Кубок регіонів УЄФА. Збірна Львівської області припинила похід за трофеєм

291

Збірна Львівської області не змогла пробитися у фінальну частину Кубка регіонів УЄФА. У вирішальному матчі групи підопічні Віталія Пономарьова з рахунком 0:1 поступилися представнику Іспанії - команді "Кастилія і Леон". Долю зустрічі вирішив єдиний гол, автором якого на 72-й хвилині став Анхель Лерма. Саме іспанці стали володарями путівки у наступний раунд.

Відзначимо, що з 57-ї хвилини українська команда грала у меншості - друге попередження отримав Назар Бойко.

Львівська область - Кастилія і Леон 0:1

Гол: Лерма 72

Львівська область: Бурмас, Михальчук, Танечник, Шандра, Бойко, Цюпка, Дзюрах, Кіт-Копиляк (Фостаковський, 68), Теміров (Сенишин, 78), Юськевич, Майовецький (Малецький, 81)