Главная Аматорський футбол Закарпатська область Опитування футбольного Закарпаття: карантину потрібно дотримуватися, але гра буде рано чи пізно

Опитування футбольного Закарпаття: карантину потрібно дотримуватися, але гра буде рано чи пізно

219
Опитування футбольного Закарпаття: карантину потрібно дотримуватися, але гра буде рано чи пізно
Фото - Денис Руденко

Люди футболу Закарпаття відповіли на три запитання. Зокрема, ми попросили відповісти на таке:

1. Які думки викликає у Вас ситуація з пандемією коронавірусу у світі, зокрема в Україні?

2. Як проводите в основному час в умовах карантину?

3. У разі продовження терміну карантину в державі, які футбольні рішення в області потрібно буде прийняти після його завершення?

Іван Шанта, головний тренер команди ФК "Хуст":

1. Це серйозний виклик для всієї планети за останній час. Сподіваюся, наше суспільство з ним справиться. Водночас потрібно дотримуватися карантину. Це нормально, що відмінили всі масові заходи. Турбота про здоров’я людей – понад усе.

2. У зв’язку із ситуацією, що склалася, команду розпустили, тренування відмінили. Стараюся дотримуватися рекомендацій під час карантину: більше часу проводити вдома, зайвий раз нікуди не виходити.

3. Незрозуміло, скільки триватиме карантин. І якщо його продовжать, то наскільки. Не виняток, що й до осені доведеться чекати. Уразі, коли пантемічна ситуація затягнеться в часі, то, можливо, доведеться чемпіонат і в одне коло зіграти. Утім, я думаю, що принаймні в два кола 8 команд зможуть зіграти.

Мирослав Гала, арбітр Закарпатської асоціації футболу:

1. Ситуація, м’яко кажучи, "цікава", але береженого Бог береже. Потрібно охоронятися, не вештатися вулицями, сидіти вдома. У зв’язку з цим уряд робить правильні кроки, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

2. Ось їздив до Мукачева. Узяв маску, рукавички, декілька хвилин побув на базарі, закупив продукти й назад, додому.

3. Після карантину чемпіонат, Кубок, першість потрібно проводити відповідно до того часу, що лишиться. Та головне: щоб усі були здорові та було кому грати!

Артур Апіян, гравець ФК "Вільхівці":

1. Складне запитання. На нього серйозні вчені не дають відповідь. Але карантин потрібен, щоб зупинити поширення коронавірусу. Усюди у світі ситуація складається по-різному. Думаю, якщо наші люди будуть свідомими, то за три місяці пандемію переможемо. Та в будь-якому разі це – не жарти. Усю серйозність ситуації відчуємо десь за місяць–півтора. А поки маємо невелику кількість випадків. Однак теж потрібно сидіти вдома. Більше часу проводити в колі сім’ї. Ми й так мало бачимося з членами родин! Отож потрібно користуватися ситуацією, що склалася, для сімейного спілкування.

2. У мене – приватний будинок. Зі мною – трирічний син. На дворі з ним штурхаємо м’яч. Біля стадіону – чудовий парк. Якщо немає людей, то виходимо туди подихати свіжим повітрям. Але в цілому дотримуємося карантинних заходів: за руки не вітаємося, не скупчуємося в групи, тримаємо дистанцію. Старші мої діти теж ситуацію розуміють. В основному ж я особисто проводжу час на городі, у дворі та в помешканні. Спілкуюся з батьками, котрі разом зі мною, дивимося телевізор… Потрібно витримати цей період. Нічого не вдієш!

3. Приймати рішення нам буде неважко, адже маємо небагато команд. Це я про чемпіонат. Думаю, усі змагання проведемо. І закінчимо вчасно. Адже є літні канікули, можна буде грати один день посеред тижня, задіюючи святкові дні. Одне слово, серйозних проблем не повинно виникнути. Ось тільки б усі мали здоров’я й за 2–3 місяці складна ситуація зникне. А за два тижні форму наберемо. У крайньому набиратимемо від гри до гри. Нема нічого страшного. У нас не 16 команд. Зрештою, не в три кола зіграємо, то в два. То світ ламатиме голову, як організувати змагання, а ми в області не матимемо серйозних проблем.

Відрадно, що за ситуації, що склалася, люди зберігають оптимізм, а футбол нам обов’язково допоможе вийти зі скрутного становища!

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения