Главная Аматорський футбол Чемпіонат України Теребовлянська "Нива" розпочала підготовку до сезону

Теребовлянська "Нива" розпочала підготовку до сезону

441

Чемпіон Тернопільської області 2020 року – теребовлянська "Нива" розпочала підготовку до сезону-2021. Команда вийшла з відпустки 15 лютого. Як повідомило керівництво клубу футболістам і тренерському штабу на початку навчально-тренувальних зборів, підготовка проходитиме з перспективою переходу "Ниви" у професійний футбол.

Як розповів помічник головного тренера "Ниви" Назар Козак, два тижні команда працюватиме в Теребовлі в режимі дворазових тренувань.

– Заняття відбуватимуть на бігових доріжках стадіону, спортивному залі, фітнес та тренажерному залах. На першому навчально-тренувальному зборі спарингів у "Ниви" не планується, за цей період закладаємо фундамент фізичних кондицій. Після першого збору футболісти отримають три дні відпочинку, а далі знову зберемо їх на другий збір під час якого відбудуться кілька спарингів. На них ми прагнутимемо, щоби суперники "Ниви" були з числа команд першої і другої ліги чемпіонату України. Щодо другого збору, то на даний момент розглядається кілька варіантів його проведення, у тому числі і на Закарпатті. Все залежатиме від погодних умов і стану футбольний полів. Загалом робимо все для того, щоб у Тернопільській області була ще одна професійна команда, – сказав Назар Козак.

Щодо кадрів, то, за словами Назара Ярославовича, на 90 відсотків залишився склад "Ниви" зразка 2020 року.

– Нині в розташуванні теребовлянської команди під керівництвом головного тренера Ігоря Харковщенка працюють 22 футболісти. Зі складу, який приніс Теребовлі чемпіонське звання, залишилися майже всі гравці. Покинули "Ниву" лише троє. Це – воротар Андрій Черепко, котрий перейшов у команду третьої угорської ліги, яка ставить завдання підвищення в класі, півзахисник і капітан "Ниви" Павло Макогон, який не зможе за нас виступати через сімейні обставини, а також молодий півзахисник Олександр Ткачук, котрому потрібна ігрова практика, якої він у "Ниві" не отримував. Він гратиме за одну з команд нижчого рівня, однак ми за ним слідкуватимемо і, можливо, з часом він повернеться до "Ниви". На їхнє місце шукаємо кваліфікованих футболістів. У розташуванні команди нині вже є 5-6 потенційних новачків, прізвища яких ми поки, що не хочемо розголошувати. Скажу лише про те, що в обоймі є в тому числі гравці, які мають досвід виступів у Прем’єр-лізі України. В них так склалася доля, що вони зараз у Теребовлі, і, сподіваюся, допоможуть теребовлянській "Ниві" вийти на професійний рівень. Ще 3-4 футболісти, які теж мали б підсилити "Ниву", по різних причинах, в тому числі сімейних і по здоров’ю, поки відсутні в розташуванні команди, але тренерський штаб на них розраховує і вони мають прибути у Теребовлю трішки згодом, – підсумував Назар Козак.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения