Чемпіонат Дніпропетровської області 2020

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Скорук" Томаківка 7 7 0 0 28 − 2 +26 21
2 "Дружба" Кривий Ріг 8 6 0 2 21 − 6 +15 18
3 "Авангард" Покров 8 6 0 2 21 − 17 +4 18
4 "Павлоград" 8 4 1 3 10 − 14 -4 13
5 "Лозоватка" Криворізький район 8 3 0 5 15 − 13 +2 9
6 "Тополь" Дніпро 8 2 1 5 13 − 15 -2 7
7 "Легіонер" Дніпро 7 2 1 4 9 − 15 -6 7
8 "Олімп" Кам`янське 6 1 1 4 3 − 14 -11 4
9 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 8 1 0 7 5 − 29 -24 3
08.08. 17:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 5 "Лозоватка" Криворізький район
09.08. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 1 "Павлоград"
09.08. 18:00 "Легіонер" Дніпро 2 : 1 "Тополь" Дніпро
15.08. 12:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 2 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
15.08. 18:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 0 "Тополь" Дніпро Огляд
16.08. 18:00 "Павлоград" 1 : 1 "Легіонер" Дніпро Огляд
29.08. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 5 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
29.08. 17:00 "Скорук" Томаківка 5 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
30.08. 17:00 "Тополь" Дніпро 0 : 3 "Павлоград"
06.09. 15:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 3 "Авангард" Покров Огляд
06.09. 15:30 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 1 "Скорук" Томаківка Огляд
06.09. 17:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 2 "Павлоград" Огляд
06.09. 19:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 0 "Тополь" Дніпро Огляд
13.09. 02:00 "Авангард" Покров 3 : 2 "Дружба" Кривий Ріг
13.09. 17:00 "Легіонер" Дніпро 6 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
16.09. 16:00 "Скорук" Томаківка 2 : 0 "Лозоватка" Криворізький район
20.09. 16:00 "Павлоград" 2 : 0 "Олімп" Кам`янське
27.09. 16:00 "Скорук" Томаківка 7 : 0 "Авангард" Покров Огляд
27.09. 16:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 2 : 5 "Тополь" Дніпро Огляд
30.09. 16:00 "Лозоватка" Криворізький район 0 : 1 "Олімп" Кам`янське Огляд
03.10. 16:00 "Павлоград" 1 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
04.10. 15:00 "Авангард" Покров 3 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
04.10. 18:30 "Тополь" Дніпро 0 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
07.10. 21:00 "Легіонер" Дніпро 0 : 1 "Скорук" Томаківка
07.10. 21:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 5 "Авангард" Покров
18.10. 15:00 "Скорук" Томаківка 5 : 2 "Тополь" Дніпро
18.10. 15:00 "Авангард" Покров 4 : 0 "Легіонер" Дніпро
18.10. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 3 : 0 "Павлоград"
25.10. 15:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 3 : 2 "Олімп" Кам`янське
31.10. 12:00 "Лозоватка" Криворізький район 4 : 0 "Легіонер" Дніпро
31.10. 16:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
31.10. 17:30 "Тополь" Дніпро 5 : 1 "Авангард" Покров
08.11. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 4 : 0 "Легіонер" Дніпро Огляд
15.11. 13:30 "Павлоград" 0 : 7 "Скорук" Томаківка
18.11. 19:00 "Скорук" Томаківка - : - "Олімп" Кам`янське
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Скорук" Томаківка 4 4 0 0 19 − 2 +17 12
2 "Авангард" Покров 4 4 0 0 12 − 5 +7 12
3 "Дружба" Кривий Ріг 4 3 0 1 12 − 3 +9 9
4 "Павлоград" 4 2 1 1 4 − 8 -4 7
5 "Легіонер" Дніпро 3 2 0 1 8 − 2 +6 6
6 "Лозоватка" Криворізький район 4 2 0 2 6 − 3 +3 6
7 "Тополь" Дніпро 3 1 0 2 5 − 5 0 3
8 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 5 1 0 4 5 − 17 -12 3
9 "Олімп" Кам`янське 3 0 1 2 0 − 9 -9 1
08.08. 17:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 5 "Лозоватка" Криворізький район
09.08. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 1 "Павлоград"
09.08. 18:00 "Легіонер" Дніпро 2 : 1 "Тополь" Дніпро
15.08. 12:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 2 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
15.08. 18:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 0 "Тополь" Дніпро Огляд
16.08. 18:00 "Павлоград" 1 : 1 "Легіонер" Дніпро Огляд
29.08. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 5 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
29.08. 17:00 "Скорук" Томаківка 5 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
30.08. 17:00 "Тополь" Дніпро 0 : 3 "Павлоград"
06.09. 15:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 3 "Авангард" Покров Огляд
06.09. 15:30 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 1 "Скорук" Томаківка Огляд
06.09. 17:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 2 "Павлоград" Огляд
06.09. 19:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 0 "Тополь" Дніпро Огляд
13.09. 02:00 "Авангард" Покров 3 : 2 "Дружба" Кривий Ріг
13.09. 17:00 "Легіонер" Дніпро 6 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
16.09. 16:00 "Скорук" Томаківка 2 : 0 "Лозоватка" Криворізький район
20.09. 16:00 "Павлоград" 2 : 0 "Олімп" Кам`янське
27.09. 16:00 "Скорук" Томаківка 7 : 0 "Авангард" Покров Огляд
27.09. 16:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 2 : 5 "Тополь" Дніпро Огляд
30.09. 16:00 "Лозоватка" Криворізький район 0 : 1 "Олімп" Кам`янське Огляд
03.10. 16:00 "Павлоград" 1 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
04.10. 15:00 "Авангард" Покров 3 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
04.10. 18:30 "Тополь" Дніпро 0 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
07.10. 21:00 "Легіонер" Дніпро 0 : 1 "Скорук" Томаківка
07.10. 21:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 5 "Авангард" Покров
18.10. 15:00 "Скорук" Томаківка 5 : 2 "Тополь" Дніпро
18.10. 15:00 "Авангард" Покров 4 : 0 "Легіонер" Дніпро
18.10. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 3 : 0 "Павлоград"
25.10. 15:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 3 : 2 "Олімп" Кам`янське
31.10. 12:00 "Лозоватка" Криворізький район 4 : 0 "Легіонер" Дніпро
31.10. 16:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
31.10. 17:30 "Тополь" Дніпро 5 : 1 "Авангард" Покров
08.11. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 4 : 0 "Легіонер" Дніпро Огляд
15.11. 13:30 "Павлоград" 0 : 7 "Скорук" Томаківка
18.11. 19:00 "Скорук" Томаківка - : - "Олімп" Кам`янське
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Скорук" Томаківка 3 3 0 0 9 − 0 +9 9
2 "Дружба" Кривий Ріг 4 3 0 1 9 − 3 +6 9
3 "Павлоград" 4 2 0 2 6 − 6 0 6
4 "Авангард" Покров 4 2 0 2 9 − 12 -3 6
5 "Тополь" Дніпро 5 1 1 3 8 − 10 -2 4
6 "Лозоватка" Криворізький район 4 1 0 3 9 − 10 -1 3
7 "Олімп" Кам`янське 3 1 0 2 3 − 5 -2 3
8 "Легіонер" Дніпро 4 0 1 3 1 − 13 -12 1
9 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 3 0 0 3 0 − 12 -12 0
08.08. 17:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 5 "Лозоватка" Криворізький район
09.08. 17:00 "Авангард" Покров 2 : 1 "Павлоград"
09.08. 18:00 "Легіонер" Дніпро 2 : 1 "Тополь" Дніпро
15.08. 12:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 2 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
15.08. 18:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 0 "Тополь" Дніпро Огляд
16.08. 18:00 "Павлоград" 1 : 1 "Легіонер" Дніпро Огляд
29.08. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 5 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
29.08. 17:00 "Скорук" Томаківка 5 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
30.08. 17:00 "Тополь" Дніпро 0 : 3 "Павлоград"
06.09. 15:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 0 : 3 "Авангард" Покров Огляд
06.09. 15:30 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 1 "Скорук" Томаківка Огляд
06.09. 17:00 "Лозоватка" Криворізький район 1 : 2 "Павлоград" Огляд
06.09. 19:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 0 "Тополь" Дніпро Огляд
13.09. 02:00 "Авангард" Покров 3 : 2 "Дружба" Кривий Ріг
13.09. 17:00 "Легіонер" Дніпро 6 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
16.09. 16:00 "Скорук" Томаківка 2 : 0 "Лозоватка" Криворізький район
20.09. 16:00 "Павлоград" 2 : 0 "Олімп" Кам`янське
27.09. 16:00 "Скорук" Томаківка 7 : 0 "Авангард" Покров Огляд
27.09. 16:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 2 : 5 "Тополь" Дніпро Огляд
30.09. 16:00 "Лозоватка" Криворізький район 0 : 1 "Олімп" Кам`янське Огляд
03.10. 16:00 "Павлоград" 1 : 0 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг
04.10. 15:00 "Авангард" Покров 3 : 2 "Лозоватка" Криворізький район
04.10. 18:30 "Тополь" Дніпро 0 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
07.10. 21:00 "Легіонер" Дніпро 0 : 1 "Скорук" Томаківка
07.10. 21:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 5 "Авангард" Покров
18.10. 15:00 "Скорук" Томаківка 5 : 2 "Тополь" Дніпро
18.10. 15:00 "Авангард" Покров 4 : 0 "Легіонер" Дніпро
18.10. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 3 : 0 "Павлоград"
25.10. 15:00 ХФК "Пенуел" Кривий Ріг 3 : 2 "Олімп" Кам`янське
31.10. 12:00 "Лозоватка" Криворізький район 4 : 0 "Легіонер" Дніпро
31.10. 16:00 "Олімп" Кам`янське 0 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
31.10. 17:30 "Тополь" Дніпро 5 : 1 "Авангард" Покров
08.11. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 4 : 0 "Легіонер" Дніпро Огляд
15.11. 13:30 "Павлоград" 0 : 7 "Скорук" Томаківка
18.11. 19:00 "Скорук" Томаківка - : - "Олімп" Кам`янське
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения