Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 1-го туру

0

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ФК "Витязь" (Концово) – 5:0 (юнаки – 6:1)

Голи: Михайло Чедрик, 11, 58+, 61; Михайло Ковтун, 17; Михайло Реплюк, 76.

Попередження: Ерік Віщак, 33 – Сергій Повхан, 57.

Рахунок Зимової першості таки наполовину повторився. При всьому бажанні гостей зіграти результативно суперник такої можливості не дав. Команда Валентина Слюсаря впевнено зіграла в обох таймах і ще до перерви вела 2:0. Загалом – розгромна перемога "Севлюша".

МФА "Мункач" – ФК "Вільхівці" – 2:1 (6:1)

Голи: Віталій Міклош, 5; Ігор Тихненко, 68 – Володимир Попадинець, 44.

Попередження: Віталій Соловей, 14; Віталій Міклош, 62 – Павло Кривка, 23; Юрій Мандич, 87.

Це був матч приблизно рівних команд, у якому один колектив хотів перемогти за рахунок молодості й системних тренувань, а інший – завдяки досвіду. Господарі першими відкрили рахунок. Через помилку воротаря суперника швидкий гол забив головою Віталій Міклош. І хоч у першому таймі команди грали переважно між штрафними площами, однак гол у роздягальню забив Володимир Попадинець.

У середині другого тайму господарі вийшли вперед завдяки зусиллям Ігоря Тихненка: удар головою – 2:1. У компенсований арбітром час гості могли зрівняти рахунок, але з лінії воріт загрозу відвів один із захисників "Мункача".

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Карпати" (Дубове) – 5:1 (2:0)

Голи: Антон Предчук, 7, 34; Іван Бандурович, 26, 77; Ярослав Ломага, 39 – Михайло Мокан, 66.

Попередження: Іван Костак, 64; Євген Костик, 31 (обидва – "Бужора").

Дебютний матч господарям удався. "Бужора" результативно зіграла. Насамперед – завдяки досвідченим футболістам. Уже в першому таймі іршавці вели 4:0, і фактично долю матчу було вирішено.

Після перерви переможці грали відповідно до рахунку, тож у підсумку команди обмінялися голами.

СК "Карпати" (Рахів) – ФК "Середнє" – перенесено на 14 квітня

Що ж, у двох матчах зафіксовано великі перемоги. Утім, підсумки туру можна буде підбити після завтрашньої гри рахівців і середнянців.

ФК "Карпати" (Рахів) – ФК "Середнє" – 2:0 (юнаки – 1:0)

Голи: Юрій Яремчук, 2; Юрій Пташник, 90+2.

Попередження: Василь Василинець, 82 Іван Ільчук, 28.

Вилучення: Іван Ільчук, 88 (друге попередження).

Відкриття чемпіонату в Рахові вдалося. Місцеві "Карпати" в присутності 800 глядачів здолали середнянців. Забивали два Юрії – Яремчук і Пташник. Притому в самому дебюті та наприкінці зустрічі. А що господарі ще й постаралися в захисті, то перемога вийшла взагалі "сухою" над доволі серйозним суперником.

Загалом перший тур повністю виграли господарі. Результативність вражає – у середньому 5 голів за гру.