Авангард" Покров Огляд
13.07. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 3 : 1 "Павлоград"
17.07. 18:15 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 1 : 3 "Лозоватка" Криворізький район
20.07. 00:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 3 "Енергія" Дніпро
20.07. 11:00 "ДніпроАгро" Синельникове 1 : 3 "Скорук" Томаківка
20.07. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 1 "Лозоватка" Криворізький район
20.07. 18:00 "Павлоград" 1 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
21.07. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 1 : 3 ATRIUM Павлоград
27.07. 00:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 3 "Скіф" Дніпро
27.07. 00:00 "ДніпроАгро" Синельникове - : - ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
27.07. 18:00 "Скорук" Томаківка 1 : 0 "Авангард" Покров
28.07. 11:00 "Енергія" Дніпро 1 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
28.07. 18:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 2 ATRIUM Павлоград
11.08. 17:00 "Павлоград" 2 : 1 "Петриківка" Петриківка
11.08. 17:00 ATRIUM Павлоград 5 : 0 "Скіф" Дніпро
14.08. 17:00 "Скорук" Томаківка 6 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
14.08. 17:00 "ДніпроАгро" Синельникове 5 : 2 "Легіонер" Дніпро
17.08. 18:00 "Петриківка" Петриківка 1 : 3 "Лозоватка" Криворізький район
21.08. 17:00 "Авангард" Покров 1 : 3 "Дружба" Кривий Ріг
24.08. 11:00 "Дружба" Кривий Ріг 6 : 2 "Петриківка" Петриківка
24.08. 17:00 "ДніпроАгро" Синельникове 3 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
25.08. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 2 "Павлоград"
26.08. 15:30 "Скіф" Дніпро 0 : 2 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
31.08. 16:00 ATRIUM Павлоград 3 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
31.08. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 7 "Енергія" Дніпро
31.08. 17:00 "ДніпроАгро" Синельникове 3 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
01.09. 17:00 "Авангард" Покров 0 : 1 "Скорук" Томаківка
02.09. 17:00 ATRIUM Павлоград 4 : 1 "Легіонер" Дніпро
04.09. 14:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 3 "Павлоград"
04.09. 17:30 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 1 "Легіонер" Дніпро
07.09. 14:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 1 "Енергія" Дніпро
07.09. 16:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 5 "Скорук" Томаківка
07.09. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 1 "Авангард" Покров
09.09. 17:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 2 ATRIUM Павлоград
11.09. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 4 "Легіонер" Дніпро
14.09. "Лозоватка" Криворізький район - : - "Дружба" Кривий Ріг
14.09. 16:00 "Скорук" Томаківка 4 : 1 "ДніпроАгро" Синельникове
14.09. 16:00 "Скіф" Дніпро 5 : 4 "Петриківка" Петриківка
14.09. 16:30 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 2 "Авангард" Покров
14.09. 18:00 "Енергія" Дніпро 1 : 3 ATRIUM Павлоград
18.09. 20:30 "Легіонер" Дніпро 1 : 2 "Павлоград"
21.09. 12:00 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 0 "Скіф" Дніпро
21.09. 14:30 ATRIUM Павлоград 4 : 1 "Павлоград"
21.09. 15:00 "Енергія" Дніпро 0 : 1 "ДніпроАгро" Синельникове
21.09. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 1 "Скорук" Томаківка
21.09. 16:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 5 "Авангард" Покров
25.09. 16:30 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 3 "Легіонер" Дніпро
28.09. 09:30 "Енергія" Дніпро 6 : 0 "Петриківка" Петриківка
28.09. 11:00 "Дружба" Кривий Ріг 6 : 0 "Павлоград"
28.09. 14:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "ДніпроАгро" Синельникове
28.09. 15:00 "Скорук" Томаківка 0 : 0 "Лозоватка" Криворізький район
28.09. 16:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 1 "Скіф" Дніпро
29.09. 15:00 "Авангард" Покров 0 : 0 ATRIUM Павлоград
05.10. 11:00 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 2 ATRIUM Павлоград
05.10. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 5 "ДніпроАгро" Синельникове
05.10. 18:00 "Петриківка" Петриківка 3 : 3 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
06.10. 11:00 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 0 "Павлоград"
06.10. 14:00 "Авангард" Покров 3 : 2 "Енергія" Дніпро
12.10. "Павлоград" - : - "ДніпроАгро" Синельникове
12.10. 14:00 "Павлоград" 3 : 1 "Енергія" Дніпро
12.10. 18:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 4 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
16.10. 00:00 "Легіонер" Дніпро - : - "Скорук" Томаківка
# Команда І В Н П М РМ О
1 ATRIUM Павлоград 10 10 0 0 39 − 6 +33 30
2 "Скорук" Томаківка 10 8 1 1 24 − 4 +20 25
3 "Авангард" Покров 11 7 2 2 21 − 12 +9 23
4 "ДніпроАгро" Синельникове 7 5 1 1 17 − 9 +8 16
5 "Лозоватка" Криворізький район 8 5 0 3 15 − 15 0 15
6 "Павлоград" 6 4 1 1 11 − 6 +5 13
7 "Енергія" Дніпро 9 3 3 3 21 − 14 +7 12
8 "Дружба" Кривий Ріг 8 3 0 5 17 − 13 +4 9
9 "Легіонер" Дніпро 8 2 2 4 9 − 10 -1 8
10 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 11 2 0 9 7 − 30 -23 6
11 "Скіф" Дніпро 11 1 2 8 10 − 37 -27 5
12 "Петриківка" Петриківка 10 1 1 8 9 − 35 -26 4
20.04. 12:30 "Енергія" Дніпро 1 : 1 "Павлоград"
20.04. 15:30 "Скіф" Дніпро 1 : 1 ATRIUM Павлоград
21.04. 18:30 "Легіонер" Дніпро 0 : 0 "ДніпроАгро" Синельникове
24.04. 13:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "Скорук" Томаківка
27.04. 15:00 ATRIUM Павлоград 4 : 0 "Енергія" Дніпро
27.04. 16:00 "Авангард" Покров 3 : 0 "Скіф" Дніпро
27.04. 16:00 "Павлоград" 3 : 1 "Легіонер" Дніпро
01.05. 17:00 "Скорук" Томаківка 4 : 0 "Петриківка" Петриківка
01.05. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 0 "Лозоватка" Криворізький район
04.05. 15:00 "Енергія" Дніпро 3 : 0 "Авангард" Покров
04.05. 16:00 "Скіф" Дніпро 1 : 4 "Павлоград"
04.05. 18:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 1 "Лозоватка" Криворізький район
08.05. 16:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
08.05. 17:00 "Скорук" Томаківка 4 : 0 ATRIUM Павлоград
11.05. 15:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 0 "Енергія" Дніпро
11.05. 16:00 "ДніпроАгро" Синельникове 4 : 1 "Скіф" Дніпро
12.05. 16:00 "Авангард" Покров 2 : 1 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
15.05. 18:00 ATRIUM Павлоград 2 : 0 "Дружба" Кривий Ріг
25.05. 14:30 "Енергія" Дніпро 2 : 2 "Легіонер" Дніпро
25.05. 16:00 "Скіф" Дніпро 2 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
25.05. 18:00 ATRIUM Павлоград 2 : 0 "ДніпроАгро" Синельникове
29.05. 18:00 "Скорук" Томаківка 0 : 2 "Дружба" Кривий Ріг
01.06. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 2 "ДніпроАгро" Синельникове
01.06. 16:00 "Енергія" Дніпро 1 : 1 "Скіф" Дніпро
01.06. 17:00 "Авангард" Покров 5 : 1 "Павлоград"
03.06. 20:30 "Петриківка" Петриківка 2 : 4 "Легіонер" Дніпро
05.06. 18:00 "Лозоватка" Криворізький район 0 : 6 "Скорук" Томаківка
08.06. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 1 "Петриківка" Петриківка Огляд
08.06. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "Скіф" Дніпро Огляд
08.06. 18:00 ATRIUM Павлоград 7 : 3 "Лозоватка" Криворізький район Огляд
08.06. 18:00 "Скорук" Томаківка 2 : 1 "Павлоград" Огляд
09.06. 16:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 2 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
09.06. 16:00 "ДніпроАгро" Синельникове 0 : 0 "Енергія" Дніпро Огляд
15.06. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 3 "Дружба" Кривий Ріг
15.06. 18:00 "Легіонер" Дніпро 0 : 2 "Авангард" Покров
15.06. 18:00 "Павлоград" 0 : 1 ATRIUM Павлоград
15.06. 18:00 "Петриківка" Петриківка 3 : 2 "ДніпроАгро" Синельникове
19.06. 17:00 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 1 "Петриківка" Петриківка
22.06. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 2 : 1 "Петриківка" Петриківка Огляд
28.06. 19:30 "Енергія" Дніпро 6 : 2 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
29.06. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 1 : 2 "Авангард" Покров
29.06. 18:00 "ДніпроАгро" Синельникове 1 : 0 "Павлоград"
29.06. 18:30 ATRIUM Павлоград 6 : 1 "Петриківка" Петриківка
30.06. 18:00 "Скорук" Томаківка 2 : 0 "Легіонер" Дніпро
05.07. 19:00 "Скіф" Дніпро 1 : 5 "Скорук" Томаківка Огляд
06.07. 16:00 "Легіонер" Дніпро 0 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг Огляд
06.07. 17:00 "Авангард" Покров 1 : 0 "ДніпроАгро" Синельникове Огляд
06.07. 18:00 "Павлоград" 2 : 1 "Лозоватка" Криворізький район Огляд
13.07. 11:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 5 "ДніпроАгро" Синельникове Огляд
13.07. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 3 "Легіонер" Дніпро Огляд
13.07. 17:30 "Скорук" Томаківка 1 : 0 "Енергія" Дніпро Огляд
13.07. 18:00 ATRIUM Павлоград 2 : 0 "Авангард" Покров Огляд
13.07. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 3 : 1 "Павлоград"
17.07. 18:15 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 1 : 3 "Лозоватка" Криворізький район
20.07. 00:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 3 "Енергія" Дніпро
20.07. 11:00 "ДніпроАгро" Синельникове 1 : 3 "Скорук" Томаківка
20.07. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 1 "Лозоватка" Криворізький район
20.07. 18:00 "Павлоград" 1 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
21.07. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 1 : 3 ATRIUM Павлоград
27.07. 00:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 3 "Скіф" Дніпро
27.07. 00:00 "ДніпроАгро" Синельникове - : - ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
27.07. 18:00 "Скорук" Томаківка 1 : 0 "Авангард" Покров
28.07. 11:00 "Енергія" Дніпро 1 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
28.07. 18:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 2 ATRIUM Павлоград
11.08. 17:00 "Павлоград" 2 : 1 "Петриківка" Петриківка
11.08. 17:00 ATRIUM Павлоград 5 : 0 "Скіф" Дніпро
14.08. 17:00 "Скорук" Томаківка 6 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
14.08. 17:00 "ДніпроАгро" Синельникове 5 : 2 "Легіонер" Дніпро
17.08. 18:00 "Петриківка" Петриківка 1 : 3 "Лозоватка" Криворізький район
21.08. 17:00 "Авангард" Покров 1 : 3 "Дружба" Кривий Ріг
24.08. 11:00 "Дружба" Кривий Ріг 6 : 2 "Петриківка" Петриківка
24.08. 17:00 "ДніпроАгро" Синельникове 3 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
25.08. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 2 "Павлоград"
26.08. 15:30 "Скіф" Дніпро 0 : 2 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
31.08. 16:00 ATRIUM Павлоград 3 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
31.08. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 7 "Енергія" Дніпро
31.08. 17:00 "ДніпроАгро" Синельникове 3 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
01.09. 17:00 "Авангард" Покров 0 : 1 "Скорук" Томаківка
02.09. 17:00 ATRIUM Павлоград 4 : 1 "Легіонер" Дніпро
04.09. 14:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 3 "Павлоград"
04.09. 17:30 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 1 "Легіонер" Дніпро
07.09. 14:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 1 "Енергія" Дніпро
07.09. 16:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 5 "Скорук" Томаківка
07.09. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 1 "Авангард" Покров
09.09. 17:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 2 ATRIUM Павлоград
11.09. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 4 "Легіонер" Дніпро
14.09. "Лозоватка" Криворізький район - : - "Дружба" Кривий Ріг
14.09. 16:00 "Скорук" Томаківка 4 : 1 "ДніпроАгро" Синельникове
14.09. 16:00 "Скіф" Дніпро 5 : 4 "Петриківка" Петриківка
14.09. 16:30 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 2 "Авангард" Покров
14.09. 18:00 "Енергія" Дніпро 1 : 3 ATRIUM Павлоград
18.09. 20:30 "Легіонер" Дніпро 1 : 2 "Павлоград"
21.09. 12:00 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 0 "Скіф" Дніпро
21.09. 14:30 ATRIUM Павлоград 4 : 1 "Павлоград"
21.09. 15:00 "Енергія" Дніпро 0 : 1 "ДніпроАгро" Синельникове
21.09. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 1 "Скорук" Томаківка
21.09. 16:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 5 "Авангард" Покров
25.09. 16:30 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 3 "Легіонер" Дніпро
28.09. 09:30 "Енергія" Дніпро 6 : 0 "Петриківка" Петриківка
28.09. 11:00 "Дружба" Кривий Ріг 6 : 0 "Павлоград"
28.09. 14:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "ДніпроАгро" Синельникове
28.09. 15:00 "Скорук" Томаківка 0 : 0 "Лозоватка" Криворізький район
28.09. 16:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 1 "Скіф" Дніпро
29.09. 15:00 "Авангард" Покров 0 : 0 ATRIUM Павлоград
05.10. 11:00 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 2 ATRIUM Павлоград
05.10. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 5 "ДніпроАгро" Синельникове
05.10. 18:00 "Петриківка" Петриківка 3 : 3 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
06.10. 11:00 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 0 "Павлоград"
06.10. 14:00 "Авангард" Покров 3 : 2 "Енергія" Дніпро
12.10. "Павлоград" - : - "ДніпроАгро" Синельникове
12.10. 14:00 "Павлоград" 3 : 1 "Енергія" Дніпро
12.10. 18:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 4 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
16.10. 00:00 "Легіонер" Дніпро - : - "Скорук" Томаківка
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Дружба" Кривий Ріг 10 7 1 2 24 − 9 +15 22
2 "Скорук" Томаківка 7 7 0 0 25 − 2 +23 21
3 ATRIUM Павлоград 9 6 2 1 14 − 9 +5 20
4 "ДніпроАгро" Синельникове 10 5 1 4 20 − 11 +9 16
5 "Авангард" Покров 8 5 0 3 12 − 7 +5 15
6 "Легіонер" Дніпро 10 4 1 5 21 − 23 -2 13
7 "Павлоград" 12 3 2 7 16 − 29 -13 11
8 "Енергія" Дніпро 9 3 1 5 14 − 12 +2 10
9 "Лозоватка" Криворізький район 10 2 2 6 16 − 23 -7 8
10 "Скіф" Дніпро 8 2 1 5 10 − 19 -9 7
11 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 7 1 2 4 8 − 20 -12 5
12 "Петриківка" Петриківка 9 0 0 9 11 − 36 -25 0
20.04. 12:30 "Енергія" Дніпро 1 : 1 "Павлоград"
20.04. 15:30 "Скіф" Дніпро 1 : 1 ATRIUM Павлоград
21.04. 18:30 "Легіонер" Дніпро 0 : 0 "ДніпроАгро" Синельникове
24.04. 13:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "Скорук" Томаківка
27.04. 15:00 ATRIUM Павлоград 4 : 0 "Енергія" Дніпро
27.04. 16:00 "Авангард" Покров 3 : 0 "Скіф" Дніпро
27.04. 16:00 "Павлоград" 3 : 1 "Легіонер" Дніпро
01.05. 17:00 "Скорук" Томаківка 4 : 0 "Петриківка" Петриківка
01.05. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 0 "Лозоватка" Криворізький район
04.05. 15:00 "Енергія" Дніпро 3 : 0 "Авангард" Покров
04.05. 16:00 "Скіф" Дніпро 1 : 4 "Павлоград"
04.05. 18:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 1 "Лозоватка" Криворізький район
08.05. 16:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
08.05. 17:00 "Скорук" Томаківка 4 : 0 ATRIUM Павлоград
11.05. 15:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 0 "Енергія" Дніпро
11.05. 16:00 "ДніпроАгро" Синельникове 4 : 1 "Скіф" Дніпро
12.05. 16:00 "Авангард" Покров 2 : 1 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
15.05. 18:00 ATRIUM Павлоград 2 : 0 "Дружба" Кривий Ріг
25.05. 14:30 "Енергія" Дніпро 2 : 2 "Легіонер" Дніпро
25.05. 16:00 "Скіф" Дніпро 2 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
25.05. 18:00 ATRIUM Павлоград 2 : 0 "ДніпроАгро" Синельникове
29.05. 18:00 "Скорук" Томаківка 0 : 2 "Дружба" Кривий Ріг
01.06. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 2 "ДніпроАгро" Синельникове
01.06. 16:00 "Енергія" Дніпро 1 : 1 "Скіф" Дніпро
01.06. 17:00 "Авангард" Покров 5 : 1 "Павлоград"
03.06. 20:30 "Петриківка" Петриківка 2 : 4 "Легіонер" Дніпро
05.06. 18:00 "Лозоватка" Криворізький район 0 : 6 "Скорук" Томаківка
08.06. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 1 "Петриківка" Петриківка Огляд
08.06. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "Скіф" Дніпро Огляд
08.06. 18:00 ATRIUM Павлоград 7 : 3 "Лозоватка" Криворізький район Огляд
08.06. 18:00 "Скорук" Томаківка 2 : 1 "Павлоград" Огляд
09.06. 16:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 2 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
09.06. 16:00 "ДніпроАгро" Синельникове 0 : 0 "Енергія" Дніпро Огляд
15.06. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 3 "Дружба" Кривий Ріг
15.06. 18:00 "Легіонер" Дніпро 0 : 2 "Авангард" Покров
15.06. 18:00 "Павлоград" 0 : 1 ATRIUM Павлоград
15.06. 18:00 "Петриківка" Петриківка 3 : 2 "ДніпроАгро" Синельникове
19.06. 17:00 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 1 "Петриківка" Петриківка
22.06. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 2 : 1 "Петриківка" Петриківка Огляд
28.06. 19:30 "Енергія" Дніпро 6 : 2 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
29.06. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 1 : 2 "Авангард" Покров
29.06. 18:00 "ДніпроАгро" Синельникове 1 : 0 "Павлоград"
29.06. 18:30 ATRIUM Павлоград 6 : 1 "Петриківка" Петриківка
30.06. 18:00 "Скорук" Томаківка 2 : 0 "Легіонер" Дніпро
05.07. 19:00 "Скіф" Дніпро 1 : 5 "Скорук" Томаківка Огляд
06.07. 16:00 "Легіонер" Дніпро 0 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг Огляд
06.07. 17:00 "Авангард" Покров 1 : 0 "ДніпроАгро" Синельникове Огляд
06.07. 18:00 "Павлоград" 2 : 1 "Лозоватка" Криворізький район Огляд
13.07. 11:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 5 "ДніпроАгро" Синельникове Огляд
13.07. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 3 "Легіонер" Дніпро Огляд
13.07. 17:30 "Скорук" Томаківка 1 : 0 "Енергія" Дніпро Огляд
13.07. 18:00 ATRIUM Павлоград 2 : 0 "Авангард" Покров Огляд
13.07. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 3 : 1 "Павлоград"
17.07. 18:15 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 1 : 3 "Лозоватка" Криворізький район
20.07. 00:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 3 "Енергія" Дніпро
20.07. 11:00 "ДніпроАгро" Синельникове 1 : 3 "Скорук" Томаківка
20.07. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 1 "Лозоватка" Криворізький район
20.07. 18:00 "Павлоград" 1 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
21.07. 18:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 1 : 3 ATRIUM Павлоград
27.07. 00:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 3 "Скіф" Дніпро
27.07. 00:00 "ДніпроАгро" Синельникове - : - ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
27.07. 18:00 "Скорук" Томаківка 1 : 0 "Авангард" Покров
28.07. 11:00 "Енергія" Дніпро 1 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
28.07. 18:00 "Легіонер" Дніпро 1 : 2 ATRIUM Павлоград
11.08. 17:00 "Павлоград" 2 : 1 "Петриківка" Петриківка
11.08. 17:00 ATRIUM Павлоград 5 : 0 "Скіф" Дніпро
14.08. 17:00 "Скорук" Томаківка 6 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
14.08. 17:00 "ДніпроАгро" Синельникове 5 : 2 "Легіонер" Дніпро
17.08. 18:00 "Петриківка" Петриківка 1 : 3 "Лозоватка" Криворізький район
21.08. 17:00 "Авангард" Покров 1 : 3 "Дружба" Кривий Ріг
24.08. 11:00 "Дружба" Кривий Ріг 6 : 2 "Петриківка" Петриківка
24.08. 17:00 "ДніпроАгро" Синельникове 3 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
25.08. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 2 "Павлоград"
26.08. 15:30 "Скіф" Дніпро 0 : 2 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
31.08. 16:00 ATRIUM Павлоград 3 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
31.08. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 7 "Енергія" Дніпро
31.08. 17:00 "ДніпроАгро" Синельникове 3 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
01.09. 17:00 "Авангард" Покров 0 : 1 "Скорук" Томаківка
02.09. 17:00 ATRIUM Павлоград 4 : 1 "Легіонер" Дніпро
04.09. 14:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 3 "Павлоград"
04.09. 17:30 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 1 "Легіонер" Дніпро
07.09. 14:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 1 "Енергія" Дніпро
07.09. 16:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 5 "Скорук" Томаківка
07.09. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 1 "Авангард" Покров
09.09. 17:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 2 ATRIUM Павлоград
11.09. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 4 "Легіонер" Дніпро
14.09. "Лозоватка" Криворізький район - : - "Дружба" Кривий Ріг
14.09. 16:00 "Скорук" Томаківка 4 : 1 "ДніпроАгро" Синельникове
14.09. 16:00 "Скіф" Дніпро 5 : 4 "Петриківка" Петриківка
14.09. 16:30 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 2 "Авангард" Покров
14.09. 18:00 "Енергія" Дніпро 1 : 3 ATRIUM Павлоград
18.09. 20:30 "Легіонер" Дніпро 1 : 2 "Павлоград"
21.09. 12:00 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 0 "Скіф" Дніпро
21.09. 14:30 ATRIUM Павлоград 4 : 1 "Павлоград"
21.09. 15:00 "Енергія" Дніпро 0 : 1 "ДніпроАгро" Синельникове
21.09. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 1 "Скорук" Томаківка
21.09. 16:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 5 "Авангард" Покров
25.09. 16:30 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 3 "Легіонер" Дніпро
28.09. 09:30 "Енергія" Дніпро 6 : 0 "Петриківка" Петриківка
28.09. 11:00 "Дружба" Кривий Ріг 6 : 0 "Павлоград"
28.09. 14:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 4 "ДніпроАгро" Синельникове
28.09. 15:00 "Скорук" Томаківка 0 : 0 "Лозоватка" Криворізький район
28.09. 16:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 1 "Скіф" Дніпро
29.09. 15:00 "Авангард" Покров 0 : 0 ATRIUM Павлоград
05.10. 11:00 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 2 ATRIUM Павлоград
05.10. 16:00 "Скіф" Дніпро 0 : 5 "ДніпроАгро" Синельникове
05.10. 18:00 "Петриківка" Петриківка 3 : 3 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
06.10. 11:00 "Лозоватка" Криворізький район 3 : 0 "Павлоград"
06.10. 14:00 "Авангард" Покров 3 : 2 "Енергія" Дніпро
12.10. "Павлоград" - : - "ДніпроАгро" Синельникове
12.10. 14:00 "Павлоград" 3 : 1 "Енергія" Дніпро
12.10. 18:00 "Петриківка" Петриківка 0 : 4 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
16.10. 00:00 "Легіонер" Дніпро - : - "Скорук" Томаківка