Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 2-го туру

0

ФК "Карпати" (Дубове) – СК "Карпати" (Рахів) – 0:2 (юнаки – 1:0)

Голи: Юрій Яремчук, 57; Микола Гаць, 62.

Попередження: Михайло Бенко, 59 – Василь Василинець, 78.

За матчем спостерігали 300 глядачів. У першому таймі точилося рівне суперництво. Звідси й нульова нічия. А після перерви гості як іменитіший суперник за рахунок досвіду й класу переграли свого візаві. Отож рахівці повезли додому 3 очки.

ФК "Вільхівці" – ФК "Бужора" (Іршава) – 2:0 (0:0)

Голи: Максим Кондря, 3; Мирослав Мудра, +27.

Попередження: Василь Гнепа, 72; Едуард Нергеш, 72; Юрій Мандич, 90+2 – Василь Симканич, 26, Андрій Ломага, 72.

Попри спротив гостей "Вільхівці" в рідних стінах досягли бажаного результату. Вагомим став швидкий гол, а в другій половині першого тайму господарі реалізували ще й пенальті. Після перерви підопічні Юрія Бучка дозволили собі грати за результатом, у захисті діяли уважно й здобули "суху" перемогу.

ФК "Витязь" (Концово) – МФА "Мункач" (Мукачево) – 1:1 (0:2)

Голи: Артем Пустовіт, 13 – Василь Гереш, +20.

Попередження: Сергій Повхан, 56 – Віталій Соловей, 41, Віталій Міклош, 60.

Цікава гра рівних за класом суперників. Обидві команди створювали моменти й по разу їх реалізували. Основні події розгорталися в першому таймі. Спочатку відзначилися господарі, але згодом порушили правила у своїй штрафній площі. У мукачівців з 11-метрового Василь Гереш не схибив. Після перерви тайм вийшов "сухим", отож бойова нічия – 1:1.

ФК "Поляна" – ФК "Севлюш" (Виноградів) – 0:0 (1:7)

Попередження: Руслан Гогерчак, 21; Євген Русин, 41; Михайло Власик, 83; Ярослав Бучок, 86 – Вадим Свірчук, 14.

Обидві команди створювали моменти, та до взяття воріт справа не дійшла. Фортуна, видно, обійшла обох суперників боком. Отож господарі здобули перше очко в дебютній грі.

ФК "Середнє" – вихідний

Протистояння в другому турі було не на жарт. Як наслідок, у господарів і гостей – по виграшу. Ще два поєдинки завершилися нічиєю. За такого перебігу десь закономірною є й невисока результативність – 1,5 гола за матч.