Чемпіонат Запорізької області. 6-й тур. На вершині "Портовик", "Мотор" та ФК "Запоріжжя

837
0

15 та 16 травня відбулись матчі 6-го туру чемпіонату Запорізької області. Лідери чемпіонату Портовик (Маріуполь), Мотор (Запоріжжя) та ОСДЮСШОР-ФК"Запоріжжя" очок не втратили.

Портовик, програючи 0:1 в Пологах місцевому Агрокому1990, за три хвилини кардинально змінив ситуацію на свою користь, забивши двічі на 28 та 31 хвилинах - 2:1. До кінця матчу у ворота пологівців влетіло ще п'ять м'ячів - 7:1 переконлива перемога фаворита змагань. Хет-трик на рахунку Віталія Андрухова.

Мотор на жахливому полі в Енергодарі спокійно переміг місцевий ФК "Енергодар" - 2:0. Обидва голи були забиті в першому таймі, відзначились Дмитро Плахтир та Владислав Сандрак-Вінницький.

Дуже важливу перемогу 1:0 здобула команда ОСДЮСШОР-ФК"Запоріжжя" у надскладному протистоянні з Новавтотрансом. Єдиний і переможний гол забив Дмитро Шарай, аж на 80-й хвилині.

Так само 1:0 свій матч виграв і ФК "Бердянськ". Гол у ворота Таврії-Скіф (Роздол) забив Максим Надрічний. Щось роздольці ніяк не можуть знайти свою гру та зачепитися очками у матчах з міцними суперниками. Три поразки у п'яти матчах. Дві перемоги були зафіксовані тільки у матчах з аутсайдерами: Оріховом і Колосом.

ФК "ТЕГОС" у матчі з новомиколаївською Таврією здійснив класичний камбек. Спочатку азовці дозволили супернику двічі забити (на 1-й та 11-й хвилинах), а потім методично забивали лише вони. Два голи в першому таймі і два голи - в другому. 4:2 - яскрава перемога Команди Віктора Цахна.

Потішила зливою голів своїх фанатів Мелітопольська Черешня. В матчі с Колосом їх (голів) було аж 14, і всі 14 влетіли у ворота команди Юрія Подибайла з Якимівки. Проте, "чорна полоса" може скоро завершитись для одного з аутсайдерів турніру. В наступному турі Колос приймає на своєму полі Оріхів. Дербі забезпечене!