Чемпіонат України серед аматорів 2019/2020

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
Група 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 ОДЕК Оржів 9 7 2 0 22 − 7 +15 23
2 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 9 6 1 2 17 − 7 +10 19
3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 9 4 5 0 12 − 7 +5 17
4 "Нива" Теребовля 9 4 3 2 10 − 8 +2 15
5 "Епіцентр" Дунаївці 8 4 1 3 17 − 15 +2 13
6 "Ковель-Волинь" 9 3 2 4 8 − 14 -6 11
7 "Покуття" Коломия 9 3 1 5 11 − 13 -2 10
8 "Карпати-Енергетик" Галич 8 2 3 3 9 − 13 -4 9
9 "Вотранс" Луцьк 9 0 2 7 7 − 15 -8 2
10 "Луцьксантехмонтаж №536" 9 0 2 7 12 − 26 -14 2
03.08. 17:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 0 : 2 ОДЕК Оржів Огляд
03.08. 18:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
04.08. 17:00 "Нива" Теребовля 3 : 1 "Покуття" Коломия Огляд
10.08. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 1 "Вотранс" Луцьк Огляд
10.08. 17:30 "Епіцентр" Дунаївці 1 : 1 "Нива" Теребовля Огляд
11.08. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 0 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
11.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 1 "Ковель-Волинь" Огляд
17.08. 17:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
17.08. 17:00 "Покуття" Коломия 4 : 2 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
17.08. 18:00 "Ковель-Волинь" 3 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
18.08. 17:00 "Нива" Теребовля 2 : 2 ОДЕК Оржів Огляд
24.08. 17:00 "Вотранс" Луцьк 0 : 1 "Ковель-Волинь" Огляд
25.08. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 2 : 4 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
25.08. 18:00 ОДЕК Оржів 1 : 0 "Покуття" Коломия Огляд
31.08. 17:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 2 : 0 "Вотранс" Луцьк Огляд
31.08. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 2 : 3 ОДЕК Оржів Огляд
01.09. 17:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
01.09. 17:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
07.09. 17:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 2 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
07.09. 17:00 "Ковель-Волинь" 0 : 3 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
08.09. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
08.09. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 0 "Покуття" Коломия Огляд
14.09. 17:00 "Покуття" Коломия 1 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
14.09. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
14.09. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 0 "Вотранс" Луцьк Огляд
15.09. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 0 : 0 "Ковель-Волинь" Огляд
21.09. 16:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 3 : 0 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
21.09. 16:00 "Ковель-Волинь" 2 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
21.09. 17:00 "Вотранс" Луцьк 0 : 1 "Покуття" Коломия Огляд
22.09. 14:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 4 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
22.09. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 0 ОДЕК Оржів Огляд
28.09. 14:00 "Епіцентр" Дунаївці 2 : 1 "Вотранс" Луцьк Огляд
28.09. 16:00 "Покуття" Коломия 3 : 0 "Ковель-Волинь" Огляд
29.09. 15:00 "Нива" Теребовля 0 : 1 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
29.09. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 1 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
29.09. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 2 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
05.10. 15:00 "Вотранс" Луцьк 1 : 2 ОДЕК Оржів Огляд
05.10. 15:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 2 : 0 "Покуття" Коломия Огляд
05.10. 16:00 "Ковель-Волинь" 1 : 2 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
06.10. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 0 : 1 "Нива" Теребовля Огляд
12.10. 14:00 "Епіцентр" Дунаївці 3 : 2 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
12.10. 16:00 "Покуття" Коломия 1 : 3 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
13.10. 15:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 : 2 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
13.10. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 0 "Ковель-Волинь" Огляд
19.10. "Покуття" Коломия - : - "Нива" Теребовля
19.10. "Епіцентр" Дунаївці - : - "Карпати-Енергетик" Галич
20.10. ОДЕК Оржів - : - "Світанок-Агросвіт" Шляхова
20.10. "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Вотранс" Луцьк
26.10. "Вотранс" Луцьк - : - "Луцьксантехмонтаж №536"
26.10. "Ковель-Волинь" - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
27.10. "Нива" Теребовля - : - "Епіцентр" Дунаївці
27.10. "Карпати-Енергетик" Галич - : - ОДЕК Оржів
02.11. "Епіцентр" Дунаївці - : - "Покуття" Коломия
03.11. "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Світанок-Агросвіт" Шляхова
03.11. "Луцьксантехмонтаж №536" - : - "Ковель-Волинь"
03.11. ОДЕК Оржів - : - "Нива" Теребовля
10.11. 00:00 "Карпати-Енергетик" Галич - : - "Епіцентр" Дунаївці
Група 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 11 8 2 1 31 − 6 +25 26
2 "Вікторія" Миколаївка 11 8 2 1 29 − 8 +21 26
3 "Авангард" Корюківка 11 8 2 1 20 − 7 +13 26
4 "Атлет" Київ 11 5 2 4 21 − 17 +4 17
5 "Тростянець-2" 11 5 1 5 19 − 19 0 16
6 "Агродім" Бахмач 11 4 3 4 9 − 9 0 15
7 "Чернігів" 11 4 3 4 17 − 18 -1 15
8 "Рубікон" Вишневе 11 4 3 4 15 − 19 -4 15
9 МФК "Первомайськ" 11 4 2 5 19 − 18 +1 14
10 "Біла Церква" 11 2 3 6 12 − 18 -6 9
11 МСК "Дніпро" Черкаси 11 1 1 9 9 − 35 -26 4
12 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 11 1 0 10 13 − 40 -27 3
03.08. 16:00 "Авангард" Корюківка 0 : 2 "Атлет" Київ Огляд
03.08. 17:00 "Біла Церква" 1 : 3 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
03.08. 17:00 "Рубікон" Вишневе 2 : 1 "Агродім" Бахмач Огляд
03.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 4 : 2 "Тростянець-2" Огляд
04.08. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 1 : 1 "Чернігів" Огляд
04.08. 17:00 МСК "Дніпро" Черкаси 2 : 5 МФК "Первомайськ" Огляд
10.08. 13:30 "Рубікон" Вишневе 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
10.08. 16:00 "Агродім" Бахмач 2 : 0 "Атлет" Київ Огляд
10.08. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 3 : 5 МФК "Первомайськ" Огляд
10.08. 17:00 "Чернігів" 3 : 1 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
10.08. 17:00 "Біла Церква" 0 : 1 "Вікторія" Миколаївка Огляд
11.08. 16:00 "Тростянець-2" 0 : 1 "Авангард" Корюківка Огляд
16.08. 17:00 "Агродім" Бахмач 0 : 2 "Тростянець-2" Огляд
17.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 7 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
17.08. 17:00 "Авангард" Корюківка 1 : 1 "Біла Церква" Огляд
17.08. 18:00 МФК "Первомайськ" 0 : 1 "Чернігів" Огляд
18.08. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 : 1 "Атлет" Київ Огляд
18.08. 17:00 МСК "Дніпро" Черкаси 1 : 1 "Рубікон" Вишневе Огляд
24.08. 16:30 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 : 2 "Чернігів" Огляд
24.08. 17:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
24.08. 17:00 "Атлет" Київ 4 : 1 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
24.08. 17:00 "Біла Церква" 1 : 0 "Агродім" Бахмач Огляд
24.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 1 : 1 "Авангард" Корюківка Огляд
25.08. 16:00 "Тростянець-2" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
31.08. 16:00 "Агродім" Бахмач 0 : 0 "Вікторія" Миколаївка Огляд
31.08. 16:00 МФК "Первомайськ" 0 : 1 "Атлет" Київ Огляд
31.08. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 4 : 0 "Біла Церква" Огляд
31.08. 17:00 "Авангард" Корюківка 5 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
31.08. 17:10 "Чернігів" 3 : 1 "Рубікон" Вишневе Огляд
01.09. 17:00 МСК "Дніпро" Черкаси 1 : 4 "Тростянець-2" Огляд
07.09. 16:00 "Біла Церква" 4 : 0 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
07.09. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 3 "Рубікон" Вишневе Огляд
07.09. 17:00 "Атлет" Київ 4 : 1 "Чернігів" Огляд
07.09. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 1 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
07.09. 17:00 "Авангард" Корюківка 2 : 0 "Агродім" Бахмач Огляд
08.09. 16:00 "Тростянець-2" 0 : 2 МФК "Первомайськ" Огляд
14.09. 16:00 МФК "Первомайськ" 2 : 0 "Біла Церква" Огляд
14.09. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 1 : 2 "Авангард" Корюківка Огляд
14.09. 16:30 "Агродім" Бахмач 2 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
14.09. 16:30 "Рубікон" Вишневе 2 : 2 "Атлет" Київ Огляд
15.09. 16:00 МСК "Дніпро" Черкаси 0 : 3 "Вікторія" Миколаївка Огляд
15.09. 17:00 "Чернігів" 2 : 2 "Тростянець-2" Огляд
21.09. 14:00 "Авангард" Корюківка 2 : 0 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
21.09. 16:00 "Біла Церква" 3 : 3 "Чернігів" Огляд
21.09. 16:00 "Вікторія" Миколаївка 3 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
21.09. 16:00 "Агродім" Бахмач 0 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
21.09. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 3 "Атлет" Київ Огляд
22.09. 15:00 "Тростянець-2" 2 : 4 "Рубікон" Вишневе Огляд
27.09. 15:00 МСК "Дніпро" Черкаси 1 : 2 "Агродім" Бахмач Огляд
28.09. 15:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 0 "Біла Церква" Огляд
28.09. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 7 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
28.09. 16:00 МФК "Первомайськ" 1 : 2 "Авангард" Корюківка Огляд
28.09. 16:00 "Чернігів" 0 : 1 "Вікторія" Миколаївка Огляд
29.09. 16:00 "Атлет" Київ 1 : 2 "Тростянець-2" Огляд
05.10. 13:00 "Авангард" Корюківка 3 : 1 "Чернігів" Огляд
05.10. 15:00 "Біла Церква" 1 : 1 "Атлет" Київ Огляд
05.10. 15:00 "Агродім" Бахмач 1 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
05.10. 15:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 6 : 0 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
05.10. 16:00 "Вікторія" Миколаївка 4 : 0 "Рубікон" Вишневе Огляд
06.10. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 : 3 "Тростянець-2" Огляд
12.10. 14:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 1 "Авангард" Корюківка Огляд
12.10. 15:00 "Чернігів" 0 : 1 "Агродім" Бахмач Огляд
12.10. 16:00 МФК "Первомайськ" 1 : 4 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
12.10. 16:15 "Атлет" Київ 2 : 4 "Вікторія" Миколаївка Огляд
13.10. 14:00 МСК "Дніпро" Черкаси 2 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
13.10. 14:00 "Тростянець-2" 2 : 1 "Біла Церква" Огляд
19.10. "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький - : - "Біла Церква"
19.10. "Агродім" Бахмач - : - "Рубікон" Вишневе
19.10. "Чернігів" - : - "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
19.10. МФК "Первомайськ" - : - МСК "Дніпро" Черкаси
20.10. "Атлет" Київ - : - "Авангард" Корюківка
20.10. "Тростянець-2" - : - "Вікторія" Миколаївка
26.10. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин - : - "Рубікон" Вишневе
26.10. МФК "Первомайськ" - : - "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
26.10. "Вікторія" Миколаївка - : - "Біла Церква"
27.10. "Атлет" Київ - : - "Агродім" Бахмач
27.10. МСК "Дніпро" Черкаси - : - "Чернігів"
27.10. "Авангард" Корюківка - : - "Тростянець-2"
02.11. "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький - : - "Вікторія" Миколаївка
02.11. "Біла Церква" - : - "Авангард" Корюківка
02.11. "Чернігів" - : - МФК "Первомайськ"
02.11. "Рубікон" Вишневе - : - МСК "Дніпро" Черкаси
03.11. "Тростянець-2" - : - "Агродім" Бахмач
03.11. "Атлет" Київ - : - "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
Група 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Вовчанськ" 10 8 1 1 27 − 8 +19 25
2 "Яруд" Маріуполь 10 7 1 2 31 − 9 +22 22
3 "Мотор" Запоріжжя 9 7 0 2 20 − 5 +15 21
4 "Зірка" Кропивницький 10 6 1 3 25 − 11 +14 19
5 "Таврія" Новотроїцьке 10 6 0 4 19 − 8 +11 18
6 СК "Каховка" 10 5 2 3 22 − 14 +8 17
7 "Легіонер" Дніпро 10 2 1 7 15 − 31 -16 7
8 "Дніпро-1-Борисфен" 9 1 1 7 3 − 21 -18 4
9 "Кремінь-Юніор" Кременчук 9 0 1 8 7 − 42 -35 1
10 "Перемога" Дніпро 9 1 2 6 7 − 27 -20 -4
03.08. 18:00 "Таврія" Новотроїцьке 0 : 2 "Мотор" Запоріжжя Огляд
04.08. 16:00 "Яруд" Маріуполь 4 : 2 СК "Каховка" Огляд
04.08. 17:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 5 "Вовчанськ" Огляд
04.08. 17:00 "Зірка" Кропивницький 1 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
10.08. 16:00 "Дніпро-1-Борисфен" 0 : 1 СК "Каховка" Огляд
11.08. 16:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 1 : 5 "Легіонер" Дніпро Огляд
11.08. 17:00 "Вовчанськ" 1 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
11.08. 17:00 "Зірка" Кропивницький 1 : 0 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
11.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 1 "Перемога" Дніпро Огляд
17.08. 17:30 СК "Каховка" 0 : 0 "Вовчанськ" Огляд
17.08. 18:00 "Таврія" Новотроїцьке 5 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
18.08. 15:00 "Яруд" Маріуполь 8 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
18.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Легіонер" Дніпро Огляд
18.08. 18:00 "Перемога" Дніпро 0 : 0 "Зірка" Кропивницький Огляд
24.08. 16:00 "Дніпро-1-Борисфен" 0 : 4 "Вовчанськ" Огляд
24.08. 17:00 "Таврія" Новотроїцьке 3 : 0 "Перемога" Дніпро Огляд
25.08. 16:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 0 : 5 СК "Каховка" Огляд
25.08. 16:00 "Зірка" Кропивницький 6 : 0 "Легіонер" Дніпро Огляд
25.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 2 : 1 "Яруд" Маріуполь Огляд
31.08. 17:00 СК "Каховка" 1 : 2 "Мотор" Запоріжжя Огляд
01.09. 14:20 "Легіонер" Дніпро 1 : 3 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
01.09. 16:00 "Яруд" Маріуполь 2 : 1 "Зірка" Кропивницький Огляд
01.09. 17:00 "Перемога" Дніпро 1 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
01.09. 17:00 "Вовчанськ" 4 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
07.09. 16:30 "Дніпро-1-Борисфен" 2 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
07.09. 17:00 "Таврія" Новотроїцьке 0 : 1 "Яруд" Маріуполь Огляд
08.09. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 0 : 1 "Вовчанськ" Огляд
08.09. 16:00 "Зірка" Кропивницький 3 : 1 СК "Каховка" Огляд
08.09. 16:30 "Перемога" Дніпро 2 : 3 "Легіонер" Дніпро Огляд
21.09. 16:00 СК "Каховка" 2 : 1 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
22.09. 15:00 "Яруд" Маріуполь 7 : 0 "Перемога" Дніпро Огляд
22.09. 16:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 0 : 4 "Мотор" Запоріжжя Огляд
22.09. 16:30 "Легіонер" Дніпро 1 : 1 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
22.09. 17:00 "Вовчанськ" 4 : 1 "Зірка" Кропивницький Огляд
28.09. 16:00 "Таврія" Новотроїцьке 2 : 1 "Вовчанськ" Огляд
28.09. 16:30 "Дніпро-1-Борисфен" - : - "Мотор" Запоріжжя Огляд
29.09. 15:00 "Зірка" Кропивницький 8 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
29.09. 15:00 "Перемога" Дніпро 1 : 5 СК "Каховка" Огляд
29.09. 17:30 "Легіонер" Дніпро 0 : 3 "Яруд" Маріуполь Огляд
05.10. 16:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Легіонер" Дніпро Огляд
06.10. 00:00 "Вовчанськ" 3 : 0 "Перемога" Дніпро Огляд
06.10. 15:00 "Яруд" Маріуполь 3 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
06.10. 15:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 0 : 4 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
06.10. 15:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Зірка" Кропивницький Огляд
12.10. 15:30 СК "Каховка" 2 : 2 "Яруд" Маріуполь Огляд
13.10. 14:00 "Мотор" Запоріжжя 0 : 1 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
13.10. 15:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 2 : 2 "Перемога" Дніпро Огляд
13.10. 16:30 "Дніпро-1-Борисфен" 0 : 4 "Зірка" Кропивницький Огляд
13.10. 16:30 "Вовчанськ" 4 : 1 "Легіонер" Дніпро Огляд
Група 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 ОДЕК Оржів 4 4 0 0 13 − 2 +11 12
2 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 5 3 1 1 7 − 2 +5 10
3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 5 2 3 0 7 − 4 +3 9
4 "Нива" Теребовля 5 2 2 1 6 − 4 +2 8
5 "Покуття" Коломия 4 2 1 1 9 − 6 +3 7
6 "Епіцентр" Дунаївці 5 2 1 2 9 − 9 0 7
7 "Ковель-Волинь" 4 2 0 2 6 − 6 0 6
8 "Карпати-Енергетик" Галич 3 1 1 1 3 − 2 +1 4
9 "Вотранс" Луцьк 5 0 1 4 5 − 9 -4 1
10 "Луцьксантехмонтаж №536" 4 0 1 3 5 − 11 -6 1
03.08. 17:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 0 : 2 ОДЕК Оржів Огляд
03.08. 18:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
04.08. 17:00 "Нива" Теребовля 3 : 1 "Покуття" Коломия Огляд
10.08. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 1 "Вотранс" Луцьк Огляд
10.08. 17:30 "Епіцентр" Дунаївці 1 : 1 "Нива" Теребовля Огляд
11.08. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 0 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
11.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 1 "Ковель-Волинь" Огляд
17.08. 17:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
17.08. 17:00 "Покуття" Коломия 4 : 2 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
17.08. 18:00 "Ковель-Волинь" 3 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
18.08. 17:00 "Нива" Теребовля 2 : 2 ОДЕК Оржів Огляд
24.08. 17:00 "Вотранс" Луцьк 0 : 1 "Ковель-Волинь" Огляд
25.08. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 2 : 4 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
25.08. 18:00 ОДЕК Оржів 1 : 0 "Покуття" Коломия Огляд
31.08. 17:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 2 : 0 "Вотранс" Луцьк Огляд
31.08. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 2 : 3 ОДЕК Оржів Огляд
01.09. 17:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
01.09. 17:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
07.09. 17:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 2 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
07.09. 17:00 "Ковель-Волинь" 0 : 3 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
08.09. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
08.09. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 0 "Покуття" Коломия Огляд
14.09. 17:00 "Покуття" Коломия 1 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
14.09. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
14.09. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 0 "Вотранс" Луцьк Огляд
15.09. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 0 : 0 "Ковель-Волинь" Огляд
21.09. 16:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 3 : 0 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
21.09. 16:00 "Ковель-Волинь" 2 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
21.09. 17:00 "Вотранс" Луцьк 0 : 1 "Покуття" Коломия Огляд
22.09. 14:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 4 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
22.09. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 0 ОДЕК Оржів Огляд
28.09. 14:00 "Епіцентр" Дунаївці 2 : 1 "Вотранс" Луцьк Огляд
28.09. 16:00 "Покуття" Коломия 3 : 0 "Ковель-Волинь" Огляд
29.09. 15:00 "Нива" Теребовля 0 : 1 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
29.09. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 1 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
29.09. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 2 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
05.10. 15:00 "Вотранс" Луцьк 1 : 2 ОДЕК Оржів Огляд
05.10. 15:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 2 : 0 "Покуття" Коломия Огляд
05.10. 16:00 "Ковель-Волинь" 1 : 2 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
06.10. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 0 : 1 "Нива" Теребовля Огляд
12.10. 14:00 "Епіцентр" Дунаївці 3 : 2 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
12.10. 16:00 "Покуття" Коломия 1 : 3 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
13.10. 15:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 : 2 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
13.10. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 0 "Ковель-Волинь" Огляд
19.10. "Покуття" Коломия - : - "Нива" Теребовля
19.10. "Епіцентр" Дунаївці - : - "Карпати-Енергетик" Галич
20.10. ОДЕК Оржів - : - "Світанок-Агросвіт" Шляхова
20.10. "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Вотранс" Луцьк
26.10. "Вотранс" Луцьк - : - "Луцьксантехмонтаж №536"
26.10. "Ковель-Волинь" - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
27.10. "Нива" Теребовля - : - "Епіцентр" Дунаївці
27.10. "Карпати-Енергетик" Галич - : - ОДЕК Оржів
02.11. "Епіцентр" Дунаївці - : - "Покуття" Коломия
03.11. "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Світанок-Агросвіт" Шляхова
03.11. "Луцьксантехмонтаж №536" - : - "Ковель-Волинь"
03.11. ОДЕК Оржів - : - "Нива" Теребовля
10.11. 00:00 "Карпати-Енергетик" Галич - : - "Епіцентр" Дунаївці
Група 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 6 4 1 1 21 − 4 +17 13
2 "Вікторія" Миколаївка 6 4 1 1 20 − 6 +14 13
3 "Авангард" Корюківка 6 4 1 1 13 − 4 +9 13
4 "Агродім" Бахмач 6 2 3 1 5 − 3 +2 9
5 "Біла Церква" 6 2 2 2 10 − 8 +2 8
6 "Рубікон" Вишневе 6 2 2 2 6 − 7 -1 8
7 "Чернігів" 5 2 1 2 8 − 6 +2 7
8 "Атлет" Київ 4 2 0 2 11 − 8 +3 6
9 МСК "Дніпро" Черкаси 6 1 1 4 7 − 16 -9 4
10 МФК "Первомайськ" 5 1 0 4 4 − 8 -4 3
11 "Тростянець-2" 5 1 0 4 4 − 10 -6 3
12 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 5 0 0 5 9 − 16 -7 0
03.08. 16:00 "Авангард" Корюківка 0 : 2 "Атлет" Київ Огляд
03.08. 17:00 "Біла Церква" 1 : 3 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
03.08. 17:00 "Рубікон" Вишневе 2 : 1 "Агродім" Бахмач Огляд
03.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 4 : 2 "Тростянець-2" Огляд
04.08. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 1 : 1 "Чернігів" Огляд
04.08. 17:00 МСК "Дніпро" Черкаси 2 : 5 МФК "Первомайськ" Огляд
10.08. 13:30 "Рубікон" Вишневе 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
10.08. 16:00 "Агродім" Бахмач 2 : 0 "Атлет" Київ Огляд
10.08. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 3 : 5 МФК "Первомайськ" Огляд
10.08. 17:00 "Чернігів" 3 : 1 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
10.08. 17:00 "Біла Церква" 0 : 1 "Вікторія" Миколаївка Огляд
11.08. 16:00 "Тростянець-2" 0 : 1 "Авангард" Корюківка Огляд
16.08. 17:00 "Агродім" Бахмач 0 : 2 "Тростянець-2" Огляд
17.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 7 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
17.08. 17:00 "Авангард" Корюківка 1 : 1 "Біла Церква" Огляд
17.08. 18:00 МФК "Первомайськ" 0 : 1 "Чернігів" Огляд
18.08. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 : 1 "Атлет" Київ Огляд
18.08. 17:00 МСК "Дніпро" Черкаси 1 : 1 "Рубікон" Вишневе Огляд
24.08. 16:30 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 : 2 "Чернігів" Огляд
24.08. 17:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
24.08. 17:00 "Атлет" Київ 4 : 1 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
24.08. 17:00 "Біла Церква" 1 : 0 "Агродім" Бахмач Огляд
24.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 1 : 1 "Авангард" Корюківка Огляд
25.08. 16:00 "Тростянець-2" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
31.08. 16:00 "Агродім" Бахмач 0 : 0 "Вікторія" Миколаївка Огляд
31.08. 16:00 МФК "Первомайськ" 0 : 1 "Атлет" Київ Огляд
31.08. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 4 : 0 "Біла Церква" Огляд
31.08. 17:00 "Авангард" Корюківка 5 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
31.08. 17:10 "Чернігів" 3 : 1 "Рубікон" Вишневе Огляд
01.09. 17:00 МСК "Дніпро" Черкаси 1 : 4 "Тростянець-2" Огляд
07.09. 16:00 "Біла Церква" 4 : 0 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
07.09. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 3 "Рубікон" Вишневе Огляд
07.09. 17:00 "Атлет" Київ 4 : 1 "Чернігів" Огляд
07.09. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 1 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
07.09. 17:00 "Авангард" Корюківка 2 : 0 "Агродім" Бахмач Огляд
08.09. 16:00 "Тростянець-2" 0 : 2 МФК "Первомайськ" Огляд
14.09. 16:00 МФК "Первомайськ" 2 : 0 "Біла Церква" Огляд
14.09. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 1 : 2 "Авангард" Корюківка Огляд
14.09. 16:30 "Агродім" Бахмач 2 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
14.09. 16:30 "Рубікон" Вишневе 2 : 2 "Атлет" Київ Огляд
15.09. 16:00 МСК "Дніпро" Черкаси 0 : 3 "Вікторія" Миколаївка Огляд
15.09. 17:00 "Чернігів" 2 : 2 "Тростянець-2" Огляд
21.09. 14:00 "Авангард" Корюківка 2 : 0 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
21.09. 16:00 "Біла Церква" 3 : 3 "Чернігів" Огляд
21.09. 16:00 "Вікторія" Миколаївка 3 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
21.09. 16:00 "Агродім" Бахмач 0 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
21.09. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 3 "Атлет" Київ Огляд
22.09. 15:00 "Тростянець-2" 2 : 4 "Рубікон" Вишневе Огляд
27.09. 15:00 МСК "Дніпро" Черкаси 1 : 2 "Агродім" Бахмач Огляд
28.09. 15:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 0 "Біла Церква" Огляд
28.09. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 7 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
28.09. 16:00 МФК "Первомайськ" 1 : 2 "Авангард" Корюківка Огляд
28.09. 16:00 "Чернігів" 0 : 1 "Вікторія" Миколаївка Огляд
29.09. 16:00 "Атлет" Київ 1 : 2 "Тростянець-2" Огляд
05.10. 13:00 "Авангард" Корюківка 3 : 1 "Чернігів" Огляд
05.10. 15:00 "Біла Церква" 1 : 1 "Атлет" Київ Огляд
05.10. 15:00 "Агродім" Бахмач 1 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
05.10. 15:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 6 : 0 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
05.10. 16:00 "Вікторія" Миколаївка 4 : 0 "Рубікон" Вишневе Огляд
06.10. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 : 3 "Тростянець-2" Огляд
12.10. 14:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 1 "Авангард" Корюківка Огляд
12.10. 15:00 "Чернігів" 0 : 1 "Агродім" Бахмач Огляд
12.10. 16:00 МФК "Первомайськ" 1 : 4 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
12.10. 16:15 "Атлет" Київ 2 : 4 "Вікторія" Миколаївка Огляд
13.10. 14:00 МСК "Дніпро" Черкаси 2 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
13.10. 14:00 "Тростянець-2" 2 : 1 "Біла Церква" Огляд
19.10. "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький - : - "Біла Церква"
19.10. "Агродім" Бахмач - : - "Рубікон" Вишневе
19.10. "Чернігів" - : - "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
19.10. МФК "Первомайськ" - : - МСК "Дніпро" Черкаси
20.10. "Атлет" Київ - : - "Авангард" Корюківка
20.10. "Тростянець-2" - : - "Вікторія" Миколаївка
26.10. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин - : - "Рубікон" Вишневе
26.10. МФК "Первомайськ" - : - "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
26.10. "Вікторія" Миколаївка - : - "Біла Церква"
27.10. "Атлет" Київ - : - "Агродім" Бахмач
27.10. МСК "Дніпро" Черкаси - : - "Чернігів"
27.10. "Авангард" Корюківка - : - "Тростянець-2"
02.11. "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький - : - "Вікторія" Миколаївка
02.11. "Біла Церква" - : - "Авангард" Корюківка
02.11. "Чернігів" - : - МФК "Первомайськ"
02.11. "Рубікон" Вишневе - : - МСК "Дніпро" Черкаси
03.11. "Тростянець-2" - : - "Агродім" Бахмач
03.11. "Атлет" Київ - : - "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
Група 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Яруд" Маріуполь 5 5 0 0 24 − 4 +20 15
2 "Зірка" Кропивницький 5 5 0 0 19 − 2 +17 15
3 "Вовчанськ" 5 5 0 0 16 − 3 +13 15
4 "Мотор" Запоріжжя 6 4 0 2 12 − 4 +8 12
5 "Таврія" Новотроїцьке 5 3 0 2 10 − 4 +6 9
6 СК "Каховка" 5 2 2 1 8 − 6 +2 8
7 "Перемога" Дніпро 4 1 1 2 4 − 8 -4 4
8 "Дніпро-1-Борисфен" 4 1 0 3 2 − 10 -8 3
9 "Легіонер" Дніпро 4 0 1 3 5 − 12 -7 1
10 "Кремінь-Юніор" Кременчук 5 0 1 4 3 − 20 -17 1
03.08. 18:00 "Таврія" Новотроїцьке 0 : 2 "Мотор" Запоріжжя Огляд
04.08. 16:00 "Яруд" Маріуполь 4 : 2 СК "Каховка" Огляд
04.08. 17:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 5 "Вовчанськ" Огляд
04.08. 17:00 "Зірка" Кропивницький 1 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
10.08. 16:00 "Дніпро-1-Борисфен" 0 : 1 СК "Каховка" Огляд
11.08. 16:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 1 : 5 "Легіонер" Дніпро Огляд
11.08. 17:00 "Вовчанськ" 1 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
11.08. 17:00 "Зірка" Кропивницький 1 : 0 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
11.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 1 "Перемога" Дніпро Огляд
17.08. 17:30 СК "Каховка" 0 : 0 "Вовчанськ" Огляд
17.08. 18:00 "Таврія" Новотроїцьке 5 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
18.08. 15:00 "Яруд" Маріуполь 8 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
18.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Легіонер" Дніпро Огляд
18.08. 18:00 "Перемога" Дніпро 0 : 0 "Зірка" Кропивницький Огляд
24.08. 16:00 "Дніпро-1-Борисфен" 0 : 4 "Вовчанськ" Огляд
24.08. 17:00 "Таврія" Новотроїцьке 3 : 0 "Перемога" Дніпро Огляд
25.08. 16:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 0 : 5 СК "Каховка" Огляд
25.08. 16:00 "Зірка" Кропивницький 6 : 0 "Легіонер" Дніпро Огляд
25.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 2 : 1 "Яруд" Маріуполь Огляд
31.08. 17:00 СК "Каховка" 1 : 2 "Мотор" Запоріжжя Огляд
01.09. 14:20 "Легіонер" Дніпро 1 : 3 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
01.09. 16:00 "Яруд" Маріуполь 2 : 1 "Зірка" Кропивницький Огляд
01.09. 17:00 "Перемога" Дніпро 1 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
01.09. 17:00 "Вовчанськ" 4 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
07.09. 16:30 "Дніпро-1-Борисфен" 2 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
07.09. 17:00 "Таврія" Новотроїцьке 0 : 1 "Яруд" Маріуполь Огляд
08.09. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 0 : 1 "Вовчанськ" Огляд
08.09. 16:00 "Зірка" Кропивницький 3 : 1 СК "Каховка" Огляд
08.09. 16:30 "Перемога" Дніпро 2 : 3 "Легіонер" Дніпро Огляд
21.09. 16:00 СК "Каховка" 2 : 1 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
22.09. 15:00 "Яруд" Маріуполь 7 : 0 "Перемога" Дніпро Огляд
22.09. 16:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 0 : 4 "Мотор" Запоріжжя Огляд
22.09. 16:30 "Легіонер" Дніпро 1 : 1 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
22.09. 17:00 "Вовчанськ" 4 : 1 "Зірка" Кропивницький Огляд
28.09. 16:00 "Таврія" Новотроїцьке 2 : 1 "Вовчанськ" Огляд
28.09. 16:30 "Дніпро-1-Борисфен" - : - "Мотор" Запоріжжя Огляд
29.09. 15:00 "Зірка" Кропивницький 8 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
29.09. 15:00 "Перемога" Дніпро 1 : 5 СК "Каховка" Огляд
29.09. 17:30 "Легіонер" Дніпро 0 : 3 "Яруд" Маріуполь Огляд
05.10. 16:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Легіонер" Дніпро Огляд
06.10. 00:00 "Вовчанськ" 3 : 0 "Перемога" Дніпро Огляд
06.10. 15:00 "Яруд" Маріуполь 3 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
06.10. 15:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 0 : 4 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
06.10. 15:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Зірка" Кропивницький Огляд
12.10. 15:30 СК "Каховка" 2 : 2 "Яруд" Маріуполь Огляд
13.10. 14:00 "Мотор" Запоріжжя 0 : 1 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
13.10. 15:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 2 : 2 "Перемога" Дніпро Огляд
13.10. 16:30 "Дніпро-1-Борисфен" 0 : 4 "Зірка" Кропивницький Огляд
13.10. 16:30 "Вовчанськ" 4 : 1 "Легіонер" Дніпро Огляд
Група 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 ОДЕК Оржів 5 3 2 0 9 − 5 +4 11
2 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 4 3 0 1 10 − 5 +5 9
3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 2 2 0 5 − 3 +2 8
4 "Нива" Теребовля 4 2 1 1 4 − 4 0 7
5 "Епіцентр" Дунаївці 3 2 0 1 8 − 6 +2 6
6 "Карпати-Енергетик" Галич 5 1 2 2 6 − 11 -5 5
7 "Ковель-Волинь" 5 1 2 2 2 − 8 -6 5
8 "Покуття" Коломия 5 1 0 4 2 − 7 -5 3
9 "Вотранс" Луцьк 4 0 1 3 2 − 6 -4 1
10 "Луцьксантехмонтаж №536" 5 0 1 4 7 − 15 -8 1
03.08. 17:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 0 : 2 ОДЕК Оржів Огляд
03.08. 18:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 3 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
04.08. 17:00 "Нива" Теребовля 3 : 1 "Покуття" Коломия Огляд
10.08. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 1 "Вотранс" Луцьк Огляд
10.08. 17:30 "Епіцентр" Дунаївці 1 : 1 "Нива" Теребовля Огляд
11.08. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 0 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
11.08. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 1 "Ковель-Волинь" Огляд
17.08. 17:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
17.08. 17:00 "Покуття" Коломия 4 : 2 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
17.08. 18:00 "Ковель-Волинь" 3 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
18.08. 17:00 "Нива" Теребовля 2 : 2 ОДЕК Оржів Огляд
24.08. 17:00 "Вотранс" Луцьк 0 : 1 "Ковель-Волинь" Огляд
25.08. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 2 : 4 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
25.08. 18:00 ОДЕК Оржів 1 : 0 "Покуття" Коломия Огляд
31.08. 17:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 2 : 0 "Вотранс" Луцьк Огляд
31.08. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 2 : 3 ОДЕК Оржів Огляд
01.09. 17:00 "Карпати-Енергетик" Галич 3 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
01.09. 17:00 "Нива" Теребовля 0 : 0 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
07.09. 17:00 "Вотранс" Луцьк 2 : 2 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
07.09. 17:00 "Ковель-Волинь" 0 : 3 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
08.09. 15:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 2 "Нива" Теребовля Огляд
08.09. 17:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 0 "Покуття" Коломия Огляд
14.09. 17:00 "Покуття" Коломия 1 : 1 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
14.09. 17:00 "Епіцентр" Дунаївці 1 : 2 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї Огляд
14.09. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 0 "Вотранс" Луцьк Огляд
15.09. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 0 : 0 "Ковель-Волинь" Огляд
21.09. 16:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 3 : 0 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
21.09. 16:00 "Ковель-Волинь" 2 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
21.09. 17:00 "Вотранс" Луцьк 0 : 1 "Покуття" Коломия Огляд
22.09. 14:00 "Луцьксантехмонтаж №536" 1 : 4 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
22.09. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 0 : 0 ОДЕК Оржів Огляд
28.09. 14:00 "Епіцентр" Дунаївці 2 : 1 "Вотранс" Луцьк Огляд
28.09. 16:00 "Покуття" Коломия 3 : 0 "Ковель-Волинь" Огляд
29.09. 15:00 "Нива" Теребовля 0 : 1 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
29.09. 16:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 1 : 1 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
29.09. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 2 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
05.10. 15:00 "Вотранс" Луцьк 1 : 2 ОДЕК Оржів Огляд
05.10. 15:00 "Світанок-Агросвіт" Шляхова 2 : 0 "Покуття" Коломия Огляд
05.10. 16:00 "Ковель-Волинь" 1 : 2 "Епіцентр" Дунаївці Огляд
06.10. 16:00 "Карпати-Енергетик" Галич 0 : 1 "Нива" Теребовля Огляд
12.10. 14:00 "Епіцентр" Дунаївці 3 : 2 "Світанок-Агросвіт" Шляхова Огляд
12.10. 16:00 "Покуття" Коломия 1 : 3 "Карпати-Енергетик" Галич Огляд
13.10. 15:00 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї 4 : 2 "Луцьксантехмонтаж №536" Огляд
13.10. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 0 "Ковель-Волинь" Огляд
19.10. "Покуття" Коломия - : - "Нива" Теребовля
19.10. "Епіцентр" Дунаївці - : - "Карпати-Енергетик" Галич
20.10. ОДЕК Оржів - : - "Світанок-Агросвіт" Шляхова
20.10. "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Вотранс" Луцьк
26.10. "Вотранс" Луцьк - : - "Луцьксантехмонтаж №536"
26.10. "Ковель-Волинь" - : - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї
27.10. "Нива" Теребовля - : - "Епіцентр" Дунаївці
27.10. "Карпати-Енергетик" Галич - : - ОДЕК Оржів
02.11. "Епіцентр" Дунаївці - : - "Покуття" Коломия
03.11. "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - : - "Світанок-Агросвіт" Шляхова
03.11. "Луцьксантехмонтаж №536" - : - "Ковель-Волинь"
03.11. ОДЕК Оржів - : - "Нива" Теребовля
10.11. 00:00 "Карпати-Енергетик" Галич - : - "Епіцентр" Дунаївці
Група 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 5 4 1 0 10 − 2 +8 13
2 "Вікторія" Миколаївка 5 4 1 0 9 − 2 +7 13
3 "Тростянець-2" 6 4 1 1 15 − 9 +6 13
4 "Авангард" Корюківка 5 4 1 0 7 − 3 +4 13
5 МФК "Первомайськ" 6 3 2 1 15 − 10 +5 11
6 "Атлет" Київ 7 3 2 2 10 − 9 +1 11
7 "Чернігів" 6 2 2 2 9 − 12 -3 8
8 "Рубікон" Вишневе 5 2 1 2 9 − 12 -3 7
9 "Агродім" Бахмач 5 2 0 3 4 − 6 -2 6
10 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 6 1 0 5 4 − 24 -20 3
11 "Біла Церква" 5 0 1 4 2 − 10 -8 1
12 МСК "Дніпро" Черкаси 5 0 0 5 2 − 19 -17 0
03.08. 16:00 "Авангард" Корюківка 0 : 2 "Атлет" Київ Огляд
03.08. 17:00 "Біла Церква" 1 : 3 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
03.08. 17:00 "Рубікон" Вишневе 2 : 1 "Агродім" Бахмач Огляд
03.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 4 : 2 "Тростянець-2" Огляд
04.08. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 1 : 1 "Чернігів" Огляд
04.08. 17:00 МСК "Дніпро" Черкаси 2 : 5 МФК "Первомайськ" Огляд
10.08. 13:30 "Рубікон" Вишневе 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
10.08. 16:00 "Агродім" Бахмач 2 : 0 "Атлет" Київ Огляд
10.08. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 3 : 5 МФК "Первомайськ" Огляд
10.08. 17:00 "Чернігів" 3 : 1 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
10.08. 17:00 "Біла Церква" 0 : 1 "Вікторія" Миколаївка Огляд
11.08. 16:00 "Тростянець-2" 0 : 1 "Авангард" Корюківка Огляд
16.08. 17:00 "Агродім" Бахмач 0 : 2 "Тростянець-2" Огляд
17.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 7 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
17.08. 17:00 "Авангард" Корюківка 1 : 1 "Біла Церква" Огляд
17.08. 18:00 МФК "Первомайськ" 0 : 1 "Чернігів" Огляд
18.08. 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 2 : 1 "Атлет" Київ Огляд
18.08. 17:00 МСК "Дніпро" Черкаси 1 : 1 "Рубікон" Вишневе Огляд
24.08. 16:30 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 : 2 "Чернігів" Огляд
24.08. 17:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
24.08. 17:00 "Атлет" Київ 4 : 1 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
24.08. 17:00 "Біла Церква" 1 : 0 "Агродім" Бахмач Огляд
24.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 1 : 1 "Авангард" Корюківка Огляд
25.08. 16:00 "Тростянець-2" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
31.08. 16:00 "Агродім" Бахмач 0 : 0 "Вікторія" Миколаївка Огляд
31.08. 16:00 МФК "Первомайськ" 0 : 1 "Атлет" Київ Огляд
31.08. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 4 : 0 "Біла Церква" Огляд
31.08. 17:00 "Авангард" Корюківка 5 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
31.08. 17:10 "Чернігів" 3 : 1 "Рубікон" Вишневе Огляд
01.09. 17:00 МСК "Дніпро" Черкаси 1 : 4 "Тростянець-2" Огляд
07.09. 16:00 "Біла Церква" 4 : 0 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
07.09. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 3 "Рубікон" Вишневе Огляд
07.09. 17:00 "Атлет" Київ 4 : 1 "Чернігів" Огляд
07.09. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 1 : 2 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
07.09. 17:00 "Авангард" Корюківка 2 : 0 "Агродім" Бахмач Огляд
08.09. 16:00 "Тростянець-2" 0 : 2 МФК "Первомайськ" Огляд
14.09. 16:00 МФК "Первомайськ" 2 : 0 "Біла Церква" Огляд
14.09. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 1 : 2 "Авангард" Корюківка Огляд
14.09. 16:30 "Агродім" Бахмач 2 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
14.09. 16:30 "Рубікон" Вишневе 2 : 2 "Атлет" Київ Огляд
15.09. 16:00 МСК "Дніпро" Черкаси 0 : 3 "Вікторія" Миколаївка Огляд
15.09. 17:00 "Чернігів" 2 : 2 "Тростянець-2" Огляд
21.09. 14:00 "Авангард" Корюківка 2 : 0 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
21.09. 16:00 "Біла Церква" 3 : 3 "Чернігів" Огляд
21.09. 16:00 "Вікторія" Миколаївка 3 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
21.09. 16:00 "Агродім" Бахмач 0 : 0 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
21.09. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 3 "Атлет" Київ Огляд
22.09. 15:00 "Тростянець-2" 2 : 4 "Рубікон" Вишневе Огляд
27.09. 15:00 МСК "Дніпро" Черкаси 1 : 2 "Агродім" Бахмач Огляд
28.09. 15:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 0 "Біла Церква" Огляд
28.09. 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 7 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
28.09. 16:00 МФК "Первомайськ" 1 : 2 "Авангард" Корюківка Огляд
28.09. 16:00 "Чернігів" 0 : 1 "Вікторія" Миколаївка Огляд
29.09. 16:00 "Атлет" Київ 1 : 2 "Тростянець-2" Огляд
05.10. 13:00 "Авангард" Корюківка 3 : 1 "Чернігів" Огляд
05.10. 15:00 "Біла Церква" 1 : 1 "Атлет" Київ Огляд
05.10. 15:00 "Агродім" Бахмач 1 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
05.10. 15:00 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин 6 : 0 МСК "Дніпро" Черкаси Огляд
05.10. 16:00 "Вікторія" Миколаївка 4 : 0 "Рубікон" Вишневе Огляд
06.10. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 : 3 "Тростянець-2" Огляд
12.10. 14:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 1 "Авангард" Корюківка Огляд
12.10. 15:00 "Чернігів" 0 : 1 "Агродім" Бахмач Огляд
12.10. 16:00 МФК "Первомайськ" 1 : 4 "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин Огляд
12.10. 16:15 "Атлет" Київ 2 : 4 "Вікторія" Миколаївка Огляд
13.10. 14:00 МСК "Дніпро" Черкаси 2 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
13.10. 14:00 "Тростянець-2" 2 : 1 "Біла Церква" Огляд
19.10. "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький - : - "Біла Церква"
19.10. "Агродім" Бахмач - : - "Рубікон" Вишневе
19.10. "Чернігів" - : - "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
19.10. МФК "Первомайськ" - : - МСК "Дніпро" Черкаси
20.10. "Атлет" Київ - : - "Авангард" Корюківка
20.10. "Тростянець-2" - : - "Вікторія" Миколаївка
26.10. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин - : - "Рубікон" Вишневе
26.10. МФК "Первомайськ" - : - "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
26.10. "Вікторія" Миколаївка - : - "Біла Церква"
27.10. "Атлет" Київ - : - "Агродім" Бахмач
27.10. МСК "Дніпро" Черкаси - : - "Чернігів"
27.10. "Авангард" Корюківка - : - "Тростянець-2"
02.11. "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький - : - "Вікторія" Миколаївка
02.11. "Біла Церква" - : - "Авангард" Корюківка
02.11. "Чернігів" - : - МФК "Первомайськ"
02.11. "Рубікон" Вишневе - : - МСК "Дніпро" Черкаси
03.11. "Тростянець-2" - : - "Агродім" Бахмач
03.11. "Атлет" Київ - : - "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
Група 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Вовчанськ" 5 3 1 1 11 − 5 +6 10
2 "Мотор" Запоріжжя 3 3 0 0 8 − 1 +7 9
3 СК "Каховка" 5 3 0 2 14 − 8 +6 9
4 "Таврія" Новотроїцьке 5 3 0 2 9 − 4 +5 9
5 "Яруд" Маріуполь 5 2 1 2 7 − 5 +2 7
6 "Легіонер" Дніпро 6 2 0 4 10 − 19 -9 6
7 "Зірка" Кропивницький 5 1 1 3 6 − 9 -3 4
8 "Дніпро-1-Борисфен" 5 0 1 4 1 − 11 -10 1
9 "Перемога" Дніпро 5 0 1 4 3 − 19 -16 1
10 "Кремінь-Юніор" Кременчук 4 0 0 4 4 − 22 -18 0
03.08. 18:00 "Таврія" Новотроїцьке 0 : 2 "Мотор" Запоріжжя Огляд
04.08. 16:00 "Яруд" Маріуполь 4 : 2 СК "Каховка" Огляд
04.08. 17:00 "Легіонер" Дніпро 3 : 5 "Вовчанськ" Огляд
04.08. 17:00 "Зірка" Кропивницький 1 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
10.08. 16:00 "Дніпро-1-Борисфен" 0 : 1 СК "Каховка" Огляд
11.08. 16:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 1 : 5 "Легіонер" Дніпро Огляд
11.08. 17:00 "Вовчанськ" 1 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
11.08. 17:00 "Зірка" Кропивницький 1 : 0 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
11.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 4 : 1 "Перемога" Дніпро Огляд
17.08. 17:30 СК "Каховка" 0 : 0 "Вовчанськ" Огляд
17.08. 18:00 "Таврія" Новотроїцьке 5 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
18.08. 15:00 "Яруд" Маріуполь 8 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
18.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Легіонер" Дніпро Огляд
18.08. 18:00 "Перемога" Дніпро 0 : 0 "Зірка" Кропивницький Огляд
24.08. 16:00 "Дніпро-1-Борисфен" 0 : 4 "Вовчанськ" Огляд
24.08. 17:00 "Таврія" Новотроїцьке 3 : 0 "Перемога" Дніпро Огляд
25.08. 16:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 0 : 5 СК "Каховка" Огляд
25.08. 16:00 "Зірка" Кропивницький 6 : 0 "Легіонер" Дніпро Огляд
25.08. 17:00 "Мотор" Запоріжжя 2 : 1 "Яруд" Маріуполь Огляд
31.08. 17:00 СК "Каховка" 1 : 2 "Мотор" Запоріжжя Огляд
01.09. 14:20 "Легіонер" Дніпро 1 : 3 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
01.09. 16:00 "Яруд" Маріуполь 2 : 1 "Зірка" Кропивницький Огляд
01.09. 17:00 "Перемога" Дніпро 1 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
01.09. 17:00 "Вовчанськ" 4 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
07.09. 16:30 "Дніпро-1-Борисфен" 2 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
07.09. 17:00 "Таврія" Новотроїцьке 0 : 1 "Яруд" Маріуполь Огляд
08.09. 16:00 "Мотор" Запоріжжя 0 : 1 "Вовчанськ" Огляд
08.09. 16:00 "Зірка" Кропивницький 3 : 1 СК "Каховка" Огляд
08.09. 16:30 "Перемога" Дніпро 2 : 3 "Легіонер" Дніпро Огляд
21.09. 16:00 СК "Каховка" 2 : 1 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
22.09. 15:00 "Яруд" Маріуполь 7 : 0 "Перемога" Дніпро Огляд
22.09. 16:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 0 : 4 "Мотор" Запоріжжя Огляд
22.09. 16:30 "Легіонер" Дніпро 1 : 1 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
22.09. 17:00 "Вовчанськ" 4 : 1 "Зірка" Кропивницький Огляд
28.09. 16:00 "Таврія" Новотроїцьке 2 : 1 "Вовчанськ" Огляд
28.09. 16:30 "Дніпро-1-Борисфен" - : - "Мотор" Запоріжжя Огляд
29.09. 15:00 "Зірка" Кропивницький 8 : 1 "Кремінь-Юніор" Кременчук Огляд
29.09. 15:00 "Перемога" Дніпро 1 : 5 СК "Каховка" Огляд
29.09. 17:30 "Легіонер" Дніпро 0 : 3 "Яруд" Маріуполь Огляд
05.10. 16:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Легіонер" Дніпро Огляд
06.10. 00:00 "Вовчанськ" 3 : 0 "Перемога" Дніпро Огляд
06.10. 15:00 "Яруд" Маріуполь 3 : 0 "Дніпро-1-Борисфен" Огляд
06.10. 15:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 0 : 4 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
06.10. 15:00 "Мотор" Запоріжжя 3 : 0 "Зірка" Кропивницький Огляд
12.10. 15:30 СК "Каховка" 2 : 2 "Яруд" Маріуполь Огляд
13.10. 14:00 "Мотор" Запоріжжя 0 : 1 "Таврія" Новотроїцьке Огляд
13.10. 15:00 "Кремінь-Юніор" Кременчук 2 : 2 "Перемога" Дніпро Огляд
13.10. 16:30 "Дніпро-1-Борисфен" 0 : 4 "Зірка" Кропивницький Огляд
13.10. 16:30 "Вовчанськ" 4 : 1 "Легіонер" Дніпро Огляд