Чемпіонат Кременецького району. "Колос" (Гаї) став переможцем першого кола

Чемпіонат Кременецького району. "Колос" (Гаї) став переможцем першого кола

455

Чемпіонат Кременецького району. "Колос" (Гаї) став переможцем першого кола

Футбол на Кременеччині переживає непростий період. Старожили добре пам’ятають часи, коли у районних перегонах брали участь близько двадцяти команд. Зараз про таку кількість команд можна хіба що мріяти. Якщо на старт першого кола чемпіонату Кременецького району-2019 вийшли вісім команд, то до проміжного фінішу дісталися лише шість. Слідом за "Соколом" (Сапанів) з турнірної дистанції зійшов "Верес" (Дунаїв). Прикро.

Читайте також: Чемпіонат Тернопільського району. 10-й тур. "Прошова" - одноосібний лідер

Лідером на перерву, можливо дещо несподівано, пішов "Колос" (Гаї). У п’яти матчах команда здобула чотири перемоги. Цікаво, що рейтинг найкращих бомбардирів також очолюють представники "Колоса": абсолютним лідером з результатом 5 голів є Юрій Тригуба, а Олександр Ємець та Юрій Грушицький мають у своєму активі на один забитий м’яч менше.

Читайте також: Чемпіонат Шумського району. 7-й тур. Лідерство зберігає ДЮСШ (Шумськ)

Звісно, святкувати "Колосу" зарано. Все найцікавіше розпочнеться у другому колі, у якому потіснити команду з першої сходинки спробують "Велбер" і "Арсенал-2". Представник Великих Бережців залишається єдиною командою, яка досі не зазнала жодної поразки. Можливо, побореться за золоті нагороди й новачок чемпіонату – непоступливий кременецький "Трактор".

Читайте також: Чемпіонат Збаразького району. 10-й тур. Без несподіванок

Старт другого кола чемпіонату Кременецького району запланований на 4-е серпня, а фінішують районі перегони у перші вихідні вересня.

Турнірна таблиця

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме