Чемпіонат Тернопільської області. 3-й тур. Непроста перемога чемпіона

1742
0

Третій тур чемпіонату Тернопільщини пройшов під знаком колишніх гравців теребовлянської "Ниви". Так, у Підволочиську автором переможного голу став Віктор Ковалик, а у Тернополі перемогу гостей започаткував Святослав Дзядикевич.

Отже, у центральному матчі туру чемпіон області з великими складнощами здолав новачка змагань – "Збруч-Агробізнес". Підволочиська команда закінчувала матч вдев’ятьох (наприкінці першого тайму був вилучений Малащук, а в середині другого – Білик) та у підсумку не дотерпіла декілька хвилин – 0:1.

Однакову кількість очок з "Агроном" мають "Колос" та "Дністер". Проте, ці команди зіграли на один матч більше. Підопічні Михайла Забитівського на виїзді здолали "Тернопіль-ДЮСШ". Господарі поля за рахунку 0:1 мали нагоду відігратися і таким чином змінити хід зустрічі, але Максим Проців не реалізував пенальті. "Дністер", своєю чергою, також на виїзді здолав "Козову". Перемогу команді приніс результативний удар кращого бомбардира заліщанців у минулому сезоні - Владислава Токарчука.

На дні турнірної таблиці продовжує несподівано залишатися "ДСО-Поділля". Срібний призер минулого сезону був близьким до того, щоб здобути першу у сезоні перемогу. Проте, два майстерно виконані Михайлом Вітеруком штрафні удари змусили підопічних Андрія Грінченка задовольнитися лише одним здобутим очком.