Главная Аматорський футбол Чемпіонат України "Перемога" (Дніпро) атестується до Другої ліги ПФЛ

"Перемога" (Дніпро) атестується до Другої ліги ПФЛ

1622

"Перемога" (Дніпро) атестується до Другої ліги ПФЛ

Футбольний клуб "Перемога" подав заявку на участь у другій лізі ПФЛ сезону 2019-2020.

"Зараз професійний футбол Дніпра переживає не кращі часи, і керівництво ФК "Перемога" вирішило своїм кроком підняти реноме дніпровського футболу на професійному рівні. Саме тому зараз наш клуб і вирішив надати документи на проходження процедури атестації у Другому дивізіоні Професійної футбольної ліги. Вже зараз наш молодий клуб показує високі результати на аматорському рівні, розвиває власну інфраструктуру, удосконалює матеріально-технічну базу, започатковує дитячо-юнацьку школу. Ми переконані, що за найближчі місяці футбольний клуб "Перемога" зуміє повністю створити всі потрібні умови для виступу команди у Професійній футбольній лізі, і буде відповідати усім критеріям життєдіяльності для отримання атестату клубу Другої ліги ПФЛ", - говориться у офіційній заяві клубу.

Читайте також: Склад та статистика ФК "Перемога" у чемпіонаті України серед аматорів

Відзначимо, що ФК "Перемога" був заснований у 2017 році. У сезоні 2018-2019 команда дебютувала у чемпіонаті України серед аматорів. Осінню частину сезону вона закінчила на сьомому місці у групі 3.

Читайте також: Турнірна таблиця чемпіонату України серед аматорів

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения