Тернопільська федерація стала Асоціацією

Тернопільська федерація стала Асоціацією

243
Тернопільська федерація стала Асоціацією

Федерація футболу Тернопільської області змінила назву. Відтепер вона іменуватиметься Асоціація футболу Тернопільщини. За відповідні зміни у назві одноголосно проголосували делегати конференції ФФТО.

22 листопада відбулася чергова конференція Федерація футболу Тернопільської області. До складу президії увійшли Голова ФФТО Тарас Юрик, перший заступник Голови Василь Заторський та заступник Голови Комітету з розвитку футболу в регіонах Української асоціації футболу Юрій Титаренко.

Робота конференції розпочалась зі стандартних процедур затвердження мандатної комісії з перевірки повноважень делегатів, лічильної комісії для проведення підрахунку голосів при голосуванні та секретаріату для ведення протоколу конференції. Участь у роботі конференції не взяли лише представники Чортківського та Кременецького районів.

Далі, за порядком денним, делегати ухвалили низку важливих рішень. Згідно з рекомендацією виконавчого комітету Української асоціації футболу, відбулась зміна найменування ГС "Федерація футболу Тернопільської області" на ГС "Асоціація футболу Тернопільщини", або скорочено ГС "АФТ". За зміну назви та затвердження нової редакції статуту всі делегати конференції проголосували одноголосно. Також внесено зміни в логотип.

Представник Української асоціації футболу Юрій Титаренко пояснив причини зміни назви, які продиктовані регламентними нормами міжнародних футбольних інституцій, адже ФІФА та УЕФА – це союзи, що об’єднують саме футбольні асоціації. Нагадаємо, Федерація футболу України аналогічні зміни провела у травні.

На конференції було заслухано звіт голови Федерація футболу Тернопільської області Тараса Юрика за звітний період та підведено підсумки змагань за 2019 рік. У своїй промові Тарас Зіновійович також окреслив основні напрямки роботи обласної Асоціації футболу в 2020 році.

Далі делегати приступили до кадрових питань. Зокрема, у голови Асоціації футболу Тернопільщини з’явився ще один заступник. Ним став відомий тернополянин, культурний діяч, яких активно пропагує футбол Андрій Борисович Підлужний. Він у Асоціації відповідатиме за промоцію футболу. До речі, пан Андрій свого часу непогано грав футбол, першим його тренером був Віталій Полянський, а партнером по юнацькій команді знаний у минулому футболіст, а нині дитячий тренер Матвій Николайчук.

Далі делегати конференції включили до виконавчого комітету Асоціації футболу Тернопільщини новообраного заступника голови Андрія Підлужного, а також голову Лановецької районної федерації футболу Сергія Ходановича.

У різному делегати зібрання обговорили ключові питання, які виникають у роботі районних осередків футболу. Зокрема, це стосувалося єдиної бази Української асоціації футболу, куди, як зауважив гість з Києва Юрій Титаренко, мають бути включені усіх без винятку футболісти, які беруть участь в обласному та районних чемпіонатах. При цьому застосовується єдина норма для усіх: гравець може виступати за дві аматорські команди, одну – у великому футболі, другу – у футзалі.

На завершення конференції Тарас Зіновійович Юрик запросив усіх присутніх на урочисту церемонію нагородження за підсумками сезону-2019, яка цьогоріч відбудеться 13 грудня.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме