Indoor Football League 2018/2019

Показати таблицю станом на
Вища ліга
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Софія" Софіївська Борщагівка 5 5 0 0 31 − 16 +15 16
2 Skidka Ірпінь 5 3 1 1 18 − 17 +1 13
3 "Кудрівка" Ірпінь 5 2 1 2 26 − 22 +4 10
4 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка 5 2 0 3 19 − 20 -1 7
5 BabyArtClub Ірпінь 5 1 2 2 17 − 18 -1 5
6 "Арсенал" Буча 5 0 0 5 12 − 30 -18 0
13.01. 10:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 3 Skidka Ірпінь Огляд
13.01. 11:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 5 : 3 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка Огляд
13.01. 12:00 BabyArtClub Ірпінь 5 : 2 "Арсенал" Буча Огляд
19.01. 10:00 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка 2 : 0 BabyArtClub Ірпінь Огляд
19.01. 11:00 Skidka Ірпінь 5 : 4 "Арсенал" Буча Огляд
19.01. 12:00 "Кудрівка" Ірпінь 4 : 8 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд Відео
27.01. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 6 : 2 "Арсенал" Буча Огляд
27.01. 11:00 "Кудрівка" Ірпінь 8 : 3 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка Огляд Відео
27.01. 12:00 Skidka Ірпінь 2 : 2 BabyArtClub Ірпінь Огляд
02.02. 10:00 BabyArtClub Ірпінь 6 : 6 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
02.02. 11:00 Skidka Ірпінь 3 : 6 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
02.02. 12:00 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка 8 : 2 "Арсенал" Буча Огляд
10.02. 10:00 Skidka Ірпінь 5 : 3 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка Огляд
10.02. 11:00 "Кудрівка" Ірпінь 6 : 2 "Арсенал" Буча Огляд Відео
10.02. 12:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 6 : 4 BabyArtClub Ірпінь Огляд
Перша ліга
# Команда І В Н П М РМ О
1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 5 5 0 0 38 − 12 +26 16
2 "Восход" Ірпінь 5 3 0 2 27 − 20 +7 13
3 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 5 3 1 1 27 − 16 +11 12
4 "Фенікс" Немішаєве 5 3 0 2 19 − 14 +5 11
5 "Дмитрівка" 5 2 2 1 28 − 25 +3 8
6 "NOVBUD" Буча 5 1 1 3 19 − 24 -5 8
7 "Зірка" Ворзель 5 1 0 4 14 − 25 -11 4
8 "Легіон" Блиставиця 5 0 0 5 8 − 44 -36 0
12.01. 10:00 "NOVBUD" Буча 6 : 2 "Легіон" Блиставиця Огляд
12.01. 11:00 "Восход" Ірпінь 4 : 10 "Дмитрівка" Огляд
12.01. 12:00 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 6 : 3 "Зірка" Ворзель Огляд
12.01. 13:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 0 "Фенікс" Немішаєве Огляд
20.01. 10:00 "Зірка" Ворзель 1 : 5 "Восход" Ірпінь Огляд
20.01. 11:00 "Дмитрівка" 4 : 4 "NOVBUD" Буча Огляд
20.01. 12:00 "Легіон" Блиставиця 3 : 13 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
20.01. 13:00 "Фенікс" Немішаєве 3 : 6 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь Огляд
26.01. 10:00 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 8 : 2 "Легіон" Блиставиця Огляд
26.01. 11:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 8 : 4 "Дмитрівка" Огляд Відео
26.01. 12:00 "Восход" Ірпінь 3 : 5 "Фенікс" Немішаєве Огляд
26.01. 13:00 "NOVBUD" Буча 2 : 4 "Зірка" Ворзель Огляд
03.02. 10:00 "Фенікс" Немішаєве 5 : 3 "NOVBUD" Буча Огляд
03.02. 11:00 "Легіон" Блиставиця 1 : 11 "Восход" Ірпінь Огляд
03.02. 12:00 "Дмитрівка" 4 : 4 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь Огляд
03.02. 13:00 "Зірка" Ворзель 1 : 6 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
09.02. 10:00 "Зірка" Ворзель 5 : 6 "Дмитрівка" Огляд
09.02. 11:00 "Восход" Ірпінь 4 : 3 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь Огляд
09.02. 12:00 "NOVBUD" Буча 4 : 9 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
09.02. 13:00 "Фенікс" Немішаєве 6 : 0 "Легіон" Блиставиця Огляд
16.02. 11:30 "Легіон" Блиставиця 8 : 6 "Зірка" Ворзель Огляд
16.02. 12:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 8 : 2 "Восход" Ірпінь Огляд Відео
17.02. 11:30 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 4 : 2 "NOVBUD" Буча Огляд
17.02. 12:30 "Дмитрівка" 4 : 7 "Фенікс" Немішаєве Огляд
23.02. 10:00 "NOVBUD" Буча 3 : 5 "Восход" Ірпінь Огляд
23.02. 11:00 "Дмитрівка" 8 : 7 "Легіон" Блиставиця Огляд
23.02. 12:00 "Фенікс" Немішаєве 3 : 2 "Зірка" Ворзель Огляд
24.02. 10:00 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 1 : 3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
Вища ліга
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Софія" Софіївська Борщагівка 3 3 0 0 17 − 9 +8 9
2 Skidka Ірпінь 4 2 1 1 15 − 15 0 7
3 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка 2 2 0 0 10 − 2 +8 6
4 "Кудрівка" Ірпінь 4 2 0 2 20 − 16 +4 6
5 BabyArtClub Ірпінь 2 1 1 0 11 − 8 +3 4
6 "Арсенал" Буча 0 0 0 0 0 − 0 0 0
13.01. 10:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 3 Skidka Ірпінь Огляд
13.01. 11:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 5 : 3 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка Огляд
13.01. 12:00 BabyArtClub Ірпінь 5 : 2 "Арсенал" Буча Огляд
19.01. 10:00 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка 2 : 0 BabyArtClub Ірпінь Огляд
19.01. 11:00 Skidka Ірпінь 5 : 4 "Арсенал" Буча Огляд
19.01. 12:00 "Кудрівка" Ірпінь 4 : 8 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд Відео
27.01. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 6 : 2 "Арсенал" Буча Огляд
27.01. 11:00 "Кудрівка" Ірпінь 8 : 3 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка Огляд Відео
27.01. 12:00 Skidka Ірпінь 2 : 2 BabyArtClub Ірпінь Огляд
02.02. 10:00 BabyArtClub Ірпінь 6 : 6 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
02.02. 11:00 Skidka Ірпінь 3 : 6 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
02.02. 12:00 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка 8 : 2 "Арсенал" Буча Огляд
10.02. 10:00 Skidka Ірпінь 5 : 3 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка Огляд
10.02. 11:00 "Кудрівка" Ірпінь 6 : 2 "Арсенал" Буча Огляд Відео
10.02. 12:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 6 : 4 BabyArtClub Ірпінь Огляд
Перша ліга
# Команда І В Н П М РМ О
1 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 2 2 0 0 14 − 5 +9 6
2 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 2 0 0 10 − 4 +6 6
3 "Фенікс" Немішаєве 3 2 0 1 14 − 9 +5 6
4 "NOVBUD" Буча 3 1 0 2 12 − 15 -3 3
5 "Восход" Ірпінь 3 1 0 2 11 − 18 -7 3
6 "Дмитрівка" 2 0 2 0 8 − 8 0 2
7 "Зірка" Ворзель 3 0 0 3 7 − 17 -10 0
8 "Легіон" Блиставиця 2 0 0 2 4 − 24 -20 0
12.01. 10:00 "NOVBUD" Буча 6 : 2 "Легіон" Блиставиця Огляд
12.01. 11:00 "Восход" Ірпінь 4 : 10 "Дмитрівка" Огляд
12.01. 12:00 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 6 : 3 "Зірка" Ворзель Огляд
12.01. 13:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 0 "Фенікс" Немішаєве Огляд
20.01. 10:00 "Зірка" Ворзель 1 : 5 "Восход" Ірпінь Огляд
20.01. 11:00 "Дмитрівка" 4 : 4 "NOVBUD" Буча Огляд
20.01. 12:00 "Легіон" Блиставиця 3 : 13 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
20.01. 13:00 "Фенікс" Немішаєве 3 : 6 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь Огляд
26.01. 10:00 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 8 : 2 "Легіон" Блиставиця Огляд
26.01. 11:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 8 : 4 "Дмитрівка" Огляд Відео
26.01. 12:00 "Восход" Ірпінь 3 : 5 "Фенікс" Немішаєве Огляд
26.01. 13:00 "NOVBUD" Буча 2 : 4 "Зірка" Ворзель Огляд
03.02. 10:00 "Фенікс" Немішаєве 5 : 3 "NOVBUD" Буча Огляд
03.02. 11:00 "Легіон" Блиставиця 1 : 11 "Восход" Ірпінь Огляд
03.02. 12:00 "Дмитрівка" 4 : 4 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь Огляд
03.02. 13:00 "Зірка" Ворзель 1 : 6 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
09.02. 10:00 "Зірка" Ворзель 5 : 6 "Дмитрівка" Огляд
09.02. 11:00 "Восход" Ірпінь 4 : 3 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь Огляд
09.02. 12:00 "NOVBUD" Буча 4 : 9 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
09.02. 13:00 "Фенікс" Немішаєве 6 : 0 "Легіон" Блиставиця Огляд
16.02. 11:30 "Легіон" Блиставиця 8 : 6 "Зірка" Ворзель Огляд
16.02. 12:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 8 : 2 "Восход" Ірпінь Огляд Відео
17.02. 11:30 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 4 : 2 "NOVBUD" Буча Огляд
17.02. 12:30 "Дмитрівка" 4 : 7 "Фенікс" Немішаєве Огляд
23.02. 10:00 "NOVBUD" Буча 3 : 5 "Восход" Ірпінь Огляд
23.02. 11:00 "Дмитрівка" 8 : 7 "Легіон" Блиставиця Огляд
23.02. 12:00 "Фенікс" Немішаєве 3 : 2 "Зірка" Ворзель Огляд
24.02. 10:00 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 1 : 3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
Вища ліга
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 2 0 0 14 − 7 +7 6
2 Skidka Ірпінь 1 1 0 0 3 − 2 +1 3
3 "Кудрівка" Ірпінь 1 0 1 0 6 − 6 0 1
4 BabyArtClub Ірпінь 3 0 1 2 6 − 10 -4 1
5 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка 3 0 0 3 9 − 18 -9 0
6 "Арсенал" Буча 5 0 0 5 12 − 30 -18 0
13.01. 10:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 3 Skidka Ірпінь Огляд
13.01. 11:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 5 : 3 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка Огляд
13.01. 12:00 BabyArtClub Ірпінь 5 : 2 "Арсенал" Буча Огляд
19.01. 10:00 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка 2 : 0 BabyArtClub Ірпінь Огляд
19.01. 11:00 Skidka Ірпінь 5 : 4 "Арсенал" Буча Огляд
19.01. 12:00 "Кудрівка" Ірпінь 4 : 8 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд Відео
27.01. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 6 : 2 "Арсенал" Буча Огляд
27.01. 11:00 "Кудрівка" Ірпінь 8 : 3 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка Огляд Відео
27.01. 12:00 Skidka Ірпінь 2 : 2 BabyArtClub Ірпінь Огляд
02.02. 10:00 BabyArtClub Ірпінь 6 : 6 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
02.02. 11:00 Skidka Ірпінь 3 : 6 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
02.02. 12:00 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка 8 : 2 "Арсенал" Буча Огляд
10.02. 10:00 Skidka Ірпінь 5 : 3 "Софія-Ветеран" Софіївська Борщагівка Огляд
10.02. 11:00 "Кудрівка" Ірпінь 6 : 2 "Арсенал" Буча Огляд Відео
10.02. 12:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 6 : 4 BabyArtClub Ірпінь Огляд
Перша ліга
# Команда І В Н П М РМ О
1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 3 3 0 0 28 − 8 +20 9
2 "Восход" Ірпінь 2 2 0 0 16 − 2 +14 6
3 "Дмитрівка" 3 2 0 1 20 − 17 +3 6
4 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 3 1 1 1 13 − 11 +2 4
5 "Фенікс" Немішаєве 2 1 0 1 5 − 5 0 3
6 "Зірка" Ворзель 2 1 0 1 7 − 8 -1 3
7 "NOVBUD" Буча 2 0 1 1 7 − 9 -2 1
8 "Легіон" Блиставиця 3 0 0 3 4 − 20 -16 0
12.01. 10:00 "NOVBUD" Буча 6 : 2 "Легіон" Блиставиця Огляд
12.01. 11:00 "Восход" Ірпінь 4 : 10 "Дмитрівка" Огляд
12.01. 12:00 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 6 : 3 "Зірка" Ворзель Огляд
12.01. 13:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 0 "Фенікс" Немішаєве Огляд
20.01. 10:00 "Зірка" Ворзель 1 : 5 "Восход" Ірпінь Огляд
20.01. 11:00 "Дмитрівка" 4 : 4 "NOVBUD" Буча Огляд
20.01. 12:00 "Легіон" Блиставиця 3 : 13 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
20.01. 13:00 "Фенікс" Немішаєве 3 : 6 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь Огляд
26.01. 10:00 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 8 : 2 "Легіон" Блиставиця Огляд
26.01. 11:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 8 : 4 "Дмитрівка" Огляд Відео
26.01. 12:00 "Восход" Ірпінь 3 : 5 "Фенікс" Немішаєве Огляд
26.01. 13:00 "NOVBUD" Буча 2 : 4 "Зірка" Ворзель Огляд
03.02. 10:00 "Фенікс" Немішаєве 5 : 3 "NOVBUD" Буча Огляд
03.02. 11:00 "Легіон" Блиставиця 1 : 11 "Восход" Ірпінь Огляд
03.02. 12:00 "Дмитрівка" 4 : 4 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь Огляд
03.02. 13:00 "Зірка" Ворзель 1 : 6 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
09.02. 10:00 "Зірка" Ворзель 5 : 6 "Дмитрівка" Огляд
09.02. 11:00 "Восход" Ірпінь 4 : 3 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь Огляд
09.02. 12:00 "NOVBUD" Буча 4 : 9 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
09.02. 13:00 "Фенікс" Немішаєве 6 : 0 "Легіон" Блиставиця Огляд
16.02. 11:30 "Легіон" Блиставиця 8 : 6 "Зірка" Ворзель Огляд
16.02. 12:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 8 : 2 "Восход" Ірпінь Огляд Відео
17.02. 11:30 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 4 : 2 "NOVBUD" Буча Огляд
17.02. 12:30 "Дмитрівка" 4 : 7 "Фенікс" Немішаєве Огляд
23.02. 10:00 "NOVBUD" Буча 3 : 5 "Восход" Ірпінь Огляд
23.02. 11:00 "Дмитрівка" 8 : 7 "Легіон" Блиставиця Огляд
23.02. 12:00 "Фенікс" Немішаєве 3 : 2 "Зірка" Ворзель Огляд
24.02. 10:00 ХФК ІБЦ - Enjoy the wood Ірпінь 1 : 3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд