Дмитро Познанський: "Мрію про всеукраїнське "золото"

Дмитро Познанський: "Мрію про всеукраїнське "золото"

176

Одним із героїв ІІІ туру Студентської ліги України з футболу став нападник ФК "Тернопіль-Педуніверситет" Дмитро Познанський, який у матчі проти команди "ВНТУ-Нива" відзначився чотирма голами. Після цього особистого успіху Дмитре відповів на запитання прес-служби Всеукраїнської футбольної асоціації студентів:

- Дмитре, ти став першим гравцем у чемпіонаті, якому вдалося зробити "покер". Що відчуваєш з цього приводу? – це перше запитання і друге: чи очікували у команді такий неймовірний старт?

- Відчуття дуже приємні, адже це перший мій "покер" на всеукраїнському рівні. До цього вдавалося забити чотири голи двічі у цьому році – у матчах чемпіонату та Кубку Тернопільської області. І я дуже дякую партнерам по команді, що допомагають мені виконувати функції нападника. Щодо старту у чемпіонаті, то усі безумовно раді двом великим перемогам. Але треба відзначити, що зараз у команді панує дуже гарна атмосфера. Усі гравці знаходяться у найкращій формі. Тому результат не дивує.

Дмитро Познанський: "Мрію про всеукраїнське "золото" - изображение 1

- Мимоволі виникає питання: чи зможе хтось взагалі нав’язати боротьбу вашій команді у Конференції "Захід"?

- Насправді, з усіма командами грати важко. Усі борються та намагаються зачепитися за очки. Тем більше, ми не зустрічалися ще з основними конкурентами нашої Конференції. Тому зарано робити якісь висновки. Наразі ми сильніше за рахунок вдало сформованого складу нашим тренером Василем Петровичем та самовіддачі на полі. А як буде далі – побачимо.

- У торішньому чемпіонаті ваша команда здобула бронзу, а також досвід, адже деякі гравці вперше грали у Фінальній частині Студліги України. Щось мені підказує, що цього сезону підсумкове третє місце навряд чи влаштує вашу команду?

- Так, дійсно, ми не перший рік граємо разом, постійно удосконалюючи взаєморозуміння на полі. Минулого року, звичайно, команда здобула не той результат, на який ми очікували. Але не варто жалкувати про минуле. Ми дивимось з оптимізмом у майбутнє, сподіваючись цього сезону дістатися фіналу та виграти "золото".

- Але для цього треба спочатку виграти Конференцію. Кого вважаєш основним конкурентом у боротьбі за перше місце?

- Торік ФК "Кременець-Академія" грав у фіналі змагань. Склад у них майже не змінився. Тож можна очікувати від команди з Кременця дуже серйозної конкуренції. Крім усього іншого – вони наші суперники по тернопільському "дербі". А ще напевно буде складно грати з чернівецьким ФК "Університет".

- Наразі з шістьма голами ти очолюєш реєстр бомбардирів чемпіонату. Що для тебе важливіше – стати кращим голеадором Студліги чи отримати всеукраїнське "золото"?

- Звичайно, отримати "золото".

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форумеОбновить