Главная Аматорський футбол Закарпатська область Футбол Закарпаття розпочинає свій марафон

Футбол Закарпаття розпочинає свій марафон

1647
Футбол Закарпаття розпочинає свій марафон

У суботу і неділю, 13–14 квітня, стартують чемпіонат і першість Закарпатської області з футболу серед аматорських команд. На старт вийшла 31 команда (принаймні до кінця тижня ще одна команда має шанс подати заявку на участь). У Вищій лізі змагатимуться 9 команд, у Першій лізі – Західна зона матиме 12 команд, Східна – 10.

Вища ліга, 13 квітня

ФК "Севлюш" – ФК "Витязь" (Концово)

МФА "Мункач" – ФК "Вільхівці"

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Карпати" (Дубове)

СК "Карпати" (Рахів) – ФК "Середнє"

ФК "Поляна" – вихідний.

На старті Чемпіонату всі команди рівні. Матчі обіцяють бути напрочуд цікавими, але принаймні два поєдинки обіцяють бути дуже напруженими. Зокрема, матчами туру стануть поєдинки ФК "Севлюш" – ФК "Витязь" та МФА "Мункач" – ФК "Вільхівці".

Читайте також: Сторінка чемпіонату Закарпаття на FootBoom

Перша ліга. Західна зона, 14 квітня

ФК "Боржавське" – ФК "Сільце"

ФК "Боржава" (Довге) – ФК "ОК ДЮСШ Україна Невицький замок" (Невицьке)

ФК "Колос" (Ракошино) – ФК "Бобовище"

ФК "Колос" (Іванівці) – ФК "Н.Коропець"

ФК "Сокіл" (Кінчеш) – ФК "Фаворит" (Шишлівці)

ФК "Заріччя" – ФК "Ф.Медвідя" (Н.Давидково).

У Західній зоні – представники Ужгородського, Мукачівського, Іршавського та Виноградівського районів. Ужгородський та Іршавський – по 3 команди, Мукачівський р-н – 5, Виноградівський – 1 команда. На жаль, нема представників Берегівського, Перечинського, Великоберезнянського, Свалявського районів та міст Берегово й Чоп. Їх відсутність – це втрата для обласного футболу, не кажучи вже про непоправні втрати у футболі у цих регіонах.

Матчами туру в неділю вважаються: ФК "Колос" (Ракошино) – ФК "Бобовище", ФК "Колос" (Іванівці) – ФК "Н.Коропець", ФК "Заріччя" – ФК "Ф.Медвідя" (Н.Давидково).

Перша ліга. Східна зона, 14 квітня

ФК "Вишково" – ФК "Хуст"

ФК "Ялинка" (В.Бичків) – ФСК "Говерла" (Ясіня)

СК "Тячів" – ФК "Іза"

ФК "Вонігово" – ФК "Терново"

ФК "Діброва" – ФК "Копаня".

Дуже шкода, що відсутні представники Воловецького і Міжгірського районів, а також команди Б.Церкви, Тересви, Бедевлі, Буштина, Королева, Ганичів, Солотвина, які зарекомендували себе у попередні роки з найкращої сторони. У Східній зоні представлені командами районів і міста: Виноградівський та м.Хуст – по 1 команді, Хустський, Рахівський – по 2, Тячівський р-н – 4 команди.

Матчами туру у неділю вважаються: ФК "Вишково" – ФК "Хуст", ФК "Ялинка" (В.Бичків) – ФСК "Говерла", ФК "Діброва" – ФК "Копаня".

Футбол Закарпаття бере старт. Хтось обов’язково виборе звання чемпіона, а дехто замикатиме турнірну таблицю чемпіонату або першості. Сподіваємося, що у командах обов’язково засвітяться "зірочки", які поповнюватимуть професійні команди ФК "Минай" та ФК "Ужгород". Попереду довгий футбольний марафон. Перемоги досягають ті, у кого більше бажання, кого не зупиняють труднощі й невдачі.

Початок матчів: юнаки – 15:30, дорослі – 17:00.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения