Ліга чемпіонів Закарпаття. 1 тур: огляд матчів

Ліга чемпіонів Закарпаття. 1 тур: огляд матчів

100

Старт змагань обласного масштабу за участю районних команд видався вдалим. Справді: команди зіграли загалом у коректний футбол, показали жагу до перемоги незалежно від результатів зустрічей, панувала святкова атмосфера. Зокрема, у Великих Лучках змагання відкрили заступник голови Федерації футболу Мукачівського району, голова комітету з проведення змагань Віктор Шварц, очільник федерації Тарас Алмашій, сільський голова села Ярослав Чоп, а в Дубрівці його колега Володимир Малиновський. Лунав Державний Гімн України, піднімали Державний Прапор України, прапор ФФЗ… І як же без уболівальників!

Група А (с. Дубрівка)

ФК "Дружба" (Дубрівка) – ФК "Медея" (Оріховиця) – 1:5

(Усман Хассан, 56, 58, 54; Алію Жибріл, 60, 89 – Кормош Михайло, 78)

У першому таймі команди показали рівний футбол, настирливо діючи в нападі, однак і уважно в захисті. А ось після перерви, коли особливо тон у гостей задавали легіонери й "Медея" забила поспіль кілька голів, "Дружба" посипалася й зазнала поразки. Кращими гравцями зустрічі було названо Усмана Хассана ("Медея") та Олександра Пайтину ("Дружба").

Група В (с. Дубрівка)

ФК "В.Лази" – ФК "Голубине" – 1:0

(Дмитро Зубанич, 9)

Матч-відкриття в Дубрівці відзначився непоступливістю й приблизно рівними шансами суперників на успіх. Утім, більше пощастило великолазівцям. Хоч у них на 61 хв. Олександр Русин не реалізував пенальті, та до того був гол Дмитра Зубанича. Цей забитий м’яч виявився єдиним у поєдинку. Кращими в матчі організатори визнали Миколу Литирду ("Голубине") та Дмитра Зубанича "В.Лази").

Група С (с. В. Лучки)

ФК "В.Лучки" – ФК "Тиса" (Есень) – 1:1

(Теличка Дмитро, 45 – Євген Матринець, 69)

У групі С теж поєдинок видався безкомпромісним. Арбітр зустрічі показав 6 жовтих карток. Команди продемонстрували достойну одна одної гру й, обмінявщись голами, задовольнилися нічиєю. Кращі в командах у цьому матчі: Роман Плиска ("Тиса") і Юрій Варга ("В.Лучки")

Група D (с. В. Лучки)

ФК "Зірка" (Лінці) – ФК "Бескид" (Лази) – 5:1

(Левкулич Юрій 1; Гаврилешко Анатолій 35, 50; Федьо Юрій 64; Турецький Владислав 81+ – Яворчак Іван, 45)

200 глядачів, які прийшли на стадіон "Колос", щоб побачити цей матч, стали свідками 6 голів. Перший із них забила "Зірка" уже на самісінькому старті поєдинку. І надалі атакувального темпу не збавляла. До перерви "Бескид" непогано тримав м’яч, та брак майстерності не дозволяв реалізовувати створене. А в другому таймі футболісти Лазів "підсіли", чим і скористався суперник. Кращими в зустрічі стали та Анатолій Гаврилешко ("Зірка") та Василь Фуцур ("Бескид").

Що ж, маємо перший тур. Він виявився, як і очікувалося, непередбачуваним, із різними результатами. У двох групах намітилися лідери, та в наступних іграх усе ще може змінитися.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить