Товариський матч. ДЮСШ (Тернопіль) - "Бережани" 1:10

386
0

Вдруге у підготовчий період учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК "Бережани" зустрічався з місцевою командою ДЮСШ (U-19), яка готується до другого кола Дитячо-юнацької футбольної ліги. Поєдинок, який відбувся сьогодні, 28 березня, на запасному полі стадіону "Ниви", завершився впевненою перемогою ФК "Бережани" – 10:1.

Перший тайм завершився з рахунком – 3:1, а в другому головна команда Бережан забила юним бережанцям ще сім м’ячів.

У ФК "Бережани" м’ячі у ворота суперників забили: Ростислав Чиряк-4, Олександр Грінько, Сергій Мацалап, Тарас Стирчак, Іван Абрамець, Денис Мострянський, Сергій Фарботняк.

ФК "Бережани" у звітному матчі виступали в такому складі: Гарас, – Ковальчук, Зелінський, Бадеме, Фарботняк – Мострянський, Стирчак, Абрамець, Чиряк – Мацалап, Грінько.

Нагадаємо, перший поєдинок між цими командами, який відбувся 8 березня, завершився перемогою ФК "Бережани" – 5:3.

Як розповів головний тренер бережанської команди Ігор Твардовський, за сприятливих погодних умов, у неділю, 1 квітня, ФК "Бережани" візьме участь у турнірі в Бучачі за участю чотирьох команд. Окрім бережанської команди, це – ФК "Трибухівці", "Скала-Айва" (Скала-Подільська) та "Колос" (Бучач).