Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 19-го туру

Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 19-го туру

275
Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 19-го туру

ФК "Поляна" – ФК "Бужора" (Іршава)

Від п’ятої та шостої команд слід очікувати знову напруженого суперництва. У команд практично однакова ланка захисту, але в полянців дещо краща лінія нападу. До того ж вони грають удома. Правда, господарі в останніх трьох зустрічах не набрали жодного очка, а іршавці два. Та за будь-яких міркувань протистояння прогнозується напруженим.

Перша гра – 0:1.

ФК "Вільхівці" – ФК "Вітязь" (Концгазо)

В останніх іграх суперники показують хорошу гру, а концівські футболісти ще й відмінний результат, та перевага "Вільхівців" – у рідних стінах. Теж буде нелегка гра з приблизно рівними шансами на успіх.

Перша гра – 3:1.

ФК "Карпати" (Рахів) – ФК "Середнє"

У матчі дев’ятої й другої команд зрозуміло, хто буде фаворитом. Але є два фактори, які можуть вплинути на загострення протистояння в цьому двобої. Насамперед рідне поле "Карпат" і їх бажання реваншуватися за дошкульну поразку в першому колі. Чи спрацюють вони, покаже сама зустріч.

Перша гра – 0:6.

Читайте також: Турнірна таблиця чемпіонату Закарпатської області

ФК "Севлюш" (Виноградів) – МФА "Мункач" (Мукачево)

Сьомій команді в зустрічі з лідером буде нелегко, проте мукачівці можуть показати хорошу гру. Принаймні підопічні Віктора Ряшка стабільно діють в останніх зустрічах, і це додає оптимізму футболістам із міста над Латорицею на звітний поєдинок.

Перша гра – 1:0.

ФК "Оболонь" (Хуст) – ФК "Ужгород" – матч не відбудеться

До ФФЗ надійшов лист від ФК "Оболонь" про неможливість зіграти цей матч посеред тижня, оскільки представники команди навчаються й працюють.

Перша гра – 1:16.

Гості повинні в цьому турі взяти очки. Питання лише в тому, у яких матчах і скільки залікових пунктів недорахуються господарі.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме