Першість Київщини. 13-й тур. Лідер і двоє за спиною

544
0

Ситуація на проміжному фініші першості Київщини з’ясується після догравання відкладених матчів.

Першість Київщини. 13-й тур. Лідер і двоє за спиною - изображение 1А сьогодні в основному матчі туру зійшлися в Дибинцях сусіди з Богуславського та Миронівського районів. Міжусобиця вдалася на славу. Перший тайм був за гостями. А в підсумку лідер атак "Зорі" Кацалап оформив хет-трик. Але "Гончарі", згуртовані капітаном команди Іванюком, таки перебрали ініціативу на себе і буквально вирвали перемогу. Вирішальний м’яч уже в компенсований арбітром Дубиківським ігровий час другого тайму забив ударом із штрафного Кульгук.

"Юніор" мав можливість безапеляційно виграти перше коло, але безжальна друготаймова злива знівелювала його велику перевагу над білоцерківськими муніципалами. До перерви господарі матеріалізували в гол один момент з багатьох. Це Волк покарав оборонця та захисника суперника за неузгодженість і забив уже в порожні ворота. По перерві гості витиснули максимум з подачі кутового — Лешенок ударив головою насправді влучно. Надалі, під проливним дощем, грати стало значно важче, почастішали помилки та жорсткі стики, складної травми — перелому ноги — зазнав білоцерківець Аделаджа. А нічийний результат у зустрічі так і не змінився.

Обухів не вистояв у Борисполі, хоча й розраховував, зважаючи на кадровий потенціал, вивезти звідти бодай очко. Однак уже в першому таймі господарі відзначилися тричі — і в усіх епізодах асистентом виступив Яременко. Спочатку Дмитренко добив у сітку м’яча, що відскочив од голкіпера гостей після далекобійного пострілу партнера. Потім Яременко віртуозною передачею в розріз між оборонцями вивів Дмитренка на вогневий рубіж — 2:0. А вже в наступній атаці Гуральський, відгукнувшись на подачу того ж таки Яременка, проштовхнув шкіряного в сітку носком. Другий тайм можна було б назвати фестивалем нереалізованих нагод, якби не гол джокера Смаржа. Цікаво, що в ролі асистента виступив центральний оборонець Хамула — не лише надійний, як з’ясувалось, а й достатньо технічний, аби створити маленький ігровий шедевр.

"Динамо" розгромило гостей з Іванкова, також оформивши трим’ячевий зачин уже до перерви. Ходирєва вивів сам на сам з капітаном іванківців Сингаєвським бомбардир Валах. Попутько забив головою з подачі Литвиненка. Потім уже сам Литвиненко виявився найкмітливішим у тісняві поблизу чужих воріт. А на початку другого тайму Ходирєв відповів люб’язністю у вигляді зручної передачі Валаху, який відзначився вже шостим голем у регулярному сезоні.

"Колос" обіграв "Городок" насправді легко, хоча й повів лік голам уже в компенсований час першого тайму. Бойко зустрівся з м’ячем на відскоці і спрямував у кут чужих воріт без опору. Юрковський скористався прострілом з флангу, а Бугаєнко забив головою з подачі Хомина. Вінцем видовищного дійства став яскравий гол Шевченка. Заслужений ветеран, не давши м’ячеві опуститися на газон, ударом без підготовки розстріляв ціль. Виграв під завісу кола й "Арсенал" — завдяки голам очевидних лідерів команди: невтомного Рахманова та надійного Надемського.

Результати 13-го туру

ГОНЧАРІ (Дибинці) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівський район) — 4:3 (Кульгук, 47, пн, 90+3, Харченко, 50, Мазур, 83 — Кацалап, 21, 44, 87).

ЮНІОР (Макарів) — ФК БІЛА ЦЕРКВА — 1:1 (Волк, 36 — Лешенок, 50).

ГОРОДОК (Васильків) — КОЛОС (Пустоварівка) — 0:4 (Бойко, 45+2, Юрковський, 55, Бугаєнко, 56, Шевченко, 86).

ДИНАМО (Фастів) — ФК ІВАНКІВ — 4:0 (Ходирєв, 3, Попутько, 29, Литвиненко, 40, Валах, 54). Вилучення: Фещенко (Іванків, після фактичного завершення гри).

АРСЕНАЛ (Фастів) — КРИСТАЛ (Яготин) — 2:1 (Рахманов, 25, Надемський, 57 — Маршевський, 90+2).

ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — 4:0 (Дмитренко, 19, 35, Гуральський, 36, Смарж, 71).