Кубок регіонів ФФУ: Житомирська область - Чернігівська область 3:1

1457
0

Збірна Житомирської області у матчі відбіркового етапу Кубку Регіонів ФФУ з рахунком 3:1 перемогла збірну Чернігівської області. Наступний поєдинок наша збірна проведе завтра, 26 квітня, о 13:00 проти команди Київської області.

У першому таймі вже на 10-й хвилині простріл Ігоря Яцковця з правого флангу замкнув Максим Постолатьєв – 1:0. Не довго довелося чекати на другий м’яч наших хлопців – скориставшись помилкою захисників Чернігівської збірної, автор першого асисту Яцковець пустив "між ніг" кіперу Чернігівщини Рум’янцеву – 2:0. Проте піти сухими на перерву не вдалося – на 32-й Антон Волошин розмочив ворота Вадима Зорніка.

У другій половині матчу команди обмінялися градом жовтих карток. На жаль, не обійшлося без вилучення – Вадим Базь, заробивши другу жовту, буде пропускати матч проти Київщини. Після вилучення збірна Житомирської області не стала в захисті, навпаки – пішла в атаку – Сергій Слюсар на останніх хвилинах додаткового часу заробив право на виконання 11-метрового, а Євгеній Савчук спокійно поклав у правий нижній кут – 3:1.

За словами головного тренера збірної Житомирської області Миколи Подранного завтра команда буде битися за вихід до фінальної частини: "Важкий видався поєдинок, свідчення тому – вилучення. Хочу подякувати хлопцям за самовіддачу, ігрову дисципліну, за те, що перебороли себе та втому. Також вдячний за підтримку нашим вболівальникам, які з Житомира приїхала до Лютіжа.
Важка буде завтра гра, але будемо битися, робити все від нас залежне, аби вийти до фінальної частини Кубку Регіонів ФФУ", – поділився керманич збірної Житомирщини Микола Подранний.

Кубок Регіонів ФФУ. Матч відбіркового етапу.

Чернігівська область – Житомирська область – 1:3

25 квітня 2018 р. с. Лютіж. Стадіон "Діназ" – 200 глядачів.

Арбітр – І. Бондарчук.

Голи: А. Волошин (32) – М. Постолатьєв (10), І. Яцковець (18), Є. Савчук (90+3, пен).

Попередження: А. Ильченко (21), А. Твердовський (32), М. Мартиненко (48), Д. Мироненко (59), І. Луковець (90+2) – В. Базь (32), О. Єлісєєв (50), А. Юрченко (66), М. Постолатьєв (78).

Вилучення: немає – В. Базь (78, друге попередження).

Збірна Чернігівської обл.: І. Рум’янцев, О. Стельмашенко, А. Столяр, Д. Дедик, Р. Билан, М. Мартиненко, Д. Мироненко, В. Рибцов, А. Ильченко, А. Кохановський, А. Твердовський.

Запасні: Є. Стриж, А. Білоус, С. Рудько, А. Волошин, Є. Михайленко, Є. Солоніна.

Гол. тренер: Геннадій Прокопович.

Збірна Житомирської обл.: В. Зорнік, О. Янков, В. Базь, О. Максимчук, Є. Савчук, М. Багінський, І. Яцковець, О. Гончарук, А. Юрченко, О. Єлісєєв, М. Постолатьєв.

Запасні: В. Ярощук, Епі Мішель Манкам Алан, С. Слюсар, А. Романюк, О. Нечипоренко, О. Дворнін, А. Словінський.

Гол. тренер: Микола Подранний.