Чемпіонат Тернопільської області. 11-й тур. "Агрон" зміцнив лідерство, Барбоза нокаутував "Агрониву"

1022
1

У останній день липня відбулися матчі 11-го туру чемпіонату Тернопільської області. Не обійшлося без несподіванок. Так, у Заводському один із лідерів обласних перегонів – "Агронива" зазнала нищівної поразки від "Кристала". Героєм зустрічі став легіонер чортківської команди Барбоза да Сільва. Дубль бразильця у дебюті матчу приголомшив футболістів "Агрониви", а його третій гол, який форвард провів на початку другого тайму, відправив команду Немо Шелії у нокаут. У підсумку зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 6:2.

Дещо несподіваний результат намічався й у Бережанах. Місцева однойменна команда з рахунком 1:0 виграла перший тайм протистояння з "Нивою", яка під час літньої перерви підсилилася багатьма відомими футболістами, зокрема братами Баранцями. Проте, переможний результат підопічні Ігоря Твардовського не втримали. Ба більше, на останніх хвилинах вони не лише дозволили суперникам відігратися, а й пропустили другий гол і у підсумку поступилися з рахунком 1:2.

Зміцнив своє лідерство у чемпіонаті "Агрон-ОТГ". Діючий чемпіон Тернопільщини на виїзді здобув вольову перемогу на "Збруч-Агробізнес". Вона стала можлива завдяки влучним ударам Ігоря Вонса та Сергія Лук’янова.