Кубок України серед аматорів. У фіналі зіграють "Чайка" та "Демня"

2583
0

У фіналі Кубка України серед аматорів зустрінуться "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) та СКК "Демня", які вже виборювали цей трофей у 2013-му та 2014-му роках відповідно.

Представник Київщини вирішив долю однієї з путівок до фіналу ще у першому поєдинку, вдома розгромивши "Нову Поліцію" з рахунком 3:0. У матчі-відповіді команда Олександра Нігруци ще раз довела свою перевагу над суперником. На дещо курйозний гол Гліба Бухала колектив з Кропивницького відповіді не знайшов, 1:0 – перемога "Чайки".

Значно напруженішим і цікавішим був інший півфінал. Незважаючи на домашню поразку від "Демні" з рахунком 0:1 ОДЕК зберігав непогані шанси на вихід до фіналу. На виїзді команда Олега Шандрука завдяки голу Павла Таргонія виграла перший тайм. Але розвинути успіх не спромоглася. По перерві господарі поля відігралися та втримали рахунок, що їх абсолютно влаштовував.