Чемпіонат Львівської області. 13-й тур. Миколаїв розгромив Новояворівськ

1186
0

Миколаївці на мажорній ноті завершили перше коло обласного чемпіонату, настрілявши 5 м’ячів "Гірнику".

На 13-ій хвилині під час позиційної атаки Ігор Синишин отримав пас від партнера й ударом у ближній кут воріт відкрив рахунок у матчі. На 37-ій хвилині Ігор Балух, скориставшись помилкою захисників новояворівського клубу, подвоїв перевагу гостей.

Одразу після цього впродовж 5-ти хвилин команди обмінялися голами. Спершу відзначився Григорій Коваль, а незадовго до свистка на перерву Олег Коцовський красиво пробив у ближній кут. 1:3 – за такого результату футболісти пішли відпочивати.

В середині другої 45-хвилинки господарі знову привезли м’яч у власні ворота. Обрізка після штрафного, миколаївці вибігли у швидку контратаку, й Ігор Синишин прицільно пробив у кут – 1:4. А на 88-ій хвилині він оформив хет-трик, забивши 5-тий гол у сезоні.

"Гірник" Новояворівськ - ФК "Миколаїв" 1:5

28 червня - четвер. Стадіон "Міський".

Голи: Коцовський Олег (42) - Синишин Ігор (13,70,88), Балух Ігор (37), Коваль Григорій (39)

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Тарас Радюкін

Спостерігач ФФЛ: Юрій Карп`як

"Гірник" - Наконечний Валерій, Мубінов Володимир, Горуна Андрій, Пштир Роман, Ганута Володимир, Николишин Тарас (Чернік Богдан,39), Тітунін Анатолій, Турок Святослав (Лозинський Олег,71), Коцовський Олег, Шимків Микола (Климак Павло,56), Стень Олег

ФК "Миколаїв" - Бурмас Мар`ян, Коваль Григорій, Ільків Ігор (Гірний Святослав,75), Танечник Роман, Дзюрах Роман, Сагайдак Андрій (Лещинський Роман,71), Баглай Андрій (Клим Богдан,62), Синишин Ігор, Шафранський Сергій (Федина Іван,59), Бойко Назар, Балух Ігор

Попередження: Сагайдак Андрій (38), Коцовський Олег (50)