Чемпіонат України 2017/2018

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
Группа 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Минай" 16 11 4 1 37 − 9 +28 37
2 "Рочин" Соснівка 16 11 3 2 28 − 8 +20 36
3 ОДЕК Оржів 16 10 4 2 33 − 14 +19 34
4 "Покуття" Коломия 16 7 4 5 23 − 22 +1 25
5 "Калуш" 16 7 3 6 19 − 14 +5 24
6 "Малинськ" 16 5 4 7 26 − 24 +2 19
7 "Нива" Теребовля 16 3 2 11 16 − 31 -15 11
8 СК "Хмельницький" 16 2 2 12 15 − 41 -26 8
9 ФСК "Кристал" Чортків 16 2 2 12 9 − 43 -34 8
05.08. 18:00 "Калуш" 2 : 2 "Минай"
06.08. 18:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 ОДЕК Оржів
06.08. 18:00 "Рочин" Соснівка 3 : 1 "Покуття" Коломия
13.08. 16:00 "Кристал" Чортків 1 : 4 "Нива" Теребовля
13.08. 16:00 "Малинськ" 1 : 1 СК "Хмельницький"
13.08. 17:00 ОДЕК Оржів 2 : 1 "Калуш"
13.08. 18:00 "Минай" 0 : 1 "Рочин" Соснівка
19.08. 18:00 "Калуш" 0 : 1 "Кристал" Чортків
20.08. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 2 "Малинськ"
20.08. 17:00 "Рочин" Соснівка 0 : 0 ОДЕК Оржів
20.08. 17:00 "Покуття" Коломия 0 : 2 "Минай"
26.08. 17:00 СК "Хмельницький" 4 : 1 "Кристал" Чортків
02.09. 17:00 СК "Хмельницький" 1 : 2 "Нива" Теребовля
03.09. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 2 "Покуття" Коломия
03.09. 16:00 "Малинськ" 1 : 0 "Калуш"
09.09. 16:00 "Калуш" 1 : 0 СК "Хмельницький"
10.09. 16:00 "Рочин" Соснівка 2 : 1 "Малинськ"
10.09. 16:00 "Покуття" Коломия 1 : 1 "Кристал" Чортків
10.09. 16:00 "Минай" 1 : 1 ОДЕК Оржів
23.09. 16:00 СК "Хмельницький" 0 : 0 "Рочин" Соснівка
24.09. 16:00 "Кристал" Чортків 0 : 7 "Минай"
24.09. 16:00 "Малинськ" 1 : 1 "Покуття" Коломия
24.09. 16:00 "Нива" Теребовля 0 : 1 "Калуш"
01.10. 16:00 "Рочин" Соснівка 2 : 1 "Нива" Теребовля
01.10. 16:00 "Покуття" Коломия 3 : 2 СК "Хмельницький"
01.10. 16:00 "Минай" 3 : 1 "Малинськ"
01.10. 16:00 ОДЕК Оржів 3 : 0 "Кристал" Чортків
14.10. 15:00 СК "Хмельницький" 1 : 4 "Минай"
14.10. 15:00 "Калуш" 0 : 1 "Рочин" Соснівка
15.10. 14:00 "Малинськ" 0 : 2 ОДЕК Оржів
15.10. 15:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Покуття" Коломия
21.10. 15:00 "Кристал" Чортків 2 : 2 "Малинськ"
22.10. 15:00 "Покуття" Коломия 2 : 1 "Калуш"
22.10. 15:00 "Минай" 2 : 1 "Нива" Теребовля
22.10. 15:00 ОДЕК Оржів 7 : 0 СК "Хмельницький"
28.10. 15:00 "Кристал" Чортків 2 : 1 СК "Хмельницький"
29.10. 14:00 "Минай" 0 : 0 "Калуш"
29.10. 15:00 ОДЕК Оржів 3 : 2 "Нива" Теребовля
29.10. 15:00 "Покуття" Коломия 0 : 3 "Рочин" Соснівка
12.11. 14:00 "Кристал" Чортків м.п. "Рочин" Соснівка
14.04. 15:00 СК "Хмельницький" 1 : 4 "Малинськ" Огляд
14.04. 15:00 "Нива" Теребовля 2 : 0 "Кристал" Чортків Огляд
14.04. 16:00 "Калуш" 1 : 1 ОДЕК Оржів Огляд Відео
14.04. 16:00 "Рочин" Соснівка 1 : 2 "Минай" Огляд Відео
21.04. 17:00 "Кристал" Чортків 0 : 3 "Калуш" Огляд Відео
22.04. 15:00 "Малинськ" 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
22.04. 16:00 ОДЕК Оржів 2 : 1 "Рочин" Соснівка Огляд Відео
22.04. 17:00 "Минай" 1 : 1 "Покуття" Коломия Огляд Відео
28.04. 16:00 "Калуш" 2 : 1 "Малинськ" Огляд Відео
29.04. 16:00 "Покуття" Коломия 1 : 0 ОДЕК Оржів Огляд Відео
29.04. 16:30 "Рочин" Соснівка 1 : 0 "Кристал" Чортків Огляд
29.04. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 2 СК "Хмельницький" Огляд Відео
05.05. 16:00 СК "Хмельницький" 1 : 2 "Калуш"
06.05. 16:00 "Малинськ" 1 : 1 "Рочин" Соснівка
06.05. 17:00 "Кристал" Чортків 0 : 1 "Покуття" Коломия
06.05. 17:00 ОДЕК Оржів 0 : 1 "Минай"
12.05. "Калуш" 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
13.05. 17:00 "Рочин" Соснівка 4 : 0 СК "Хмельницький" Огляд Відео
13.05. 17:00 "Минай" 4 : 0 "Кристал" Чортків Огляд Відео
13.05. 17:00 "Покуття" Коломия 2 : 1 "Малинськ" Огляд
19.05. 16:00 СК "Хмельницький" 0 : 3 "Покуття" Коломия Огляд
20.05. "Нива" Теребовля 0 : 3 "Рочин" Соснівка Огляд
20.05. 16:00 "Малинськ" 0 : 2 "Минай" Огляд
20.05. 17:00 "Кристал" Чортків 0 : 1 ОДЕК Оржів Огляд
27.05. "Покуття" Коломия 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
27.05. 16:00 "Рочин" Соснівка 1 : 0 "Калуш" Огляд
27.05. 16:00 ОДЕК Оржів 3 : 2 "Малинськ" Огляд
27.05. 17:00 "Минай" 3 : 0 СК "Хмельницький" Огляд
03.06. "Нива" Теребовля 0 : 3 "Минай"
03.06. 16:00 "Малинськ" 5 : 1 "Кристал" Чортків
03.06. 17:00 "Калуш" 2 : 1 "Покуття" Коломия
03.06. 18:00 СК "Хмельницький" 1 : 3 ОДЕК Оржів
Группа 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Вікторія" Миколаївка 14 11 3 0 31 − 10 +21 36
2 "Агробізнес TSK" Ромни 14 10 2 2 30 − 11 +19 32
3 "Факел" Липовець 14 6 5 3 28 − 15 +13 23
4 "Єдність" Плиски 14 7 1 6 20 − 27 -7 22
5 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 14 4 5 5 14 − 19 -5 17
6 "Авангард" Корюківка 14 4 2 8 17 − 19 -2 14
7 "Чернігів" 14 2 3 9 10 − 26 -16 9
8 "Рубікон" Вишневе 14 1 1 12 9 − 32 -23 4
05.08. 17:00 "Факел" Липовець 0 : 1 "Вікторія" Миколаївка
05.08. 17:00 "Єдність" Плиски 2 : 0 "Рубікон" Вишневе
05.08. 18:00 "Авангард" Корюківка 1 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни
12.08. 17:00 "Єдність" Плиски 1 : 0 "Чернігів"
12.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 2 : 0 "Авангард" Корюківка
13.08. 18:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 3 "Факел" Липовець
26.08. 17:00 "Факел" Липовець 6 : 0 "Єдність" Плиски
26.08. 17:00 "Авангард" Корюківка 3 : 0 "Рубікон" Вишневе
27.08. 18:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 1 : 2 "Вікторія" Миколаївка
02.09. 17:00 "Єдність" Плиски 0 : 5 "Агробізнес TSK" Ромни
02.09. 17:00 "Факел" Липовець 3 : 2 "Авангард" Корюківка
03.09. 17:00 "Рубікон" Вишневе 3 : 4 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
09.09. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 2 : 0 "Чернігів"
16.09. 16:30 "Агробізнес TSK" Ромни 2 : 0 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
24.09. 17:00 "Чернігів" 1 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни
30.09. 15:00 "Чернігів" 1 : 0 "Рубікон" Вишневе
30.09. 16:00 "Авангард" Корюківка 5 : 1 "Єдність" Плиски
30.09. 16:00 "Агробізнес TSK" Ромни 1 : 1 "Вікторія" Миколаївка
01.10. 16:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 2 : 1 "Факел" Липовець
07.10. 16:00 "Факел" Липовець 4 : 1 "Чернігів"
14.10. 12:00 "Єдність" Плиски 2 : 4 "Вікторія" Миколаївка
14.10. 15:00 "Авангард" Корюківка 1 : 0 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
15.10. 16:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 3 "Агробізнес TSK" Ромни
21.10. 15:00 "Агробізнес TSK" Ромни 2 : 2 "Факел" Липовець
21.10. 15:00 "Вікторія" Миколаївка 2 : 0 "Рубікон" Вишневе
21.10. 15:00 "Чернігів" 0 : 1 "Авангард" Корюківка
22.10. 15:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 1 : 5 "Єдність" Плиски
07.04. 13:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 2 : 1 "Чернігів" Огляд Відео
14.04. 15:00 "Агробізнес TSK" Ромни 2 : 0 "Авангард" Корюківка Огляд
14.04. 16:00 "Чернігів" 0 : 0 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка Огляд
14.04. 16:30 "Вікторія" Миколаївка 1 : 1 "Факел" Липовець Огляд
15.04. 16:30 "Рубікон" Вишневе 1 : 2 "Єдність" Плиски Огляд
21.04. 14:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 0 : 1 "Агробізнес TSK" Ромни Огляд Відео
21.04. 16:00 "Чернігів" 0 : 4 "Єдність" Плиски Огляд
21.04. 17:00 "Факел" Липовець 4 : 1 "Рубікон" Вишневе Огляд
28.04. 16:00 "Єдність" Плиски 0 : 0 "Факел" Липовець
28.04. 16:00 "Вікторія" Миколаївка 1 : 1 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
28.04. 17:00 "Агробізнес TSK" Ромни 5 : 2 "Чернігів" Відео
29.04. 17:00 "Рубікон" Вишневе 3 : 2 "Авангард" Корюківка Відео
05.05. 16:00 "Авангард" Корюківка 1 : 2 "Факел" Липовець
05.05. 16:00 "Чернігів" 1 : 3 "Вікторія" Миколаївка
05.05. 17:00 "Агробізнес TSK" Ромни 0 : 1 "Єдність" Плиски
06.05. 16:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 0 : 0 "Рубікон" Вишневе
12.05. 17:00 "Єдність" Плиски 1 : 0 "Авангард" Корюківка Огляд
12.05. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 3 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни Огляд Відео
12.05. 17:30 "Факел" Липовець 1 : 1 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка Огляд
18.05. 18:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 2 "Чернігів" Відео
19.05. 18:00 "Єдність" Плиски 1 : 2 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
23.05. 17:00 "Авангард" Корюківка 1 : 3 "Вікторія" Миколаївка
26.05. 14:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 0 : 0 "Авангард" Корюківка Огляд
26.05. 15:00 "Агробізнес TSK" Ромни 1 : 0 "Рубікон" Вишневе Огляд
26.05. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 3 : 0 "Єдність" Плиски Огляд
26.05. 18:00 "Чернігів" 1 : 1 "Факел" Липовець Огляд
02.06. 17:00 "Факел" Липовець 0 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни Огляд
02.06. 17:00 "Авангард" Корюківка 0 : 0 "Чернігів" Огляд
02.06. 18:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 3 "Вікторія" Миколаївка Огляд
Группа 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Дружба" Кривий Ріг 16 12 1 3 32 − 14 +18 37
2 "Кристал" Херсон 16 9 4 3 41 − 15 +26 31
3 МФК "Металург" Запоріжжя 16 9 4 3 39 − 18 +21 31
4 "Таврія-Скіф" Роздол 16 9 4 3 26 − 14 +12 31
5 "Гірник" Кривий Ріг 16 6 2 8 44 − 35 +9 20
6 СК "Каховка" 16 5 4 7 23 − 29 -6 19
7 "Яруд" Маріуполь 16 4 5 7 20 − 19 +1 17
8 МФК "Первомайськ" 16 3 4 9 16 − 27 -11 13
9 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 16 0 2 14 11 − 81 -70 2
05.08. 18:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 2 "Кристал" Херсон
06.08. 17:00 "Гірник" Кривий Ріг 7 : 2 МФК "Первомайськ"
06.08. 17:30 "Яруд" Маріуполь 1 : 1 МФК "Металург" Запоріжжя
12.08. 18:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 10 "Кристал" Херсон
12.08. 18:00 "Гірник" Кривий Ріг 5 : 1 СК "Каховка"
13.08. 17:30 "Яруд" Маріуполь 1 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
13.08. 19:00 МФК "Металург" Запоріжжя 1 : 0 МФК "Первомайськ"
19.08. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 5 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
19.08. 18:00 СК "Каховка" 3 : 4 МФК "Металург" Запоріжжя
26.08. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 1 "Кристал" Херсон
27.08. 17:00 МФК "Первомайськ" 1 : 3 "Таврія-Скіф" Роздол
27.08. 18:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 2 "Яруд" Маріуполь
03.09. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 1 СК "Каховка"
03.09. 17:00 "Яруд" Маріуполь 0 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
03.09. 18:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 3 МФК "Первомайськ"
03.09. 18:00 МФК "Металург" Запоріжжя 3 : 4 "Гірник" Кривий Ріг
09.09. 16:00 "Гірник" Кривий Ріг 10 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
09.09. 17:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
09.09. 17:00 МФК "Металург" Запоріжжя 0 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
10.09. 16:30 МФК "Первомайськ" 1 : 1 "Кристал" Херсон
23.09. 15:00 "Кристал" Херсон 1 : 1 "Яруд" Маріуполь
23.09. 16:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 2 "Гірник" Кривий Ріг
24.09. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 0 МФК "Первомайськ"
30.09. 15:00 "Дружба" Кривий Ріг 6 : 1 "Гірник" Кривий Ріг
30.09. 15:00 "Кристал" Херсон 4 : 0 СК "Каховка"
30.09. 18:40 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 6 МФК "Металург" Запоріжжя
01.10. 15:00 "Яруд" Маріуполь 2 : 0 МФК "Первомайськ"
07.10. 17:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
14.10. 13:00 "Гірник" Кривий Ріг 0 : 0 "Кристал" Херсон
14.10. 15:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
15.10. 15:00 "Яруд" Маріуполь 0 : 2 СК "Каховка"
21.10. 14:00 "Кристал" Херсон 3 : 2 МФК "Металург" Запоріжжя
21.10. 15:00 "Дружба" Кривий Ріг 1 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
22.10. 14:00 "Яруд" Маріуполь 3 : 0 "Гірник" Кривий Ріг
22.10. 15:00 МФК "Первомайськ" 0 : 0 СК "Каховка"
28.10. 13:00 "Кристал" Херсон 2 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
28.10. 15:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
29.10. 14:00 МФК "Первомайськ" 5 : 1 "Гірник" Кривий Ріг
04.11. 14:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 0 "Яруд" Маріуполь
04.11. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
14.04. 15:00 "Кристал" Херсон 7 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
14.04. 15:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
14.04. 17:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Гірник" Кривий Ріг Огляд Відео
15.04. 16:00 МФК "Первомайськ" 0 : 3 МФК "Металург" Запоріжжя Огляд
21.04. 16:30 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 0 МФК "Первомайськ" Огляд
22.04. 15:00 "Яруд" Маріуполь 7 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
22.04. 16:00 "Кристал" Херсон 5 : 0 "Дружба" Кривий Ріг Огляд Відео
23.04. 18:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 1 СК "Каховка" Огляд Відео
28.04. 14:00 "Дружба" Кривий Ріг 1 : 0 "Яруд" Маріуполь Відео
28.04. 17:30 СК "Каховка" 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
29.04. 15:00 "Гірник" Кривий Ріг 2 : 2 МФК "Металург" Запоріжжя Відео
29.04. 17:00 МФК "Первомайськ" 2 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Відео
05.05. 16:30 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 5 "Гірник" Кривий Ріг Огляд
05.05. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 0 СК "Каховка" Огляд
05.05. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 1 МФК "Металург" Запоріжжя Огляд
05.05. 17:00 "Кристал" Херсон 2 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
13.05. 13:00 "Гірник" Кривий Ріг 1 : 2 "Таврія-Скіф" Роздол Огляд Відео
13.05. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 2 СК "Каховка" Огляд
13.05. 17:00 "Яруд" Маріуполь 0 : 1 "Кристал" Херсон Огляд
13.05. 17:00 МФК "Первомайськ" 0 : 3 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
19.05. 15:00 "Гірник" Кривий Ріг 0 : 2 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
19.05. 17:00 МФК "Металург" Запоріжжя 8 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд Відео
19.05. 18:00 СК "Каховка" 3 : 0 "Кристал" Херсон Огляд
20.05. 17:00 МФК "Первомайськ" 0 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
25.05. 13:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 4 "Таврія-Скіф" Роздол Огляд
26.05. 16:30 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 0 МФК "Металург" Запоріжжя Огляд
26.05. 17:00 "Кристал" Херсон 1 : 0 "Гірник" Кривий Ріг Огляд
27.05. 18:00 СК "Каховка" 0 : 3 "Яруд" Маріуполь Огляд
02.06. 17:00 "Гірник" Кривий Ріг 5 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
02.06. 18:00 "Таврія-Скіф" Роздол 0 : 1 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
02.06. 18:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 1 "Кристал" Херсон Огляд
02.06. 18:00 СК "Каховка" 1 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
Группа 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 ОДЕК Оржів 8 7 0 1 24 − 9 +15 21
2 "Рочин" Соснівка 8 6 1 1 14 − 5 +9 19
3 "Покуття" Коломия 8 5 1 2 12 − 10 +2 16
4 "Минай" 8 4 3 1 14 − 5 +9 15
5 "Калуш" 8 4 2 2 11 − 7 +4 14
6 "Малинськ" 8 3 3 2 12 − 8 +4 12
7 "Нива" Теребовля 8 1 2 5 6 − 13 -7 5
8 СК "Хмельницький" 8 1 1 6 9 − 19 -10 4
9 ФСК "Кристал" Чортків 8 1 1 6 5 − 23 -18 4
05.08. 18:00 "Калуш" 2 : 2 "Минай"
06.08. 18:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 ОДЕК Оржів
06.08. 18:00 "Рочин" Соснівка 3 : 1 "Покуття" Коломия
13.08. 16:00 "Кристал" Чортків 1 : 4 "Нива" Теребовля
13.08. 16:00 "Малинськ" 1 : 1 СК "Хмельницький"
13.08. 17:00 ОДЕК Оржів 2 : 1 "Калуш"
13.08. 18:00 "Минай" 0 : 1 "Рочин" Соснівка
19.08. 18:00 "Калуш" 0 : 1 "Кристал" Чортків
20.08. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 2 "Малинськ"
20.08. 17:00 "Рочин" Соснівка 0 : 0 ОДЕК Оржів
20.08. 17:00 "Покуття" Коломия 0 : 2 "Минай"
26.08. 17:00 СК "Хмельницький" 4 : 1 "Кристал" Чортків
02.09. 17:00 СК "Хмельницький" 1 : 2 "Нива" Теребовля
03.09. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 2 "Покуття" Коломия
03.09. 16:00 "Малинськ" 1 : 0 "Калуш"
09.09. 16:00 "Калуш" 1 : 0 СК "Хмельницький"
10.09. 16:00 "Рочин" Соснівка 2 : 1 "Малинськ"
10.09. 16:00 "Покуття" Коломия 1 : 1 "Кристал" Чортків
10.09. 16:00 "Минай" 1 : 1 ОДЕК Оржів
23.09. 16:00 СК "Хмельницький" 0 : 0 "Рочин" Соснівка
24.09. 16:00 "Кристал" Чортків 0 : 7 "Минай"
24.09. 16:00 "Малинськ" 1 : 1 "Покуття" Коломия
24.09. 16:00 "Нива" Теребовля 0 : 1 "Калуш"
01.10. 16:00 "Рочин" Соснівка 2 : 1 "Нива" Теребовля
01.10. 16:00 "Покуття" Коломия 3 : 2 СК "Хмельницький"
01.10. 16:00 "Минай" 3 : 1 "Малинськ"
01.10. 16:00 ОДЕК Оржів 3 : 0 "Кристал" Чортків
14.10. 15:00 СК "Хмельницький" 1 : 4 "Минай"
14.10. 15:00 "Калуш" 0 : 1 "Рочин" Соснівка
15.10. 14:00 "Малинськ" 0 : 2 ОДЕК Оржів
15.10. 15:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Покуття" Коломия
21.10. 15:00 "Кристал" Чортків 2 : 2 "Малинськ"
22.10. 15:00 "Покуття" Коломия 2 : 1 "Калуш"
22.10. 15:00 "Минай" 2 : 1 "Нива" Теребовля
22.10. 15:00 ОДЕК Оржів 7 : 0 СК "Хмельницький"
28.10. 15:00 "Кристал" Чортків 2 : 1 СК "Хмельницький"
29.10. 14:00 "Минай" 0 : 0 "Калуш"
29.10. 15:00 ОДЕК Оржів 3 : 2 "Нива" Теребовля
29.10. 15:00 "Покуття" Коломия 0 : 3 "Рочин" Соснівка
12.11. 14:00 "Кристал" Чортків м.п. "Рочин" Соснівка
14.04. 15:00 СК "Хмельницький" 1 : 4 "Малинськ" Огляд
14.04. 15:00 "Нива" Теребовля 2 : 0 "Кристал" Чортків Огляд
14.04. 16:00 "Калуш" 1 : 1 ОДЕК Оржів Огляд Відео
14.04. 16:00 "Рочин" Соснівка 1 : 2 "Минай" Огляд Відео
21.04. 17:00 "Кристал" Чортків 0 : 3 "Калуш" Огляд Відео
22.04. 15:00 "Малинськ" 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
22.04. 16:00 ОДЕК Оржів 2 : 1 "Рочин" Соснівка Огляд Відео
22.04. 17:00 "Минай" 1 : 1 "Покуття" Коломия Огляд Відео
28.04. 16:00 "Калуш" 2 : 1 "Малинськ" Огляд Відео
29.04. 16:00 "Покуття" Коломия 1 : 0 ОДЕК Оржів Огляд Відео
29.04. 16:30 "Рочин" Соснівка 1 : 0 "Кристал" Чортків Огляд
29.04. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 2 СК "Хмельницький" Огляд Відео
05.05. 16:00 СК "Хмельницький" 1 : 2 "Калуш"
06.05. 16:00 "Малинськ" 1 : 1 "Рочин" Соснівка
06.05. 17:00 "Кристал" Чортків 0 : 1 "Покуття" Коломия
06.05. 17:00 ОДЕК Оржів 0 : 1 "Минай"
12.05. "Калуш" 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
13.05. 17:00 "Рочин" Соснівка 4 : 0 СК "Хмельницький" Огляд Відео
13.05. 17:00 "Минай" 4 : 0 "Кристал" Чортків Огляд Відео
13.05. 17:00 "Покуття" Коломия 2 : 1 "Малинськ" Огляд
19.05. 16:00 СК "Хмельницький" 0 : 3 "Покуття" Коломия Огляд
20.05. "Нива" Теребовля 0 : 3 "Рочин" Соснівка Огляд
20.05. 16:00 "Малинськ" 0 : 2 "Минай" Огляд
20.05. 17:00 "Кристал" Чортків 0 : 1 ОДЕК Оржів Огляд
27.05. "Покуття" Коломия 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
27.05. 16:00 "Рочин" Соснівка 1 : 0 "Калуш" Огляд
27.05. 16:00 ОДЕК Оржів 3 : 2 "Малинськ" Огляд
27.05. 17:00 "Минай" 3 : 0 СК "Хмельницький" Огляд
03.06. "Нива" Теребовля 0 : 3 "Минай"
03.06. 16:00 "Малинськ" 5 : 1 "Кристал" Чортків
03.06. 17:00 "Калуш" 2 : 1 "Покуття" Коломия
03.06. 18:00 СК "Хмельницький" 1 : 3 ОДЕК Оржів
Группа 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Вікторія" Миколаївка 7 5 2 0 14 − 4 +10 17
2 "Агробізнес TSK" Ромни 7 4 2 1 13 − 6 +7 14
3 "Факел" Липовець 7 4 1 2 18 − 8 +10 13
4 "Авангард" Корюківка 7 3 1 3 12 − 8 +4 10
5 "Єдність" Плиски 7 3 1 3 7 − 11 -4 10
6 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 7 2 2 3 6 − 10 -4 8
7 "Чернігів" 7 1 2 4 4 − 11 -7 5
8 "Рубікон" Вишневе 7 1 0 6 8 − 19 -11 3
05.08. 17:00 "Факел" Липовець 0 : 1 "Вікторія" Миколаївка
05.08. 17:00 "Єдність" Плиски 2 : 0 "Рубікон" Вишневе
05.08. 18:00 "Авангард" Корюківка 1 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни
12.08. 17:00 "Єдність" Плиски 1 : 0 "Чернігів"
12.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 2 : 0 "Авангард" Корюківка
13.08. 18:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 3 "Факел" Липовець
26.08. 17:00 "Факел" Липовець 6 : 0 "Єдність" Плиски
26.08. 17:00 "Авангард" Корюківка 3 : 0 "Рубікон" Вишневе
27.08. 18:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 1 : 2 "Вікторія" Миколаївка
02.09. 17:00 "Єдність" Плиски 0 : 5 "Агробізнес TSK" Ромни
02.09. 17:00 "Факел" Липовець 3 : 2 "Авангард" Корюківка
03.09. 17:00 "Рубікон" Вишневе 3 : 4 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
09.09. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 2 : 0 "Чернігів"
16.09. 16:30 "Агробізнес TSK" Ромни 2 : 0 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
24.09. 17:00 "Чернігів" 1 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни
30.09. 15:00 "Чернігів" 1 : 0 "Рубікон" Вишневе
30.09. 16:00 "Авангард" Корюківка 5 : 1 "Єдність" Плиски
30.09. 16:00 "Агробізнес TSK" Ромни 1 : 1 "Вікторія" Миколаївка
01.10. 16:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 2 : 1 "Факел" Липовець
07.10. 16:00 "Факел" Липовець 4 : 1 "Чернігів"
14.10. 12:00 "Єдність" Плиски 2 : 4 "Вікторія" Миколаївка
14.10. 15:00 "Авангард" Корюківка 1 : 0 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
15.10. 16:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 3 "Агробізнес TSK" Ромни
21.10. 15:00 "Агробізнес TSK" Ромни 2 : 2 "Факел" Липовець
21.10. 15:00 "Вікторія" Миколаївка 2 : 0 "Рубікон" Вишневе
21.10. 15:00 "Чернігів" 0 : 1 "Авангард" Корюківка
22.10. 15:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 1 : 5 "Єдність" Плиски
07.04. 13:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 2 : 1 "Чернігів" Огляд Відео
14.04. 15:00 "Агробізнес TSK" Ромни 2 : 0 "Авангард" Корюківка Огляд
14.04. 16:00 "Чернігів" 0 : 0 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка Огляд
14.04. 16:30 "Вікторія" Миколаївка 1 : 1 "Факел" Липовець Огляд
15.04. 16:30 "Рубікон" Вишневе 1 : 2 "Єдність" Плиски Огляд
21.04. 14:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 0 : 1 "Агробізнес TSK" Ромни Огляд Відео
21.04. 16:00 "Чернігів" 0 : 4 "Єдність" Плиски Огляд
21.04. 17:00 "Факел" Липовець 4 : 1 "Рубікон" Вишневе Огляд
28.04. 16:00 "Єдність" Плиски 0 : 0 "Факел" Липовець
28.04. 16:00 "Вікторія" Миколаївка 1 : 1 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
28.04. 17:00 "Агробізнес TSK" Ромни 5 : 2 "Чернігів" Відео
29.04. 17:00 "Рубікон" Вишневе 3 : 2 "Авангард" Корюківка Відео
05.05. 16:00 "Авангард" Корюківка 1 : 2 "Факел" Липовець
05.05. 16:00 "Чернігів" 1 : 3 "Вікторія" Миколаївка
05.05. 17:00 "Агробізнес TSK" Ромни 0 : 1 "Єдність" Плиски
06.05. 16:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 0 : 0 "Рубікон" Вишневе
12.05. 17:00 "Єдність" Плиски 1 : 0 "Авангард" Корюківка Огляд
12.05. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 3 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни Огляд Відео
12.05. 17:30 "Факел" Липовець 1 : 1 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка Огляд
18.05. 18:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 2 "Чернігів" Відео
19.05. 18:00 "Єдність" Плиски 1 : 2 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
23.05. 17:00 "Авангард" Корюківка 1 : 3 "Вікторія" Миколаївка
26.05. 14:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 0 : 0 "Авангард" Корюківка Огляд
26.05. 15:00 "Агробізнес TSK" Ромни 1 : 0 "Рубікон" Вишневе Огляд
26.05. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 3 : 0 "Єдність" Плиски Огляд
26.05. 18:00 "Чернігів" 1 : 1 "Факел" Липовець Огляд
02.06. 17:00 "Факел" Липовець 0 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни Огляд
02.06. 17:00 "Авангард" Корюківка 0 : 0 "Чернігів" Огляд
02.06. 18:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 3 "Вікторія" Миколаївка Огляд
Группа 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Кристал" Херсон 8 7 1 0 25 − 5 +20 22
2 "Дружба" Кривий Ріг 8 7 1 0 19 − 3 +16 22
3 МФК "Металург" Запоріжжя 8 6 0 2 20 − 8 +12 18
4 "Таврія-Скіф" Роздол 8 5 2 1 14 − 8 +6 17
5 "Гірник" Кривий Ріг 8 4 2 2 30 − 9 +21 14
6 СК "Каховка" 8 4 2 2 16 − 11 +5 14
7 "Яруд" Маріуполь 8 3 2 3 14 − 7 +7 11
8 МФК "Первомайськ" 8 2 3 3 9 − 11 -2 9
9 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 8 0 2 6 7 − 36 -29 2
05.08. 18:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 2 "Кристал" Херсон
06.08. 17:00 "Гірник" Кривий Ріг 7 : 2 МФК "Первомайськ"
06.08. 17:30 "Яруд" Маріуполь 1 : 1 МФК "Металург" Запоріжжя
12.08. 18:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 10 "Кристал" Херсон
12.08. 18:00 "Гірник" Кривий Ріг 5 : 1 СК "Каховка"
13.08. 17:30 "Яруд" Маріуполь 1 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
13.08. 19:00 МФК "Металург" Запоріжжя 1 : 0 МФК "Первомайськ"
19.08. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 5 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
19.08. 18:00 СК "Каховка" 3 : 4 МФК "Металург" Запоріжжя
26.08. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 1 "Кристал" Херсон
27.08. 17:00 МФК "Первомайськ" 1 : 3 "Таврія-Скіф" Роздол
27.08. 18:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 2 "Яруд" Маріуполь
03.09. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 1 СК "Каховка"
03.09. 17:00 "Яруд" Маріуполь 0 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
03.09. 18:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 3 МФК "Первомайськ"
03.09. 18:00 МФК "Металург" Запоріжжя 3 : 4 "Гірник" Кривий Ріг
09.09. 16:00 "Гірник" Кривий Ріг 10 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
09.09. 17:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
09.09. 17:00 МФК "Металург" Запоріжжя 0 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
10.09. 16:30 МФК "Первомайськ" 1 : 1 "Кристал" Херсон
23.09. 15:00 "Кристал" Херсон 1 : 1 "Яруд" Маріуполь
23.09. 16:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 2 "Гірник" Кривий Ріг
24.09. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 0 МФК "Первомайськ"
30.09. 15:00 "Дружба" Кривий Ріг 6 : 1 "Гірник" Кривий Ріг
30.09. 15:00 "Кристал" Херсон 4 : 0 СК "Каховка"
30.09. 18:40 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 6 МФК "Металург" Запоріжжя
01.10. 15:00 "Яруд" Маріуполь 2 : 0 МФК "Первомайськ"
07.10. 17:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
14.10. 13:00 "Гірник" Кривий Ріг 0 : 0 "Кристал" Херсон
14.10. 15:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
15.10. 15:00 "Яруд" Маріуполь 0 : 2 СК "Каховка"
21.10. 14:00 "Кристал" Херсон 3 : 2 МФК "Металург" Запоріжжя
21.10. 15:00 "Дружба" Кривий Ріг 1 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
22.10. 14:00 "Яруд" Маріуполь 3 : 0 "Гірник" Кривий Ріг
22.10. 15:00 МФК "Первомайськ" 0 : 0 СК "Каховка"
28.10. 13:00 "Кристал" Херсон 2 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
28.10. 15:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
29.10. 14:00 МФК "Первомайськ" 5 : 1 "Гірник" Кривий Ріг
04.11. 14:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 0 "Яруд" Маріуполь
04.11. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
14.04. 15:00 "Кристал" Херсон 7 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
14.04. 15:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
14.04. 17:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Гірник" Кривий Ріг Огляд Відео
15.04. 16:00 МФК "Первомайськ" 0 : 3 МФК "Металург" Запоріжжя Огляд
21.04. 16:30 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 0 МФК "Первомайськ" Огляд
22.04. 15:00 "Яруд" Маріуполь 7 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
22.04. 16:00 "Кристал" Херсон 5 : 0 "Дружба" Кривий Ріг Огляд Відео
23.04. 18:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 1 СК "Каховка" Огляд Відео
28.04. 14:00 "Дружба" Кривий Ріг 1 : 0 "Яруд" Маріуполь Відео
28.04. 17:30 СК "Каховка" 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
29.04. 15:00 "Гірник" Кривий Ріг 2 : 2 МФК "Металург" Запоріжжя Відео
29.04. 17:00 МФК "Первомайськ" 2 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Відео
05.05. 16:30 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 5 "Гірник" Кривий Ріг Огляд
05.05. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 0 СК "Каховка" Огляд
05.05. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 1 МФК "Металург" Запоріжжя Огляд
05.05. 17:00 "Кристал" Херсон 2 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
13.05. 13:00 "Гірник" Кривий Ріг 1 : 2 "Таврія-Скіф" Роздол Огляд Відео
13.05. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 2 СК "Каховка" Огляд
13.05. 17:00 "Яруд" Маріуполь 0 : 1 "Кристал" Херсон Огляд
13.05. 17:00 МФК "Первомайськ" 0 : 3 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
19.05. 15:00 "Гірник" Кривий Ріг 0 : 2 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
19.05. 17:00 МФК "Металург" Запоріжжя 8 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд Відео
19.05. 18:00 СК "Каховка" 3 : 0 "Кристал" Херсон Огляд
20.05. 17:00 МФК "Первомайськ" 0 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
25.05. 13:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 4 "Таврія-Скіф" Роздол Огляд
26.05. 16:30 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 0 МФК "Металург" Запоріжжя Огляд
26.05. 17:00 "Кристал" Херсон 1 : 0 "Гірник" Кривий Ріг Огляд
27.05. 18:00 СК "Каховка" 0 : 3 "Яруд" Маріуполь Огляд
02.06. 17:00 "Гірник" Кривий Ріг 5 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
02.06. 18:00 "Таврія-Скіф" Роздол 0 : 1 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
02.06. 18:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 1 "Кристал" Херсон Огляд
02.06. 18:00 СК "Каховка" 1 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
Группа 1
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Минай" 8 7 1 0 23 − 4 +19 22
2 "Рочин" Соснівка 8 5 2 1 14 − 3 +11 17
3 ОДЕК Оржів 8 3 4 1 9 − 5 +4 13
4 "Калуш" 8 3 1 4 8 − 7 +1 10
5 "Покуття" Коломия 8 2 3 3 11 − 12 -1 9
6 "Малинськ" 8 2 1 5 14 − 16 -2 7
7 "Нива" Теребовля 8 2 0 6 10 − 18 -8 6
8 СК "Хмельницький" 8 1 1 6 6 − 22 -16 4
9 ФСК "Кристал" Чортків 8 1 1 6 4 − 20 -16 4
05.08. 18:00 "Калуш" 2 : 2 "Минай"
06.08. 18:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 ОДЕК Оржів
06.08. 18:00 "Рочин" Соснівка 3 : 1 "Покуття" Коломия
13.08. 16:00 "Кристал" Чортків 1 : 4 "Нива" Теребовля
13.08. 16:00 "Малинськ" 1 : 1 СК "Хмельницький"
13.08. 17:00 ОДЕК Оржів 2 : 1 "Калуш"
13.08. 18:00 "Минай" 0 : 1 "Рочин" Соснівка
19.08. 18:00 "Калуш" 0 : 1 "Кристал" Чортків
20.08. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 2 "Малинськ"
20.08. 17:00 "Рочин" Соснівка 0 : 0 ОДЕК Оржів
20.08. 17:00 "Покуття" Коломия 0 : 2 "Минай"
26.08. 17:00 СК "Хмельницький" 4 : 1 "Кристал" Чортків
02.09. 17:00 СК "Хмельницький" 1 : 2 "Нива" Теребовля
03.09. 16:00 ОДЕК Оржів 4 : 2 "Покуття" Коломия
03.09. 16:00 "Малинськ" 1 : 0 "Калуш"
09.09. 16:00 "Калуш" 1 : 0 СК "Хмельницький"
10.09. 16:00 "Рочин" Соснівка 2 : 1 "Малинськ"
10.09. 16:00 "Покуття" Коломия 1 : 1 "Кристал" Чортків
10.09. 16:00 "Минай" 1 : 1 ОДЕК Оржів
23.09. 16:00 СК "Хмельницький" 0 : 0 "Рочин" Соснівка
24.09. 16:00 "Кристал" Чортків 0 : 7 "Минай"
24.09. 16:00 "Малинськ" 1 : 1 "Покуття" Коломия
24.09. 16:00 "Нива" Теребовля 0 : 1 "Калуш"
01.10. 16:00 "Рочин" Соснівка 2 : 1 "Нива" Теребовля
01.10. 16:00 "Покуття" Коломия 3 : 2 СК "Хмельницький"
01.10. 16:00 "Минай" 3 : 1 "Малинськ"
01.10. 16:00 ОДЕК Оржів 3 : 0 "Кристал" Чортків
14.10. 15:00 СК "Хмельницький" 1 : 4 "Минай"
14.10. 15:00 "Калуш" 0 : 1 "Рочин" Соснівка
15.10. 14:00 "Малинськ" 0 : 2 ОДЕК Оржів
15.10. 15:00 "Нива" Теребовля 1 : 1 "Покуття" Коломия
21.10. 15:00 "Кристал" Чортків 2 : 2 "Малинськ"
22.10. 15:00 "Покуття" Коломия 2 : 1 "Калуш"
22.10. 15:00 "Минай" 2 : 1 "Нива" Теребовля
22.10. 15:00 ОДЕК Оржів 7 : 0 СК "Хмельницький"
28.10. 15:00 "Кристал" Чортків 2 : 1 СК "Хмельницький"
29.10. 14:00 "Минай" 0 : 0 "Калуш"
29.10. 15:00 ОДЕК Оржів 3 : 2 "Нива" Теребовля
29.10. 15:00 "Покуття" Коломия 0 : 3 "Рочин" Соснівка
12.11. 14:00 "Кристал" Чортків м.п. "Рочин" Соснівка
14.04. 15:00 СК "Хмельницький" 1 : 4 "Малинськ" Огляд
14.04. 15:00 "Нива" Теребовля 2 : 0 "Кристал" Чортків Огляд
14.04. 16:00 "Калуш" 1 : 1 ОДЕК Оржів Огляд Відео
14.04. 16:00 "Рочин" Соснівка 1 : 2 "Минай" Огляд Відео
21.04. 17:00 "Кристал" Чортків 0 : 3 "Калуш" Огляд Відео
22.04. 15:00 "Малинськ" 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
22.04. 16:00 ОДЕК Оржів 2 : 1 "Рочин" Соснівка Огляд Відео
22.04. 17:00 "Минай" 1 : 1 "Покуття" Коломия Огляд Відео
28.04. 16:00 "Калуш" 2 : 1 "Малинськ" Огляд Відео
29.04. 16:00 "Покуття" Коломия 1 : 0 ОДЕК Оржів Огляд Відео
29.04. 16:30 "Рочин" Соснівка 1 : 0 "Кристал" Чортків Огляд
29.04. 17:00 "Нива" Теребовля 1 : 2 СК "Хмельницький" Огляд Відео
05.05. 16:00 СК "Хмельницький" 1 : 2 "Калуш"
06.05. 16:00 "Малинськ" 1 : 1 "Рочин" Соснівка
06.05. 17:00 "Кристал" Чортків 0 : 1 "Покуття" Коломия
06.05. 17:00 ОДЕК Оржів 0 : 1 "Минай"
12.05. "Калуш" 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
13.05. 17:00 "Рочин" Соснівка 4 : 0 СК "Хмельницький" Огляд Відео
13.05. 17:00 "Минай" 4 : 0 "Кристал" Чортків Огляд Відео
13.05. 17:00 "Покуття" Коломия 2 : 1 "Малинськ" Огляд
19.05. 16:00 СК "Хмельницький" 0 : 3 "Покуття" Коломия Огляд
20.05. "Нива" Теребовля 0 : 3 "Рочин" Соснівка Огляд
20.05. 16:00 "Малинськ" 0 : 2 "Минай" Огляд
20.05. 17:00 "Кристал" Чортків 0 : 1 ОДЕК Оржів Огляд
27.05. "Покуття" Коломия 3 : 0 "Нива" Теребовля Огляд
27.05. 16:00 "Рочин" Соснівка 1 : 0 "Калуш" Огляд
27.05. 16:00 ОДЕК Оржів 3 : 2 "Малинськ" Огляд
27.05. 17:00 "Минай" 3 : 0 СК "Хмельницький" Огляд
03.06. "Нива" Теребовля 0 : 3 "Минай"
03.06. 16:00 "Малинськ" 5 : 1 "Кристал" Чортків
03.06. 17:00 "Калуш" 2 : 1 "Покуття" Коломия
03.06. 18:00 СК "Хмельницький" 1 : 3 ОДЕК Оржів
Группа 2
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Вікторія" Миколаївка 7 6 1 0 17 − 6 +11 19
2 "Агробізнес TSK" Ромни 7 6 0 1 17 − 5 +12 18
3 "Єдність" Плиски 7 4 0 3 13 − 16 -3 12
4 "Факел" Липовець 7 2 4 1 10 − 7 +3 10
5 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 7 2 3 2 8 − 9 -1 9
6 "Авангард" Корюківка 7 1 1 5 5 − 11 -6 4
7 "Чернігів" 7 1 1 5 6 − 15 -9 4
8 "Рубікон" Вишневе 7 0 1 6 1 − 13 -12 1
05.08. 17:00 "Факел" Липовець 0 : 1 "Вікторія" Миколаївка
05.08. 17:00 "Єдність" Плиски 2 : 0 "Рубікон" Вишневе
05.08. 18:00 "Авангард" Корюківка 1 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни
12.08. 17:00 "Єдність" Плиски 1 : 0 "Чернігів"
12.08. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 2 : 0 "Авангард" Корюківка
13.08. 18:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 3 "Факел" Липовець
26.08. 17:00 "Факел" Липовець 6 : 0 "Єдність" Плиски
26.08. 17:00 "Авангард" Корюківка 3 : 0 "Рубікон" Вишневе
27.08. 18:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 1 : 2 "Вікторія" Миколаївка
02.09. 17:00 "Єдність" Плиски 0 : 5 "Агробізнес TSK" Ромни
02.09. 17:00 "Факел" Липовець 3 : 2 "Авангард" Корюківка
03.09. 17:00 "Рубікон" Вишневе 3 : 4 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
09.09. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 2 : 0 "Чернігів"
16.09. 16:30 "Агробізнес TSK" Ромни 2 : 0 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
24.09. 17:00 "Чернігів" 1 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни
30.09. 15:00 "Чернігів" 1 : 0 "Рубікон" Вишневе
30.09. 16:00 "Авангард" Корюківка 5 : 1 "Єдність" Плиски
30.09. 16:00 "Агробізнес TSK" Ромни 1 : 1 "Вікторія" Миколаївка
01.10. 16:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 2 : 1 "Факел" Липовець
07.10. 16:00 "Факел" Липовець 4 : 1 "Чернігів"
14.10. 12:00 "Єдність" Плиски 2 : 4 "Вікторія" Миколаївка
14.10. 15:00 "Авангард" Корюківка 1 : 0 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
15.10. 16:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 3 "Агробізнес TSK" Ромни
21.10. 15:00 "Агробізнес TSK" Ромни 2 : 2 "Факел" Липовець
21.10. 15:00 "Вікторія" Миколаївка 2 : 0 "Рубікон" Вишневе
21.10. 15:00 "Чернігів" 0 : 1 "Авангард" Корюківка
22.10. 15:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 1 : 5 "Єдність" Плиски
07.04. 13:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 2 : 1 "Чернігів" Огляд Відео
14.04. 15:00 "Агробізнес TSK" Ромни 2 : 0 "Авангард" Корюківка Огляд
14.04. 16:00 "Чернігів" 0 : 0 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка Огляд
14.04. 16:30 "Вікторія" Миколаївка 1 : 1 "Факел" Липовець Огляд
15.04. 16:30 "Рубікон" Вишневе 1 : 2 "Єдність" Плиски Огляд
21.04. 14:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 0 : 1 "Агробізнес TSK" Ромни Огляд Відео
21.04. 16:00 "Чернігів" 0 : 4 "Єдність" Плиски Огляд
21.04. 17:00 "Факел" Липовець 4 : 1 "Рубікон" Вишневе Огляд
28.04. 16:00 "Єдність" Плиски 0 : 0 "Факел" Липовець
28.04. 16:00 "Вікторія" Миколаївка 1 : 1 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
28.04. 17:00 "Агробізнес TSK" Ромни 5 : 2 "Чернігів" Відео
29.04. 17:00 "Рубікон" Вишневе 3 : 2 "Авангард" Корюківка Відео
05.05. 16:00 "Авангард" Корюківка 1 : 2 "Факел" Липовець
05.05. 16:00 "Чернігів" 1 : 3 "Вікторія" Миколаївка
05.05. 17:00 "Агробізнес TSK" Ромни 0 : 1 "Єдність" Плиски
06.05. 16:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 0 : 0 "Рубікон" Вишневе
12.05. 17:00 "Єдність" Плиски 1 : 0 "Авангард" Корюківка Огляд
12.05. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 3 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни Огляд Відео
12.05. 17:30 "Факел" Липовець 1 : 1 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка Огляд
18.05. 18:00 "Рубікон" Вишневе 1 : 2 "Чернігів" Відео
19.05. 18:00 "Єдність" Плиски 1 : 2 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка
23.05. 17:00 "Авангард" Корюківка 1 : 3 "Вікторія" Миколаївка
26.05. 14:00 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка 0 : 0 "Авангард" Корюківка Огляд
26.05. 15:00 "Агробізнес TSK" Ромни 1 : 0 "Рубікон" Вишневе Огляд
26.05. 17:00 "Вікторія" Миколаївка 3 : 0 "Єдність" Плиски Огляд
26.05. 18:00 "Чернігів" 1 : 1 "Факел" Липовець Огляд
02.06. 17:00 "Факел" Липовець 0 : 2 "Агробізнес TSK" Ромни Огляд
02.06. 17:00 "Авангард" Корюківка 0 : 0 "Чернігів" Огляд
02.06. 18:00 "Рубікон" Вишневе 0 : 3 "Вікторія" Миколаївка Огляд
Группа 3
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Дружба" Кривий Ріг 8 5 0 3 13 − 11 +2 15
2 "Таврія-Скіф" Роздол 8 4 2 2 12 − 6 +6 14
3 МФК "Металург" Запоріжжя 8 3 4 1 19 − 10 +9 13
4 "Кристал" Херсон 8 2 3 3 16 − 10 +6 9
5 "Яруд" Маріуполь 8 1 3 4 6 − 12 -6 6
6 "Гірник" Кривий Ріг 8 2 0 6 14 − 26 -12 6
7 СК "Каховка" 8 1 2 5 7 − 18 -11 5
8 МФК "Первомайськ" 8 1 1 6 7 − 16 -9 4
9 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 8 0 0 8 4 − 45 -41 0
05.08. 18:00 "Таврія-Скіф" Роздол 2 : 2 "Кристал" Херсон
06.08. 17:00 "Гірник" Кривий Ріг 7 : 2 МФК "Первомайськ"
06.08. 17:30 "Яруд" Маріуполь 1 : 1 МФК "Металург" Запоріжжя
12.08. 18:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 10 "Кристал" Херсон
12.08. 18:00 "Гірник" Кривий Ріг 5 : 1 СК "Каховка"
13.08. 17:30 "Яруд" Маріуполь 1 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
13.08. 19:00 МФК "Металург" Запоріжжя 1 : 0 МФК "Первомайськ"
19.08. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 5 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
19.08. 18:00 СК "Каховка" 3 : 4 МФК "Металург" Запоріжжя
26.08. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 1 "Кристал" Херсон
27.08. 17:00 МФК "Первомайськ" 1 : 3 "Таврія-Скіф" Роздол
27.08. 18:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 2 "Яруд" Маріуполь
03.09. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 1 СК "Каховка"
03.09. 17:00 "Яруд" Маріуполь 0 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
03.09. 18:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 3 МФК "Первомайськ"
03.09. 18:00 МФК "Металург" Запоріжжя 3 : 4 "Гірник" Кривий Ріг
09.09. 16:00 "Гірник" Кривий Ріг 10 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
09.09. 17:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
09.09. 17:00 МФК "Металург" Запоріжжя 0 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
10.09. 16:30 МФК "Первомайськ" 1 : 1 "Кристал" Херсон
23.09. 15:00 "Кристал" Херсон 1 : 1 "Яруд" Маріуполь
23.09. 16:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 2 "Гірник" Кривий Ріг
24.09. 16:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 0 МФК "Первомайськ"
30.09. 15:00 "Дружба" Кривий Ріг 6 : 1 "Гірник" Кривий Ріг
30.09. 15:00 "Кристал" Херсон 4 : 0 СК "Каховка"
30.09. 18:40 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 6 МФК "Металург" Запоріжжя
01.10. 15:00 "Яруд" Маріуполь 2 : 0 МФК "Первомайськ"
07.10. 17:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 1 "Дружба" Кривий Ріг
14.10. 13:00 "Гірник" Кривий Ріг 0 : 0 "Кристал" Херсон
14.10. 15:00 "Таврія-Скіф" Роздол 3 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
15.10. 15:00 "Яруд" Маріуполь 0 : 2 СК "Каховка"
21.10. 14:00 "Кристал" Херсон 3 : 2 МФК "Металург" Запоріжжя
21.10. 15:00 "Дружба" Кривий Ріг 1 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
22.10. 14:00 "Яруд" Маріуполь 3 : 0 "Гірник" Кривий Ріг
22.10. 15:00 МФК "Первомайськ" 0 : 0 СК "Каховка"
28.10. 13:00 "Кристал" Херсон 2 : 1 "Таврія-Скіф" Роздол
28.10. 15:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький
29.10. 14:00 МФК "Первомайськ" 5 : 1 "Гірник" Кривий Ріг
04.11. 14:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 0 "Яруд" Маріуполь
04.11. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 1 : 4 "Дружба" Кривий Ріг
14.04. 15:00 "Кристал" Херсон 7 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
14.04. 15:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
14.04. 17:00 СК "Каховка" 3 : 1 "Гірник" Кривий Ріг Огляд Відео
15.04. 16:00 МФК "Первомайськ" 0 : 3 МФК "Металург" Запоріжжя Огляд
21.04. 16:30 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 0 МФК "Первомайськ" Огляд
22.04. 15:00 "Яруд" Маріуполь 7 : 1 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд
22.04. 16:00 "Кристал" Херсон 5 : 0 "Дружба" Кривий Ріг Огляд Відео
23.04. 18:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 1 СК "Каховка" Огляд Відео
28.04. 14:00 "Дружба" Кривий Ріг 1 : 0 "Яруд" Маріуполь Відео
28.04. 17:30 СК "Каховка" 0 : 0 "Таврія-Скіф" Роздол
29.04. 15:00 "Гірник" Кривий Ріг 2 : 2 МФК "Металург" Запоріжжя Відео
29.04. 17:00 МФК "Первомайськ" 2 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Відео
05.05. 16:30 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 5 "Гірник" Кривий Ріг Огляд
05.05. 17:00 "Дружба" Кривий Ріг 2 : 0 СК "Каховка" Огляд
05.05. 17:00 "Таврія-Скіф" Роздол 1 : 1 МФК "Металург" Запоріжжя Огляд
05.05. 17:00 "Кристал" Херсон 2 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд
13.05. 13:00 "Гірник" Кривий Ріг 1 : 2 "Таврія-Скіф" Роздол Огляд Відео
13.05. 17:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 2 : 2 СК "Каховка" Огляд
13.05. 17:00 "Яруд" Маріуполь 0 : 1 "Кристал" Херсон Огляд
13.05. 17:00 МФК "Первомайськ" 0 : 3 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
19.05. 15:00 "Гірник" Кривий Ріг 0 : 2 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
19.05. 17:00 МФК "Металург" Запоріжжя 8 : 0 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький Огляд Відео
19.05. 18:00 СК "Каховка" 3 : 0 "Кристал" Херсон Огляд
20.05. 17:00 МФК "Первомайськ" 0 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
25.05. 13:00 "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький 0 : 4 "Таврія-Скіф" Роздол Огляд
26.05. 16:30 "Дружба" Кривий Ріг 0 : 0 МФК "Металург" Запоріжжя Огляд
26.05. 17:00 "Кристал" Херсон 1 : 0 "Гірник" Кривий Ріг Огляд
27.05. 18:00 СК "Каховка" 0 : 3 "Яруд" Маріуполь Огляд
02.06. 17:00 "Гірник" Кривий Ріг 5 : 0 "Яруд" Маріуполь Огляд
02.06. 18:00 "Таврія-Скіф" Роздол 0 : 1 "Дружба" Кривий Ріг Огляд
02.06. 18:00 МФК "Металург" Запоріжжя 2 : 1 "Кристал" Херсон Огляд
02.06. 18:00 СК "Каховка" 1 : 1 МФК "Первомайськ" Огляд