Два клуби Сумщини зіграють в Кубку України серед аматорів

Два клуби Сумщини зіграють в Кубку України серед аматорів

335

Два клуби Сумщини зіграють в Кубку України серед аматорів

Футбольні клуби Сумщини – володар Кубку області та Кубку регіонів Сумської сезону 2018 року ФК "LS Group" (Суми) і дворазовий переможець Кубку області 2013 та 2016 років ФК "Велетень" (Глухів) братимуть участь у розіграші Кубку України з футболу серед аматорських команд сезону 2019/2020 рр.

Нагадаємо, що 29 червня у Будинку футболу УАФ відбулася нарада з питань організації та проведення змагань сезону 2019/2020. Участь у нараді взяли представники двадцятьох клубів, що планують участь у чемпіонаті та розіграші Кубку України.

Перший етап Кубку відбудеться 21-28 серпня. Заявка команд на участь у розіграші Кубку України триватиме з 5 по 16 серпня.

- Після того, як загальнодержавний професійний футбол покинув єдиний представник Сумщини - ПФК "Суми" надзвичайно важливо, що наші клуби представлятиму регіон на всеукраїнському рівні. Це вагомий крок відродження сумського футболу. Ще дві команди - ФК "Вікторія" (Миколаївка) та ФК "Тростянець" візьмуть участь в аматорському чемпіонаті України. Поряд з цим ФК "Альянс" (Липова Долина) представлятиме область на професійному рівні - другій лізі ПФЛ України, - повідомив голова Федерації футболу Сумської області Андрій Прохорович.

Два клуби Сумщини зіграють в Кубку України серед аматорів - изображение 1

- Ми відносно молода, хоча і амбіційна команда. Перед собою завжди ставимо максимальні завдання. Наразі це вихід на загальноукраїнський рівень. Впевнений, що рівень команди, стадіон "Ювілейний" та наші вболівальники цього заслуговують", - говорить президент ФК "LS Group", заслужений юрист України Геннадій Дем‘яненко. Від футбольної спільноти Сумщини хочемо побажати командам вдалих матчів та якісних результатів. Впевнені, що їх гра обов’язково подарує добрий настрій та безліч позитивних емоцій сумчанам.

Два клуби Сумщини зіграють в Кубку України серед аматорів - изображение 2

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме