Главная Аматорський футбол Чемпіонат України Віктор Вацко дебютував у чемпіонаті України серед аматорів

Віктор Вацко дебютував у чемпіонаті України серед аматорів

2455

Фото - Виктора Перегняка

Віктор Вацко дебютував у чемпіонаті України серед аматорів. Відомий коментатор потрапив до заявки вишгородського "Діназа" на матч 14-го туру проти "Альянса" (Липова Долина). На 88-й хвилині зустрічі Вацко замінив автора єдиного голу – Владислава Литченка, а нова команда Віктора відсвяткувала перемогу над одним із фаворитів групи 2 з рахунком 1:0.

На зимову перерву у чемпіонаті "Діназ" пішов, перебуваючи на восьмій сходинці у турнірній таблиці групи 2. У своєму активі команда має 18 очок.

Нагадаємо, що раніше Віктор Вацко на аматорському рівні виступав за "Десну" (Погреби), з якою у 2016-му році став срібним призером чемпіонату Київської області.