Українці в Латвії: Сахнюк знову забив, "Саласпілс" уникнув поразки

1124
0

"Саласпілс", за який виступають декілька українців, провів другий матч у другій лізі Латвії. Сьогодні, 23 травня, команда приймала "Монарх-Фламінко".

Події у матчі розвивалися не за сценарієм "Саласпілсу". Команда програла перший тайм з рахунком 0:2, а в середині другого не реалізувала пенальті (схибив Денис Маринчук). Проте, вже у компенсований арбітром час забила два м’ячі та спромоглася уникнути поразки – 2:2.

Відзначимо, що Вадим Прокопенко, Ярослав Сокол, Максим Куба та Юрій Рогожкін вийшли у стартовому складі команди та провели на полі весь матч, а Денис Маринчук вийшов на заміну на 62-й хвилині.

Щодо "Бабіте", за який виступає Віктор Сахнюк, то команда зазнала другої нищівної поразки. В другому турі вона з рахунком 1:8 поступилася "Прогресу". Відзначимо, що автором голу став саме український нападник, який тепер має у своєму активі три результативні удари.