Результати матчів міжнародного футбольного турніру "EUROFANZ-2016" за п’ятницю, 8 липня
Підгрупа "A"
"Спартак Миява" (Словаччина), Збірна Ірландії, Збірна України, "Динамо Тбілісі" (Грузія)
РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:
"Спартак Миява" - "Збірна Ірландії" 0-1
"Збірна України" - "Динамо Тбілісі" 7-0
"Динамо Тбілісі" - "Спартак Миява" 1-5
"Збірна Ірландії" - "Збірна України" 1-5
"Збірна України" - "Спартак Миява" 3-1
"Динамо Тбілісі" - "Збірна Ірландії" 0-4
Підгрупа "В"
Збірна Латвії, Збірна Словенії, "Динамо Бухарест" (Румунія), "Фейеноорд" (Нідерланди)
РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:
"Збірна Латвії" - "Збірна Словенії" 0-1
"Динамо Бухарест" - "Феєнорд" 0-3
"Феєнорд" - "Збірна Латвії" 2-0
"Збірна Словенії" - "Динамо Бухарест" 3-0
"Динамо Бухарест" - "Збірна Латвії" 0-3
"Збірна Словенії" - "Феєнорд" 2-1
Підгрупа "С"
Збірна Білорусі, Збірна Швеції, "Херенвен" (Нідерланди), "Словацко" (Чехія)
РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:
"Збірна Білорусі" - "Збірна Швеції" 5-1
"Херенвен" - "Словацко" 0-0
"Збірна Білорусі" - "Херенвен" 2-0
"Збірна Швеції" - "Словацко" 2-0
"Словацко" - "Збірна Білорусі" 0-4
"Збірна Швеції" - "Херенвен" 0-0
Підгрупа "D"
"Копенгаген" (Данія), Збірна Фінляндії, "АІК" (Швеція), Збірна Грузії
РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:
"Збірна Грузії" - "Збірна Фінляндії" 3-2
"АІК" - "Збірна Грузії" 1-1
"Збірна Грузії" - "Копенгаген" 0-1
"АІК" - "Збірна Фінляндії" 3-0
"Збірна Фінляндії" - "Копенгаген" 1-0
"Копенгаген" - "АІК" 3-0
Підгрупа "Е"
"Карпати" (Україна), "Динамо Мінськ" (Білорусь), "Зімбру" (Молдова), "Дукла Банська Бистриця" (Словаччина), "Збройовка Брно" (Чехія)
РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:
"Карпати" - "Динамо Мінськ" 1-1
"Зімбру" - "Дукла Банська Бистриця" 3-1
"Збройовка Брно" - "Карпати" 1-4
"Динамо Мінськ" - "Зімбру" 1-0
"Дукла Банська Бистриця" - "Збройовка Брно" 1-3
"Карпати" - "Зімбру" 1-0
"Динамо Мінськ" - "Дукла Банська Бистриця" 12-1
"Збройовка Брно" - "Зімбру" 2-6
"Дукла Банська Бистриця" - "Карпати" 0-7
"Динамо Мінськ" - "Збройовка Брно" 4-0
Розклад матчів на суботу, 9 липня 2016
Стадіон "Прогрес", вул. Б. Януша, 1
Матчі плей-офф (1/8 та 1/4 фіналу)
1/8
10:30 "Збірна України" – "Збройовка Брно" (X1)
11:30 "Копенгаген" – "Херенвен" (X2)
12:30 "Збірна Грузії" – "Збірна Ірландії" (X3)
13:30 "Динамо Мінськ" – "Збірна Латвії" (X4)
1/4
14:30 X1 – X2 (Y1)
15:30 X3 – X4 (Y2)
Спорткомплекс "Сокіл", вул. Патона, 1 - поле зі штучним газоном
Матчі плей-офф (1/8 та 1/4 фіналу)
1/8
10:30 "Збірна Білорусі" – "АІК" (X5)
11:30 "Феєнорд" – "Карпати" (X6)
12:30 "Збірна Словенії" – "Спартак Миява" (X7)
13:30 "Збірна Швеції" – "Зімбру" (X8)
1/4
14:30 X5 – X6 (Y3)
15:30 X7 – X8 (Y4)
10.07.2016 (неділя)
Стадіон "Україна", вул. Липова Алея, 5
Завершальні матчі футбольного турніру
10:30 перший півфінал: Y1 – Y3
11:45 другий півфінал: Y2 – Y4
13:30 фінальний матч
Кваліфікаційні групи турніру "EUROFANZ-2016"/
Qualifying groups of "EUROFANZ-2016" tournament
Команди підгрупи "А" Qualifying group "А" teams | A1 | A2 | A3 | A4 | ЗАБИТІ GF | ПРОПУЩЕНІ GA | ОЧКИ Pts | МІСЦЕ P |
"Спартак Миява" (Словаччина) "Spartak Myjava" (Slovakia) | 0:1 | 1:3 | 5:1 | 6 | 5 | 3 | 3 | |
"Збірна Ірландії" "Republic of Ireland team" | 1:0 | 1:5 | 4:0 | 6 | 5 | 6 | 2 | |
"Збірна України" "Ukraine team" | 3:1 | 5:1 | 7:0 | 15 | 2 | 9 | 1 | |
"Динамо Тбілісі" (Грузія) "Dinamo Tbilisi" (Georgia) | 1:5 | 0:4 | 0:7 | 1 | 16 | 0 | 4 |
Команди підгрупи "B" Qualifying group "B" teams | B1 | B2 | B3 | B4 | ЗАБИТІ GF | ПРОПУЩЕНІ GA | ОЧКИ Pts | МІСЦЕ P |
"Збірна Латвії" "Latvia team" | 0:1 | 3:0 | 0:2 | 3 | 3 | 3 | 3 | |
"Збірна Словенії" "Slovenia team" | 1:0 | 3:0 | 2:1 | 6 | 1 | 9 | 1 | |
"Динамо Бухарест" (Румунія) "Dinamo Bucharest" (Romania) | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0 | 9 | 0 | 4 | |
"Феєнорд" (Нідерланди) "Feyenoord" (The Netherlands) | 2:0 | 1:2 | 3:0 | 6 | 2 | 6 | 2 |
Команди підгрупи "C" Qualifying group "C" teams | C1 | C2 | C3 | C4 | ЗАБИТІ GF | ПРОПУЩЕНІ GA | ОЧКИ Pts | МІСЦЕ P |
"Збірна Білорусі" "Belarus team" | 5:1 | 2:0 | 4:0 | 11 | 1 | 9 | 1 | |
"Збірна Швеції" "Sweden team" | 1:5 | 0:0 | 2:0 | 3 | 5 | 4 | 2 | |
"Херенвен" (Нідерланди) "Heerenveen" (The Netherlands) | 0:2 | 0:0 | 0:0 | 0 | 2 | 2 | 3 | |
"Словацко" (Чехія) "Slovacko" (Czech Republic) | 0:4 | 0:2 | 0:0 | 0 | 6 | 1 | 4 |
Команди підгрупи "D" Qualifying group "D" teams | D1 | D2 | D3 | D4 | ЗАБИТІ GF | ПРОПУЩЕНІ GA | ОЧКИ Pts | МІСЦЕ P |
"Копенгаген" (Данія) "Copenhagen" (Denmark) | 0:1 | 3:0 | 1:0 | 4 | 1 | 6 | 1 | |
"Збірна Фінляндії" "Finland team" | 1:0 | 0:3 | 2:3 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
"АІК" (Швеція) "AIK" (Sweden) | 0:3 | 3:0 | 1:1 | 4 | 4 | 4 | 3 | |
"Збірна Грузії" "Georgia team" | 0:1 | 3:2 | 1:1 | 4 | 4 | 4 | 2 |
Команди підгрупи "E" Qualifying group "E" teams | E1 | E2 | E3 | E4 | E5 | ЗАБИТІ GF | ПРОПУЩЕНІ GA | ОЧКИ Pts | МІСЦЕ P |
"Карпати" (Україна) "Karpaty" (Ukraine) | 1:0 | 1:1 | 7:0 | 4:1 | 13 | 2 | 10 | 2 | |
"Зімбру" (Молдова) "Zimbru" (Moldova) | 0:1 | 0:1 | 3:1 | 6:2 | 9 | 5 | 6 | 3 | |
"Динамо Мінськ" (Білорусь) "Dinamo Minsk" (Belarus) | 1:1 | 1:0 | 12:1 | 4:0 | 18 | 2 | 10 | 1 | |
"Дукла Б. Бистриця" (Словаччина) "Dukla Banska Bystrica" (Slovakia) | 0:7 | 1:3 | 1:12 | 1:3 | 3 | 25 | 0 | 5 | |
"Збройовка Брно" (Чехія) "Zbrojovka/Luzanky Utd" (Czech Rep.) | 1:4 | 2:6 | 0:4 | 3:1 | 6 | 15 | 3 | 4 |