Мирослав Бабяк: “Ніхто з футболістів не має право недооцінювати суперника”

Мирослав Бабяк: “Ніхто з футболістів не має право недооцінювати суперника”

58

Уже цієї суботи, 9 лютого підопічні Мирослава Бабяка проведуть дебютний поєдинок з вихованцями спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Наразі в заявковому листі ФК "Ужгород" тренерський штаб прописав двадцять трьох футболістів. Та жоден з них місце в команді, тим більше в стартовому складі, собі ще не забезпечив. "У першому поєдинку з СДЮСШОР я спробую зіграти двома різними складами, але в той же час не забуватиму про результат. Жоден з футболістів не має право недооцінювати суперника. Чи це юнаки спеціалізованої школи, чи представники першолігового колективу. Зимова першість — це підготовчий етап, принаймні для нас, до другого кола аматорського чемпіонату держави. Поки-що про яскраво виражену одинадцятку гравців я не можу говорити. Тим більше, не можуть цього робити самі футболісти. Позаяк вони у клубі перебувають на пташиних правах: сьогодні є — завтра нема. Своєю грою в кожному офіційному поєдинку, товариському матчі, на тренуванні вони повинні довести мені серйозність своїх намірів захищати кольори "Ужгорода". Якщо хтось вважає, що наша команда — прохідний двір і на твоїй футболці гучне прізвище, то він пройде до іншої команди, але аж ніяк не затримається у нашій", – зауважив головний коуч Ужгорода Мирослав Бабяк.

Згадувані двадцять троє футболістів, представлених у заявковому листі "Ужгорода" – аж ніяк не кінцевий склад головної команди обласного центру. До 1/4 фіналу зимової першості Закарпаття Мирослав Бабяк, зрештою як і кожний наставник команд-учасниць перших офіційних змагань під егідою ФФЗ, може робити дозаявки. А якщо говорити виключно про "Ужгород", то кінцевий список футболістів, які представлятимуть команду на загальнодержавній арені, може зазнати повної трансформації у зв’язку з ширшим трансферним вікном.

Перед "Ужгородом" в зимовій першості Закарпаття керівництво озвучило єдине завдання — виграти кубок. Наскільки з ним впораються гравці — покаже час.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить