Главная Аматорський футбол Закарпатська область Василь Козар: "Тільки перемога! Тільки чемпіонство!"

Василь Козар: "Тільки перемога! Тільки чемпіонство!"

665
Василь Козар: "Тільки перемога! Тільки чемпіонство!"
Фото - ФК "Севлюш"

Воротар "Севлюша" Василь Козар поділився власними думками, стосовно матчу з "Оболоню", а також розповів плани команди на майбутнє.

- Вітаємо з блискучою перемогою над хустською "Оболоню", що можеш сказати про цей матч?

- Це була очікувана перемога, тим паче у нас не було права на помилку! Матч був досить легкий як на мене, я зустрівся з м’ячем всього 2 рази за всю гру, і то якби Паша Оржеховський не віддав би мені пас, я би так і заснув у воротах.

- Свої виступи за "Севлюш" ти розпочав ще з юнацької команди, згодом перейшов до дорослої. Як розвинувся футбол у Виноградові за ці роки?

- На мою думку змінилось багато чого, команда почала грати у більш сучасний футбол. А якщо в загальному, то набагато більше стало умов для розвитку футболу, набагато приємніше тренуватися не в болоті, а на якісних футбольних полях. Як я пам’ятаю, зимні збори ми проводили в снігу, у воді, у бруді, а тепер у нас є можливість тренуватись на якісному штучному покритті. І взагалі, я вважаю, що у нас одна з кращих інфраструктур в області.

- Чому обрав саме позицію воротаря? Хто надихав тебе до цього?

- Просто спробував себе у воротах і ловити м’ячі мені сподобалось більше, ніж забивати їх. І бігати я ніколи не любив, краще стрибати. Надихав мене один дуже досвідчений воротар - це Віталій Гринишин.

- У неділю вас очікує гостьовий матч у Тячеві. Як налаштовуєтесь на цю гру?

- В Тячево ми їдемо за трьома очками, отож і настрій такий - тільки перемога!

- Які амбіції у Севлюша на цей сезон і взагалі на майбутнє?

-Тільки чемпіонство!!! В майбутньому добре би було спробувати свої сили в аматорській лізі, дуже велике бажання є грати на більш вищому рівні!

Оцініть
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФК "Севлюш"
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения