Чемпіонат Тернопільської області. "Кристал" (Чортків) - "Агрон-ОТГ" (Великі Гаї) 0:0. Перша осічка чемпіона

Огляд матча Кристал - Агрон-ОТГ

Чемпіонат Тернопільської області 2018 . 1-й тур . ,
0 : 0
Україна. Чортків. Стадіон "Харчовик" . 300 зрителей
Арбітр:  Ігор Гарас (Бережани)
1-й ассистент:  Андрій Шадюк (Тернопіль)
2-й ассистент:  Андрій Стасюк
959

Фото - ФСК "Кристал"

У середу, 30 травня, відбувся перенесений матч 1-го туру чемпіонату Тернопільської області, у якому "Кристал" приймав "Агрон-ОТГ". Минулорічний чемпіон підходив до зустрічі з вражаючою серією, здобувши в усіх турнірах сім перемог поспіль (з врахуванням попереднього сезону). Проте, продовжити її не спромігся.

Незважаючи на те, що "Кристал" недорахувався декількох провідних гравців (вирушили на фінальну частину чемпіонату України серед студентів), підопічні Едуарда Хаврова не лише нав’язали боротьбу фавориту, а й ледь не вирвали перемогу. Близькими до успіху були Денис та Руслан Курдаси, а також Шевцов, який з’явився на полі у другому таймі. Ще у двох епізодах господарі вимагали пенальті, бо м'яч влучив у руку захиснику, що знаходився у штрафному майданчику "Агрон-ОТГ". Щоправда, нагоди для взяття воріт мали й гості. Зокрема на початку першого тайму небезпечно пробивав Луцик, а по перерві вихід віч-на-віч з воротарем не реалізував Штанкевич.

У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию. "Агрон-ОТГ" продовжив свою "суху" серію у чемпіонаті до 7 матчів та закріпився на вершині турнірної таблиці, випереджаючи "Колос" на 3 очки. "Кристал" наразі шостий.

Оцініть

Результати і таблиці
Чемпіонат України серед аматорів Кубок України серед аматорів Чемпіонат Київської області Чемпіонат Львівської області Чемпіонат Тернопільської області Чемпіонат Житомирської області Чемпіонат Рівненської області Чемпіонат Закарпатської області Чемпіонат Хмельницької області Чемпіонат Харківської області Чемпіонат Чернівецької області Чемпіонат Полтавської області Чемпіонат Івано-Франківської області Чемпіонат Вінницької області Чемпіонат Дніпропетровської області Чемпіонат Черкаської області Чемпіонат Чернігівської області Чемпіонат Сумської області Чемпіонат Києво-Святошинського району Чемпіонат Збаразького району Чемпіонат Запорізької області Чемпіонат Миколаївської області Чемпіонат Херсонської області Чемпіонат Донецької області Чемпіонат Кіровоградської області Кубок Тернопільської області Чемпіонат Волинської області Чемпіонат Києва Indoor Football League Чемпіонат України серед студентів Чемпіонат Луганської області Чемпіонат Одеської області Чемпіонат Тернопільського району Чемпіонат Кременецького району Чемпіонат Бучанської ОТГ Чемпіонат Шумського району