"Агрон-ОТГ" – другий фіналіст кубка Тернопільської області

Огляд матча Збруч-Агробізнес - Агрон-ОТГ

Кубок Тернопільської області 2018 . Плей-офф. 1/2 финала. Ответные матчи . ,
1-й ассистент:  Ігор Брик
2-й ассистент:  Олег Чемний
291

Фото - ФК "Агрон-ОТГ"

Великогаївський "Агрон-ОТГ" вслід за "ДСО-Поділля" (Тернопільський район) став другим фіналістом кубка Тернопільської області. Це стало відомо після повторного півфінального поєдинку в Підволочиську, який завершився перемогою "Агрону" – 2:0.

Нагадаємо, перший півфінал у Великих Гаях завершився внічию (1:1) і деяка перевага за рахунок виїзного м’яча була у півдолочиського "Збруча-Агробізнес". Однак вже після першого тайму долю фіналіста було практично визначено, адже у цей час великогаївська команда відзначилася двома забитими голами. Спершу після передачі з лівої бровки Дмитра Коника ударом головою відкрив рахунок у матчі Микола Когут (0:1). Далі гольовий момент був у господарів. Андрій Малащук увірвався до штрафного майданчика та віддав передачу на Богдана Козу, але м’яч перед ним вдарився об нерівний газон футбольного поля і після удару досвідченого футболіста пройшов вище воріт. А на 35-й хвилині гол-красень забив Віктор Ковалик. Гості отримали право на штрафний удар за метрів 35-ть до воріт. І ветеран "Агрона" прямим ударом подвоїв перевагу великогаївської команди - м'яч від поперечини вдарився у вортаря і відсокив у сітку (0:2).

У другому таймі гості діяли по рахунку, створили ще кілька моментів, але їм відзначитися більше не вдалося. Як і команді з Підволочиська, всі їхні старання виявилися марними.

Отож, команда "Агрон-ОТГ" вперше в своїй історії гратиме у фіналі кубку Тернопільської області, який традиційно відбудеться 24 серпня.

***

Кубок області. Півфінал. Повторний матч.

"Збруч-Агробізнес" (Підволочиськ) – "Агрон-ОТГ" (В. Гаї)– 0:2 (0:2)

15 серпня. Підволочиськ. Стадіон "Колос". 200 гл. +28 град.

Судді: Віталій Буняк (Бережани), Ігор Брик (Чортків), Олег Чемний (Коропець).

Спостерігач арбітражу: Ярослав Боднар (Тернопіль).

"Збруч-Агробізнес": Коцій, Приян, Ясніцький, Кубик-к, Миронюк, Донець, Максим Паюк (Михайло Паюк, 68), Малащук (Смалко, 84), Ємаєв, Коза, Познанський.

"Агрон-ОТГ": Рогаль, Андрієшин, Лук’янов, Ковалик, Т.Семенець, Пастернак (Мельник, 79), Кривобедрий, Гаврилюк (Лівіцький, 74), Коник (анатолій Гринченко, 87), Гурін, Когут.

Голи: Микола Когут (10), Віктор Ковалик (35).

Попереджені: Є. Гурін (19), Р. Андрієшин (25), Є. Ємаєв (30), М. Когут (37), А. Кривобедрий (60), С. Лук’янов (84).

Оцініть

Результати і таблиці
Чемпіонат України серед аматорів Кубок України серед аматорів Чемпіонат Київської області Чемпіонат Львівської області Чемпіонат Тернопільської області Чемпіонат Житомирської області Чемпіонат Рівненської області Чемпіонат Закарпатської області Чемпіонат Хмельницької області Чемпіонат Харківської області Чемпіонат Чернівецької області Чемпіонат Полтавської області Чемпіонат Івано-Франківської області Чемпіонат Вінницької області Чемпіонат Дніпропетровської області Чемпіонат Черкаської області Чемпіонат Чернігівської області Чемпіонат Сумської області Чемпіонат Києво-Святошинського району Чемпіонат Збаразького району Чемпіонат Запорізької області Чемпіонат Миколаївської області Чемпіонат Херсонської області Чемпіонат Донецької області Чемпіонат Кіровоградської області Кубок Тернопільської області Чемпіонат Волинської області Чемпіонат Києва Indoor Football League Чемпіонат України серед студентів Чемпіонат Луганської області Чемпіонат Одеської області Чемпіонат Тернопільського району Чемпіонат Кременецького району Чемпіонат Бучанської ОТГ Чемпіонат Шумського району