Кубок Закарпаття. Огляд чвертьфінальних матчів

Кубок Закарпаття. Огляд чвертьфінальних матчів

351
Кубок Закарпаття. Огляд чвертьфінальних матчів
Фото - Денис Руденко, Footboom

ФК "Вільхівці" – ФК "Вонігово" – 4:1

Голи: Мартин Бакша, 46; Мирослав Мудра, 50; Олександр Грицькевич, 66, 74 – Олександр Пацкан, 61.

Результативний і коректний (принаймні без попереджень і вилучень) матч для майже 400 глядачів. Господарі як вищий за класом ФК довели своє реноме. Утім, і гостям слід віддати належне. Незважаючи на статус суперника, забили гол престижу.

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ФК "Тячів" – 3:0

Голи: Юрій Чонка, 23; Денис Ребрик, 68; Пилип Кольцун, 78.

Попередження: Михайло Чедрик, 64 – Василь Манжос, 30; Адріан Бабич, 35.

Вилучення Адріан Бабич, 47 (друге попередження).

Велика злива напередодні гри, за якою спостерігало 350 глядачів, далася взнаки: поле стало важким, технічного браку виявилося більше ніж зазвичай. Це більше спрацювало на користь гостей. Утім, виноградівці своє завдання виконали: перемога виявилася переконливою. Вони більше володіли м’ячем, багато атакували (особливо продуктивним працював правий фланг). Зіграло роль і те, що тячівці на початку другої "сорокап’ятихвилинки" лишилися в меншості. Отож про намагання забити хоч гол престижу практично мова не йшла…

ФК "Витязь" (Концово) – ФК "Колос" (Ракошино) – 3:1

Голи: Віталій Медведєв, 10, 58; Іван Сунзяк, 72; Юрій Сінкін, +60.

Попередження: В’ячеслав Ковтан, 12; Артем Пустовіт, 62; Руслан Соскида, 73; Андрій Зизич, 82 – Михайло Куцкір, 41; Кирило Йовбак, 88.

На матч зібралося небагато глядачів (100), однак він вийшов безкомпромісним, із великим бажанням команд зіграти на результат. Краще це вийшло у вищолігівського ФК. У кожному з таймів він забив на гол більше.

МФА "Мункач" – ФК "Колос" (Іванівці) – 5:0

Голи: Василь Герег, 6, 78; Віталій Міклош, 26; Іван Байса, 61; Михайло Фляшко, 75.

Попередження: Антон Береш, 54; Ігор Королевич, 89.

300 глядачів стали свідками перемоги господарів. Мукачівського дербі як такого не вийшло. Важко за гарячими слідами сказати, чому. Причин, очевидно декілька. МФА багато тренується, мало на день більше перед матчем. Плюс команди грали в робочий день. Можливо, далася взнаки й утома тих гравців, які працювали (у гостей). Факт лишається фактом: "Мункач" забив швидкий гол і протягом матчу вже не віддавав ініціативи.

Сенсації не сталося, господарі як вищі за класом суперники здобули впевнені перемоги. Чого слід очікувати надалі? Будемо дивитися!

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме