Назар Козак: "Завдання у "Ниви" амбітні"

Назар Козак: "Завдання у "Ниви" амбітні"

474
Назар Козак: "Завдання у "Ниви" амбітні"

Після річної перерви в чемпіонат Тернопільської області повертається теребовлянська "Нива". Команда з Теребовлі, яка вигравала чемпіонат області впродовж трьох років (2014-16 рр., ) виступатиме у вищій обласній лізі. Про справи в команді ми попросили розповісти головного тренера теребовлянської "Ниви" Назара Ярославовича Козака:

– У середу, 23 січня, теребовлянська "Ниви" приступає до тренувань. Плануємо взяти участь в турнірі в Хмельницькому, який стартує 9-10 лютого. Попередню згоду позмагатися на турнірі виявили: "Агробізнес" (Волочиськ), "Поділля" (Хмельницький), ФК "Малинськ" (Рівненська область), "Поділля" (U-19), ФК "Красилів" (чемпіон Хмельницької області) та, можливо, вінницька "Нива". За попередньою інформацією, 6-7 команд-учасниць гратимуть по колу. Хочемо випробувати себе на фоні сильних команд, адже суперникам будуть колективи першої та другої професійної ліг, лідери аматорського чемпіонату України.

– Чи можете назвати новачків "Ниви", адже формуватиметься команда в Теребовлі практично з нуля?

– На разі не хотів би акцентувати увагу на прізвищах футболістів. За тиждень-два передивимося багато потенційних новачків. Виважено, через тренування та контрольні поєдинки, будемо приймати рішення по кожному гравцю персонально.

Читайте також: "Нива" (Теребовля) припиняє участь у чемпіонаті України серед аматорів

Хто підтримуватиме команду фінансово?

– Міська рада в особі її голови Сергія Івановича Поперечного дали добро на існування футбольної команди "Нива". Наші шефи пообіцяли забезпечити команду всім необхідним. Справа тренерів і футболістів провести якісні тренувальні збори, щоб добре підготовленими підійти до офіційних матчів нового сезону. На щастя, маємо йі інших, небайдужих до футболу людей, які готові в будь-яку хвилину підставити плече ФК "Нива".

– Як завдання поставили перед "Нивою" на сезон-2019?

– Завдання у нас амбітні, ми не заявляємося в обласні змагання, щоб бути простими її учасниками, ми заявляємося, щоб зайняти перше місце у чемпіонаті і поборотися за кубок області. За останні роки Теребовля була флагманом обласного футболу і ми хочемо повернути це звання. Теребовля і місцеве вболівальники скучили за великим футболом і ми докладемо всіх зусиль, що повернути "Ниву" на вершину обласного футболу.

Читайте також: Чемпіонат Тернопільської області 2019 року проходитиме в трьох лігах

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме