Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Чемпіонат Київської області. 14-й тур. Третяк не відпускає Сомова

Изменить размер a+ a-
587
0

Головні фаворити головного стрілецького конкурсу Київщини футбольної поповнили свій голевий доробок рівномірно. Сергій Третяк у Денихівці повів лік голам у матчі з "Колосом" уже на третій хвилині. Ігор Бровко закинув м’яча за спини захисникам, а легендарний бомбардир, опинившись сам-один проти воротаря Дмитра Скворцова, технічно поцілив у дальній кут воріт. Цей гол став одинадцятим у сезоні і 120-м для Третяка в обласних вищолігових перегонах.

Іван Сомов у Бузовій відповів опоненту в заочній бомбардирській дуелі на 75-й хвилині вельми цікавого та важливого протистояння з "Дружбою". Андрій Зозуля подав з правого флангу, Тимофій Листопад не приборкав м’яча, і найперший стрілець "Ниви" ударом головою розстріляв ціль без опору. Завдяки цьому голу Сомов обійшов Третяка і залишився одноосібно на стрілецькій вершині й після старту другого кола Чемпіонату Київщини, у якому честолюбна команда з Бузової й досі не має жодної поразки як єдина в основній лізі.

"Нива" випереджає "Джуніорс" із Шпитьків, свого найближчого переслідувача, на п’ять очок, а "Дружбу", з якою невзабарі зійдеться в обласному кубковому фіналі, — аж на одинадцять.

Результати 14-го туру

СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 2:2 (Берсан, 69, Черних, 85 — Колодяжний, 47, 59).

РОНІН (Лісне) — ГОРОДОК-1998 (Васильків) — 5:0 (Счастливцев, 3, Кривда, 12, Грищенко, 70, Пуди, 78, пн, Турку, 90, у свої ворота).

ФК КАЛИНІВКА — ЮНІОР (Макарів) — 2:1 (Деко, 54, Сек, 57, пн — Приступа, 87).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 1:2 (Леонідов, 8, у свої ворота — Бондаренко, 26, Шевчук, 73). Вилучення: Погорілий (Джуніорс, після фінального свистка).

КУДРІВКА (Ірпінь) — ДИНАМО (Фастів) — 2:1 (Продан, 76, Литовченко, 88 — Афуваре, 32).

НИВА (Бузова) — ДРУЖБА (Мирівка) — 3:0 (Таран, 39, Миколаюк, 59, пн, Сомов, 75).

ДЕНГОФФ (Денихівка) — КОЛОС (Пустоварівка) — 3:1 (Третяк, 3, Ткаченко, 71, Захарченко, 88 — Шевченко, 45).