Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Кубок регіональних чемпіонів Київщини. Лотерея в Згурівці та в Дідівщині

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
646
0

Володарські футболісти добиралися до Згурівки довго і вийшли на матч з 20-хвилинним запізненням — як кажуть в таких випадках, з корабля на бал. До перерви, однак, саме вони вели гру. Відкрив рахунок найвідоміший з-поміж гостей — Паталах. Та й на перерву команда Андрія Жука пішла в доброму гуморі, виграючи 2:1. Шкода, проте сил на весь ігровий час гостям забракло. Згурівці відновили рівновагу по відпочинку і в підсумку витягли щасливий квиток у післяматчевій лотереї. За іронією долі, промахнувся з позначки успішний бомбардир володарців Мороз, а героєм став голкіпер Демченко.

Напружений поєдинок відбувся в Бородянці. Тамтешній чемпіон змагався з віце-чемпіоном Вишгородського району. "Будівельник" виграв перший тайм безапеляційно. Зате одразу по перерві — пропустив аж два голи впродовж однієї хвилини. Лише після цього бородянці схаменулися, перехопили в СНД ініціативу, і юний Петрушенко забив м’яч, який виявився переможним. Рахунок мав бути й більшим, але Титенко змарнував одинадцятиметровий.

Не склалося в "Аякса" на гостинах у Ржищеві, де гості з Васильківщини змагалися з кагарлицьким гегемоном на рівних лише в перші півгодини. Надалі перевага номінальних господарів була великою. Перший м’яч вони забили після прострілу, останній — в індивідуальному забігу до чужих воріт. А ще два голи відбулися завдяки рідкісному вмінню "Дніпра" використовувати аут так, як кутовий — гостро та результативно.

Довелося бити пенальті і на Фастівщині. До відпочинку місцева команда краще скористалася зі слушних нагод, однак у другому таймі вже гості надолужили згаяне і тільки дивом не виграли в основний час. А в серії післяматчевих одинадцятиметрових уміло зіграв голкіпер обухівців Дудка.