Главная Аматорський футбол Закарпатська область Чемпіонат Закарпатської області. 3-й тур. Огляд матчів

Чемпіонат Закарпатської області. 3-й тур. Огляд матчів

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Чемпіонат Закарпатської області. 3-й тур. Огляд матчів

СК "Карпати" (Рахів) – ФК "Севлюш" (Виноградів) – 1:3
Голи:
Іван Федак, 70 – Михайло Реплюк, 9, 45; Юрій Мешко, 31.

Можливо, хтось після вибуття з Кубка області "Севлюша" і вирішив, що команда "здає позиції", але тільки не сам чемпіон області. Виноградівці впевнено діяли на виїзді. І навіть після швидкого вилучення, фактично весь матч граючи в меншості, продемонстрували свої можливості реалізовувати створене. Виправданням для "Карпат" хіба що може слугувати порівняно коротка лава запасних.

ФК "Середнє" – ФК "Медвідя" (Бобовище) – 1:3
Голи:
Микола Джанда, 12 – Василь Ковтун, 53+; Андрій Мерцин, 83; Юрій Сінкін, 87.

Важко навіть уявити такий результат після кубкового побачення обох суперників, коли представник Мукачівщини поступився 1:6. Десь, очевидно, була і недооцінка "Середнім" суперника. Можливо, і самозаспокоїв швидкий гол. Схоже, також реалізоване пенальті на початку другого тайму додало впевненості в діях ФК "Медвідя". Відіграло роль і те, що господарі в першому таймі не реалізували ряд створених моментів. Вплинуло й вилучення, а заміни гру господарів не підсилили. Зрештою, бобовищанці змогли поставити переможну крапку наприкінці зустрічі. Якщо підсумувати, то після цього двобою команді з Ужгородщини буде що проаналізувати…

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Хуст" – 2:2
Голи:
Мирослав Мудра, 34+; 79 – Владислав Іванов, 61; Вадим Веселовський, 73.

Цікава гра рівних суперників. Слід зазначити, що в обох "пенальтійних" випадках 11-метрові довелося перебивати через завчасне забігання в штрафну площу захисників. І якщо спочатку іршавці не забили, а потім "перебили" результативно, то на 70 хв. Мирослав Мудра м’яч забив, арбітр відмінив гол, а потім голкіпер удар із "точки" взяв. У цілому ж обидві команди продемонстрували бажання грати, а завершилося все результативною нічиєю.

ФК "Поляна" – ФК "Вільхівці" – 5:0
Голи:
Степан Стегура, 12; Богдан Павлич, 38; Володимир Варваринець, 49, 80; Іван Русин, 77.

"Поляна" – команда, яка особливо по-спортивному агресивно діє вдома. Ось і цього разу, незважаючи на серйозного суперника, представник Свалявщини продемонстрував усю свою атакувальну міць.

Вилучення, звичайно, десь теж наклало відбиток на цей поєдинок. Та все ж полянці надзвичайно впевнено почувалися в рідних стінах, а за слабкої ланки захисту суперника вийшла й така велика кількість голів.

Майже в кожному поєдинку були не просто вилучення, а "ранні" червоні картки, що й позначалося на підсумках матчів. Усі поєдинки – результативні. І найімовірніше, у подальшому слід очікувати неабиякого протистояння на різних "полюсах" таблиці. Принаймні цей тур – тому підтвердження. Результативність – 4,25.

Турнірна таблиця

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения