Чемпіонат Кіровоградської області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
Захід
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Зірка" Кропивницький 8 8 0 0 34 − 7 +27 24
2 "Новоукраїнка" 8 3 2 3 14 − 13 +1 11
3 "Агротех" Тишківка 8 3 1 4 18 − 26 -8 10
4 "Локомотив СВТ" Помічна 8 2 2 4 14 − 15 -1 8
5 "Локомотив" Знам'янка 8 1 1 6 7 − 26 -19 4
18.05. 16:00 "Зірка" Кропивницький 3 : 1 "Локомотив СВТ" Помічна
26.05. 16:00 "Зірка" Кропивницький 3 : 0 "Локомотив" Знам'янка
26.05. 16:00 "Агротех" Тишківка 3 : 3 "Локомотив СВТ" Помічна
02.06. 17:00 "Локомотив" Знам'янка 2 : 1 "Агротех" Тишківка
09.06. 17:00 "Локомотив СВТ" Помічна 5 : 0 "Локомотив" Знам'янка
12.06. 16:00 "Локомотив" Знам'янка 2 : 2 "Новоукраїнка"
15.06. 17:00 "Новоукраїнка" 0 : 0 "Локомотив СВТ" Помічна
16.06. 17:00 "Зірка" Кропивницький 7 : 2 "Агротех" Тишківка
23.06. 17:00 "Локомотив СВТ" Помічна 0 : 4 "Зірка" Кропивницький
23.06. 17:00 "Новоукраїнка" 2 : 1 "Локомотив" Знам'янка
30.06. 17:00 "Локомотив" Знам'янка 0 : 6 "Зірка" Кропивницький
30.06. 17:00 "Локомотив СВТ" Помічна 0 : 1 "Агротех" Тишківка
07.07. 11:00 "Зірка" Кропивницький 2 : 1 "Новоукраїнка"
07.07. 11:00 "Агротех" Тишківка 3 : 0 "Локомотив" Знам'янка
10.07. 17:00 "Новоукраїнка" 0 : 2 "Зірка" Кропивницький
14.07. 11:00 "Новоукраїнка" 5 : 2 "Агротех" Тишківка
14.07. 11:00 "Локомотив" Знам'янка 2 : 4 "Локомотив СВТ" Помічна
20.07. 18:00 "Агротех" Тишківка 3 : 7 "Зірка" Кропивницький
21.07. 18:00 "Локомотив СВТ" Помічна 1 : 2 "Новоукраїнка"
28.07. 12:00 "Агротех" Тишківка 3 : 2 "Новоукраїнка"
Схід
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Шляховик" Олександрія 8 7 0 1 32 − 7 +25 21
2 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 8 5 2 1 25 − 8 +17 17
3 "Бобринець" 8 2 2 4 10 − 19 -9 8
4 "Компаніївка" Компаніївка 8 1 2 5 7 − 20 -13 5
5 "Долинська" 8 1 2 5 11 − 31 -20 5
18.05. 00:00 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 4 : 2 "Шляховик" Олександрія
25.05. 16:00 "Шляховик" Олександрія 7 : 1 "Долинська"
25.05. 16:00 "Бобринець" 1 : 1 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
01.06. 17:00 "Долинська" 2 : 4 "Бобринець"
01.06. 17:00 "Компаніївка" Компаніївка 0 : 7 "Шляховик" Олександрія
08.06. 09:30 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 4 : 1 "Долинська"
08.06. 17:00 "Бобринець" 2 : 1 "Компаніївка" Компаніївка
14.06. 17:00 "Компаніївка" Компаніївка 1 : 1 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
15.06. 17:00 "Шляховик" Олександрія 6 : 1 "Бобринець"
15.06. 17:00 "Долинська" 2 : 0 "Компаніївка" Компаніївка
22.06. 17:00 "Шляховик" Олександрія 2 : 1 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
22.06. 17:00 "Компаніївка" Компаніївка 2 : 2 "Долинська"
06.07. 11:00 "Бобринець" 2 : 2 "Долинська"
14.07. 11:00 "Долинська" 1 : 8 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
14.07. 11:00 "Компаніївка" Компаніївка 3 : 0 "Бобринець"
16.07. 17:00 "Шляховик" Олександрія 3 : 0 "Компаніївка" Компаніївка
20.07. 18:00 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 3 : 0 "Компаніївка" Компаніївка
20.07. 18:00 "Бобринець" 0 : 1 "Шляховик" Олександрія
28.07. 18:00 "Долинська" 0 : 4 "Шляховик" Олександрія
29.07. 18:00 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 3 : 0 "Бобринець"
# Команда І В Н П М РМ О
Захід
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Зірка" Кропивницький 4 4 0 0 15 − 4 +11 12
2 "Новоукраїнка" 4 2 1 1 7 − 5 +2 7
3 "Агротех" Тишківка 4 2 1 1 12 − 12 0 7
4 "Локомотив" Знам'янка 4 1 1 2 6 − 13 -7 4
5 "Локомотив СВТ" Помічна 4 1 0 3 6 − 7 -1 3
18.05. 16:00 "Зірка" Кропивницький 3 : 1 "Локомотив СВТ" Помічна
26.05. 16:00 "Зірка" Кропивницький 3 : 0 "Локомотив" Знам'янка
26.05. 16:00 "Агротех" Тишківка 3 : 3 "Локомотив СВТ" Помічна
02.06. 17:00 "Локомотив" Знам'янка 2 : 1 "Агротех" Тишківка
09.06. 17:00 "Локомотив СВТ" Помічна 5 : 0 "Локомотив" Знам'янка
12.06. 16:00 "Локомотив" Знам'янка 2 : 2 "Новоукраїнка"
15.06. 17:00 "Новоукраїнка" 0 : 0 "Локомотив СВТ" Помічна
16.06. 17:00 "Зірка" Кропивницький 7 : 2 "Агротех" Тишківка
23.06. 17:00 "Локомотив СВТ" Помічна 0 : 4 "Зірка" Кропивницький
23.06. 17:00 "Новоукраїнка" 2 : 1 "Локомотив" Знам'янка
30.06. 17:00 "Локомотив" Знам'янка 0 : 6 "Зірка" Кропивницький
30.06. 17:00 "Локомотив СВТ" Помічна 0 : 1 "Агротех" Тишківка
07.07. 11:00 "Зірка" Кропивницький 2 : 1 "Новоукраїнка"
07.07. 11:00 "Агротех" Тишківка 3 : 0 "Локомотив" Знам'янка
10.07. 17:00 "Новоукраїнка" 0 : 2 "Зірка" Кропивницький
14.07. 11:00 "Новоукраїнка" 5 : 2 "Агротех" Тишківка
14.07. 11:00 "Локомотив" Знам'янка 2 : 4 "Локомотив СВТ" Помічна
20.07. 18:00 "Агротех" Тишківка 3 : 7 "Зірка" Кропивницький
21.07. 18:00 "Локомотив СВТ" Помічна 1 : 2 "Новоукраїнка"
28.07. 12:00 "Агротех" Тишківка 3 : 2 "Новоукраїнка"
Схід
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Шляховик" Олександрія 4 4 0 0 18 − 3 +15 12
2 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 4 4 0 0 14 − 3 +11 12
3 "Бобринець" 4 1 2 1 5 − 5 0 5
4 "Компаніївка" Компаніївка 4 1 2 1 6 − 10 -4 5
5 "Долинська" 4 1 0 3 5 − 16 -11 3
18.05. 00:00 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 4 : 2 "Шляховик" Олександрія
25.05. 16:00 "Шляховик" Олександрія 7 : 1 "Долинська"
25.05. 16:00 "Бобринець" 1 : 1 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
01.06. 17:00 "Долинська" 2 : 4 "Бобринець"
01.06. 17:00 "Компаніївка" Компаніївка 0 : 7 "Шляховик" Олександрія
08.06. 09:30 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 4 : 1 "Долинська"
08.06. 17:00 "Бобринець" 2 : 1 "Компаніївка" Компаніївка
14.06. 17:00 "Компаніївка" Компаніївка 1 : 1 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
15.06. 17:00 "Шляховик" Олександрія 6 : 1 "Бобринець"
15.06. 17:00 "Долинська" 2 : 0 "Компаніївка" Компаніївка
22.06. 17:00 "Шляховик" Олександрія 2 : 1 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
22.06. 17:00 "Компаніївка" Компаніївка 2 : 2 "Долинська"
06.07. 11:00 "Бобринець" 2 : 2 "Долинська"
14.07. 11:00 "Долинська" 1 : 8 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
14.07. 11:00 "Компаніївка" Компаніївка 3 : 0 "Бобринець"
16.07. 17:00 "Шляховик" Олександрія 3 : 0 "Компаніївка" Компаніївка
20.07. 18:00 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 3 : 0 "Компаніївка" Компаніївка
20.07. 18:00 "Бобринець" 0 : 1 "Шляховик" Олександрія
28.07. 18:00 "Долинська" 0 : 4 "Шляховик" Олександрія
29.07. 18:00 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 3 : 0 "Бобринець"
# Команда І В Н П М РМ О
Захід
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Зірка" Кропивницький 4 4 0 0 19 − 3 +16 12
2 "Локомотив СВТ" Помічна 4 1 2 1 8 − 8 0 5
3 "Новоукраїнка" 4 1 1 2 7 − 8 -1 4
4 "Агротех" Тишківка 4 1 0 3 6 − 14 -8 3
5 "Локомотив" Знам'янка 4 0 0 4 1 − 13 -12 0
18.05. 16:00 "Зірка" Кропивницький 3 : 1 "Локомотив СВТ" Помічна
26.05. 16:00 "Зірка" Кропивницький 3 : 0 "Локомотив" Знам'янка
26.05. 16:00 "Агротех" Тишківка 3 : 3 "Локомотив СВТ" Помічна
02.06. 17:00 "Локомотив" Знам'янка 2 : 1 "Агротех" Тишківка
09.06. 17:00 "Локомотив СВТ" Помічна 5 : 0 "Локомотив" Знам'янка
12.06. 16:00 "Локомотив" Знам'янка 2 : 2 "Новоукраїнка"
15.06. 17:00 "Новоукраїнка" 0 : 0 "Локомотив СВТ" Помічна
16.06. 17:00 "Зірка" Кропивницький 7 : 2 "Агротех" Тишківка
23.06. 17:00 "Локомотив СВТ" Помічна 0 : 4 "Зірка" Кропивницький
23.06. 17:00 "Новоукраїнка" 2 : 1 "Локомотив" Знам'янка
30.06. 17:00 "Локомотив" Знам'янка 0 : 6 "Зірка" Кропивницький
30.06. 17:00 "Локомотив СВТ" Помічна 0 : 1 "Агротех" Тишківка
07.07. 11:00 "Зірка" Кропивницький 2 : 1 "Новоукраїнка"
07.07. 11:00 "Агротех" Тишківка 3 : 0 "Локомотив" Знам'янка
10.07. 17:00 "Новоукраїнка" 0 : 2 "Зірка" Кропивницький
14.07. 11:00 "Новоукраїнка" 5 : 2 "Агротех" Тишківка
14.07. 11:00 "Локомотив" Знам'янка 2 : 4 "Локомотив СВТ" Помічна
20.07. 18:00 "Агротех" Тишківка 3 : 7 "Зірка" Кропивницький
21.07. 18:00 "Локомотив СВТ" Помічна 1 : 2 "Новоукраїнка"
28.07. 12:00 "Агротех" Тишківка 3 : 2 "Новоукраїнка"
Схід
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Шляховик" Олександрія 4 3 0 1 14 − 4 +10 9
2 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 4 1 2 1 11 − 5 +6 5
3 "Бобринець" 4 1 0 3 5 − 14 -9 3
4 "Долинська" 4 0 2 2 6 − 15 -9 2
5 "Компаніївка" Компаніївка 4 0 0 4 1 − 10 -9 0
18.05. 00:00 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 4 : 2 "Шляховик" Олександрія
25.05. 16:00 "Шляховик" Олександрія 7 : 1 "Долинська"
25.05. 16:00 "Бобринець" 1 : 1 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
01.06. 17:00 "Долинська" 2 : 4 "Бобринець"
01.06. 17:00 "Компаніївка" Компаніївка 0 : 7 "Шляховик" Олександрія
08.06. 09:30 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 4 : 1 "Долинська"
08.06. 17:00 "Бобринець" 2 : 1 "Компаніївка" Компаніївка
14.06. 17:00 "Компаніївка" Компаніївка 1 : 1 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
15.06. 17:00 "Шляховик" Олександрія 6 : 1 "Бобринець"
15.06. 17:00 "Долинська" 2 : 0 "Компаніївка" Компаніївка
22.06. 17:00 "Шляховик" Олександрія 2 : 1 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
22.06. 17:00 "Компаніївка" Компаніївка 2 : 2 "Долинська"
06.07. 11:00 "Бобринець" 2 : 2 "Долинська"
14.07. 11:00 "Долинська" 1 : 8 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка
14.07. 11:00 "Компаніївка" Компаніївка 3 : 0 "Бобринець"
16.07. 17:00 "Шляховик" Олександрія 3 : 0 "Компаніївка" Компаніївка
20.07. 18:00 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 3 : 0 "Компаніївка" Компаніївка
20.07. 18:00 "Бобринець" 0 : 1 "Шляховик" Олександрія
28.07. 18:00 "Долинська" 0 : 4 "Шляховик" Олександрія
29.07. 18:00 "Інгул-Агро-Ленд" Березівка 3 : 0 "Бобринець"