Євген Андрушків: "Свій шанс на третє місце "Збруч" втратив в останньому матчі"

Євген Андрушків: "Свій шанс на третє місце "Збруч" втратив в останньому матчі"

422

Федерація футболу Тернопільської області продовжує підбивати підсумки футбольного сезону 2019 року. На черзі – команда "Збруч-Агробізнес" з Підволочиська, яка посіла четверте місце у вищій лізі. До розмови ми запросили головного тренера Євгена Петровича Андрушківа.

– Пане Євгене, як оцінюєте виступ "Збруча" у футбольному сезоні-2019?

– Виступ був вдалий, адже перед початком чемпіонату нас ніхто не бачив в першій четвірці. І, скажу чесно, навіть ми самі в середині команди не всі вірили в такий результат.

– У яких матчах команда не добрала очок, а в яких, навпаки, зіграла успішно?

– Виділити можна вдалі матчі, а відповідно перемоги в гостьовому поєдинку в Заводському (3:2), перервали майже дворічну безпрограшну серію великогаївського "Агрона" (1:0), на виїзді здолали теребовлянську "Ниву" (1:0). А переломний був домашній поєдинок з чортківським "Кристалом" (1:0), після якого ми почали набирати очки. А до невдалих відніс би виїзну зустріч у Копичинцях, де ми поступилися аутсайдеру (0:3). Атакож останній матч сезону, який вирішував долю бронзових медалей проти заводскької "Агрониви", який ми програли 1:5.

– Чи можна було зачепитися за вище, ніж четверте місце?

– Звичайно, можна. Десь ми втрачали очки, десь брали не дуже заплановані очки, але це футбол. А свій шанс на третє місце "Збруч" втратив в останньому матчі.

– Якщо вдатися до персоналій, хто з гравців показав себе з кращої сторони, а від кого чекали більшого?

– Всі старилися, комусь це краще виходило, комусь дещо не вдавалося. Перед другим колом залишилися без опорних півзахисників, в Олега Кубика тоді була серйозна травма, а Андрій Малащук прийняв запрошення тернопільської "Нива". В тій зоні грали практично всі – від лівого захисника до нападника, але стабільності не було, а, як ми знаємо, у сучасному футболі позиція опорного півзахисника є однією з ключових.

– На Ваш погляд, чи справився суддівський корпус з обслуговуванням матчів вищої ліги?

– Якщо минулого сезону в мене зовсім не було претензії до арбітражу, то цього сезону по двох матчах є претензії. Не скажу, що це упередженість, можливо людський фактор.

– Наскільки любить футбол підволочиський вболівальник?

– Вболівальники відвідували наші матчі, підтримували гравців "Збруча", цікавилися командою, але, звичайно, хотілося би їх бачити більше на нашому стадіоні.

– Сезон закінчився, але не за горами новий чемпіонат. Чи зроблені попередні плани на 2020 рік?

– Це питання не до мене. Особисто мені ніхто нічого не говорив, чи буду далі працювати, чи хтось інший. Водночас від себе та від футболістів хотів би висловити слова вдячності керівництву клубу, яке повністю виконало зобов’язані, хлопці вчасно та одразу після зіграних матчів отримували преміальні.

– На Ваш погляд, що потрібно зробити обласній федерації футболу, щоб покращити рівень змагань?

– Федерація працює добре, навіть створили цікаву телепередачу "Копаний м’яч", працює цікавий сайт, який якісно висвітлює вищу ліга, але хотілося б, що детальніше висвітлювалася 1 і 2 ліга.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме