Чемпіонат України серед аматорів. 1-й тур. "Дніпро" стартував з поразки

4357
7

Завершилися перші матчі стартового туру чемпіонату України серед аматорів. У Лебедині (Черкаська область) володар Кубка України серед аматорів – "ЛНЗ-Лебедин" з рахунком 2:1 здолав "Альянс".

У паралельному матчі, що відбувся на "Дніпро-Арені", "Дніпро" поступився "Мотору". Один з найактивніших у складі гостей Сергій Ломака відкрив рахунок на 35-й хвилині, скориставшись позиційною помилкою центральних захисників. Проте, вже на початку другого тайму паритет відновив Владислав Шинкаренко, якому асистував Сергій Назаренко. Легенда "Дніпра" розпочав матч на лаві для запасних, але вже в середині першого тайму тренер господарів Олександр Поклонський вдався до послуг ветерана, випустивши його на заміну.

Переможний гол гості, які протягом матчу створили більше гольових моментів (зокрема, Ломака поцілив у поперечину) забили наприкінці зустрічі за дещо комічних обставин. Арбітр зустрічі обрав неправильну позицію, через що перервав атаку господарів поля та водночас організував швидку контратаку підопічних Анатолія Чанцева, яку результативним ударом завершив Олександр Солтан.